Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
30 denní hudební challenge
Sanued
V poslednom čase asi ten metal, i keď som chvíľu rozmýšľal nad rockom.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Diego
Den šestý: Čím byste chtěli být?

(Příklady- zpěvákem, kytaristou, bubeníkem, skladatelem a další. U každé odpovědi dejte i větu proč, tak jako já)

Já bych chtěl být asi nejvíce zpěvákem. Proč? Protože se mi to líbí, i už kvůli těm textům skladeb.
 
Whirt
Tak já abych řekl na rovinu, tak taky nejspíš zpěvákem. Hodně často si začnu zpívat písničku co se mi líbí, chvíli se držím, ale pak to jde pěkně z kopce a nejde to. Znáte takový ten pocit, když posloucháte nějakou fakt skvělou písničku a prostě máte chuť si ten její náboj nejen poslouchat, ale i prožít.
 
Diego
Whirt napsal:
Tak já abych řekl na rovinu, tak taky nejspíš zpěvákem. Hodně často si začnu zpívat písničku co se mi líbí, chvíli se držím, ale pak to jde pěkně z kopce a nejde to. Znáte takový ten pocit, když posloucháte nějakou fakt skvělou písničku a prostě máte chuť si ten její náboj nejen poslouchat, ale i prožít.

Znám! Věř mi.WinkGrin

Tak nějak v hlavě slyším, jak ji "zpívám", ale naživo to není nějak "ono".Grin
 
METTALIC
No já zpěvákem se zaměřením na Growling (Cannibal Corpse)
Pitch low (Cradle of Filth) Screaming(Dimmu borgir) Pig squeal(Jig-Ai)
Později se chci zkusit poptat různě na forech nebo prostě najít nějákýho kytaristu a dát dohromady metalovou kapelu-žánr ještě nevim ale asi něco extrémnějšího protože niják extra čistě zpívat neumim ale growling my jde.


PS: Whirte ten pocit znam moc dobře GrinGrinGrin
Upravil/a METTALIC dne 09.04.2013 21:31
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Lord Rade
Zpěvákem ani náhodou Grin jsem rád že sotva umím mluvit.
Z toho ostatního klidně čímkoli, ale pokud bych měl být realistický tak začínám na Baskytaru, neni tak těžce přenosná jako bubny, nemusim zpívat a je to jednodušší a jedinečnější než kytara na kterou hraje až moc lidí.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Sanued
Spevákom to sotva, môj spev by prinútil vtákov vybuchovať Grin A ani skladateľom kedže na to nemám fantáziu. Takže ja by som chcel byť harmonikárom Grin
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Nerevar
Chtěl bych být kytaristou, nebo bubeníkem. Smile Proč? Protože mám tyhle instrumenty rád Smile
 
nagasadowcz
Tak já se učím hrát na harmoniku (foukací) a irskou píšťalu (taky foukací Grin) a až se mi úplně uzdraví krk, chci se zas pustit do cvičení growlingu. Ale čím bych CHTĚL být? O čem SNÍM? SKLADATEL! Hlavou se mi honí spousta melodií, ale nesvedu formálně komponovat (noty, instrumentace) a ani bych to pak koneckonců nedokázal oddirigovat. Ale bohové, co já bych za to dal, kdybych mohl složit a dirigovat vlastní symfonii! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
Tak já se učím hrát na harmoniku (foukací) a irskou píšťalu (taky foukací Grin) a až se mi úplně uzdraví krk, chci se zas pustit do cvičení growlingu. Ale čím bych CHTĚL být? O čem SNÍM? SKLADATEL! Hlavou se mi honí spousta melodií, ale nesvedu formálně komponovat (noty, instrumentace) a ani bych to pak koneckonců nedokázal oddirigovat. Ale bohové, co já bych za to dal, kdybych mohl složit a dirigovat vlastní symfonii! Smile


S tim krkem to máme stejný ale growling je docela lehkej jenom musíš dobře dýchat přes branici.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
SeveruS
Hudební showbyznys mne nebere, raději bych byl hercem, ale pokud bych už musel být v hudební branži, tak bych chtěl být možná klavírní virtuos, ale mnohem spíš asi veleúspěšný hudební producent, který by se v případě potřeby dokázal uživit hrou na klavír.... GrinGrinGrinGrin

A proč? Ani nevím, mám rád klavír a asi by se mi líbilo být u zrodu hvězd a určitým podílem ovlivňovat hudební scénu......
Upravil/a SeveruS dne 10.04.2013 15:17
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
nagasadowcz
@Mettalic: No a to já se právě ne a ne naučit Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
@Mettalic: No a to já se právě ne a ne naučit Grin


Zkus začít něčím snadnějším např. zkoukni něco z posledního alba od Sepultury on tam nedělá nijáký extra namáhavý growly. Pak zkoušej brutálnější a ohledně tý branice zkus se pořádně nadechnout. Musíš cítit že máš branici napumpovanou vzduchem a potom zkus vykřiknout co nejhutnějším halsem dokážeš.
To dýchání pomocí branice ti pomáhá vytvořit hutný zvuk.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
Den sedmý: Váš úplně nejoblíbenější ploužák?

(Vysvětlení- Která pomalá píseň se vám nejvíce zamlouvá a líbí. Odkazy do spoilerů.)


U mě to bude asi skladba Everything od skupiny Lifehouse.

Odkaz
 
Nerevar
Sully Erna - Until Then

1) Nádherná písnička

2) Ta ženská!! *.*

Song
 
METTALIC
Ta největší klasika Metallica The Unforgiven

The Unforgiven

Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
SeveruS
Nejdříve jsem chtěl nahodit Sen od Lucie, ale pořád jsem měl pocit, že mi něco uniká.... pak mi problikl Elvis Presley a jeho Can't Help Falling In Love..... ale byl to jen mžik, protože hned na to, naskočilo to správné.... u mne nejoblíbenější "oplodňovák" je November Rain od Guns'N'Roses......

Zavřete oči a jen poslouchejte....

http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
nagasadowcz
Hmm, tak tohle bylo hodně těžké. Nakonec jsem vybral tu, která mi přirostla k srdci za poslední dobu, co jsem zas začal naposlouchávat tuhle britskou klasiku. Tady máte...

...Rain by Uriah Heep

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Den osmý: Nejlepší sólo v písničce- které máte nejraději?

(Může to být sólo na jakýkoliv nástroj. Odkazy do spoilerů snad nemusím připomínat, že? Grin )

Moje nejoblíbenější sólíčko, na kytaru, zaznělo v písni s názvem Accept: Metal Heart

Metal Heart

Upravil/a Diego dne 11.04.2013 20:10
 
METTALIC
Tohle solo je sice pomalejší ale I love him so much GrinGrin
Dimmu


A ještě mě napadla Metallica One
one

Upravil/a METTALIC dne 11.04.2013 20:27
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dovahkiin challenge (Skyrim in real life) » Skyrim - Váš svět 6 06.03.2016 14:06
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Upíři a denní světlo Skyrim - dotazy, návody,.. 1 26.04.2015 17:41
Seriálový challenge Pokec 89 06.04.2014 21:30
30 denný filmový challenge Archív příběhů a her 206 09.09.2013 22:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist