Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Lučišník
Mollocr0
Ahoj Dovahkiini.Chystám se dělat lučišníka a jelikož by zněj měl být zabiják tak už stim chci začit od začatku.Tak mi jsem prosim napište co všechno pro to udělat nejlepší by bylo kdyby jste mi sem napsali"životopis" vaší postavi Grin . Ke komu se přidat, jestli je lepší mít v záloze magii popr jestli se hodí být Vlkodlakem/Upírem apod.....
Děkuji předem Smile .
Vlídná matko.vlídná matko pošli své dítě zamnou jelikož hříchy nehodných musí být pochřtěni krví a strachem
 
Hurty
Lučištník.. já mám v záloze dýky... je snima i celkem sranda. Smile
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Leneren
Mollocr0 napsal:
Ahoj Dovahkiini.Chystám se dělat lučišníka a jelikož by zněj měl být zabiják tak už stim chci začit od začatku.Tak mi jsem prosim napište co všechno pro to udělat nejlepší by bylo kdyby jste mi sem napsali"životopis" vaší postavi Grin . Ke komu se přidat, jestli je lepší mít v záloze magii popr jestli se hodí být Vlkodlakem/Upírem apod.....
Děkuji předem Smile .

Životopis dávat nebude už je to dlouho co jsme hrál Skyrim, ale řeknu ti.Magie se hodí a být upírem taky není ku škodě.Tedy pokud se umíš nakrmit Smile
A bacha je možné, že budeš ve SKyrimu žít s vědomím, že jsi bojovala nečestně Grin
 
Nerevar
Leneren napsal:
A bacha je možné, že budeš ve SKyrimu žít s vědomím, že jsi bojovala nečestně Grin

Jedna z těch věcí, co u mě nikdy nehrozila Grin
 
Leneren
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
A bacha je možné, že budeš ve SKyrimu žít s vědomím, že jsi bojovala nečestně Grin

Jedna z těch věcí, co u mě nikdy nehrozila Grin

Na to se dá napsat snad jen: Shoř v pekle nečistá duše/nečestný vrahu/Nerevare !Grin
 
Nerevar
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
A bacha je možné, že budeš ve SKyrimu žít s vědomím, že jsi bojovala nečestně Grin

Jedna z těch věcí, co u mě nikdy nehrozila Grin

Na to se dá napsat snad jen: Shoř v pekle nečistá duše/nečestný vrahu/Nerevare !Grin

Myslím, že slovo 'Nerevare' postačí ^^
Upravil/a Nerevar dne 08.12.2012 23:14
 
Game-Killer
ja mám v zálohe jednoručky a mágiu len obnovu na heal no to ti netreba ak máš pri sebe stále lektvary , chodím z ťažkou zbrojou ako zlodej (lukostreľba sa knemu hodí) a ide sa mi v poho takže kľudne ber aj ťažkú zbroj, nahoď si rýchlo perky priblíženie a spomalenie času pri priblížení- veľká výhoda luku. to je z mojej strany asi všetko- mám dlhú skúsenosť z lukom- vlastne idem iba sním poprípade one-hand

edit: ešťe môžeš streliť šíp za nepriateľa a odlákať ho tým smerom - dobré na nalákanie do psaci alebo na udržanie si ho od tela, a snaž sa byť neviditeľným na blízko nemáš veľkú šansu z lukom, takže ostávaj v tieňoch
Upravil/a Game-Killer dne 09.12.2012 00:42
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Sheed
lidi kdy vám to dojde elders scrolls sou hlavně o magii já to ještě kombinuju s plížením nechápu co vás na kontaktním boji baví furt jenom blokovat útočit a odrážet pařil sem oblivion i skyrim u obouch sem zkusil všechny zaměření a sranda je s kouzlama stačí odhadnout jaký použít
 
hRDLA
No to bych teda neřekl, že TES hry jsou hlavně o magii, spíš o svobodný volbě za koho tě to baví.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Já hrál všechny díly od Areny až po Skyrim, a opravdu, všechny složky jsou stejně vyvážené.
A hRDLA má pravdu, TES je hlavně o svobodné volbě o otevřeném světě "bez hranic".
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Hrál jsem Elder Scrolls od Areny až po Skyrim hned několikrát.
Elder Scrolls není o tom hrát, ale žít ten svět, pokaždé máte možnost zkusit si něco jiného, něco nového, co jste ještě nevyzkoušeli.

Koho baví bojovat, ať bojuje, koho baví být zloděj a vrah, tak ať je a koho baví magie ať ji praktikuje - osobně mě taky baví magie ve spojení s takovým tím darebáctví, ale je to volba každého. Například v Areně bylo vždy několik způsobů jak něco řešit... Někdo se probojoval do komnaty přes stráž, někdo kouzlem odboural zeď a získal co chtěl, téměř bez kontaktu s nepříjemnými a těžkými nepřáteli...

Elde Scrolls je o tom co koho baví, o té volnosti. O tom, že ho můžete hrát znovu a znovu, zkoumat ten překrásný svět, dozvídat se o něm víc a víc. Koukat se na problémy toho světa z různých perspektiv...
Upravil/a Whirt dne 28.12.2012 19:08
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist