Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
nagasadowcz
No, anebo sugesce u tebe a já snědl něco špatného Grin

Vždyť já už se přiznal Ligovi o pár příspěvků výš Wink (ano, budu tě skloňovat podle latiny, je to prostě cool a víc se to k tobě hodí, jestli ti to nevadí Wink)

EDIT: Vivi je tu 4x, lidi. Za tím jsou jistě ONI!
Upravil/a nagasadowcz dne 07.09.2013 15:37
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Tak jsem dostala Guild Wars 2... BEST PRESENT EVAAA! Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Promiň, úplně jsem ti zapomněl odpovědět. Ano, mně to přijde jako taková blbůstka. Má to myšlenku, je to zajímavé, to jo, ale je to pořád jen taková neškodná blbůstka. Když se řekne "zneklidňující", vybavím si spíš něco takového:

Věci, které zneklidňují nebojácného Nagu Grin


EDIT: Tak to jsou opravdu hezké zvuky, cos poslala Grin Šikovný ptáček.
Upravil/a nagasadowcz dne 07.09.2013 16:56
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Mopidu napsal:
Tak jsem dostala Guild Wars 2... BEST PRESENT EVAAA! Grin



Na kterým serveru jsi? Občas by se hodila pomoc do těch šílených dungeonů Grin
 
Tasemnice
Naga: Ano, opravdu hezké zvuky, akorát jsem se po zbytek noci na každém kroku ohlížela, jestli za mnou neběží vraždící trpaslík Grin Kamarádka, co šla se mnou, se ho nebála, ale ta zase z nějakého důvodu měla panickou hrůzu z lesních krmelců...
Zvracení, průjem... vidíš tu potvůrku v mém profilovém obrázku? To jsou klasické příznaky Smile
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Díky za slova útěchy Grin

Každopádně předpokládám, že být to onou potvůrkou, nejspíš by se to tak hezky nezklidnilo. Že...? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Mohlo by, většinou to probíhá úplně bezpříznakově... ale je to dost nepravděpodobný Smile A navíc to ani není moc nebezpečný (pokud to člověku nazaleze do mozku nebo do sítnice Grin )
No, ale furt to není tak nudná varianta jako že jsi něco špatného snědl Pfft
 
3kolik
Možná už to tady bylo, ale teď jsem objevil tohle a nemůžu se přestat smát Grin Grin Grin

https://sphotos-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/998233_558785524181964_710951035_n.jpg
http://3kolik.blo...i-byt.html - 8 důvodů, proč je ve Skyrimu lepší být upírem než vlkodlakem
 
www.3kolik.blogspot.com
Diego
Sleduje někdo seroš Hra o trůny? Jaké to je, stojí za to, se na něj kouknout?
 
Tasemnice
Oba rodiče to čtou, táta v originále, mamka česky, a jsou do toho totálně zažraní... mamka viděla seriál asi dvakrát, teď na to koukají oba dva. Sama jsem nečetla ani neviděla, ale to nadšení má určitě nějaký důvod...
 
Diego
Asi zkouknu první díl a uvidím. Knihu jsem nečetl. Apple
 
Tasemnice
Vzhledem k tomu, jak si ten seriál všichni chválí, asi nešlápneš vedle Wink Akorát jsem slyšela, že ten seriál je dost hrubý, ale to tady nikomu asi vadit nebude Grin
 
Diego
No mě ne. Ostatně se o tom přesvědčím. Grin
 
nagasadowcz
@Diego: Seriál je brilantní, na knihu se brzy chystám Smile (I když zatím jsem ze seriálu viděl jen první řadu, nejdřív to chci přečíst.)

@Tasemnice: Mozek? Sítnice? Co že to tam přesně máš?! Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 07.09.2013 22:20
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Diego napsal:
Asi zkouknu první díl a uvidím. Knihu jsem nečetl. Apple

Ať je seriál jakkoliv brilantní, tak si ho stejně nedokážu nikdy oblíbit. Vše mě v něm přijde jakési černobílé.
 
Asiel z Ponurvalu
Hra o trůny mě zatím moc nezaujala - myslím seriál, knihy jsem nečetla. Vraždy, sex, intriky, nic nového pod Sluncem...akorát zasazeno ve fantazijních kulisách...čekala jsem trochu víc. Ale možná to odsuzuji předem, viděla jsem zatím jen jeden díl.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Lord Rade
Diego napsal:
Sleduje někdo seroš Hra o trůny? Jaké to je, stojí za to, se na něj kouknout?


No to určitě, je to hodně oceňovanej seriál. Sice já měl nejraději první řadu, ale pořád je to dobrej seriál. I když ne můj nejoblíbenější.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
@Whirt: Hra o trůny ti přijde ČERNOBÍLÁ? Shock To je právě jeden ze seriálů, kde nikdo není klaďas ani záporák (až na pár postav, které pak stejně většinou skončí neslavně) a kde se může naprosto kdykoli stát naprosto cokoli, a to naprosto komukoli Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
No nedivím se že seriál je oblíbený a všichni si ho chválí, protože opravdu jde převážně o tu hrubost a sex. A jen aby to bylo trochu zajímavé je to obalený tím fantazy... Jelikož mě nebaví koukat na sex ani brutalitu, seriál jsem dokoukala po dvou dílech... ( Když jsem četla o tom, jaký že ten seriál vlastně je, udělalo to na mě dojem, že to točil nějaký sexuální deviant se sadistickými sklony...) Ale 99% procent lidem se líbí, takže můj názor neber, já mám vůbec dost odlišný názory než většina lidí. Wink
 
Tasemnice
Naga: To je Toxocara cati, patří to mezi škrkavky a přirozeným hostitelem je kočka. Jenže se vajíčka sem tam dostanou do těla člověka, vylíhnou se z nich larvičky a ty cestují tkáněmi, dokud se někde nezapouzdří- většinou je to v plicích a v játrech, ale je známo i pár vzácných případů, kdy se dostaly až do mozku (-> smrt) a o něco víc případů, kdy se dostaly do oka (-> v lepším případě zhoršení zraku, v horším slepota).


MortuusDominus napsal:Jelikož mě nebaví koukat na sex ani brutalitu...

Můj člověk!
Upravil/a Tasemnice dne 07.09.2013 23:09
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist