Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
MortuusDominus
To ani ne, já to zabalila dřív, ale jsem nějaká taková celá .....

áááá


Nový? Néééééé Smile To se ti něco zdá Smile
Upravil/a MortuusDominus dne 26.08.2013 11:02
 
Lord Rade
Tak jsem právě zažil nejhororovější víkend těchto prázdnin. Vstávám ani ne v 8 ráno, potom 4 hodiny cesta vlakem, pak čekání se spožděním na další vlak, pak hledání kempu na ubytování... asi dvou hodinové pátrání po městě s tím, že vás každej naváděl někam úplně jinam, takže jsme bloudili sem a tam... No a od rána jsme nejedli, tak hledáme něco kde by jsme se mohli najíst. Prolezeme asi 10 hospod/restaurací a všude plno, další jsou rovnou zamřížovaný a když najdeme nějaký prázdný tak nás vyhoděj s tím že nevařej... Co to sakra je? Doksy už nechci nikdy vidět. Navíc jakoby to nestačilo tak tam po celej den hrálo nějaký techno a furt slyšíte jenom takový to "DUC DUC DUC DUC...". Nakonec jsem chtěl někde najít nějaký baseballový pálky že by jsme se jídla domohli násilím, ale pak jsme to vzdali a šli na nádraží, protože nám měl jet vlak na Bezděs. Tam jsme si každej koupili dvě bagety a pak vypili jedno pivo, protože další by nás na ten prázdnej žaludek asi vyřídilo. No to byla další hodina čekání. Vlak konečně přijel a po 15 minutách jsme byli konečně tam. Vyjdeme asi nějaký 3 km nahoru a když dorazíme na místo kde se ten fest koná, tak vidím nápis "VYPRODÁNO" Už jsem si myslel, že mě jebne, ale opět mě napadl jeden ze šílených nápadů: Sehnat někoho kdo odchází, sebrat mu ten proužek z ruky a nějak si to nenápadně nalepit na tu svou... No ale ještě dřív než se tak stalo ke mě přišel nějakej vekslák s baťohem na zádech: ,,Nepotřebuješ lístky?" ,,,Hm..." přemýšlím v čem je háček a dodám jeden. ,,Tak to ne," odpoví. ,,Já dva nepotřebuju, tak nic." A nechám ho odejít, ale kámoš na mě, abych se ho alespoň zeptal na cenu. Odpoví ,,2000" Tak na to mu zvysoka seru a nechám ho odejít. Pak nastane další plánování, ale za minutu ke mě přiběhne znovu. ,,Chceš pořád ty lístky?" Já: ,,Za dva tisíce ani náhodou." Pokračuje: ,,Ne za dva tisíce za 800 stovek." Tak na to mu kývnu, tady na místě jinak stáli nějakejch 500 stovek. Sehnal ještě jednoho kupce tak jsme si od něj ty lístky koupilli. Díky osude!
Po tolika útrapách jsme byli konečně tam, sedneme si k mase jinejch lidí a slyšíme jen: ,,Tady byla taková fronta! A všem řekli: Jděte pryč, je vyprodáno!"
Tak si říkám, že kdyby se nestalo tolik brzdících věcí a dorazili bysme sem dřív, tak bych stál v tý frontě a na toho veksláka ani nenarazil!

Po festu, kam jsme dorazili okolo pátý, kde jsme zastili Evu Farnou a Monkey Business, pak ještě něco ale ty jsme neslyšeli celý a nepamatuju si název.. jsme museli znovu na poslední vlak. Byla půlnoc a my jsme nechtěli spát, stejně ten stan byl jen pro dva a my jsme byli tři! To byl ještě ten ze špatných momentů, který jsem neřekl: Ten stan kterej bral kámoš byl totiž zabalenej do špatnýho baťohu.
Tak jsme si´tam došli jen pro mikiny a vyhledali jeden fakn bar, kde panovala přijemná atmosféra a znovna tam hráli nějací staří známí na nástroje. Asi až do půl třetí jsme pili pivo a poslouchali je, pak jsme se přemohli a šli s něma na nějakou diskotéku i když to vůbec nemusíme.
Nakonec kolem sedmý jsme přišli ke stanům, ten náš rovnou sbalili a poslední hodinu před odjezdem jsme si řekli, že si alespoň odpočineme. Tak ti dva si vytáhli karimatky a lehli si a já: ,,Twle já mám jenom spacák, na co bych se s tím táhnul?" Fakt že jsem měl jen baťoh s tím, to oni si neodpustili ani kytaru. Tak jsme si to rozložil a spal jsem. Když mi procházeli nějaký babky nad hlavou tak jsem se vzbudil a jen odpočíval, ale stejně nám tento polospánek stačil a nabrali jsme alespoň nějakou energii.
V 8:00 jsme šli odevzat štítek, kterej měl bejt na stanu, kámoš si tam vyzved zálohu a kytaru a pak jsme šli na vlak...


Zajímavý, že se takovej horor zvrtnul k lepšímu, takže vždy je nějakej ten dobrej konec..
PS: A jak na to koukám, tak jsem měl rovnou založit téma jako na povídku Grin
Upravil/a Lord Rade dne 26.08.2013 11:16
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
@Lord Rade: veselá příhoda Grin teda pro čtenáře rozhodně ....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Commenus
Věděli jste o tomhle fan filmu? Je to docela dobré :-)


Upravil/a Commenus dne 26.08.2013 11:53
http://img402.imageshack.us/img402/9468/romesig15.png
 
nagasadowcz
@Lord Rade: 500 stovek za lístek? 50 000?! Tak to byl teda pořádný fest! Grin Grin Ale jinak pěkná storka.

@MD: Asi se mi taky něco zdá Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
Ach jo.. já z toho Steamu jednou zešedivim.. člověk už si nemůže ani v klidu koupit hru.. Grin


Copak ?? Nevyšla ti ta Amnesie ?


EldeR, METTALIC - Nestraš, s Amnesií je naštěstí všechno v pohodě Grin. Ale chtěl jsem si včera koupit Zaklínače a furt mi to hlásilo nějakou blbost, jakože platba není možná a tohlencto támhlencto.. naštěstí dnes ráno už to bylo v pohodě Smile
 
Lord Rade
Aha toho jsem si nevšiml, ale je to jedno Grin No měli tam dokonce i KFC, tak fest to dobrej byl Grin I když jsme přes ten dav byli rádi, že vidíme alespoň malou část těl těch hudebníků Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
MortuusDominus napsal:
To ani ne, já to zabalila dřív, ale jsem nějaká taková celá .....

áááá


Nový? Néééééé Smile To se ti něco zdá Smile

Zombieee... Grin Grin

Tak staronový, nebo něco v tom smyslu. Shock Grin Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
MortuusDominus
Nevím jak, ale evidentně se mi nějakým způsobem povedlo vytvořit davovou halucinaci ... hmmm, zajímavé
 
Mike
Jak ty to děláš... tststs... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@MD: Vskutku. Já si třeba vůbec nevzpomínám, že bys tam kdy měla nějaký přeškrtnutý kříž.... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Hergot chlapy, vy si ze mě opravdu děláte srandu ... Tohle tam bylo vždycky... Shock ( Nejsem blázen, já nejsem přece blázen ...)
 
Mike
Nago: Bacha na výplody fantazie, ten kříž tam nikdy nebyl! Grin

MD: Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@MD: Tak to máš dobrý. I když já třeba jsem a je to někdy celkem sranda Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Cool VICTORY yeahhhhhhhhh !!!
 
Mahoney
Bóže lidi, vy jedete.. kdo to má stíhat číst Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
Bóže lidi, vy jedete.. kdo to má stíhat číst Grin


No... když můžeš 10 hodin koukat na pudink, proč bys nemoh věnovat chvilku i na čtení nekonečný .... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Přesně tak, EldeRe, to jsi vystihl. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@MD: Congrats! Grin

@EldeR: Dobře TY!!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
MortuusDominus napsal:
Cool VICTORY yeahhhhhhhhh !!!

Grin Grin Grin high five! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist