Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Myslíte si še naše skyrimská postava je z rodu Septimů?
Ano Ano 10%[2 Hlasy]
ne ne 71%[15 Hlasy]
nevím co si mám myslet nevím co si mám myslet 19%[4 Hlasy]
Počet hlasů : 21
 Tisk diskuze
Otázeška
pagan
Není vám divné še veškeří Šeptimové byli drakorození a naše skyrimšká poštaviška je také drakorozený?
 
Ligos
Hmm, celkem by mě zajímalo, jak takový Khajiit, nebo Argonian nebo Ork bude z rodu Septimů, ale ve světě kouzel a magie a různých abnormalit a paranormálních aktivit, jako je právě Tamriel je možné všechno...
Upravil/a Ligos dne 12.11.2012 00:32
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Ne, myslím, že není. Ale zajímalo by mě, jestli si hraješ na Gluma Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Je vidět, že Skyrim je jeho milášek...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mopidu
Podle mě to jsou dva různé typy drakorozených. Jestli ne, proč si neříkám Mopidu Septimová? Grin Ne, teď vážně, podle mě ti dva drakorození nemaj nic společnýho, jen název.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Ligos napsal:
Je vidět, že Skyrim je jeho milášek...


Tak ten se povedl Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
pagan napsal:
Není vám divné še veškeří Šeptimové byli drakorození a naše skyrimšká poštaviška je také drakorozený?


Možná že Septimové byli drakorození, ale v průběhu historie bylo spousty lidí se schopnostmi Dovahkiina.
Např. Ysmir Wulfharth nebo Derek the Tall...
V podstatě zpočátku privilegium dračího jazyka byl dar Kyne Nordům a není mi vlastně ani známo, jak ho získali Imperiálové (možná nějakým křížením Grin)...

Navíc jak píše Ligos - jak by třeba takový Ork mohl být potomek Imperiálů. Myslím si, že schopmost thu'um byla našemu hrdinovi darována bohy.
Upravil/a Whirt dne 12.11.2012 14:38
 
pagan
Jak še ptal Ligošek Argonian Khajit nebo Ork by se mohl dostat ke schopnostem drakorošeného pomocí křížení avšak pak by pravděpodobně došlo ke genetické mutaci.
 
Hurty
Podle mě ani ne... a říká to prakticky i hra, drakorozený jsou vyvolený který dokáží zastavit hrozbu - Dit to nejsou jenom Septimovi ne? Hra ti taky ukázala 4 ty drakorozený v minulosti, nebo jak si byl nakonci v tom mrtvím doupěti, jak si tam Alduina porazil. nevím jestli to byl někdo ze septimů, ale podle mě ne. Wink
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
BadWolf
Hurty napsal:
Podle mě ani ne... a říká to prakticky i hra, drakorozený jsou vyvolený který dokáží zastavit hrozbu - Dit to nejsou jenom Septimovi ne? Hra ti taky ukázala 4 ty drakorozený v minulosti, nebo jak si byl nakonci v tom mrtvím doupěti, jak si tam Alduina porazil. nevím jestli to byl někdo ze septimů, ale podle mě ne. Wink


Zastavit Hrozbu? Ale proč Grin? Nás ta hra tak baví.
Ad Whirt: Áno... Křížení... Grin

Ad topic:
Mno, zase Whirt řekl všechno co jsem chtěl Grin Už mě to trochu štve Frown
Nicméně, s tím jaký byl Septík Sedmička proutník... Všechno je možné Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist