Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čím si krátit čas do vydání Skyrimu?
Mara
no ja nwm jestli ty prachy co mam ted muzu utratit za pi****ny nebo za kompa xD x)
Mááára
 
castle
Jak sem říkal já si to koupím na xbox 360.Jedinej požadave je to jestli ho mám a ten splnuju a mám i nejnovější typ.Grin
 
Sharie
To mě teda překvapilo že tolik lidí zná Wiggles Grin Ale proboha NIKDO TO NEHRAJTE! Je to děsně návykový ale fakt Grin už týden nedělám nic jinýho než že sedím u Wigglů! Grin
 
Scarcz
Wiglíky se mi jednou snažil vnutit kamarád, ale mě nefungovali, tak jsem toho byl ušetřen :-)
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
castle
Wiglíci so dobrý dřív sem je hrál a sou dost návykoví.Grin
 
Honzas4400
- "Cím si krátit čas do vydání Skyrimu ?"
- "Hraním Oblivionu"

Jednoduché, a přesto chcete více.

'Wiglíci SUCKZ! Wormsíci ROCKZ!" Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Vojta
wormsi jsou taky dobri ae nemuzu s tebou souhlasit...wiggles jsou opravdu brutalni a ve srovnani s wormsy bezkonkurencni :-)
 
castle
Já oblivion mám dost vyhranej skoro všechny úkoli a vyhrál sem ho nejmín 3 a když ho začnu hrát tak stím nemůžu přestat.GrinOblivion je pro mě nejvíc návyková hra.Smile
 
Mogoth
škoda že nevyšlo něco jako Wiggles 2
 
Honzas4400
Vivi: To je náhoda, já teď hraju Thief 3 Smile Best Hide'n'Seak game 4ever. Opravdu, něco tak božsky tajného sem nikdy nehrál, a hlavně ta hra "na stíny", to je prostě nejlepší...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Slyšel sem o něm ale nehrál.Smile
 
castle
Já sem četl o prvním.Smile
 
dragonlord
Já mám bohužel tu největší smůlu na celééééém světě.Sad
Mám Windows 7 64-bit a celkem dost výkoný PC tak jsem si koupil TES Oblivion.Nainstaloval jsem si ho.Všechno v pohodě a když jsem začal hrát.Najednou cvrnk a moje postava najednou začala běžet vpravo a nešlo to zastavit.Hra mi běžela ale, pořád jsem běžel doprava.
Když se to vyplo a zase zaplo tak to ze začátku šlo ale pak znova.S tímhle Oblivion hrát nejde.A kdyby někdo věděl jak to vyřešit tak,to sem prosím napište.Prosím z celého sdrce ale,a doufám že někdo ví jak to vyřešit.Jinak doporučuju Men of war a taky IL-2 Sturmovik 1946.SadSadSad
Upravil/a dragonlord dne 02.08.2011 14:42
 
skyrim.4fan.cz
dragonlord
MOC,MOC,MOC DÍKY. ZKUSIM TO.SmileWink
 
skyrim.4fan.cz
Vojta
nedekuj dokud to neozkousis Grin samotneho by me zajimalo jak to dopadne budu mit komp taky se 7 a celkem pocitam s tim ze si na tom zahraju morr a oblivion jeste Sad
 
Agrael
Já teď hraju Zaklínače 2 už podruhé Wink taky doporučuji Gothic 1,2 nebo Fallout New Vegas.
 
Vojta
tak to uzu jit s klidem spat a nechat si zdat o blizke budoucnosti Grin diky za uklidneni
 
castle
Už jenom 99dní a 13hodin 10minut a 30sekund.Grin
Upravil/a castle dne 03.08.2011 12:49
 
dragonlord
Teď to nemůžu zkusit, nejsem doma a mam s sebou jenom starej notebook s internetem na kterym jde akorát morrowind.
Upravil/a dragonlord dne 03.08.2011 21:00
 
skyrim.4fan.cz
dragonlord
Už mi to funguje.Moc díky Vivi.WinkWink
Teď mi to dokonce jede na plný detaily.
Už jsem osvobodil Kvatch.Wink
 
skyrim.4fan.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Vyděláváte si štípáním dříví? Skyrim - modifikace 5 15.12.2016 13:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist