Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
@Mike: Poněvadž to město mám strašně rád, asi nejraději z měst, co znám (krom svého domova, samozřejmě). Kdybych mohl, nejspíš bych se tam přestěhoval, nebo do podobného města. Tam totiž nenajdete žádné paneláky ani novoty, které by to město nějak kazily. Tam je jen krásná stará věž (Trúba) po zřícenině hradu, spousta malebných roubených domečků, úzké kostkami dlážděné ulice, příjemné hospůdky, nádherné náměstí s kostelem, arboretum, výhled na lom, jeskyně Šipka v přilehlém lesíku... No prostě krása - kdo tam byl, ví, o čem mluvím, kdo ne, ten ať si to najde na netu a přijede se přesvědčit. Není mnoho tak krásných obcí. Navíc ve vzdálenosti lehko překonatelné chůzí se nachází Kopřivnice, kde najdete muzeum Tatry a všechno, co je potřeba k slušnému vyžití (jako větší supermarkety apod.) Navíc se v okolí taky rozprostírá krásná krajina a kousek je Nový a Starý Jičín - se zříceninou hradu, ale částečně krásně zachovalou. Nedaleko jsou konečně i Hukvaldy, rodiště Leoše Janáčka. No a samozřejmě má rodná Ostravěnka. Ale nejhezčí z toho všeho je pro mě Štramberk.

@EldeR: S odbory za lepší zítřky! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
MIKE-
Možnáááá, zaleží na tom, co se tu bude probírat tentokrát ....
Nějaké další vtipné webovky...? Nebo jiná legrace... ?
No, uvidíme co dnešek přinese ...
Upravil/a MortuusDominus dne 15.05.2013 11:52
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@EldeR: S odbory za lepší zítřky! Grin


Ale prd ... v minulým zaměstnání jsem byl v odborech , ale po jistých názorových neshodách jsem z nich vystoupil a nikdy více. Mimochodem v mým případě se jedná spíš o porušení směrnice o používání firemního počítače, která jeho využití k soukromým účelům nebo zábavě výslovně zakazuje. Grin Kdyby se to dozvěděl majitel, tak mám o 5000 slabší výplatu......
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
Týjo, to jsem jedinej, kdo tu dnes zevluje? Smile


Nejseš ... ikdyž já zevluju z práce, takže sem jenom občas nakouknu Grin

Tak to jo Grin ... už jsem se lekl, že bych tu byl sám. Pfft Smile

nagasadowcz napsal:
@Mike: Poněvadž to město mám strašně rád, asi nejraději z měst, co znám (krom svého domova, samozřejmě). Kdybych mohl, nejspíš bych se tam přestěhoval, nebo do podobného města. Tam totiž nenajdete žádné paneláky ani novoty, které by to město nějak kazily. Tam je jen krásná stará věž (Trúba) po zřícenině hradu, spousta malebných roubených domečků, úzké kostkami dlážděné ulice, příjemné hospůdky, nádherné náměstí s kostelem, arboretum, výhled na lom, jeskyně Šipka v přilehlém lesíku... No prostě krása - kdo tam byl, ví, o čem mluvím, kdo ne, ten ať si to najde na netu a přijede se přesvědčit. Není mnoho tak krásných obcí. Navíc ve vzdálenosti lehko překonatelné chůzí se nachází Kopřivnice, kde najdete muzeum Tatry a všechno, co je potřeba k slušnému vyžití (jako větší supermarkety apod.) Navíc se v okolí taky rozprostírá krásná krajina a kousek je Nový a Starý Jičín - se zříceninou hradu, ale částečně krásně zachovalou. Nedaleko jsou konečně i Hukvaldy, rodiště Leoše Janáčka. No a samozřejmě má rodná Ostravěnka. Ale nejhezčí z toho všeho je pro mě Štramberk.

@EldeR: S odbory za lepší zítřky! Grin

Tak to by se ti podle tohoto popisu docela mohly líbit Litoměřice, kde je separované město jako takové a nevzhledná sídliště. Dej si do googlu a jukni se. Smile

MortuusDominus napsal:
MIKE-
Možnáááá, zaleží na tom, co se tu bude probírat tentokrát ....
Nějaké další vtipné webovky...? Nebo jiná legrace... ?
No, uvidíme co dnešek přinese ...

Jasan. Smile No, to uvidíme spíše k večeru, ale já tu večer moc nebudu, přijdu domů později, mám dneska dost práce. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Tak jo lidi, já vyjíždím. Snad se vrátím Grin

@Mike: Večer kouknu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Šťastnou cestu. Smile

- ouká Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Lidi, tak na osmičkách Skyrim nejen šlape jak hodinky, ale navíc mám možnost si ho zahrát v rozlišení a s grafickými detaily, o kterých jsem si mohl před tím nechat jen zdát.
Takže mám pocit, že hraji úplně jinou hru... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Ligos: Takže spokojen Wink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Mike: V Litoměřicích jsem byla asi před třemi týdny oběhnout všechny kostely, katedrálu, kapličky a bůhvícotamještěje jakožto milovník křesťanské architektury... Je zvláštní, že na to, jak super jsou jednotlivé části toho města- zvlášť katedrála je prostě bezva-, celkově jsem se tam necítila moc dobře. Jakoby tam tomu chybělo genius loci. Možná jsem prostě zchytala to nejchmurnější počasí Grin
Příště plánuju mumifikovaný františkány v Brně, děsně se těším.
Upravil/a Tasemnice dne 15.05.2013 16:56
 
Mike
Ligos napsal:
Lidi, tak na osmičkách Skyrim nejen šlape jak hodinky, ale navíc mám možnost si ho zahrát v rozlišení a s grafickými detaily, o kterých jsem si mohl před tím nechat jen zdát.
Takže mám pocit, že hraji úplně jinou hru... Smile

Sláva, sláva! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Tasemnice napsal:
Mike: V Litoměřicích jsem byla asi před třemi týdny oběhnout všechny kostely, katedrálu, kapličky a bůhvícotamještěje jakožto milovník křesťanské architektury... Je zvláštní, že na to, jak super jsou jednotlivé části toho města- zvlášť katedrála je prostě bezva-, celkově jsem se tam necítila moc dobře. Jakoby tam tomu chybělo genius loci. Možná jsem prostě zchytala to nejchmurnější počasí Grin
Příště plánuju mumifikovaný františkány v Brně, děsně se těším.

nojooo Smile Tak ty bydlíš dvaadvacet kilometrů daleko. Smile Já přebývám nedaleko katedrály, takže jí znám jako své boty, a ano, Litoměřice jsou opravdu na kostely bohaté. Smile A jako jedno z mála měst severních a čech vůbec to zde i křesťansky docela žije. Smile Jinak, teď (myslím 24.5) bude Noc kostelů, kdy ta budou různé prohlídky i s komentářem, a tak... Smile
Upravil/a Mike dne 15.05.2013 17:40
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Ten poslední výlet bojovaly Litoměřice s Úštěkem, ale díky diecézi jste to vyhráli Grin
Jo, o Noci Kostelů vím, a je fakt, že u vás by to mohlo stát za jízdu... kdyby to nebylo tři dny před maturitou, nejspíš bych jela Sad
Upravil/a Tasemnice dne 15.05.2013 19:30
 
kevin36
Jedna z mála mích otázek co říkáte na tohle.
http://www.novink...-dech.html
wow
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
LukinIV
To se dalo čekat.
 
Whirt
Tak... včera jsem dokoukal Broadchurch a musím říct, že jsem jen čučel s otevřenou pusou. Kdyby se tu našel někdo, kdo by mě naslouchal, tak jednoznačně doporučuju Smile

Vím, že se tu aspoň jeden najde, že Nago Grin
 
EldeR
Whirt napsal:
Tak... včera jsem dokoukal Broadchurch a musím říct, že jsem jen čučel s otevřenou pusou. Kdyby se tu našel někdo, kdo by mě naslouchal, tak jednoznačně doporučuju Smile

Vím, že se tu aspoň jeden najde, že Nago Grin


Nic neslibuju, ale ukládám do paměti k potencionálním cílům Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Tasemnice napsal:
Ten poslední výlet bojovaly Litoměřice s Úštěkem, ale díky diecézi jste to vyhráli Grin
Jo, o Noci Kostelů vím, a je fakt, že u vás by to mohlo stát za jízdu... kdyby to nebylo tři dny před maturitou, nejspíš bych jela Sad

jono Grin

To je škoda, vloni i předloni jsem byl v LTM, letos jsem domluven, že vypomůžu v Liběšicích... tak uvidíme, jaké to letos bude. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mike: Tak si to tam užij Smile Já se možná zaskočím podívat aspoň do některého z našich kostelů. Loni byl součástí muzikál Grin
 
Mike
Tasemnice napsal:
Mike: Tak si to tam užij Smile Já se možná zaskočím podívat aspoň do některého z našich kostelů. Loni byl součástí muzikál Grin

Pokusím se. Grin

Určitě zajdi, ano, program je vážně (imho) skvělý. Smile A kostel od kostela jedinečný - a to se mi líbí. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Já jsem jediná kdo hlasovala pro Obl Theme v anketě? Cítím se nepatřičně Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist