Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
21.12 příprava
Leneren
Čau lidi.Jak víte 21.12 má přijít apokalypsa.
Mop ji definovala takto:21. si leda veverka uprdne.
Je to sice komické, ale pro jistotu by jsme se měli přichystat Grin
Tož vesele diskutujte a někdo sežeňte zásoby ať zakalíme.
Upravil/a Leneren dne 17.12.2012 22:50
 
Nerevar
*apokalypsa Pfft Grin
 
Leneren
Zapomínám Grin ale to je mimo téma Pfft
 
EldeR
No vzhledem k tomu, že každej bydlíme jinde, tak to bude stylem každej sám za sebe a silnější vyhrává Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Tak na to mám takové prosté Ostravské, řekl bych, sousloví... Ale pičuuuuuu. Jebat! Jsem zvědav, jak při protažení poslední samohlásky zafunguje cenzura Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
Já zbrojim na zombie apokalypsu Grin
 
Mike
Souhlas, bro! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
No nevadí Grin musíme si postavit vault.Zaplatí to někdo?
Počkejte:Mikeuuu Grin
Jo a vesele pište, diskutujte a já nevím ještě co Smile
Takhle šílené téma může být jenom ode mě co?Grin
 
hRDLA
Abych parafrázoval své spolužáky: ,,Mam v !@#%§." Grin

EDIT: Cenzura FTW! Grin
Upravil/a hRDLA dne 17.12.2012 22:55

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
fulo77
príde prdlajz, je to len komerčný ťah... má končiť obdobie 9 pekiel a začať obdobie 13 rajov, to je celé, kto sa vyzná v máyskej kultúre vie o čom hovorím... máyovia vôbec nepozerali na apokalypsu tak, ako dnešní ľudia, toto je len ťah ako z toho kalendára niečo vyťažiť Pfft
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Leneren
No co si pamatuji tak to má označovat konec jednoho slunečního cyklu.Ale kdoví.Lidé před námi smýšleli jinak než mi.
 
Diego
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".
Upravil/a Diego dne 17.12.2012 23:01
 
Mike
Bible říká, že nikdo neví dne ani hodiny, kdy konec nastane - a tohle nikomu necpu, ale upřímně se toho držím, takže na pevná faktická data ála tohlecto nevěřím. Smile To i Malachiáš mi přijde pravděpodobnější.

Matouš 24:36 -
Ten den a hodinu však nikdo nezná – ani nebeští andělé, ani Syn – jedině sám můj Otec.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
Bible říká, že nikdo neví dne ani hodiny, kdy konec nastane - a tohle nikomu necpu, ale upřímně se toho držím, takže na pevná faktická data ála tohlecto nevěřím. Smile To i Malachiáš mi přijde pravděpodobnější.

Matouš 24:36 -
Ten den a hodinu však nikdo nezná – ani nebeští andělé, ani Syn – jedině sám můj Otec.

bych si dovolil taky citovat bibli
Kazatel 11:9 - Radujž se mládenče v mladosti své .......Svatoušek
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
Bible říká, že nikdo neví dne ani hodiny, kdy konec nastane - a tohle nikomu necpu, ale upřímně se toho držím, takže na pevná faktická data ála tohlecto nevěřím. Smile To i Malachiáš mi přijde pravděpodobnější.

Matouš 24:36 -
Ten den a hodinu však nikdo nezná – ani nebeští andělé, ani Syn – jedině sám můj Otec.

bych si dovolil taky citovat bibli
Kazatel 11:9 - Radujž se mládenče v mladosti své .......Svatoušek

Grin mno, uvidíme, jak to nakonec všecko bude. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
WE ALL DIE HEAR !!! Néé všichni budem v pohodě apokalipsa bude až za dlooouho, ale třeba přiletí mimozemská flotila a zbyde z nás velké *****
 
fulo77
mayovia boli skvelí matematici, ale toto by nevedeli dopredu určiť Pfft a keby sa k nám blíži nejaké vesmírne teleso, už by sme to vedeli Pfft
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".
máš naprostou pravdu stejně jsou někteří lidé pořádný svině vrazy a podobní
 
ALOE VERA
fulo77 napsal:
mayovia boli skvelí matematici, ale toto by nevedeli dopredu určiť Pfft a keby sa k nám blíži nejaké vesmírne teleso, už by sme to vedeli Pfft
proč mislíš že bi mělo příletět vesmírné těleso stát se může všechno
 
Diego
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Mám to takzvaně v pi*i.... Ať se stane co chce, pokud se to má stát, nechť se také stane.

Prej se jen na chvíly zastaví všechna elektřina, kvůli slunci.


Navíc, klidně bych bral, kdyby půlka země naprosto vymizela, teda kromě naší republiky(Pfft). Aspoň by se příroda mohla trochu vzpamatovat od lidského "týrání".
máš naprostou pravdu stejně jsou někteří lidé pořádný svině vrazy a podobní

Navíc, já bych se nejradši uchýlil na nějaké tiché místo, daleko od velkých měst.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist