Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problem s titulkama nebo nevim s čím
Stormangels
Zdravím,mám problem v tom že ve hře když si dám například Dovednosti tak tam kde by měli bejt titulky s názvy talentovejch stromů tak jsou mísrto toho divné znaky a čísla.
Například tam kde by měl bejt nápis jednoruční zbraně tak tam je FFFFFF 12.5465455
A u ostatních podobně. Nevíte co s tím? Dík za odpověd.
 
None
Jasan, to se mi stalo taky. Zrovna dneska. Když přepnu do eng, je to v pohodě. Nesouvisí to s tím novým patcem? Protože když to dám do Eng, píše mi to, že mám verzi 1.9, zatímco v Cz mám 1.8.
 
nagasadowcz
Aha, tak očividně lokalizace není uzpůsobená novému patchi, resp. není s ním kompatibilní. Zkus přehodit do eng a pak se můžeš pokusit stáhnout cz zvlášť a nahodit ji tam, ale nevím, jestli tohle doporučit.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Belko
zla cestina :-)..a Patch tiez moze byt navine...
 
Stormangels
Dík za odpovědi :-) Zkusíme a uvidíme Grin
 
Holibak
Taky se vám zdá že nepřítel nějak často utíká z boje po nové patchy ? :DDDD
 
Ligos
Heh, mno já doufám, že tento nepříjemný problémek co nejdříve opraví, protože převádět hru na eng verzi a stažení CZ jazyka se mi nechce. Slyšel jsem, že stažená CZ nedělá příliš dobrotu.

Navíc, pokud máte hru dýl, možná si vzpomenete, že podobný problém už tu jednou po přechodu na tehdy nový patch byl a taky to dali poměrně brzy do kupy...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
skeve
Mám ten samej problém a ještě k tomu se mi v úkolech objevilo hodně položek lookup failed. Ale je mi to divný, protože mi to pořád píše, že mám verzi 1.8 a nic nového se mi tam nestáhlo. Už někdo ví, jak na to? Nebo mám čekat, až to opraví?
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
kevin36
Mě to píše verzi taky 1.8 ale něco se stahovalo a pokazilo to kde co. Zmizeli mi některé popisky úkolů v žurnálu a v dovednostech jsou chyby v textu a sem tam i v překladu. Budeme muset počkat na nápravu.

Tohle píše Cenega na facebooku : Omlouváme se, naši kolegové, co dělají lokalizaci, zjevně vypustili chybný patch. Řešíme to a vyřešíme to, jak nejdříve to půjde. Pff!
Upravil/a kevin36 dne 19.03.2013 13:09
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
kevin36
Už vše funguje ok. Verze 1.9
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Pilgrim
Sice zůstaly některé úkoly v angličtině, ale hra už je stabilní. Wink
 
Holibak
Mě se to nechce ani zapnout Sad Na steamu mám automatické stahovaní a furt nic... Kdy se ten patch stáhne ?
 
Ligos
Holibak napsal:
Mě se to nechce ani zapnout Sad Na steamu mám automatické stahovaní a furt nic... Kdy se ten patch stáhne ?


Mně se to stáhlo po restartování Steamu...

(Mimochodem, ten Steam byl fakt čert dlužnej... Furt nějaký aktualizace, jednou nejde spustit vůbec, pak se spouští zase dlouho.... GRRR! )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
kevin36
Já mám vše ok. Ani text nezůstal anglicky. Dokonce mi přestali nepřátelé bezhlavě utíkat z boje ( nemusím je porůznu nahánět po kraji )
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Pilgrim
Tak jsem zjistil další problém všechny postavy mi oněměly a lokace jsou v angličtině i některé titulky např. u kovářky Avencci je otázka co má na prodej tak ta je v angličtině. A když použijí křik tak je ticho. Zaplať pánbůh, že jdou aspoň titulky. Doufám, že to časem zpraví.
Upravil/a Pilgrim dne 20.03.2013 10:06
 
skeve
Tak jsem si myslel, že je všechno v poho a ono ejhle. Když dám dělat nějaký vedlejší úkol, tak se nechytám, protože se mi nezobrazí lokace, kam mám jít a koho vyhledat. Má tento problém ještě někdo? U hlavních úkolů mi to nědělá, jen u vedlejších. Když už hra tak nějak funguje, tak vždycky příjdou s něčím novým a zas je to k zblaznění.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
skeve
Tak se omlouvám tvůrcům hry, protože chyba byla na mém přijímačiFrown Ono když neoznačíte položku vedlejší úkoly, tak se vám asi těžko pak jednotlivé úkoly zobrazují. Asi nějaké erupce, či co. No prostě jsem lama. Každopádně hra už běží jak má a zatím žádný problém.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
kevin36
Pro Pilgrim : Tak to musí být chyba asi u tebe protože já u té kovářky mám všechny dialogy v češtině. Vyzkoušej to přepnout na angličtinu a pak zpět na češtiny.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Pilgrim
Tak už jsem na to přišel, je to moje chyba. Problém byl v jednom módu. Po deaktivaci je vše česky.
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Problem s Hircineho prstenem Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.10.2016 19:47
Problem z domom Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 09.08.2016 23:18
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist