Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
KONECBAB
evana
Obracím se na odborníky - asi před pěti měsíci jsem naposled hrála Skyrim (z toho čtyři jsem byla v nemocnici) a tak jsem si chtěla zase zahrát.Samozžejmě jsem začala od začátku.Nemám moc vysokou úroveň,asi 12 level.Poletuji v úkolech jak se mi chce.Šedovousové mi řekli další dračí křik a ten je právě v Konecbab.Vlezu dovnitř,u stolu sedí dvě čarodějnice a vranice.Samozřejmě se do ně pustím - čarodějnice mrtvé,ale vranice né.A tady mi začíná problém - v zápalu boje se mi hra kousne!Ale pokaždé když už jedu jen po vranici.Dnes mi to udělalo třikrát a tak jsem si vzpoměla,že mi to dělalo i před několika měsíci.Dokonce si pamatuji,že je tam nějaký úkol - přinést srdce vranice myslím...
A tak se ptám - může mi někdo poradit co s tím?
Mám originál!
Předem děkuji za jakoukoliv radu!
 
Thall
skus rychly save a nacitanie malo by to pomoct
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
Diego
Tady jsem našel stránku s tou pevností, ale já neumím anglicky, takže ti nepřeložím co pevnost může obsahovat za Bugy: http://www.uesp.n...ag%27s_End


Třeba to někdo zde přeloží nebo nějak poradí.

Já bych normálně doporučil poslední patch, ale ten by jsi měla mít když máš origoš. Jinak fakt zatím nevím. Protože osobně jsem se s takovým problémem nesetkal.
Upravil/a Diego dne 21.10.2012 22:23
 
Nerevar
dej tohle do konzole : setstage FreeformHighHrothgarA 20

je to na tý stránce co posílal Diego takže nevim jak moc to nefunguje, ale za pokus to stojí Wink
 
evana
Thall napsal:
skus rychly save a nacitanie malo by to pomoct



Zkoušela jsem to,ale zaseklé je to úpně.Což znamená,že jede pouze hudba,ale nejde použít žádná klávesa.
 
evana
Nerevar napsal:
dej tohle do konzole : setstage FreeformHighHrothgarA 20

je to na tý stránce co posílal Diego takže nevim jak moc to nefunguje, ale za pokus to stojí Wink




Zkusím to!Děkuji!Dám ještě vědět!
 
Nerevar
evana napsal:
Nerevar napsal:
dej tohle do konzole : setstage FreeformHighHrothgarA 20

je to na tý stránce co posílal Diego takže nevim jak moc to nefunguje, ale za pokus to stojí Wink




Zkusím to!Děkuji!Dám ještě vědět!

Děkuj Diegovi ne mě, jaá to zkopčil ze stránky kterou poslal Wink
 
evana
Tak jsem zadala - setstage FreeformHightHrothgarA 20!
Odpověď - Item "setstage FreeformHightHrothgarA 20" not found for parameter quest.Compiled script not saved!
A protože umím pouze česky,slovensky,polsky i maďarsky,tak mám smůlu - nevím co mi sdělují!Pouze dedukuji,že se jedná o jiný quest.
Tak takhle jsem ještě s žádnou hrou nezápasila!Od půl osmé nejsem schopná se pohnout!
V každém případě děkuji všem kdo se podílel na pomoci.
 
hRDLA
a zkoušela jsi tu vranici jednoduše zabít pomocí konzole a příkazu "kill" (tuším)?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Nerevar
znamená to něco jako že pro příslušne jpříkaz nebyly nalezeny parametry, takže se skript neuskutečnil. Nechápu to, mělo by ti to splnit ten úkol, měla si ho přijatej?
Upravil/a Nerevar dne 21.10.2012 23:20
 
Diego
evana napsal:
Tak jsem zadala - setstage FreeformHightHrothgarA 20!
Odpověď - Item "setstage FreeformHightHrothgarA 20" not found for parameter quest.Compiled script not saved!
A protože umím pouze česky,slovensky,polsky i maďarsky,tak mám smůlu - nevím co mi sdělují!Pouze dedukuji,že se jedná o jiný quest.
Tak takhle jsem ještě s žádnou hrou nezápasila!Od půl osmé nejsem schopná se pohnout!
V každém případě děkuji všem kdo se podílel na pomoci.

Všimla sis chyby v zadání? Protože pokud jsi to tak napsala, pak není divu že to nejde: Tohle je správně - setstage FreeformHighHrothgarA 20



Ty tu máš napsané setstage FreeformHighTHrothgarA 20
 
Nerevar
Diego napsal:
evana napsal:
Tak jsem zadala - setstage FreeformHightHrothgarA 20!
Odpověď - Item "setstage FreeformHightHrothgarA 20" not found for parameter quest.Compiled script not saved!
A protože umím pouze česky,slovensky,polsky i maďarsky,tak mám smůlu - nevím co mi sdělují!Pouze dedukuji,že se jedná o jiný quest.
Tak takhle jsem ještě s žádnou hrou nezápasila!Od půl osmé nejsem schopná se pohnout!
V každém případě děkuji všem kdo se podílel na pomoci.

Všimla sis chyby v zadání? Protože pokud jsi to tak napsala, pak není divu že to nejde: Tohle je správně - setstage FreeformHighHrothgarA 20



Ty tu máš napsané setstage FreeformHighTHrothgarA 20

Výborně Diego Shock toho sem si nevšiml
 
evana
Nerevar napsal:
znamená to něco jako že pro příslušne jpříkaz nebyly nalezeny parametry, takže se skript neuskutečnil. Nechápu to, mělo by ti to splnit ten úkol, měla si ho přijatej?



Já jsem nešla pro úkol,ale pro nové dračí slovo!
Tím že jsem se nehla dál,jsem si vzpoměla,že jak jsem to hrála před časem,tak jsem tam také se zasekla a to právě na úkolu.
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Konecbab Archív zodpovězených dotazů 7 25.11.2011 09:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist