Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Odhalení nespatřeného (Magnova Hůl) - QUEST
JonnyTypek
zdravim

mam dotaz zasekl jsem se ve (vedlejším) questu od ledohradské univerzity najít Magnovu hůl...

jsem na konci kde jsem potkal mnicha Paratuse Decimuse který mi řek at zameřim okulár na Trpasličí sférický astroláb...zkousel jsem snad vsechny kombinace ale nevim jak ten systém zaktivovat...

prosim jestli se tam už nekdo dostal jestli poradí nebo jestli nemá někdo screen jak na to...díky za vyjádření

ps. je to dosavad nejtěžší hlavolam co jsem doposud potkal...
 
Petrov
musíš na ten krystal zautočt ledovým kouzlem a potom pomocí těch tlačítek to nastavit
 
JonnyTypek
myslíš ledovou kostkou jako řevem??

nefunguje to nemáš screen?? nevim na jakou polohu to zaměřit zkoušel sem snad všechny strany vubec to nefunguje Sad
 
Petrov
ledovým kouzlem ne řevem.kniha co tě to naučí leží na stole u těch spínačů
 
JonnyTypek
jojo to delam no...asi mam nakej bug nebo jsem tak natvrdlej ale proste to nejde...vzdavam to :/
 
MrPavelr
http://skyrim.4fa...ead_id=231 tady je i video (ps: je tam bug mě to ty paprsky neukazovalo tak sem to podle toho videa zaměřil a pak používal kouzlo ledový pozor nějaký slabší aby si to zaměřil přesněji taky sem si s tím ráno nevěděl rady)
 
Petrov
asi fakt bug.ja sem zautocil tym ledovym kouzlem na ten krystal a ty paprsky svetla se pak prenastavily a potom stacilo prenastavit ty spinace
 
JonnyTypek
loool tak mam bug mrkl sem na to video a ty paprsky tam vubec nemam...takze mam po questu asi no :// to bes toho aniz bych to videl tak s tim muzu kroutit do aleluja...
 
JonnyTypek
us to mam...nebit toho videa tak to neudelam diky moc...hodne si mi pomoh Smile
 
martin228
Ja mam tiež ten istý bug ale to asi viac ludí musíme počkať na patch
 
Kapr
Kdyz nevidite paprsky tak staci vypnout a zapnout hru....a musite pouzit kouzlo co vrha led porad(ne to co strili)
 
Authan
Když nevidíte paprsky=vipněte a zapněte hru.Když je vidíte ale nejde vám to=je to vaše vina a neumíte to.
Upravil/a Authan dne 17.11.2011 17:09
 
martin228
ne bohuzial graficky bug mam a nevidim ani tie kuzla co idu permanentne a mam to na ultra
a neni vydiet any hmla nad skyrimom ked zapnem mapu
 
martin228
uz to mam opravene trebalo iba jeden update
 
Mike
Zamykám, přesouvám do archivu.

V případě dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
Odhalení nespatřného - bug Skyrim - dotazy, návody,.. 4 11.07.2015 23:27
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist