Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Užitečné módy by Diego
Diego
Normálně se vkládají do složky, kde máš nainstalovaný Skyrim. Nemusíš mít žádný originální ENB, já ho tam nemám a funguje bez problému.
 
METTALIC
Diego docela bych ti doporučil tenhle mod nevim jestli ho znáš ale v tvým seznamu modu jsem ho neviděl jedná se o Monster mod který přidává hodně nových monster z různých her filmů atd...

http://www.moddb....1#imagebox


Jinak jsem po dlouhý době zkusil nainstalovat wars in skyrim a hra mi spadne nevíš co stim
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
Myslím, že jsem jej zkoušel.

Záleží, jaký máš patch a podobné módy. Protože některé soubory, které přepisuje Wars in Skyrim, může přepisovat i jiný mód a tím to také může logicky padat(protože přepíše soubory modu Warsi n Skyrim). Kdyžtak napiš podobné mody jaké máš a já ti zítra napíšu.
 
METTALIC
Warzone,Monster Mod,More Bandit Camps,SkyrimMoreSpawns

Dík za ochotu.Wink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
METTALIC napsal:
Warzone,Monster Mod,More Bandit Camps,SkyrimMoreSpawns

Dík za ochotu.Wink

Jelikož Warzone používám i já, tak jsem ho hned mohl vyloučit. Wars in Skyrim upravuje i respawnování nepřátel, takže se domnívám, že je konflikt mezi SkyrimMoreSpawns a Wars in Skyrim.
Monster mod už na nexusu není. takže nemohu sloužit, abych si o něm něco přečet.

More Bandit Camps by to bejt neměly, ale zaujal mne a asi ho vyzkouším.
 
METTALIC
Diego napsal:
METTALIC napsal:
Warzone,Monster Mod,More Bandit Camps,SkyrimMoreSpawns

Dík za ochotu.Wink

Jelikož Warzone používám i já, tak jsem ho hned mohl vyloučit. Wars in Skyrim upravuje i respawnování nepřátel, takže se domnívám, že je konflikt mezi SkyrimMoreSpawns a Wars in Skyrim.
Monster mod už na nexusu není. takže nemohu sloužit, abych si o něm něco přečet.

More Bandit Camps by to bejt neměly, ale zaujal mne a asi ho vyzkouším.


Grin už je to dobrý něják se mi to tam povedlo nahodit
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
darag
To, že tu někdo vypsal ty mody je šupa ....
Stahuju přes Nexus mod Manager je to docela lehký,ale najít nakej užitečněj mod není mod jednoduchý .Kdysi jsem vyhledával spíše mody typu : Zbraně Armor Etc... ted se zaměřuju na replacery, textury,fixy a užitečný věci.

Příspěvek mi moc pomohl dík

S Pozdravem Darag Knight
„Smrt jednoho muže je tragédie, smrt milionu je jen pouhá statistika“

-Joseph Stalin
 
Diego
darag napsal:
To, že tu někdo vypsal ty mody je šupa ....
Stahuju přes Nexus mod Manager je to docela lehký,ale najít nakej užitečněj mod není mod jednoduchý .Kdysi jsem vyhledával spíše mody typu : Zbraně Armor Etc... ted se zaměřuju na replacery, textury,fixy a užitečný věci.

Příspěvek mi moc pomohl dík

S Pozdravem Darag Knight

Dík, to potěší, že to někomu pomůže.Wink


Až jednou budu zase rozjíždět Skyrim, tak to tu hodlám trochu aktualizovat a roztřídit do smysluplných sekcí, aby nikdo nemusel složitě hledat.
 
Diego
Všechno jsem rozdělil do příslušných sekcí, aby je nikdo nemusel složitě hledat.
Přidány další módy.
Všechny odkazy odzkoušené, nefunkční odstraněny.
Kdyby někdo měl nějaké dotazy či námitky, může mi sem napsat.
Apple
Upravil/a Diego dne 26.07.2013 01:48
 
miky265
ten mod na plašte kde sa daju vyrabat ?? ak sa vlastne daju,
 
Diego
Na koželužském rámu (tam kde vyrábíš kůže), pokud myslíš mod Cloaks of Skyrim.
Upravil/a Diego dne 04.08.2013 14:20
 
miky265
vyrobel som prvej niajaku knihu na druhy krat som tam mal už aj plašte
no mam tam len par farieb a 4 pre bourne havy

takže budu sa dat urobit aj s ine vzory ? ak ano ako alebo ako sa ich naučit ?

Edit: ešte ked sa ta už pitam blbsti Pfft vydel som mod na nosenie štitu na chrbte nevieš ako sa vola ?
Edit2: ok tak som to asi našiel http://skyrim.nex...s/17746//?
Upravil/a miky265 dne 04.08.2013 14:39
 
Diego
Některé speciální či unikátní věci nejdou vyrobit, nýbrž jen najít u nepřátel, třeba u dračího kněze, zapřísáhlého, atd.
 
miky265
tak to potom nechapem prečo mi boutne havy ide vyrobit ale cisarsky nie Grin ale čo už aj tak nosim najdene Grin

takže diky
 
jakubes
Dobrý den..
Rád bych poprosil někoho kdo s tím umí jestli by mi s tím mohl pomoct .. dělá mi to nějaký blbosti .. buď mi většina modů nejde a když nějakej jde tak jen do vypnutí hry.
Když tak prosím někoho o pomoc .. nejlépe na skype (nick: Jakubess1)
 
Diego
jakubes napsal:
Dobrý den..
Rád bych poprosil někoho kdo s tím umí jestli by mi s tím mohl pomoct .. dělá mi to nějaký blbosti .. buď mi většina modů nejde a když nějakej jde tak jen do vypnutí hry.
Když tak prosím někoho o pomoc .. nejlépe na skype (nick: Jakubess1)

Jak jsi mě žádal, poslal jsem ti soukromou zprávu s postupem na instalaci modifikací.
 
Pilgrim
Diego dík za tento mód Bags and Pouches - Bandolier jen škoda, že se mi to nezobrazuje na postavě. Na nexusu jsou obrázky, které ukazují že to jde vidět na postavě - nevadí hlavně, že mi to zvýšilo nosnost.
 
Diego
Pilgrim napsal:
Diego dík za tento mód Bags and Pouches - Bandolier jen škoda, že se mi to nezobrazuje na postavě. Na nexusu jsou obrázky, které ukazují že to jde vidět na postavě - nevadí hlavně, že mi to zvýšilo nosnost.

Tak pokud sis tam dával i češtinu na tento mód, tak to může být tím, protože ta čeština je neaktuální. Taky se mi to několikrát stalo i u jiných módů. U tohoto módu cz není skoro ani potřeba.
Nebo jsi ji špatně nainstaloval. Jak jsi ten mód instaloval? Přes Nexus mod manager nebo ručně?
 
Pilgrim
Přeložil jsem si to sám přes ESM Translator od Stařiče a je to OK. Jinak jsem mód i překlad instaloval přes Nexus mód manager.
Upravil/a Pilgrim dne 12.12.2013 21:01
 
Starec
Som rád, že ten môj translátor pomáha. Ale bacha, nestačí preložiť iba dialóg, je nutné preložiť aj revy a názvy niektorých usadlostí a miest. Inak sa Vám môže stať, že ak mod obsahuje názvy ovládaných revov (výkrikov) tak Vám to prepíše všetko do engliš. Toto sa mi stálo nedávno a mal som problém nájsť mod ktorý to robil. Takže bacha, pred prekladom skontrolovať všetko čo DB obsahuje a preložiť čo je nutné. Veľa prekladov čo už existuje je na prd, lebo obsahuje len preklad dialógu a na ostatok sa jednoducho vystal..... a potom sa čudujeme, že niečo beží v CZ a niečo engliš.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Užitečný návod pro začínající i pokročilé Skyrim - modifikace 6 20.12.2016 18:07
DLC módy Skyrim - modifikace 2 02.08.2015 12:55
Módy s ktorými si môžte staviať dom a skrášliť prostredie Skyrim - modifikace 28 24.07.2015 11:28
neaktivní módy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 20 09.09.2013 21:57
módy do skyrimu Archív zodpovězených dotazů 11 28.07.2013 22:58
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist