Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Whirt
Chrmpfh... Nefunguje mi podpis! No co, tak si sem svoji kandidaturu dám zvlášť....

http://img600.imageshack.us/img600/5622/cocp.jpg

EDIT: Fórum si ze mě dělá dobrej den... Najednou to jde Grin
Upravil/a Whirt dne 08.07.2013 23:13
 
Ligos
Whúú, hej? Právě jsem se vrátil z práce, jak zpráskanej pes, ale toto mi dokonale zvedlo náladu!
Díky za udělení ocenění Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Mike, Tasemnice: Slabčáci bez motorovky!

@Mike: Tak můžu sem taky dávat Nothing to do here, ale když tu nemám co psát, tak ani nepíšu, že tu nemám co psát, ale prostě nepíšu. Jakože... víš co. Grin

@Mopi: Sbohy.

@Whirt: To víš, pokrok nezastavíš.
Upravil/a nagasadowcz dne 09.07.2013 00:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Sanued
Naga, a čo ty? Ako ide život? A čo škola?
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
nagasadowcz
@Sanued: Jo, vše OK. Užívám si prázdnin, pozítří jedu na Masters of Rock, pak na Moravu, pak do Jeseníku, a když se mi mezitím povede i sehnat nějakou brigádu na srpen a září, bude to úplně skvělé. A taky hodně jezdím na kole a čtu. Měl bych se konečně pustit do psaní... Škola perfekt, měl jsem průměr 1,15, takže první ročník úspěšně za mnou. Ještě by to možná chtělo ženskou, ale pořád si nejsem jistý, jestli vůbec nějakou chci. Nějak nejsem úplně s to přijít na to, k čemu bych ji měl (krom té JEDNÉ věci a ta mi zatím nechybí natolik, abych se k něčemu odhodlal). A taky jsme začali s kámošem točit videa. On teď nemá moc času (brigáda), ale v srpnu už to bude lepší, tak doufám, že se dostaneme k recenzování (hlavně filmů) pořádně. Zatím máme jedno video Grin

@Mike: Jak jde vlastně psaní? Pokračuješ nějak?
Upravil/a nagasadowcz dne 09.07.2013 00:17
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Sanued
Práve mi niekto volal zo Saudskej Arábie ľudia Grin To sa mi ešte nestalo. Grin Nejaký muž sa ma po anglicky začal pýtať ako sa mam. Len dúfam že si ma nenašli nejakí teroristi xD
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike, Tasemnice: Slabčáci bez motorovky!

@Mike: Tak můžu sem taky dávat Nothing to do here, ale když tu nemám co psát, tak ani nepíšu, že tu nemám co psát, ale prostě nepíšu. Jakože... víš co. Grin



Hele jooo, nedělej ramena. Pfft Pfft

No hej... my rádi dáváme nothing to do here! Pfft

nagasadowcz napsal:


@Mike: Jak jde vlastně psaní? Pokračuješ nějak?

Je to bída, bro, protože a poněvadž jsem línej jak veš... ale chtěl bych, ale jo, slibuju, že udělám alespoň kapitolu přes... do konce tejdne. Dám si to do diáře (do pllllnééého diáře... na svém úžasněm Windows phone telefonku Pfft Pfft )

Ligos napsal:
Whúú, hej? Právě jsem se vrátil z práce, jak zpráskanej pes, ale toto mi dokonale zvedlo náladu!
Díky za udělení ocenění Wink

Ano, Ligos Spravedlivý, etc. etc.! Smile
Ligos napsal:
Pche, spravedlivějšího bys nenašel! Knight

Vlastně mi můžeš říkat Ligos Spravedlivý. Krleš!


Whirt napsal:
Chrmpfh... Nefunguje mi podpis! No co, tak si sem svoji kandidaturu dám zvlášť....

http://img600.imageshack.us/img600/5622/cocp.jpg

EDIT: Fórum si ze mě dělá dobrej den... Najednou to jde Grin

Tak to je absolutně BOŽÍ (a přiznej, že ten boží nápad jsem ti připomněl - JÁ! Pfft


- ještě k Nothing to do here:
Nerevar napsal:
Mike napsal:
hRDLA napsal:
Nějak nevím jestli ty vaše příspěvky zapomenu po přečtení, nebo je vytěsním po nepochopení nebo je prostě jen nečtu. Grin Ale každopádně.
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/707/nothing-to-do-here-template.jpg.scaled500.jpg

Nothing to do here! Grin
(celá konverzace na: 3. nekonečná, str. 76)

Reakce NOTHING TO DO HERE je na tomhle fóru 'občas' celkem výstižná Grin

>> http://www.skyrim...post_85246 Smile !!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Sanued: Jo, vše OK. Užívám si prázdnin, pozítří jedu na Masters of Rock, pak na Moravu, pak do Jeseníku, a když se mi mezitím povede i sehnat nějakou brigádu na srpen a září, bude to úplně skvělé. A taky hodně jezdím na kole a čtu. Měl bych se konečně pustit do psaní... Škola perfekt, měl jsem průměr 1,15, takže první ročník úspěšně za mnou. Ještě by to možná chtělo ženskou, ale pořád si nejsem jistý, jestli vůbec nějakou chci. Nějak nejsem úplně s to přijít na to, k čemu bych ji měl (krom té JEDNÉ věci a ta mi zatím nechybí natolik, abych se k něčemu odhodlal). A taky jsme začali s kámošem točit videa. On teď nemá moc času (brigáda), ale v srpnu už to bude lepší, tak doufám, že se dostaneme k recenzování (hlavně filmů) pořádně. Zatím máme jedno video Grin

Hele, já se musim pochlubit ještě - mám dvě dvojky, jinak samý jedničky. Pfft
A budete recenzovat jen filmy? Nebo třeba i hry a podobné hovadinky? Smile Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: No, já občas udělám i recenzi na hry, kámoš moc nehraje. On bude ještě dělat komiksy, já možná časem nějakou mangu. Oba knížky (ale nejspíš většinou individuálně, poněvadž sladit si literární plány je zbytečně omezující). No a nejspíš taky seriály. Beztak se dostaneme i k našemu společnému koníčku - snusu (nevíš-li, oč kráčí, strejda Google poradí, řekl bych, srozumitelněji, objektivněji a obsažněji - sic to se může jevit nemožným - než já). A budeme k tomu (před videa a později snad i samostatně) přidávat různé humorné skeče.

Po nějakém čase se třeba odhodlám a pochlubím, přestože to bude znamenat konec mé anonymity. (Aspoň pár zasvěceným, napadá mě jistý nick na M..., to ale pošlu, jak tam bude něco kloudného, a to, pokud možno, i v kloudném množství.)

P.S.: Mně opravdu nejdou krátké odpovědi. Ale proč se omezovat, když má ta čeština tolik krásných slov, že?

P.P.S.: Jsem to ale zlotřilý egocentrik a málem bych zapomněl! Gratuluju k úspěchu ve škole Wink
Upravil/a nagasadowcz dne 09.07.2013 01:36
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Omlouvám se za double post, ale kdybych tohle hodil do toho předchozího, lidé by to prostě přeskočili. A tohle je tak obecně pro všechny, ne jen pro Mikea. Sorráč, víte že to dělám minimálně Wink

Nejmenované kuře (které má ještě k tomu warez) po mně chce přes PM informace, kterých se mu tu válí tuny... No, nebudu lhát, veškerá vstřícnost v nótě, kterou jsem mu spěšně zaslal v odpověď, páchne sarkasmem natolik, že i buddhistickému mistru asertivity by se mohl zvednout kufr. Ale ruku na srdce - nezasloužil si to? A to jsem ani nezmínil, že ve své PM použil CAPS LOCK a nacházela se tam dokonce i oblíbená věta "Vím, že... ALE POTŘEBUJU..."

Dobře, vlastně jsem zas tak zlý nebyl, ale jsem zlý alespoň teď Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 09.07.2013 01:45
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
JeFF_
nagasadowcz napsal:
Omlouvám se za double post, ale kdybych tohle hodil do toho předchozího, lidé by to prostě přeskočili. A tohle je tak obecně pro všechny, ne jen pro Mikea. Sorráč, víte že to dělám minimálně Wink

Nejmenované kuře (které má ještě k tomu warez) po mně chce přes PM informace, kterých se mu tu válí tuny... No, nebudu lhát, veškerá vstřícnost v nótě, kterou jsem mu spěšně zaslal v odpověď, páchne sarkasmem natolik, že i buddhistickému mistru asertivity by se mohl zvednout kufr. Ale ruku na srdce - nezasloužil si to? A to jsem ani nezmínil, že ve své PM použil CAPS LOCK a nacházela se tam dokonce i oblíbená věta "Vím, že... ALE POTŘEBUJU..."

Dobře, vlastně jsem zas tak zlý nebyl, ale jsem zlý alespoň teď Grin


Dobře. Přiznávám. Přepískl jsem to. Máš pravdu. Je toho tu tuny a našel jsem si to pomocí toho vyhledávače. Omlouvám se všem,kterým jsem to poslal,ale jelikož jsem se rozhod,že si po velice dlouhé době něco zahrají,nebo od konce roku 2011 jsem žádnou hru nezapnul a ani už nezapnu.Důvod? Nedostatek času a hlavně mnoho důležitých věcí,plánu,atd. Skyrim jako poslední hru si chci naposledy zahrát,ale problém je s časem. Uprostřed hry mě přestane daná rasa,nebo class bavit a na novou hru(odznova) bych neměl každopádně čas.
Něco si jednoduše vyberu a bude klid. Nebudu z toho dělat vědu. Warez každopádně nemám. Měl jsem ho před 2 rokama a to jsem neznal ani tohle forum. Ve čtvrtek bych měl dostat na nějaký čas od známeho steam účet,kde je hra zakompletována.

Podobné zprávy tohodle typu o demně už nikdy neuslyšíte. Ještě jednou předem se omlouvám.

S pozdravem JeFF.
Upravil/a JeFF_ dne 09.07.2013 02:35
 
Ligos
@Naga: Bohužel, nechce je pouze po tobě...

@JeFF: Hele, není to poprvé, takže pokud se to bude opakovat, tak...Knight Snad jediné bezvýznamné plus je, že si o ty informace píšeš slušně, ale stejně...
Upravil/a Ligos dne 09.07.2013 02:36
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
JeFF_
Ligos napsal:
@Naga: Bohužel, nechce je pouze po tobě...

@JeFF: Hele, není to poprvé, takže pokud se to bude opakovat, tak...Knight Snad jediné bezvýznamné plus je, že si o ty informace píšeš slušně, ale stejně...


Vím. Je to podruhé. Děkuji za upozornění. Jak jsem zmíňoval v předešlém příspěvku. Nebude se to opakovat. A jak tu hru dohrají(doufám),tak nebudu navštěvovat také tohle diskuzní fansite forum,jelikož už tuto hru hrát nebudu a ani další různé hry. Jednoduše žádné.
 
Ligos
JeFF_ napsal:
.....A jak tu hru dohrají(doufám),tak nebudu navštěvovat také tohle diskuzní fansite forum,jelikož už tuto hru hrát nebudu a ani další různé hry. Jednoduše žádné.


Jo. A já jsem Král Elvis z Měsíce. Těší mě.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
JeFF: Odpověděl, jsem ti za mě.. Proč tě to zajímá? Budeš si tvořit postavu podle nějakejch statistik?

-Jinak čau do tejdne jsem zas tu...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
Shock jedno odpoledne tady nejsem a 6 stránek ..... To všude pršelo, nebo všechny popad záchvat nostalgie a stesku po skyrim4fan ???
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Shock jedno odpoledne tady nejsem a 6 stránek ..... To všude pršelo, nebo všechny popad záchvat nostalgie a stesku po skyrim4fan ???

I vote for "záchvat nostalgie" Grin ... Ne, tak záleží, kdy mají lidi čas, viď... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: No, já občas udělám i recenzi na hry, kámoš moc nehraje. On bude ještě dělat komiksy, já možná časem nějakou mangu. Oba knížky (ale nejspíš většinou individuálně, poněvadž sladit si literární plány je zbytečně omezující). No a nejspíš taky seriály. Beztak se dostaneme i k našemu společnému koníčku - snusu (nevíš-li, oč kráčí, strejda Google poradí, řekl bych, srozumitelněji, objektivněji a obsažněji - sic to se může jevit nemožným - než já). A budeme k tomu (před videa a později snad i samostatně) přidávat různé humorné skeče.

Po nějakém čase se třeba odhodlám a pochlubím, přestože to bude znamenat konec mé anonymity. (Aspoň pár zasvěceným, napadá mě jistý nick na M..., to ale pošlu, jak tam bude něco kloudného, a to, pokud možno, i v kloudném množství.)

P.S.: Mně opravdu nejdou krátké odpovědi. Ale proč se omezovat, když má ta čeština tolik krásných slov, že?

P.P.S.: Jsem to ale zlotřilý egocentrik a málem bych zapomněl! Gratuluju k úspěchu ve škole Wink

Hele, já taky hry nehraju. Smile Některé mě občas zaujmou, ale kde bych na to bral čas. Bych potřeboval takové ty hodinky, jak měla Hermiona ve Vězni z Azkabanu. Smile
Hele, vypadá to, že máš našlápnuto do hvězdných vod, když ti to klapne! Pfft Smile

Odhodlej, určitě jo, stejně už jsi mi to kdysi slíbil... Pfft Smile

Hele, mě taky ne. Grin Až na výjimky, kdy mě tlačí čas (třeba teď Grin )...

Hele, děkuju ty egocentriku. Pfft A tobě gratulace též. Smile (k průměru!!!)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: To víš, pokrok nezastavíš.

Houby pokrok. Tohle fórum je stálým článkem v prostoru i v čase a já to míním tak zachovat Grin

Ligos napsal:
Whúú, hej? Právě jsem se vrátil z práce, jak zpráskanej pes, ale toto mi dokonale zvedlo náladu!
Díky za udělení ocenění Wink

No vidíš! A dnes plánuju ještě ocenění rozšířit Smile
 
Whirt
Ve jménu zlepšení systému ocenění jsem už podstoupil tolik obětí. Právě jsem si smazal ocenění "Elder Scrolls profesional spammer"
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist