Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
21.12 příprava
nagasadowcz
Já bych napsal, kdo všechno by mohl vymizet, ale ještě bych dostal BANána za rasismus, misantropii a já nevím co ještě Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
áááá všichni zahyneme, zachraň se kdo můžeš, napadnou nás vzteklý růžový králíčci!!!! Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
fulo77
ALOE VERA napsal:
fulo77 napsal:
mayovia boli skvelí matematici, ale toto by nevedeli dopredu určiť Pfft a keby sa k nám blíži nejaké vesmírne teleso, už by sme to vedeli Pfft
proč mislíš že bi mělo příletět vesmírné těleso stát se může všechno


pretože mayovia boli astronomovia a ak by dokázali náhodou prepovedať koniec sveta jedine takto Smile ale nie je šanca Wink ani predpovedať, ani by sa fakt niečo prirútilo Pfft
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
MortuusDominus
Vy jste mírumilovní....půlka...
Ruku na srdce, kdo je skutečně tak dobrý člověk bez hříchů a provinění.... Nejlépe většinu Grin Tohle je pro mě děsnej paradox . Člověk někomu nic španýho nepřeje. Když je nějaká nehoda nebo přírodní katastrofa, člověk lidi polituje, soucítí s nimi. Často se říká, jak zemřeli i neviní. Při bližším pohledu - neznam člověka, co je absolutně bez viny. Každej má něco jiného, jeden zahybá, další lže, další krade, další je zavistivý. Po čase se u všech najde slabiny Sad jen to chce dotycné důkladně poznat. Lidská bytost je něco tak podřadného Grin
 
Diego
MortuusDominus napsal:
Vy jste mírumilovní....půlka...
Ruku na srdce, kdo je skutečně tak dobrý člověk bez hříchů a provinění.... Nejlépe většinu Grin Tohle je pro mě děsnej paradox . Člověk někomu nic španýho nepřeje. Když je nějaká nehoda nebo přírodní katastrofa, člověk lidi polituje, soucítí s nimi. Často se říká, jak zemřeli i neviní. Při bližším pohledu - neznam člověka, co je absolutně bez viny. Každej má něco jiného, jeden zahybá, další lže, další krade, další je zavistivý. Po čase se u všech najde slabiny Sad jen to chce dotycné důkladně poznat. Lidská bytost je něco tak podřadného Grin

Jsem mírumilovný, tak možná z půlky.
Např. já býval lhář, poučil jsem se a už nelžu. Teda nelžu v těch důležitých věcech, počítám jen prkotiny.
Ikdyž lidi o mě říkají, že mám dobré srdce, a taky náladu ve většině případů. I v práci mi říkají, proč se furt chlámu...Pfft
 
Lord Rade
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".


Souhlas. Ať přiletěj marťani a přesídlej většinu obyvatelstva na Mars...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
Lord Rade napsal:
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".


Souhlas. Ať přiletěj marťani a přesídlej většinu obyvatelstva na Mars...

Prostě chci, aby se něco začalo pořádnýho dít.
 
fulo77
Diego napsal:
Lord Rade napsal:
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".


Souhlas. Ať přiletěj marťani a přesídlej většinu obyvatelstva na Mars...

Prostě chci, aby se něco začalo pořádnýho dít.


tak sprav revolúciu a vyhádž politikov z parlamentu Wink a potom prídi to isté urobiť k nám do SR Grin
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Lord Rade napsal:
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".


Souhlas. Ať přiletěj marťani a přesídlej většinu obyvatelstva na Mars...

Prostě chci, aby se něco začalo pořádnýho dít.
třeba zombie že? Grin
 
MortuusDominus
DIEGO Každej dokáže nadělat pár volovin. Důležitý je uvědomit si to. ( Horší je, když se člověk dostane do situace (a né svou vinou) , kdy se musí zachovat málem i svinsky a nemá na výběr ... )
 
Lord Rade
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Lord Rade napsal:
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".


Souhlas. Ať přiletěj marťani a přesídlej většinu obyvatelstva na Mars...

Prostě chci, aby se něco začalo pořádnýho dít.
třeba zombie že? Grin


nevím jak by zombie mohli pomoct planetě Zemi. Já očekávám mimozemšťany.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
MortuusDominus napsal:
Vy jste mírumilovní....půlka...
Ruku na srdce, kdo je skutečně tak dobrý člověk bez hříchů a provinění.... Nejlépe většinu Grin Tohle je pro mě děsnej paradox . Člověk někomu nic španýho nepřeje. Když je nějaká nehoda nebo přírodní katastrofa, člověk lidi polituje, soucítí s nimi. Často se říká, jak zemřeli i neviní. Při bližším pohledu - neznam člověka, co je absolutně bez viny. Každej má něco jiného, jeden zahybá, další lže, další krade, další je zavistivý. Po čase se u všech najde slabiny Sad jen to chce dotycné důkladně poznat. Lidská bytost je něco tak podřadného Grin


No právě. Proto jsou hříchy a hříchy. Takové ty běžné lidské drobnosti... no, holt není každý charakter jako já Grin Taky občas něco vyvedu. Pořádný hřích, to jsou věci mnohem větší závažnosti. A hlavně - jde o to, jestli toho ten člověk lituje a snaží se to odčinit a poučit se z toho nebo jestli na to sere a ještě si to parchant užívá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
MortuusDominus napsal:
DIEGO Každej dokáže nadělat pár volovin. Důležitý je uvědomit si to. ( Horší je, když se člověk dostane do situace (a né svou vinou) , kdy se musí zachovat málem i svinsky a nemá na výběr ... )


Tohle je i můj případ, musel sem se zachovat jako pěkná svině abych ochránil kamarádku, a dosmrti toho budu litovat a vyčítat si to. Holt chyby dělá každej. Ale co se týče světa tak ten by potřeboval pořádnou sprchu, protože fakt už to začíná být extrém co stou planetou děláme.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
MortuusDominus napsal:
DIEGO Každej dokáže nadělat pár volovin. Důležitý je uvědomit si to. ( Horší je, když se člověk dostane do situace (a né svou vinou) , kdy se musí zachovat málem i svinsky a nemá na výběr ... )


Tak to je ale pak o pudu sebezáchovy, za to tě nikdo vinit nemůže. A většinou ani neviní, to zařídí tvoje svědomí/podvědomí samo.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
MortuusDominus napsal:
DIEGO Každej dokáže nadělat pár volovin. Důležitý je uvědomit si to. ( Horší je, když se člověk dostane do situace (a né svou vinou) , kdy se musí zachovat málem i svinsky a nemá na výběr ... )

Já si o sobě nemyslím, že bych tím někdy někomu ublížil. Následky si uvědomuju, někdy pozdě, ale přece. Bohužel já se vždy musím zachovat jako ten hodný, ikdyž bych v jádru třeba nechtěl.

ALOE: Ne zombie, ale třeba nějakou obnovu přírody a tak...
Upravil/a Diego dne 18.12.2012 00:18
 
ALOE VERA
beztak vypadne na 2 měsíce elektřina jak to psal i Diego. Což pro mě stejně bude konec 2 měsíce bez Skyrimu nepřežiju Grin
 
Diego
ALOE VERA napsal:
beztak vypadne na 2 měsíce elektřina jak to psal i Diego. Což pro mě stejně bude konec 2 měsíce bez Skyrimu nepřežiju Grin

Já jo...


Ale svět by se bez elektřiny neobešel, ještě k tomu dva měsíce. Dostalo by nás to zpátky "na stromy."
 
MortuusDominus
No když se člověk dostane do svízelné situace, tak není co řešit. O tom ani potom, ale přece to s člověkem může zatřast. To je jediný případ hříchu, který se ani považovat za hřích nedá. Je menší zlo a větší zlo - nedá se nic dělat, musí se volit...
Ale lidi si nejradějc ty situace stejně přivozují sami. Někdy bych řekla, že někteří to mají i jako zalibu... Grin
 
nagasadowcz
Diego napsal:
MortuusDominus napsal:
DIEGO Každej dokáže nadělat pár volovin. Důležitý je uvědomit si to. ( Horší je, když se člověk dostane do situace (a né svou vinou) , kdy se musí zachovat málem i svinsky a nemá na výběr ... )

Já si o sobě nemyslím, že bych tím někdy někomu ublížil. Následky si uvědomuju, někdy pozdě, ale přece. Bohužel já se vždy musím zachovat jako ten hodný, ikdyž bych v jádru třeba nechtěl.

ALOE: Ne zombie, ale třeba nějakou obnovu přírody a tak...


Nejhorší je, do jakého srabu se kvůli té cti a dodržování vlastních zásad člověk někdy dostane. Sám už jsem se tolikrát spálil a stejně se nebudu chovat jinak. Já Světu tu radost neudělám Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist