Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Mahoney
Netušíte, proč mi vůbec nefunguje podpis? Cokoliv tam napíšu a uložím, stejně není vidět. Nevíte?
 
Whirt
MortuusDominus napsal:
Zdravím přátelé Smile jsem z5... vidím stránku 117 - takže než bych to přečetla, bylo by jich tu dalších 50 Grin . V kosce - dělo se tu něco zajímavého?

Ovšem že! Grin Můj dárek pro 4fan Grin
http://img856.imageshack.us/img856/9596/drek.png
http://img600.imageshack.us/img600/609/dreksmall.png
 
Mahoney
Ten Shogot a Tsunami..Grin Grin Grin
 
Whirt
Mahoney napsal:
Ten Shogot a Tsunami..Grin Grin Grin

Dal jsem si záležet Grin
BTW. S tím podpisem netuším. Nepřekročil jsi ten limit nebo tak něco (jestli teda už je aktivní...)
 
Mahoney
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Ten Shogot a Tsunami..Grin Grin Grin

Dal jsem si záležet Grin
BTW. S tím podpisem netuším. Nepřekročil jsi ten limit nebo tak něco (jestli teda už je aktivní...)


Nee, byl to jen jeden malý obrázek. Tak jsem zkusil napsat jen jednu krátkou větu, ale nešlo ani to, tak nevím..
 
Whirt
Mahoney napsal:
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Ten Shogot a Tsunami..Grin Grin Grin

Dal jsem si záležet Grin
BTW. S tím podpisem netuším. Nepřekročil jsi ten limit nebo tak něco (jestli teda už je aktivní...)


Nee, byl to jen jeden malý obrázek. Tak jsem zkusil napsat jen jednu krátkou větu, ale nešlo ani to, tak nevím..

Zkusím se v tom povrtat Wink
 
Mahoney
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Ten Shogot a Tsunami..Grin Grin Grin

Dal jsem si záležet Grin
BTW. S tím podpisem netuším. Nepřekročil jsi ten limit nebo tak něco (jestli teda už je aktivní...)


Nee, byl to jen jeden malý obrázek. Tak jsem zkusil napsat jen jednu krátkou větu, ale nešlo ani to, tak nevím..

Zkusím se v tom povrtat Wink


Budeš hodnej, ale nehoří to, takže nemusíš pospíchat Smile).
 
SuperHunter
Whirte. ? Sem na tom obrázku ? Já se tam nevidim
 
Norbi
Chell napsal:
kde to už BW stihol vytárať?! Grin


jak keby nepoznáš BW-ho Grin ten sa chváli aj s tým že sa mu dosralo AC2 Grin teda s tým sa nemusí, s tým ho chválim ja GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Whirt
SuperHunter napsal:
Whirte. ? Sem na tom obrázku ? Já se tam nevidim

Já jsem psal Kdo tam chce ať se přihlásí Grin Pole toho jsem obrázek přizpůsobil...
 
SuperHunter
Whirt napsal:
SuperHunter napsal:
Whirte. ? Sem na tom obrázku ? Já se tam nevidim

Já jsem psal Kdo tam chce ať se přihlásí Grin Pole toho jsem obrázek přizpůsobil...


Aha. To jsem tu asi nebyl Grin
 
Whirt
SuperHunter napsal:
Whirt napsal:
SuperHunter napsal:
Whirte. ? Sem na tom obrázku ? Já se tam nevidim

Já jsem psal Kdo tam chce ať se přihlásí Grin Pole toho jsem obrázek přizpůsobil...


Aha. To jsem tu asi nebyl Grin

Samozřejmě se Shoggot ani jiné mocnosti zla nemohli přihlásit, ale já se je tam musel udělat. Každopádně... někdy jindy Wink Grin
 
SuperHunter
Whirte ? Jen jedna otázka vůči obrázku. Proč držíš banán a míříš s ním na mrtvolu ?
 
ALOE VERA
Whirte kdo je Gerald v cele 01? Grin
 
SuperHunter
ALOE VERA napsal:
Whirte kdo je Gerald v cele 01? Grin


To je bubák
 
Whirt
SuperHunter napsal:
Whirte ? Jen jedna otázka vůči obrázku. Proč držíš banán a míříš s ním na mrtvolu ?

To bys chtěl vědět co? Grin Jsou dvě možnosti na koho s ním mířím - na postřeleného Aurelia (ta "mrtvola" na zemi) a nebo na Celu č.2... Grin

BTW.: Mahoney - snažím se, ale nejde to Frown
 
Mopidu
Wheeeee, už mám ve squadu Garruse Grin a Wrexe Grin teď už bych byla klíďo připravena nakopat Sarena... Grin Když už jsme u kopání, koncil bude další na řadě, hned při první příležitosti, taková banda ignorantů Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
Whirt napsal:
SuperHunter napsal:
Whirte ? Jen jedna otázka vůči obrázku. Proč držíš banán a míříš s ním na mrtvolu ?

To bys chtěl vědět co? Grin Jsou dvě možnosti na koho s ním mířím - na postřeleného Aurelia (ta "mrtvola" na zemi) a nebo na Celu č.2... Grin

BTW.: Mahoney - snažím se, ale nejde to Frown


Aha Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Mě na tom nejvíc pobavil Len a samozřejmě nejvíc se mi líbím já Grin BTW, do konce první řady Merlina mi zbývají poslední tři díly. Dnes dokoukám Grin Jo a podařilo se ti už sehnat posledního DW? Já bych ho rád viděl, než půjdu do špitálu, ale obávám se, že do večera se nám rip do rukou nedostane...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Mě na tom nejvíc pobavil Len a samozřejmě nejvíc se mi líbím já Grin BTW, do konce první řady Merlina mi zbývají poslední tři díly. Dnes dokoukám Grin Jo a podařilo se ti už sehnat posledního DW? Já bych ho rád viděl, než půjdu do špitálu, ale obávám se, že do večera se nám rip do rukou nedostane...


Obrázek: Grin
Merlin: Finále je úžasné, na to se těš Smile
DW: Na pirate bay je po odvysílání do hodiny uploadnutej a je tam 10000 seedů Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist