Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Krev na monitoru
kevin36
Prosím o radu u tady toho módu http://skyrim.nex...om/mods/60 nefungují mě krvavé stříkance na monitoru. Na fóru toho módu o tom něco píšou. Můžete se tam prosím někdo mrknout. Anglicky neumím. Verzi používám 3.5. Vyzkoušel jsem vše možné.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
METTALIC
Nwm co s tim máš ale můžeš to zkusit stáhnout ze steam workshopu tam si myslim že by to mělo fungovat
http://steamcommu...s/?id=8556
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
kevin36
Ze steamu to dělá to samé. Vše ostatní funguje. Jen nejdou krvavé tečky na monitoru.
Upravil/a kevin36 dne 10.04.2013 15:26
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
METTALIC
Možná bych ti ještě poradil tenhle mod je to skoro stejný akorát že u tohohle fungujou stříkance.

http://skyrim.nex...mods/12798
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
kevin36
A ty ten mód co jsem psal já jako první používáš ? Tobě funguje správně ? Je tu někdo kdo ten mód používá a funguje mu ?
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
METTALIC
Enhaced Blood Textures byl můj první mod na krev ale když jsem spustil hru tak místo textur tam bylo uplný h***o tak jsem sháněl dál a našel tohle
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
kevin36
Pro METTALIC : Tak jsem vyzkoušel ten mód co doporučuješ ty a stříkance na obrazovce taky nejdou. To absolutně nechápu.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
kevin36
A nemůže to být také tím že to hraji na Windows XP 32 tím pádem to jede na directx 9c.

Jo tu někdo kdo má taky windows xp a byl by ochoten ten mód vyzkoušet ?
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
DynastyMan
Závidim ti tvuj problém... už nevim kterou verzi EB tam mam, ale i když jí vypnu, tak ty blbý stříkance tam pořád mam Grin
Dost to leze na nervy, zvlášť při přeměně na Vampire lorda...
 
kevin36
A který mód na to používáš . Můžeš mi prosím zaslat soukromou zprávu jaké máš nastavení v skyrim.ini + skyrimprefs.ini
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
kevin36
Můžete mi prosím někdo přeložit do angličtiny tenhle text abych mohl napsat tvůrci módu. Prosím ne přes translátor aby tomu rozuměli.

Nefunguje mi krev na obrazovce. Vše ostatní funguje v pořádku. Vyzkoušel jsem i Blurry Screen Blood a chyba pořád zůstává. Grafické nastavení mám na nejvyšší úrovni. Prosím o radu.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
The blood on the screen function isn't working. Everything else works just fine. I've also tried Blurry Screen Blood, but it didn't fix the problem. The graphics/display settings are maxed out. Please, help.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
kevin36
Potřebuji přeložit ještě něco.

Vše co píšeš už jsem vyzkoušel. Přeinstaloval jsem hru a spustil jí od začátku jen s módem Enhanced Blood Textures a krev na monitoru nejde.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
I had already tried all you've suggested. I reinstalled the game and started playing from the beginning only with the Enhanced Blood Textures mod, but the blood on the screen function wasn't working anyway.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
kevin36
Zatím dík moc. Až mi odepíše můžu ještě otravovat s překladem ?
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
Jo, jo, rádo se stalo Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
kevin36
Potřebuji přeložit zase něco.

Ať používám jakékoliv pluginy z tohoto módu a nebo jen čistý mód Enhanced Blood Textures 3_5 výsledek je stále stejný. Vše funguje až na krev na obrazovce.

Pro nagasadowcz : a nebo jestli chceš tak tady je ta konverzace mezi mnou a tvůrcem módu. nevím co mi poradíš tam napsat. http://skyrim.nex...om/mods/60
Upravil/a kevin36 dne 17.04.2013 21:25
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
No matter which plugins included in the mod I use, the situation is still the same. Even if I use only the mod alone. Everything's working except for the blood on the screen function.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
kevin36
Zatím moc dík.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
Rádo se stalo Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Krev na ledu - Blood on the Ice Archív zodpovězených dotazů 36 04.03.2014 01:30
Krev na ledu Archív zodpovězených dotazů 5 12.02.2014 00:55
krev na ledu - návod na quest Archív zodpovězených dotazů 20 12.06.2013 19:11
krev na ledu Archív zodpovězených dotazů 2 05.10.2012 12:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist