Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Máte DLC hearthfire ?
Ano !!! mám Ano !!! mám 36%[8 Hlasy]
Nééééééééééééééééééééééééééé ! nemám Nééééééééééééééééééééééééééé  ! nemám 64%[14 Hlasy]
Počet hlasů : 22
 Tisk diskuze
Hearthfire - Problém , aneb dopis ještě nepřišel
hotar
Mám takový malý , co to kecám , OBŘÍ problém Drak . No prostě a sprostě mi ještě ten pošťák co roznáší po skyrimu dopisy nedonesl ten dopis , který začne celé to DLC ( ten jak se po něm dá koupit parcela ) , nevým jestli to na to má vliv ale instaloval sem si ho zároveň s dawnguard na konzoli xbox , a začal sem hrát od znova , již mám LVL 8 a nic ... Prosím o radu jak to urychlit , ale jak píšu mám to na xboxu ... Dík za odpověď a přeji šťastný nový rok Ork
Upravil/a Whirt dne 29.12.2012 18:05
 
Nerevar
*nevím (sorry Grin)

- instaluješ na XBox, tudíž máš asi originál. :/ Zkoušel si nahrát nějaký starší save?
 
hotar
Nerevar napsal:
*nevím (sorry Grin)

- instaluješ na XBox, tudíž máš asi originál. :/ Zkoušel si nahrát nějaký starší save?

Hraji na jiném profilu , ten předchozí sem smazal - zapomenuté heslo k Xbox live
 
ALOE VERA
není to až od určitýho lvl?
 
hotar
Momentálně projíždím google a chystám se na you tube - furt nic
 
hotar
ALOE VERA napsal:
není to až od určitýho lvl?

nevím ... asi ne v jednom videu stavěl dům s lvl 9 ... ( ja mam 8 )
 
Nerevar
A neni to tak že nejdřív třeba musíš splnit nějaký určitý úkoly?
 
hotar
Nerevar napsal:
A neni to tak že nejdřív třeba musíš splnit nějaký určitý úkoly?

např jaký ? mě to nepříde jelikož už sem u toho vloupání na elfský párty ... ale to je jedno mě de jen o to , abych si to nekoupil a pak aby mi do nenapsalo : polib si pr*el mě se nelíbíš ....
 
Sanued
Mál by si zájsť za Jarlami v Morthali, Falkreathe alebo Dawnstare.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
hotar
Ale už mám stopu , nemůže to být tím že už asi od dokončení toho prvního zabití draka jezdim jen na koni - to PVP z něj je boží
 
hotar
Sanued napsal:
Mál by si zájsť za Jarlami v Morthali, Falkreathe alebo Dawnstare.

tam sem byl byly zticha jako myšky a žádný nový věty ohledně té parcely , ale v obchodě jsou itemi z toho DLC a už mám i pár věcí u sebe ...
 
clown333
tak ...level mozes byt myslim hocijaky ...kurrier ti prinesie list od Jarla z Falkleradu s tym ze mas za nim prist ....prides tam a on ta posle zabit banditov... ked sa vratis tak si mozes u spravkini kupit pozemok na ktorom mozes postavit dom .....

neviem mozno mas dodrbane DLC .... skus sa pozret ked vyrabas nejake zbrane ci tam mas BUILDINGS MATERIAL ...je pred RUZNIma .....inak neviem.
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Starec
Je to tu už starší príspevok a ak to nemáš ešte doriešené tak snáď ti pomôžem.
Nahoď si Hearthfire, ulož hru a spusť znova. Skontroluj či máš v Data Files esp a či je aktivovaní, ak nie tak si to zaškrtni. Spusť znova hru, znova ulož a vypni. Spusť hru a teraz zájdi za Jarlom podľa lokality kde chceš stavať, sú 3. Posol ti donesie odkaz len tam, nikde inde. Prečítaj si odkaz a tým sa ti aktivuje nová úloha. Teraz musíš zájsť za Jarlom a pytať si pozemok na predaj. Zaplatíš pár zlatiek, nová úloha sa ti aktivuje a hajde stavať.

Lokality a postup. Sorry preklad cez translator.

Umístění Držení Koupě
Heljarchen chodba. Umístil v zasněžených tundrách Pale. Jarl Skald starší nebo Brina Merilis
Dokončit probouzející se noční můru a hledání štědrosti zabít obra.
-------------------------------------------------------------------
Lakeview panství. Umístil v hustých lesech Falkreath. Nenya nebo Tekla
Dokončit hledání štědrosti zabít gangsterského vůdce.
-----------------------------------------------------
Windstad panství. Located blíží se k slaným mokřinám Hjaalmarch. Aslfur nebo Sorli stavitel
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
rchristian
Je to celkem snadný nemusíš čekat na dopisy stačí zajít do určité oblasti (Morthal, Jitřenka, Falkeart) a stát se tam zemanem(Thane) a pak máš u jarlova pobčníka možnost koupit si pozemek Wink na eldersroolswiki sou vypsany questy co musis mit splneny.
 
SeveruS
Jsou to zkrátka města ve kterých není možnost koupit si dům, jako odměnu za práci pro jarla....... Bez HF se tam můžeš stát pouze zemanem, HF Ti to kompenzuje tím, že Ti jarl místo domu nabídne pozemek a Ty si dům postavíš sám..... Akorát Ledohradu se to netýká...... Takže pokud se ochomýtáš pouze kolem velkých měst, je možné (jen spekuluju) že proto jsi ještě nemluvil s tím správným kurýrem se kterým bys tak rád mluvil.........
A taky mrkni v launcheru na ty data files, jak už tu někdo doporučoval, jestli máš HF zafajfknuté..... a patch máš asi aktuální, že?
Upravil/a SeveruS dne 11.02.2013 02:28
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Amonius - aneb povídka na přání » Skyrim - Váš svět 745 22.04.2017 23:23
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Dítě Hearthfire Skyrim - dotazy, návody,.. 5 03.01.2017 11:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist