Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
nagasadowcz
@Ligos: Tak potom už jo. Ale podle takové teorie by mělo být možné přenést pomocí magického rituálu jakékoli vlastnosti na prakticky jakýkoli předmět. Takže čert vem kopí - urvi si někde za barákem šutr a začni čarovat Grin

P.S.: Stejně není nad originál - na tom se dá totiž pěkně vydělat.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@Naga: To už ale není ono, část té moci přejde totiž právě díky shodnému "obalu", obzvláště, pokud je vyrobený ze stejných surovin. V opačném případě není vyloučen nežádoucí efekt... Smile (spíše je nežádoucí efekt zaručen Smile )
Upravil/a Ligos dne 19.09.2013 15:39
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
MortuusDominus
Whirt napsal:
Tak jo. Nedalo mi to a musel jsem už dneska začít s návratem k reálné kresbě, protože poslední dobou jsem se hodně zabýval komiksovkou. Protože jsem ale znaven a zítra brzy vstávám, tak je dílo nedokončené...

Přesto, jestli to někoho bude zajímat, můj pokus o portrét:


Whirt - Dobrý Shock Normálně žasnu... Tak málo tahů, tak jednoduchých tahů a nedokončené, ale přesto je to tak výstižný, že jde jednoznačně vidět o koho jde... Z tebe bude profík Wink Máš potenciál...
 
nagasadowcz
Jednu dobu jsem uvažoval, že se naučím kreslit a budu na to balit holky, až se propracuju k aktům a pak už to půjde samo... Vypadalo to slibně, než jsem se začal snažit naučit kreslit. (Tři infinitivy v jedné větě? Ach ty češtino! Smile)

BTW, dopoledne mi přišel lístek na Masters of Rock 2014 a zapomněl jsem se pochlubit, tedy se chlubím se zpožděním teď. A už teď se na to těším.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Nevím jestli to funguje. Nikdy jsem na to holky nebalila ... Grin Apple

Ale z druhy strany ti můžu říct, že když to na mě někdo zkoušel, že mě nakreslí nahou, tak jsem to odmítla a vůbec mi to nepřišlo krásný a kecy typu, že takové umělecké dílo musí být zvěčněno na mě zapůsobily naprosto opačným způsobem než byl záměr... spíš jsem si řekla kolikrát to ten úchylák použil... Ale je fakt, že spoustu lidí je jednoduchých... ...
 
Ligos
Tak tak....

Kolikrát jsem si říkal, že bych své milé zahrál pod okny na housle... A představil si, kolik shnilého ovoce a vajec z těch panelákových oken dopadne... Grin

Doba je holt jiná. Na umění se už holky nebalej... Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@MD: Tam byla podstatná část strategie to slůvko "propracovat se", ne že to na ní vybalím napoprvé. Nejsem blázen a mám soudnost. Nemluvě o tom, že drtivá většina lidí je hloupá. A drtivá většina žen jsou lidé Grin

No a hlavně bych to stejně nikdy neudělal. Jsem rád, když si troufnu na ženskou mluvit, natožpak abych ji ještě kreslil Grin

@Ligos: Ano, dnes je to u většiny mnohem jednodušší. Stačí se nechat nakrátko ostříhat, nosit nějaké podivné moderní oblečení, chovat se jako macho idiot a zacházet s ní jako se šlapkou.
Upravil/a nagasadowcz dne 19.09.2013 16:26
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Jasný .... strategicky : " Svléknout, puso... místo předehry začneme kreslit. Ukážu ti umělce ..." Apple ( i když tohle by bylo možná působivější a neotřelé ) ... Zkus to strategicky, pak sem napiš, jak si uspěl, na to jsem v celku i zvědavá, jestli to nějak funguje... Wink
 
nagasadowcz
@MD: Jo, tak to si počkáš, ale pokud mi někdy něco vyjde, ozvu se Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Tady je to samý odborník na ženskou psychiku Smile
 
nagasadowcz
@Tasi: Pozor, mluvil jsem o většině, ne, že to tak máte všechny! Ovšem zase si za tím stojím, že většina je takhle nastavená. Smutný to svět Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Já vím, já vím Smile

nagasadowcz napsal:
@Tasi: Ano, naštěstí jsme příliš komplikované organismy na to, aby s námi paraziti až takhle zamávali... Ale třeba jednou Grin


Tak sepiš podklady a já zapracuju na GMO Wink Grin
 
nagasadowcz
No, vlastně plánuju právě něco takového vymyslet a použít to pak ve sci-fi hororu. Očekávej PM, kde ti návrh předložím, aby si zkontroloval, jestli se pak odborníci nebudou při čtení popadat za břicho s tím, že něco tak přitaženého za vlasy už dlouho nečetli.

Zabijácké, lidi ovládající GMO? Tasi, ty jsi nebezpečná! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Jasně, spolu s mými chytrými knihami ti budeme dělat konzultanta Grin
No tak filmy i literatura jsou plné šílených vědců, ale v realitě jsem na žádného nenarazila- je čas to napravit Grin
 
nagasadowcz
@Tasi: The first real-life supervillain Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Neuvěřitelné, jakou šaškárnu dokážou někteří ze Skyrimu udělat.... Smile

?

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Parrot
Bože můj, to je strašlivý Grin Grin
 
PrincessLeia
AngryAngry
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Diego
Holt volové, no. Grin
 
Mike
Sice vůbec nevím, o čem je zde řeč (a ani snad radši nechci vědět), nicméně, toto mě pobavilo:

nagasadowcz napsal:
@MD: Tam byla podstatná část strategie to slůvko "propracovat se", ne že to na ní vybalím napoprvé. Nejsem blázen a mám soudnost. Nemluvě o tom, že drtivá většina lidí je hloupá. A drtivá většina žen jsou lidé Grin



Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist