Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: „Udělali jsme co jsme mohli. Teď už musíme jen čekat.“ odpověděla Xarie na tvoji poznámku o pacientovi, „Přišlo mi, že Arteriovi na ní poměrně dost záleží, podle těch jejich očních kontaktů během vašeho obřadu.“ poznamenala a podívala se na Edwininu tvář, z jejího hlasu se ti však nezdálo, že by z něčeho takového byla příliš nadšená. „Asi bych se tam měl jít podívat.“ řekl Flavius a už se chtěl postavit, ale jeho sestra jej sjela pohledem a slovy, „Jsi zranění zůstaň sedět.“, když na něj koukla i Xarie usoudil, že má asi pravdu a pohodlněji se usadil na židli. „Merril je někde tam venku..“ poznamenala Laurana, „Snad je v pořádku.“ dodala tiše.

@Vlk: „Ani by to nemusel být kouzelník. Způsobů jak se vytratit je mnoho.“ odpověděl zamyšleně Belius, „Například lektvary neviditelnosti a něco celkově jakýkoliv jiný lektvar ty se dají za menší poplatek sehnat kdekoliv a nikdo se tě na jejich využití neptá. A prohledávání ti moc nepomůže, tvář si neviděl.. nemáme nic, čeho bychom se mohli pořádně chytnout. A brány jsou uzavřený úplně.“

Tondulín
Nigidius se zasmál, „Neslibuj něco co nemůžeš splnit.“ pronesl a poté otevřel dveře, „Za chvilku ti sem pošlu nějakou společnost.. možná.“ zašklebil se s zabouchl za sebou dveře, zamkl a zmizel kdesi v chodbě na kterou již z tvého pohledu ani skrze otvor ve dveřích není vidět.
(jestli nechceš nějak reagovat nemusíš)

Mopidu
tah doplním až se vrátíš

BW, SuperHunter a Lord Rade
@Rade: Vydal jsi rozkazy a stráže se je ihned vydali vyplnit. Sám si své kroky směřoval k sídlu hraběnky, šel jsi rychlejší chůzí. Před sídlem stálo několik legionářů v čele s nějakým kvestorem v těžší zbroji, tóga měla zelenou barvu tuží se jedná o příslušníka Luciovi legie. Stejně tak i legionáři náleželi jeho legii. Nechali tě bez problémů projít až do sídla. Uvnitř sídla krom čtveřice tvých stráží a asi šesti legionářů z Osmé legie nikdo jiný nebyl. Pokračoval jsi do vedlejšího sálu do kterého byli otevřené dveře. U velkého dřevěného stolu seděl zdrcený císař, u mapy která byla rozprostřená u čela stolu stál generál Lucius - ten s hákem místo jedné ruky. Vedle něj postával člen Penitus Oculatus a pár dalších agentů stálo v každém rohu místnosti. Hraběnka stála naproti generálovi.

Whirt
„Nevím.“ řekl smutně, „Já mu vždycky říkal 'Strejdo', mamka to tak chtěla.“ odůvodňoval altmerský chlapec. Všiml sis, že Škorpias vylezl ze svého stanu. Taktéž sis všiml, že se cosi muselo stát, protože kolem probíhají legionáři a jeden z legátů zrovna vydává rozkazy svým legionářům. „Něco se muselo stát.“ řekla znepokojeně Xaria, „Jsou tu jen čtyři generálové, ale ani jeden není altmer.“ konstatovala na chlapcovu odpověď. „Arterius, Klargus, Lucius a Falbert.“ dodala jména generálů a poté se podívala na chlapce zdali mu nebude nějaké jméno povědomé, chlapce se zamyslel. „Jo! To první.“ zvolal.

Dodatek: viz. tah Škorpa

Sarako
(tah v PM)

Leneren
Odložil jsi knihu, vyšel z pokoje a pokračoval po schodišti dolů. Angela kráčela před tebou. Zastavili jste se až před stolem za kterým nervózně pochoval Antonius. „Eh.. konečně.“ řekl, když tě viděl přicházet. „Máme tu menší problém.“ pokračoval, „Během útoku na město došlo k poškození některých částí města. Zejména v oblasti kde stoky pod městem obývají upíři. Včera mi nahlásili dvě mrtvá těla se známkami útoku upírů. Poslal jsem pro bdící, ale ti sotva něco zmůžou. Bylo by vhodné jim to 'hnízdo' trošku vypálit.“ pokračoval až do chvíle než se odmlčel. „Bohužel tu nemám legionářů na rozdávání, takže bych vás chtěl požádat o vyřešení.“ Angela sebou trošku trhla, Antonius si toho stejně jako ty všiml. „Nějaký problém, legionářko?“ zeptal se. „Ne.. já jen, že proti upírům se údajně bojovat normálními meči nedá.“ konstatovala. „To je nesmysl.“ oznámil jí, „Každého lze zabít mečem.“ dodal sebevědomě. Angela se mu již neodvážila argumentovat a raději mlčela. Antonius svůj zrak přel na tebe a očekával tvoji odpověď.

LordeS
„Ne. Není jedna z našich, ale pomůže vám. Její matka to okolí dobře znala když budeš správě mluvit a neprokecneš se, že patříš k nám tak ti to určitě ochotně vyklopí. Ona si ráda popovídá a zavzpomíná na mladá léta.“ usmál se překupník.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 05.07.2015 01:35
 
BadWolf
"Jak jsem si myslel. Brány otevřete, nemá to cenu. Ale máme šanci viníka dostat. Tohle nebyl vražda z pomsty, aspoň se mi tak nezdálo, takže to byla nájemná vražda. Ať už se vrah vrátí dokončit další úkol nebo ne, můžem se pokusit najít nájemce. A já myslím, že by to mohl být někdo, kdo chce zesměšnit legii a její vedení. Jinak by ten vrah neútočil za takovýhle okolností."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
Přejdu k Lauraně a dotknu se její ruky "Když tady Flavius odpřísáhne že tu zůstane s vámi a bude vás chránit kdyby se něco hodlalo stát, tak se po ní půjdu podívat. U koho přesně a kde jsi jí vlastně nechala? Raději vyrazím rychle, ať jsem i rychle zpět."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: Dotkl jsi se Laurany, „Měla by být u mé kamarádky, bydlí naproti kasárnám v takovém větším domku. Má domek společný se svými rodiči, ona bydlí nahoře oni dole.“ popsala ti bydliště své kamarádky. „Jistě, že je ochráním.“ přikývl Flavius. Otočil jsi se s tím, že vyrazíš k domu, když k tobě promluvila Xarie, „Půjdu s tebou, nejsem si jista jestli by se měl student univerzity sám potulovat ve městě plném chaosu.“

@Vlk: „Myslíš třeba Lucia?“ zeptal se Belius, „To si nemyslím.“ zakroutil hlavou, „Ten by nikdy neriskoval život císařské rodiny a i kdyby už něco z inscenoval určitě by z toho chtěl vyjít jako hrdina aby si zítra při sněmu šplhnul a to se mu nepovedlo.“

Tondulín
Z důvodu možných sprostších výrazů nepřístupno uživatelům mladším 18 let. (ale stejně tam nic moc není Grin Grin)

„Hej vy dva! Nechte těch keců a připravte vězně a odveďte ho k Qirelovi.“ ozval se hluboký hlas, „Jasně Gore.“ odvětil Enrik, „Tak dem no.“ dodal první a odemkl dveře do věznice. „Takže tys zabil naše bratry?“ zeptal se tě legionář, „Samozřejmě, že jo. Jinak by tu nebyl ty hlupáku.“ protočil očima Enrik. „Sem se jen zeptal no..“
„Raději odepni ten řetěz ať můžeme jít.“ přikázal mu Enrik. „Jasně.“ odvětil mu, přešel k tobě a následně odepnul řetěz avšak tak nešikovně, že jsi ucítil zarachocení řetězu - nejspíš mu vypadl z ruky. Dopadl jsi k zemi, instinktivně jsi dal ruce před sebe. Jeden legionář stojí vedle tebe, druhý je za tebou a kvůli své nešikovnosti nedrží v rukou řetěz k tvým okovům. Dveře ze sklepení jsou otevřené.
(jestli nechceš nějak reagovat nemusíš)

Mopidu
tah doplním až se vrátíš

BW, SuperHunter a Lord Rade
@Rade: Vydal jsi rozkazy a stráže se je ihned vydali vyplnit. Sám si své kroky směřoval k sídlu hraběnky, šel jsi rychlejší chůzí. Před sídlem stálo několik legionářů v čele s nějakým kvestorem v těžší zbroji, tóga měla zelenou barvu tuží se jedná o příslušníka Luciovi legie. Stejně tak i legionáři náleželi jeho legii. Nechali tě bez problémů projít až do sídla. Uvnitř sídla krom čtveřice tvých stráží a asi šesti legionářů z Osmé legie nikdo jiný nebyl. Pokračoval jsi do vedlejšího sálu do kterého byli otevřené dveře. U velkého dřevěného stolu seděl zdrcený císař, u mapy která byla rozprostřená u čela stolu stál generál Lucius - ten s hákem místo jedné ruky. Vedle něj postával člen Penitus Oculatus a pár dalších agentů stálo v každém rohu místnosti. Hraběnka stála naproti generálovi.

Whirt
„Nevím.“ řekl smutně, „Já mu vždycky říkal 'Strejdo', mamka to tak chtěla.“ odůvodňoval altmerský chlapec. Všiml sis, že Škorpias vylezl ze svého stanu. Taktéž sis všiml, že se cosi muselo stát, protože kolem probíhají legionáři a jeden z legátů zrovna vydává rozkazy svým legionářům. „Něco se muselo stát.“ řekla znepokojeně Xaria, „Jsou tu jen čtyři generálové, ale ani jeden není altmer.“ konstatovala na chlapcovu odpověď. „Arterius, Klargus, Lucius a Falbert.“ dodala jména generálů a poté se podívala na chlapce zdali mu nebude nějaké jméno povědomé, chlapce se zamyslel. „Jo! To první.“ zvolal.

Dodatek: viz. tah Škorpa

Sarako
(tah v PM)

Leneren
Odložil jsi knihu, vyšel z pokoje a pokračoval po schodišti dolů. Angela kráčela před tebou. Zastavili jste se až před stolem za kterým nervózně pochoval Antonius. „Eh.. konečně.“ řekl, když tě viděl přicházet. „Máme tu menší problém.“ pokračoval, „Během útoku na město došlo k poškození některých částí města. Zejména v oblasti kde stoky pod městem obývají upíři. Včera mi nahlásili dvě mrtvá těla se známkami útoku upírů. Poslal jsem pro bdící, ale ti sotva něco zmůžou. Bylo by vhodné jim to 'hnízdo' trošku vypálit.“ pokračoval až do chvíle než se odmlčel. „Bohužel tu nemám legionářů na rozdávání, takže bych vás chtěl požádat o vyřešení.“ Angela sebou trošku trhla, Antonius si toho stejně jako ty všiml. „Nějaký problém, legionářko?“ zeptal se. „Ne.. já jen, že proti upírům se údajně bojovat normálními meči nedá.“ konstatovala. „To je nesmysl.“ oznámil jí, „Každého lze zabít mečem.“ dodal sebevědomě. Angela se mu již neodvážila argumentovat a raději mlčela. Antonius svůj zrak přel na tebe a očekával tvoji odpověď.

LordeS
„Ne. Není jedna z našich, ale pomůže vám. Její matka to okolí dobře znala když budeš správě mluvit a neprokecneš se, že patříš k nám tak ti to určitě ochotně vyklopí. Ona si ráda popovídá a zavzpomíná na mladá léta.“ usmál se překupník.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 06.07.2015 23:56
 
scorpioncz
"No tak mam na sobě zbroj takže vypadám jako frajerskej žoldák, jen teda nemam meč. A s tím chaosem si ještě nejsme jisti ne? Stále netuším co se vlastně semlelo." Pokrčím rameny. "Dobře pojď se mnou." řeknu Xarii a ještě kývnu na Lauranu "Vrátím se brzy." Pak rychle vyjdu ze stanu a před ním se zastavím. Nadechnu se vzduchu a rozhlédnu se po okolí "Tak co se děje." řeknu si znovu pro sebe a počkám na Xariu. Ukážu směr a ujistím se od ní jestli je to ten správný, pak vyrazíme! Pokud někde uvidím nějaké věrohodné občany či vojáky tak se jich optám co se u všech bohů děje.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"Nevím. Nejsem zrovna detektiv... Mimochodem, kde je vůbec Arterius? Měla by to být taky jeho práce, tohle řešit. Možná se mu bude hodit to, co jsem odvodil."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
Rychle se rozeběhnu k legionáři za mnou, dám mu jednu do nosu a poté ho začnu škrtit řetězem, druhému legionáři řeknu ať mi hodí klíč od pout a je potichu jinak to s jeho druhem skoncuju.
Upravil/a Tondulin dne 09.07.2015 17:17
 
Aurelius
ScorpionCZ
@Škorpias: Když jsi vyšel ze stanu, nadechl se a rozhlédl přišlo ti, že se situace mírně uklidnila, ale podle všeho stále nikdo nic moc netuší a všichni na sebe jen a pouze zmateně zírají. Pokračovali jste ke kasárnám, cestou jsi se optal jednoho legionáře, „Zavraždili císařovnu.“ odpověděl ti stroze a následně pokračoval v rychlém kroku ke svému stanovišti. Když jsi procházel kolem jarmarku spatřil jsi na pódiu krvavou skvrnu, tělo již bylo od neseno a dům, který zjevně chytl uhašen. „Takový poklidný den to mohl být.“ poznamenala Xarie. Pokračovali jste dál až ke kasárnám kde jste vyhledali podle Lauranina popisu dům její kamarádky. Byl to vyšší kamenný dům s dřevěnými dveřmi, které nesli známky nordského stylu.

@Vlk: „Zmizel krátce po útoku.“ odpověděl Belius, „Buď k bráně, nebo do sídla hraběnky společně s Luciem, Scipiem a Císařem, kterého tam nechal Lucius odvést.“ všiml sis, že Škorpias vyšel ze stanu, který přísluší rodu Vici a společně s Xarii jdou směrem k místu kde byla zavražděna císařovna. Krom toho má u turnajové arény stan i rod Arteriů.

Tondulín
Kvapem jsi se postavil na nohy i přes všechnu bolest, legionáře jsi udeřil v rychlostí pěstí a nejspíš mu přelomil nos. Obmotal mu kolem krku řetěz, přitiskl jej k sobě a začal jej škrtit. „Troubo jeden!“ zvolal rozčileně Enrik a už měl ruku na jílci meče, ale nakonec jí dal za záda. „Si myslíš, že mám klíč od pout?“ vydal ze sebe, „Klíč od pout má u sebe nejspíš Nigidius nebo někdo žalářník.“ dodal.

Mopidu
Poté co legionáři odvedli Aedana se Arterius otočil ke svým legionářům. „Legionáři, jak jste mohli vidět útočník je profesionál a umí se ve svém řemesle pohybovat.“ legionáři mlčeli a poslouchali, „Bohužel legát Nigidius nás zdržel a já už nejsem schopen pomocí magie sledovat stopu. Proto budeme vyčkávat, nějakým způsobem se z města pokusit dostat musí.“ dodal a legionáři přikývli. „Generále Arterie?“ zeptal se generála Ley, „Mohl by jste otevřít bránu?“ pokračoval ve svém dotazu. „Město je uzavřené, Lorde Ley.“ odpověděl mu generál.
„Generále, ale já potřebuji nutně opustit město. Moje žena mě potřebuje.“
„Vaše žena je dost možná už mrtvá a i kdyby nebyla vaše unáhlené jednání ji nezachrání. Skutečně si myslíte Lorde Ley, že obstojíte tam kde selhala její stráž?“ odpověděl mu pohotově generál a přistoupil blíž, podíval se na tebe a poté se očima opět podíval na Leye, který měl něco na jazyku, ale Arterius mu nedal možnost promluvit. „Myslíš si, že obstojíš proti ostříleným válečníkům s touhlec zlodějkou?“ řekl pohrdavě,
„Doufal jsem, že se mnou pošleš několik legionářů.“ přiznal Ley,
„Teď ne. Vydrž do setmění mám tam venku své špehy. Lucius tě bude chtít skrze tvoji ženu vydírat a proto ji společně s mým kvestorem převeze do Imperial City a během přepravy udeříme.“ odpověděl mu Arterius.
„Dobrá.. Arterie, budu ti věřit - i když po pravdě mi asi ani nic jiného nezbývá.“ přikývl Ley.
„Mezitím svůj čas investuj do vybavení a kup něco na sebe té tvé zlodějce ať nemusí nosit tu hromadu šrotu.“

Lord Rade
Vydal jsi rozkazy a stráže se je ihned vydali vyplnit. Sám si své kroky směřoval k sídlu hraběnky, šel jsi rychlejší chůzí. Před sídlem stálo několik legionářů v čele s nějakým kvestorem v těžší zbroji, tóga měla zelenou barvu tuží se jedná o příslušníka Luciovi legie. Stejně tak i legionáři náleželi jeho legii. Nechali tě bez problémů projít až do sídla. Uvnitř sídla krom čtveřice tvých stráží a asi šesti legionářů z Osmé legie nikdo jiný nebyl. Pokračoval jsi do vedlejšího sálu do kterého byli otevřené dveře. U velkého dřevěného stolu seděl zdrcený císař, u mapy která byla rozprostřená u čela stolu stál generál Lucius - ten s hákem místo jedné ruky. Vedle něj postával člen Penitus Oculatus a pár dalších agentů stálo v každém rohu místnosti. Hraběnka stála naproti generálovi.

Whirt
„Nevím.“ řekl smutně, „Já mu vždycky říkal 'Strejdo', mamka to tak chtěla.“ odůvodňoval altmerský chlapec. Všiml sis, že Škorpias vylezl ze svého stanu. Taktéž sis všiml, že se cosi muselo stát, protože kolem probíhají legionáři a jeden z legátů zrovna vydává rozkazy svým legionářům. „Něco se muselo stát.“ řekla znepokojeně Xaria, „Jsou tu jen čtyři generálové, ale ani jeden není altmer.“ konstatovala na chlapcovu odpověď. „Arterius, Klargus, Lucius a Falbert.“ dodala jména generálů a poté se podívala na chlapce zdali mu nebude nějaké jméno povědomé, chlapce se zamyslel. „Jo! To první.“ zvolal. „Fajn, tak to bychom měli.“ pousmála se na chlapce dunmerka, poté co na Xarii zavolal Škorpias se mu vydala na pomoc s ošetřováním nějaké důstojnice. Altmerký chlapec zůstal u tebe, prohlížel si tě.

Sarako
(tah v PM)

SuperHunter
Turnaj byl předčasně ukončen poté co se cosi stalo během císařova průvodu. Několik legionářů proběhlo kolem tribuny a následně mířilo k jedné z věží. Stany na protější straně - patří šlechticům - byli před vstupem hlídané osobními stráži. „Něco se muselo stát.“ poznamenala Rangela poté co jsi spokojeně dožmoulal kousek chlebu se salámem a sýrem. „Nepůjdeme zjistit co se stalo?“

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 10.07.2015 21:17
 
scorpioncz
"Tak to je teda fakt super." odvětím legionářovi zcela ironickým hlasem. "V den mojí svatby." Nakonec doběhnu ke dveřím a silně zaklepu.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Já se tu snažím utéct a vy ani nemáte klíč to od vás není moc sportovní chování." Naštvaně si postěžuji a pustím legionáře. "Promiň za ten zlomený nos, ale kdybyste mi to řekli rovnou mohl jsi ho mít vcelku."omluvím se legionáři a už je budu poslušně následovat. "Mimochodem poslouchal jsem vaši debatu, vskutku zajímavá, pokud byste chtěli doplnit informace mohu vám říct kdo zabil vaše kámoše z legie, protože já to nebyl."
Upravil/a Tondulin dne 09.07.2015 22:31
 
SuperHunter
"Pokud se na to cítíš..."
 
Lord Rade
Nejdříve přijdu k císaři a tiše řeknu: ,,Tělo císařovny bylo přeneseno do legátova tábora. Uděláme, co bude v našich silách, aby jsme pachatele dopadli."
Potom přijdu k hraběnce a šeptem povím: ,,Jsem rád, že se ti nic nestalo..."

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Aurelius
ScorpionCZ
Silně jsi zaklepal na dveře, „Pěkný dům.“ konstatovala Xarie. Ohlédla se a přikývla na pozdrav procházejícímu stráži, který vyšel z kasáren. Taktéž na její pozdrav odpověděl kývnutím. Zabouchal jsi znovu na dveře a opět chvilku čekal. Nakonec jsi zaslechl zevnitř dupot a následně cvaknutí dveří. Spatřil jsi hnědovlasou ženu, „Škorpias? Laurana mi o vás vyprávěla.“ promluvila k vám pohotově žena, „Pojďte dovnitř. Malá zrovna nahoře spinká.“ dodala a poodstoupila od dveří, aby jste mohli vejít. Byla oblečena do červených domácích šatů a kolem krku měla Talosův amulet.

Tondulín
Pustil jsi legionáře a vzorně se postavil před východ z cely. Enrik se na tebe nechápavě podíval a následně koukl po svém zraněném kamarádovi. „Pohni.“ pobídl jej. Jen co se poraněný legionář zvedl na nohy chytl pevně řetěz a Enrik k tobě přistoupil. „Dej mu jednu ránu za mě.“ zachroptěl legionář. „Neboj se.“ ujistil jej. Enrik tě několikrát udeřil pěstí do obličeje, následně provedl několik úderů na tvůj hrudník a poté když už se mu zdálo, že máš dost povídá „Mě je to fuk.. já sem tu pro prachy.“. Jen co tě vyvedli na chodbu jste ihned pokračovali rovně. Míjeli jste dvojici dveří z z prvních se ozýval nářek, druhé byli pootevřené a vedli ke schodišti. Na konci chodby bylo schodiště, sešli jste těch pět schodů a spatřil jsi místnost s mučícími nástroji. Na jednom, který sloužil k roztahování jsi spatřil altmera. Podle černých kalhot jsi usoudil, že se bude nejspíš jednat o Thalmorského důstojníka. Jeho tělo bylo plné krvavých (již zaschlých) ran a obličej byl podlitý modřinami. Podle všeho je již mrtvý. „To je ten zrádce?“ ozval se hlas od výhně, „Ano.“ důrazně odpověděl Enrik. „Fajn, už sem se začínal nudit.“ oznámil muž v černém obleku s kápí. Vytáhl z výhně rozžhavenou část kovu a pomaličku přistupoval blíž k tobě. „Máš možnost zpívat, legionáříčku.“

Lord Rade
„Děkuji, veliteli.“ odpověděl ti císař. „To doufám veliteli, protože vaše zabezpečení zcela selhalo.“ řekl důrazně generál Lucius a podrbal se svým hákem na bradě. Přistoupil jsi blíž k hraběnce a promluvil k ní. „Co se to tu děje? Nejprve útok na mého manžela.. potom vražda císařovny. Začínám mít pocit jako by město bylo nějaké prokleté.“ odpověděla ti tiše.

Sarako
(tah v PM)

SuperHunter
„Já se na to cítím. Nechce se mi jen tak sedět a nic nedělat.“ odpověděla ti Rangela, „Sice nejsem dobrá bojovnice, ale dobrodružství mám ráda.“ poté se ohlédla. „Co se zeptat támhlec toho legionáře?“ ukázala na dvojici můžu stojících před stanem. Jeden byl oblečen do zbroje legionáře a druhý na sobě měl nějaký honosnější oblek.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Mopidu
Otevřu pusu, jako bych chtěla něco nesouhlasného říct, ale nakonec ji zase zavřu. "Myslím že by jsme měli jít, pane. Tady už nijak nepochodíte." otočím se k Leyovi.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Lord Rade
,,Politice jsem nikdy moc nerozuměl..." odpovím jí.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Tondulin
"Copak by jsi chtěl vědět "dobrý muži", znám všechny drby co se šíří po městě, vím dokonce i největší pikantnosti o příjezdu slavného kouzelníka Šmajdalfa." dramaticky pronesu a vysměju se mu do obličeje.
 
scorpioncz
"Tak jistě víte proč jsem tady." řeknu vlídným hlasem a s trochou oddechu že je vše v pořádku. "Děkuji." ještě letmo podotknu když budu vcházet, nebudu tím myslet jen otevření dveří, ale i to hlídání. To si ale může a nemusí domyslet sama. Až vejde i Xaria a zavřou se dveře tak hned spustím "Jak jistě víte, ve městě to záčíná být trochu nebezpečný. Takže jsem samozřejmě tady kvůli naší dceři, abych zajistil že se jí nic nestane. Myslím že možná bude nejlepší abych jí vzal zpátky k Lauraně."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"Čarodějové... hmm... vždycky věděj víc, než jsou ochotní říct. Jdu to zkontrolovat, ty zatím jdi zjistit jak je to s Arteriem a Luciem. Mám neblahej pocit, že je tu všechno propletený." svěřím se Beliovi a pokusím se nenápadně doběhnout Škorpiase do toho domu, kam zalezl. Pokusím se zjistit, jestli se nedá odněkud odposlouchávat.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
ScorpionCZ
Poté co jste s Xarii vstoupili dovnitř a vystoupali po schodišti nahoru se k tobě žena opět otočila, „Samozřejmě to chápu.“ přikývla, „Je to strašné co se tam stalo. Manžel měl mít dneska volno a musel vyběhnout okamžitě v plné zbroji do ulic, kvůli nějakému atentátníkovi co zavraždil naši císařovnu.. strašné.“ vysvětlovala. „Císařovna je mrtvá?“ vydala ze sebe Xarie, nordka přikývla a sáhla na kliku u dveří. „Tak pojďte.“ se slovy otevřela dveře. Prošli jste úzkou chodbou, která byla zdobena do nordského stylu. Z chodby vedli tři dveře, šli jste rovně a vešli do ložnice. Na dvouposteli ležela v malé přenosné postýlce Merril a spokojeně spinkala.

Tondulín
Enrik tě pevněji chytl. „Zbožňuji jak si všichni myslí, že jim ten úsměv vydrž na tváři dokonce jejich života. Podívej se na altmera táhle vzadu.“ řekl muž zahalený kápí a rukou ukázal na mrtvého altmera. „Ten dokonce řval, že jsem se stal veřejným nepřítelem Thalmoru číslo jedna.“ dodal a zasmál se a to bylo poslední co jsi slyšel neboť tě následně udeřil pěstí a ty jsi upadl do bezvědomí.

Když jsi opět začal procitat cítil si bolest po celém těle, tvář tě však bolela asi nejsilněji. Nos máš zlomený, tvář pod očima nateklou a levou tvář rozseklou, na jedno oko hůř vidíš (dočasné zranění, pokud bude zavčasu vyléčeno). Dále máš rozsekly ret a nejspíš vyražených pár zubů. Ruce máš volné necítíš žádný provaz nebo okovy stejně tak i nohy máš volné. Ležíš na kamenné podlaze, která je místy zbarvená tvojí krví. Kolem tebe se nachází nábytek - zejména tři vysoké knihovny plné knih na levé straně se nachází stolek na kterém je položený talíř s jídlem a dvojicí pohárků. Přesně naproti tobě je vstup na balkón, který je kupodivu otevřený. Za tebou se nejspíš nachází dveře vedoucí pryč z místnosti. Zaslechl jsi mumlání, které vycházelo z rohu spatřil jsi legionáře jehož tóga nesla symboly Osmé legie. Byl svázaný, tvář měl zalitou krví stejně jako ty, jeho levá noha je podle všeho zlomená.

Mopidu
Generál nejspíš zpozoroval tvá otevřený ústa, ale nijak to nekomentoval. Společně s legionáři vyrazil k sídlu hraběnky, šli rychlou chůzí, ale přesto oba legionáři nepřestávali být v pozoru. „Máš pravdu.“ přikývl Ley, „Generál má pravdu měl bych ti sehnat něco lepšího když už mi chceš pomoci, alespoň to budeš mít za odměnu.“ dodal a poté tě vedl ke zdejšímu kováři, „Doufám, že bude mít otevřeno.“ konstatoval cestou. Prošli jste uličkami občas jste spatřili dvojici stráží, která rozhlížela okolí. „Co si myslíš o Arteriově plánu?“ zeptal se mezitím.

Lord Rade
„Poslední dobou mi to přijde, že máme víc problémů než jen Thalmor a válku s nimi. Generál Valerius a vrchní generál Arterius se nesnesou a panuje mezi nimi dost velká rivalita.“ řekla tiše hraběnka, „Císař chce jejich spor jednou pro vždy ukončit, proto svolal zítřejší sněm v Imperial City, kterého se mají zúčasnit všichni vysoce postavení šlechtici a zdejší generálové, krom toho se má probrat i nějaký Thalmorský vrh.“ dodala a krátce se odmlčela.
„Císaři, nechám přivolat našeho nejlepšího felčara, aby důkladně ohledal tělo vaší ženy. Našel jakékoli-“ začal jeden z agentů, ale generál Lucius jej zarazil, „Zbláznil jste se? Příčina smrti hraběnky je jasná, nevidím důvod proč vrtat do jejího těla.“ a pohlédl na císaře, ten zdrceně přikývl. „Omlouvám se, Císaři a generále.“ vydal ze sebe agent.

Sarako
(tah v PM)

BadWolf
Belius přikývl. Rozeběhl jsi se za Škorpiasem a Xarii, doběhl jsi je v momentě kdy vcházeli do domu naproti kasárnám. Krom toho jsi minul nějaké stráže, který zrovna vcházel do domu jednoho z obchodníků, také si zahlédl Arteria v doprovodu dvojice legionářů, mířil k sídlu hraběnky. Dům do kterého vešel Škorpias má dvě patra v prvním patře nejspíš žije jedna rodina a v druhém další rodina, krom toho má velmi výraznou nordskou výzdobu.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
Lord Rade
Přikývnu a potom tiše dodám: ,,Mohu tu ještě s něčím pomoci?"
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5090 16.04.2024 16:21
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist