Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Ligos
Kdyby to alespoň byly hry co k čemu a ne tyhle #î&!'@$.... Grin


-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
A ne tyhle co? Podivná, smysl nedávající znaménka? Tohle používá spousta lidí a já to nikdy nepochopím Sad


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Ligos napsal:
Kdyby to alespoň byly hry co k čemu a ne tyhle #î&!'@$.... Grin



Hele! Grin Serious Sam a Sniper Elite je klasika! Grin
 
hRDLA
Serious Sam 2 je klasika, Heart of Iron 3 bude zase parádní strategie.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
Kdyby se tu mohlo psát, co jsem myslel, tak bych právě nepoužíval tyhle znamínka... Grin (Ale vím, že se taky používají v komiksech, když někdo nadává...)


Upravil/a Ligos dne 24.07.2013 18:35
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Vždy bylo mým velkým kryptografickým snem udělat přepis tohoto videa za využití oněch znaků. Jestli se k tomu někdy dostanu, nebude to lehký úkol Grin

Lakatoš



Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Za správné názory správná odměna. Aneb vítej v hitlerovském Německu Grin

proč hned Hitler ????
Mimochodem, když se nad tím zamyslíte bez nějakých předsudků a pominete následky, z nějakýho důvodu za ním lidi šli a nebylo to asi zrovna kvůli tomu, že by jim jeho knírek připadal sexi, nebo že se o něm tradovalo, že má jen jedno varle. Na druhou stranu je pravda, že podstatnou část populace tvoří takzvaná "lůza", která je za pouhý příslib blahobytu a různých sociálních výdobytků ochotná udat rodinu, nebo volit toho, kdo jim slibuje hory doly. Konec konců žijeme v čechách, kde politici naprosto správně zhodnotili situaci a slibujou a slibujou a pořád jen slibujou. Jak se říká, slibem nezarmoutíš.
Ale abych se vrátil k tomu Hitlerovi. Pokud by u nás povstal někdo, s relativně čistou minulostí, kdo by naší "lůze" dostatečně věrohodně nasliboval sociální jistoty, světlý zítřky, vyřešení problémů s cigány a dalšími příživníky všech barev a přitom neměl vazby na žádný rádobypravicový extrémisty (který pak stejně platěj morgoškám za sex, nebo fetujou), tak věřím tomu, že by měl docela reálnou šanci dostat se tady k moci , jako tenkrát Hitler.
Pravdou je, že tady všichni vykřikují o svobodě a já nevím čem všem, ale na druhou stranu natahují ruce a státe starej se, řeš za nás problémy atd......
Prostě je masa těch, kdo nechtějí sami myslet, nebo se nedejbože starat sami o sebe, ale ke spokojenosti jim stačí koryto plný slibů a sledování aféry Džambulka.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
nagasadowcz napsal:
Za správné názory správná odměna. Aneb vítej v hitlerovském Německu Grin

proč hned Hitler ????
Mimochodem, když se nad tím zamyslíte bez nějakých předsudků a pominete následky, z nějakýho důvodu za ním lidi šli a nebylo to asi zrovna kvůli tomu, že by jim jeho knírek připadal sexi, nebo že se o něm tradovalo, že má jen jedno varle. Na druhou stranu je pravda, že podstatnou část populace tvoří takzvaná "lůza", která je za pouhý příslib blahobytu a různých sociálních výdobytků ochotná udat rodinu, nebo volit toho, kdo jim slibuje hory doly. Konec konců žijeme v čechách, kde politici naprosto správně zhodnotili situaci a slibujou a slibujou a pořád jen slibujou. Jak se říká, slibem nezarmoutíš.
Ale abych se vrátil k tomu Hitlerovi. Pokud by u nás povstal někdo, s relativně čistou minulostí, kdo by naší "lůze" dostatečně věrohodně nasliboval sociální jistoty, světlý zítřky, vyřešení problémů s cigány a dalšími příživníky všech barev a přitom neměl vazby na žádný rádobypravicový extrémisty (který pak stejně platěj morgoškám za sex, nebo fetujou), tak věřím tomu, že by měl docela reálnou šanci dostat se tady k moci , jako tenkrát Hitler.
Pravdou je, že tady všichni vykřikují o svobodě a já nevím čem všem, ale na druhou stranu natahují ruce a státe starej se, řeš za nás problémy atd......
Prostě je masa těch, kdo nechtějí sami myslet, nebo se nedejbože starat sami o sebe, ale ke spokojenosti jim stačí koryto plný slibů a sledování aféry Džambulka.

Souhlasím. Máš pravdu, tak to opravdu funguje.

P.S.: Chcete-li mít alespoň nějakou jistotu, pojďte, sedneme si a já vám sestavím stavební spoření, nebo třeba penzijní připojištění. To jsou jistoty... fákt velký! Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
K tomu mohu říct snad jen jedno. Džambulka je skutečně zábavná Grin

Jinak ale souhlasím.


Upravil/a nagasadowcz dne 24.07.2013 18:52
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
hele ty Lakatoši... Grin Pfft


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
A víte, že v Neměcku stále jezdí zemědělské stroje značky "Mengele"? - podle rodiny TOHO Mengeleho? Grin

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Sakra, Rage je zatraceně dobrá kapela. To já jen tak mezi řečí Grin


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Fakt? Grin Tak to je... dost divný... fuj fuj Grin ...




Upravil/a Mike dne 24.07.2013 19:06
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Lord Rade
Říká se že Hitlerovi nějakým způsobem pomáhala svastika - symbol štěstí a spojení s vesmírem. (v jednou dokumentu ho obviňovali ze spolupráce s mimozemšťany, ale to sem nebudu tahat Grin ) Kdybych za to neskončil ve vězení, tak bych to nosil klidně na tričku. Kdo ví, třeba na tom něco pravdy bude a s tím tričkem bych si také podmanil svět, nejspíš to je ten skutečný důvod proč je zakázaný.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
Ligos napsal:
A víte, že v Neměcku stále jezdí zemědělské stroje značky "Mengele"? - podle rodiny TOHO Mengeleho? Grin


No ono ještě dost žijících němců vzpomíná na to, jak bylo za Hitlera dobře ......
Mimochodem jak americký, tak ruský vesmírný program je postavený na německých vědcích, které si po válce rozebrali. Tím nechci samozřejmě nijak obhajovat to, k čemu během války došlo. Spousta lidí si pod pojmem genocida vybaví jenom němce, ale třeba takoví japonci, kteří se v číně v podstatě snažili o vyhlazení celého národa nikoho nenapadnou.
Podotýkám, že se jednalo "jenom" o 7 týdnů http://cs.wikiped...%BD_masakr
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Mike: Že je Rage dobrá kapela? To proto, že jsou Němci?! RASISTO! Grin



EDIT: @EldeR: Ale napadnou. Třeba právě ty Číňany. Na Němce si zase nikdo nestěžuje třeba v Jižní Americe. Taky mě štve, že jsou za to dodnes souzeni, ale s tím nic nenaděláš, tak to prostě funguje.

EDIT 2: @Rade: Svastiku klidně nosit můžeš, to je buddhistický a germánský a hinduistický a prostě starověký náboženský symbol. Hákový kříž nesmíš (tj. svastika nakloněná a postavená na špič-ce - cenzura opět útočí Grin).
Upravil/a nagasadowcz dne 24.07.2013 19:25
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: Že je Rage dobrá kapela? To proto, že jsou Němci?! RASISTO! Grin



EDIT: @EldeR: Ale napadnou. Třeba právě ty Číňany. Na Němce si zase nikdo nestěžuje třeba v Jižní Americe. Taky mě štve, že jsou za to dodnes souzeni, ale s tím nic nenaděláš, tak to prostě funguje.

helé, Lakatoši... Pfft

LR: To zní zajímavě, i když, trochu... fantasmagoricky, tedy, co se ufonů týče, ale proč ne, viď? Shock Smile

Tyjo, až jsem se lekl, kolik nás tu je:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/625965/Bez_nazvu.png
Co takhle někdy se tu sejít a trumfnout ten rekord? Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Naga: JJ Rage jsou skvělí.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
EldeR
Mike napsal:
Tyjo, až jsem se lekl, kolik nás tu je:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/625965/Bez_nazvu.png
Co takhle někdy se tu sejít a trumfnout ten rekord? Grin


To už tady někdo navrhoval.... a nějak to nevyšlo Grin

@Rade: no nevím, nevím ... mám tričko, a na prsou má velký železný kříž, dokonce je na něm napsáno "Iron cross" a nevěřil bys jakých reakcí sou lidi schopný, aniž by vlastně tušili co to znamená Grin Grin Grin
Upravil/a EldeR dne 24.07.2013 19:29
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Lord Rade
nagasadowcz napsal:

EDIT 2: @Rade: Svastiku klidně nosit můžeš, to je buddhistický a germánský a hinduistický a prostě starověký náboženský symbol. Hákový kříž nesmíš (tj. svastika nakloněná a postavená na špič-ce - cenzura opět útočí Grin).


No hele, ale stejně bych se bál, že by mě nějací nechápací romové seřezali, kdyby mě tak viděli Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist