Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dawnguard Problém
bretys
Mám nově nahraný DLC Dawnguard na xbox 360.. Začal sem teda hrát skyrim úplně odznova a dohrál sem hlavní příběhovku, stráž mě řekla o znovuformování Dawnguardu. Potkal sem i toho Duraka. Poslal mě do pevnosti ale když už přijíždím k dawnguardu je takovej ten podjezd něco jako u riverwoodu a když tam vjížídím napíše to : you cannot travel to this location .. Nevíte někdo co dělat? Nerad bych začínal odznova.
 
teodmir
to je asi něco v nepořádku Grin ta jeskyně s Dawnguardama je kousek od Riftenu a Morrowindu, jestli to máš u riverwoodu tak nevim Smile já osobně jsem to měl takhle : info od stráže, šel jsem do jeskyně nějakýho kaňonu a pak jsem jel (ne doslova, jel jsem linii) Smile
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Wolf5cz
To co píšeš je brána do Morrowindu.
Musíš se vydat z Riftenu cestou, která je za městem. Vede ke slepí bráně do Riftenu. Po ní půjdeš, až narazíš na most, ten přejdeš a po levý straně za padlym stromem je jeskyně, tou projdeš a pak už jen půjdeš rovně Smile
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
bretys
Ne já myslím že mě tio nechce pustit za ti hradbu a je podobná jako u riverwoodu.. Dawnguate je za riftenem ;(
 
Wolf5cz
Tu bránu nejde projít, to už si moc daleko na konci mapy. Dawnguard oblasti nejsou přímo napojený na základní mapu.
Upravil/a Wolf5cz dne 25.03.2013 19:13
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
teodmir
jo přesně Grin nerozumněl jsem otázce Grin tamta brána co jsi psal je do Morrowindu, to musíš do tý jeskyně
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
bretys
Aha díky ! :-D a já se tu nervuju že mi to nejde
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist