Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
Lord Rade
Utajit se nedá vše a tak první média, mluvila o šílených lidech už v roce 2012. Články a televize často hlásali o brutálních útocích, kdy velmi agresivní člověk zaútočil na druhého a ošklivě ho pokousal. Tenkrát se to zametlo pod koberec s tím, že za to můžou jen drogy a alkohol. Jenže pravda byla jinde.

Moment, kdy se vše vymklo z rukou, přišel tak nečekaně a rychle, že šance na záchranu pro prostý lid byly nulové. Dospělo to až k bodu, kdy zakázali lidem vycházet ven. Samozřejmě, že neudali ty pravé důvody. Obyčejní lidé neměli ponětí o nákaze, dokud nebyli nakaženi oni sami, nebo někdo z jejich blízkých. Do té doby si mysleli, že nejde o nic vážného a stejně jako všechny ostatní nemoci, které se šířili v minulosti, se jich týkat nebudou.

Vláda se snažila do poslední chvíle vše zatajit a nakažené se snažila izolovat, tedy spíše likvidovat. Nemohlo to, ale trvat navěky. Nakažených bylo stále víc a naděje na likvidaci viru klesala. Lidí s vysokými horečkami přibývalo, a když se první z nich dožadovali pomoci, už o nich nikdo nikdy neslyšel. S přehříváním těla se lidem začalo i špatně dýchat a stěžovali si na bolesti hlavy. Později v neléčitelné fázi nastoupilo vypadávání vlasů a problémy se srdcem. Nakonec křeče a opakující se infarkty. Jediné vysvobození před utrpením bylo včasné očkování, které ale bylo velmi náročné na výrobu a čas. Dostalo se jen na pár vyvolených a mocných lidí, kteří byli předem informováni. Ostatní byli ponecháni osudu.

Dnes je 11. září. Roku 2020. Svět jaký jsme kdy znali, už přestal existovat. Skupiny kočovných lidí vyhledávají to, co ze světa zbylo a čelí hordám šílených nepřemýšlejících lidí, aby zůstali naživu do dalšího rána. Ty jsi jedním z nich a tvůj boj o přežití začíná.

____________________________________________________________________________________________________Zasvěcení do hraní.

1) Jedno samé povolání si smí zvolit jen jeden člověk! (Na výběr je jich hodně, tak si určitě vyberete, a pokud ne mohu udělit výjimku.)
2) Každý má rozdílné dovednosti a věci, které na začátku vlastní.
3) Každá postava mimo policistu, vojáka a člena zásahové jednotky vlastní na začátku batoh. (Objem 20 l)
4) Ti, kteří nemají na začátku svou zbraň, nebo batoh si je mohou obstarat později.
5) Většina hráčů může získat zbraň. Ale jsou i zbraně, které smí vlastnit pouze určití lidé.
6) Abys přežil, musíš kromě jiného jíst, pít a spát na bezpečném místě.
7) Vaše skupina musí hlasovat o vůdci skupiny. Jednou na začátku a pak, kdykoliv to bude zapotřebí. Vůdce má hlavní slovo.
8) Morálka: Pokud jsi hladový, dehydratovaný, zraněný, došly ti náboje, nevyspalý, nebo zemřel někdo z tvé skupiny ztrácíš morálku a veškeré tvé schopnosti jsou sníženy. Může ti je obnovit psychiatr nebo kněz. Jestli jsi zraněný, tak lékař. Pokud nikoho takového v týmu nemáš, musíš se najíst, napít, vyspat nebo udělat jinou činnost, která by tě povzbudila.
9) Smlouvání: Obchodovat lze mezi hráči či náhodně potkanými výměnným obchodem.
-Koupit lze téměř cokoli od jídla a pití až po náboje a zbraně.
-Ve hře nejsou žádné peníze, které by měly cenu.
-Injekce s lékem jsou obzvlášť vzácné.
-Náboje mají také svou cenu.
-Jiné vzácné předměty lze volně nalézt.
10)Pozor - Novinka! Štěstí = procentuální šance na úspěch v dané vlastnosti či dovednosti. Výsledek se dozvím pomocí virtuální kostky. Hra tak bude mnohem napínavější.
11)Pozor - Novinka! Panika = ztráta štěstí o 20% ze všech vlastností či dovedností. Panika nastává v době, kdy je hráč závažně zraněn, nakažen, obklíčen či se nachází v jiné vypjaté situaci. (Panikou netrpí Nebojsové).

Pravidla:

1) Nepište sem dotazy, připomínky, věci mimo vaši současnou hru a nepište nic, pokud se nejdříve nezeptám. Pište mi do zpráv, nebo sem: http://skyrim.4fa...d_id=3553. Veškerý spam bude smazán. Je to kvůli přehlednosti.
2) Každý z vás si vybere jednu barvu, kterou bude psát své odpovědi.
3) Hrát se bude kdykoliv, kdy vám odepíšu.
4) Snažte se psát Česky/Slovensky. Pokud uvidím časté používání zkratek jako například OMG, LOL, WTF a velké množství smajlíků, nebo vulgarit = budete ze hry odstraněni. Snažte se, co nejlépe popsat činnost, kterou se chystáte provést. Je to moje a vaše hra a tím, že byste hraní nebrali vážně a psali hlouposti, byste všem akorát škodili.
5) Nepoužívat citace
6) Každý tým má vymezený čas po který může hrát. Většinou jeden týden.
7) Statistiky jsem ve hře příliš neuplatňoval a tak je odteď definitivně mažu. Teď tedy záleží jen na strategii, povolání, vybavení a štěstí (viz. 10. bod u zasvěcení do hraní).

Rady:
1) U sebe máte věci, dle povolání a toho co jste si zvolili na začátku. A zbylé věci budete kupovat, nacházet a vyměňovat. Takže si je někam zapisujte, abyste se zbytečně neptali, co máte u sebe.
2) Po vybrání charakteru si smíte zvolit vlastní vzhled, popřípadě jméno a poslat mi ho do zpráv.
3) Máte možnost komunikovat se členy vašeho týmu, ale pouze pokud se chcete dohodnout na taktice, obchodech, věcech ohledně vaší skupiny a ostatních věcí, co do hraní patří. Nelze se bavit o počasí a údalostech mimo hru. Tyto komunikace, provádějte klidně beze mě. Ale snažte se psát rozumně viz. 4. pravidlo a nekonzervujte dlouze.

____________________________________________________________________________________________________

Co jsi zač?

Voják/Vojačka: Jdi zabíjet, pro dobro vlasti! Máš přesnou mušku. Tvá výstroj dodá odolnost, ale zpomaluje tě. Vlastníš neprůstřelnou vestu, helmu s nočním viděním, dva výbušné granáty a zbraň podle typu, který si později vybereš.

Policista/Policistka: Pomáhat a chránit. Pokud máš právě pistoli, přičítá se k ní bonus 3 k přesnosti. Tvé vnímání ti dovoluje docela dobře nacházet úkryty či věci. Vlastníš služební pistoli, policejní obušek a pouta.

Zásahová jednotka: K typu zbrani, který si zvolíš na začátku hry, se přičte bonus 2 k přesnosti. Tvá výzbroj tě zpomaluje. Vlastníš neprůstřelnou vestu, helmu, tři kouřové granáty a zbraň podle typu, který si vybereš.

Doktor/Doktorka: Závisí na tobě životy ostatních. Lze ošetřit své, nebo přítelovo zranění. Dokážeš identifikovat nakaženého. Vlastníš kufřík první pomoci, malý nůž, který lze použít i jako zbraň a tři injekce s lékem, proti infekci. Ve spolupráci s Biologem dokážeš i ty vyrobit jednu další injekci denně.

Psychiatr/Psycholožka: Dej pozor na naše mozky! Udržuješ svou hlavu chladnou. A tak se nenecháš, tak snadno vyděsit. Lze také uklidňovat přítele v případě paniky. I tuhle práci někdo dělat musí.

Student/Studentka: Jsi mozek. Už od mala z tebe rodiče chtěli mít presidenta, jenže to je ti dnes na nic. Ale pokud jsi ve skupině, dokážeš se občas od někoho něco málo přiučit a to se hodí. Navíc vlastníš větší batoh než ostatní. (30 l)

Biolog/Bioložka: Ty jsi biolog? Řekni nám všem, co o tom viru víš! Dokážeš identifikovat nakaženého. Vlastníš přenosný výzkumný kufřík, injekci s lékem proti infekci a jednu další dokážeš denně vyrobit.

Herec/Herečka: Před nákazou jsi byl slavný herec a lidé si tě proto pamatují, alespoň ti živí. Dokážeš jim nalhat téměř cokoliv a máš o něco levnější ceny u obchodníků. Nějak ses dostal k léku proti infekci a tak jsi před ní jako jeden z mála ochráněn. Ovšem zcela v bezpečí nejsi.

Atlet/Atletka: Protože jsi na sobě tvrdě makal, máš vynikající kondičku. Dokážeš běžet rychlostí blesku a tvoje výdrž je vynikající. Kdyby každý věděl, že se z lidí stane šílená zvěř, tak by to dělal taky.

Silák/Panícovypadájakomuž: Jsi typ člověka, který na sobě v posilovnách maká, tak tvrdě, že vypadáš skoro jako vlašský ořech. Tvoje síla je neuvěřitelná. Můžeš si sebou navíc nést obrovské množství zbytečných i potřebných věcí. (Batoh 50 l) Beze zbraně a se zbraní nablízko dokážeš nepřátelům drtit lebky. Nevýhoda je ta, že ti tvé tělo nedovolí rychle běžet a zpomaluje tě. To je síla.

Ajťák: Pan za monitorem. To co umíš, spočívá v práci s počítačem. Dokážeš vše od namalování obrázku až po nabourání do téměř každého systému. Ale bez oné kouzelné bedny nezmůžeš nic.

Automechanik: V autech se vyznáš. Umíš opravit téměř každé vozidlo. Zdokonalit ho o nějaký ten kulomet. A odjet s ním. Vlastníš kufřík s nářadím a klíč na matice jako zbraň.

Střelec z kuše: Volný čas jsi trávil střelbou do terče. A tak preferuješ svou kuši před ostatními zbraněmi. Jsi jediný, kdo ji umí používat. Střílíš s ní s naprostou přesností, ale s ostatními typy zbraní jsi dvakrát, tak slabší. Vlastníš kuši a 30 šípů.

Golfista: Máš mistrovký švih! Svou golfovou holí dokážeš způsobit o 3 body větší poškození než ostatní. K jiným tupým zbraním nablízko se ti přičítá bonus k Síle 2. Začínáš se svou oblíbenou golfovou holí.

Baseballista: Se svou pálkou a ostatními tupými zbraněmi nablízko způsobuješ maximální možné poškození. Navíc díky častému tréninku jsi vytrvalý běžec. Začínáš se svou šťastnou pálkou.

Prodavač/ka z Army Shopu: Ve zbraních se vyznáš. Ke každé střelné zbrani se ti přičítá bonus k přesnosti 1, ale u zbraní nablízko máš ztrátu -2. Vlastníš kufřík se sadou na výrobu nábojů a revolver s třemi zásobníky po šesti nábojích. Denně dokážeš vyrobit maximálně dalších 9 nábojů do svého revolveru, nebo několik málo nábojů pro ostatní zbraně.

Obchodník/Obchodnice: Dokážeš přesvědčovat lidi, a tak nakoupíš více za méně. Vlastníš dvojhlavňovou brokovnici, s kterou jsi chránil svůj obchod a 14 nábojů. Pokud ji máš v ruce přičítá se ti bonus 2 k přesnosti.

Uprchlý vězeň: Kdysi jsi byl obávaný vrah a bankovní lupič. Proto umíš dobře zacházet se zbraněmi, docela slušně utíkat a vrtat se v zámkách. Navíc vlastníš svůj šťastný bojový nůž, který jsi vrážel obětím do zad.

Řezník: Před katastrofou jsi zpracovával dobytek. Dnes jsou zdravá zvířata vzácná, ale tvé zkušenosti s noži, sekáčky a podobnými zbraněmi se ti budou určitě hodit. Rozdáváš s nimi maximální možné poškození. Začínáš s řeznickým nožem a sekáčkem na maso.

Dřevorubec: Jsi silný, chlupatý a zarostlý muž. Tvá výdrž a síla je velká. Jako jediný vlastníš motorovou pilu.

Zámečník: Poměrně nudná práce, ale měls jí rád. S tvými znalostmi dokážeš překonat každý zámek i u těch nejnedobytnějších dveří. Vlastníš zámečnické potřeby, šperháky a šroubovák, který lze využít jako zbraň.

Hasič: Zachraňovals a ještě budeš muset zachraňovat životy ostatních. Máš dobrou výdrž, morálku, odolnost a vnímání, proto se dobře orientuješ v budovách a dokážeš nacházet snadněji únikové cesty. Začínáš s hasičskou sekerou.

Cvičitel psů: Jednoduše ses věnoval psům, tak moc, že téměř umíš jejich řeč. Psi na tebe neútočí a mohou se k tobě dokonce i přidat.

Kutil: Jsi jako MacGyver. Dokážeš ze všeho vyrobit něco. Nosíš s sebou své nářadí, se kterým umíš vyrobit cokoliv od důmyslné pasti až po nějaké zlepšováky. Jako zbraň ti slouží vrtačka.

Myslivec: I když tvá práce „lesního muže“ ztratila smysl, dokážeš využít své schopnosti jinak. S brokovnicemi a odstřelovacími puškami jsi lepší o 2 body k přesnosti. Vlastníš 2 pasti na medvědy, lovecký nůž a starou Winchesterovku s plným zásobníkem.

Kněz: I přes to všechno jsi dokázal zachovat svou víru. Lidé s tebou ve skupině se cítí bezpečněji. Bohužel nevyznáváš sílu zbraní a tak věříš, že jedinou tvou ochranou je Bůh. Možná na tom něco pravdy bude… a pokud ne jsi ztracený.

_____________________________________________________________________________________________________

Začátek
Po tom, co sis vybral charakter, zvol u vybraných 3 otázek jednu odpověď, která se ti bude nejvíce líbit.

1 - A) Pouze pro vojáky a S.W.A.T. : S jakým typem zbraní chceš začít? Přesnou zbraň si můžeš zvolit sám, ale musím ti ji schválit.
a) Pistole a 4 zásobníky - 60% šance na zásah do černého s veškerými pistolemi
b) Samopal a 2 zásobníky - 60% šance na zásah do černého s veškerými samopaly
c) Bojový nůž a 3 další vrhací nože - 60% šance na zásah do černého s veškerými noži
d) Odstřelovací puška a 1 zásobník - 60% šance na zásah do černého s veškerými odstřelovacími puškami
e) Brokovnice a 2 zásobníky - 60% šance na zásah do černého s veškerými brokovnicemi

1 - B) Pro ostatní: Vyber si něco do kapes na cestu.
a) Zubní kartáček a pasta
b) Kapesní nožík
c) Prázdný deníček a propiska
d) Hodinky, mobil, peněženka
e) Svačina a voda
f) Baterka
g) Lahev vodky
h) Kuchyňský nůž na maso

2) Vyber si jednu výhodu. Zvolené písmeno nelze opakovat v následující otázce.
a) Jestřábí zrak – Je pro tebe snadnější najít munici či ostatní drobné věci po kterých toužíš. (10% šance na nalezení požadovaného malého předmětu.)
b) Turista – Všude se touláš se svým velkým batohem a tak na cestách pobereš víc suvenýrů. (Navýšení kapacity batohu o 10l.)
c) Trpaslík – Jsi sice prcek a někomu to může přijít k smíchu, ale ty jsi ten, který se směje, když ti to zachrání kůži. (60% šance na minutí kulky, která proti tobě míří.)
d) Hyperaktivní – Protože jsi dítě z divokých vajec, tak nevydržíš dlouho na jednom místě. (60% šance na únik protivníkovi.)
e) Nebojsa – Jsi statečný a ničeho se jen tak nezalekneš. (V obzvláště těžkých situacích si zachováváš chladnou hlavu a tak se ti nesníží schopnost štěstí o 20% jako ostatním.)
f) Kecal – Jsi tak umluvený, že lidem pomalu lezeš na nervy, ale svým umem dokážeš snadněji manipulovat s lidmi a máš lepší ceny u obchodníků. (60% šance na přesvědčení + o 20% výhodnější obchodovnání. Ovšem jsou tací, kteří tvé výřečnosti neuvěří.)
g) Fešák – Jé! Ty máš nový účes! (Opačné pohlaví je k tobě povolnější. Máš u nich 70% šanci na úspěch v konverzaci - Jsou však tací, kteří tvé hladké tvářičce odolají.)
h) Pružný – Se svou ohebností se dokážeš vymanit z téměř kažného nežádaného objetí. (60% šance na únik ze spárů nakaženého.)

3) Vyber si jednu slabinu. Nelze zvolit v otázce stejné písmeno jako v té hořejší.
a) Slepec – Bohužel jsi někde ztratil brýle a tak je pro tebe náročnější hledat munici a ostatní drobné věci. (Nenajdeš žádnou malou věc, co by sis přál.)
b) Troškař – Nosit nějaké velké věci je pro tebe zbytečné. Vlastníš pouze malou brašnu podobné té, kterou nosíval Indian Jones. (Vlastníš 5l brašnu pouze na malé věci.)
c) Velikán – Jsi velký hoch/slečna a tak trpíš tím, že tě nepřátelé snadněji zasáhnou. (Šance, že se vyhneš kulce je snížena na 40%)
d) Lenoch – Jsi líný a běh pro tebe představuje nesnesitelnou námahu. (Šance na útěk protivníkovi je snížená na 40%)
e) Strašpytel – Nemůžeš si prostě zvyknout na to, že se z lidí stali nemyslící bytosti. (V těžkých situacích panikaříš a tím pádem se ti všechny dovednosti snižují o dalších 20%)
f) Mlčelivý – Moc toho nenamluvíš a proto tě lidé neberou vážně a obchodníci tě přechytračí. (Šance na přesvědčení osoby je snížena na 40% + obchodníci tě ošidí o 20% férové ceny.)
g) Monstrum – Ehm... mluvím s vámi, nebo s vaším zadkem? (Odpuzuješ opačné pohlaví. Šance na úspěch je u nich snížena na 30%)
h) Špekoun – Každý nakažený o tobě říká, že jsi k nakousnutí. (Šance na únik ze spárů nakaženého je snížena na 40%)


Diskuze, Statistiky, rekordy a NPC postavy si můžete prohlédnout zde: http://skyrim.4fa...post_66198
Upravil/a Lord Rade dne 07.02.2014 22:11
 
Lord Rade
Mezi prvníma, kteří mi poslali přihlášku byli: hRDLA, nagasa a norbi.
Takže prvním dvoum dávám na začátek injekci s lékam, kdyby vás něco kouslo a to slibované kladivo vám dávám taky. Takže třetí místo a sadu taoletních potřeb vyhrává norbi. ENJOY IT!

Přihlášky sem vystavím tak jak mi postupně přicházeli:


hRDLA

Tomas Sevcenko - MRTEV - příčina: obětoval svůj život pro Jakea
Barva červená

S.W.A.T. - K typu zbrani, který si zvolíš na začátku hry, se přičte bonus 2 k přesnosti. Tvá výzbroj tě zpomaluje. Vlastníš neprůstřelnou vestu, helmu, tři kouřové granáty a zbraň podle typu, který si vybereš.

e) Brokovnice a 2 zásobníky (brokovnice se zásobníky bývají nejlepší, super),
e) Nebojsa - Jsi statečný a ničeho se jen tak nezalekneš.
c) Velikán- Jsi velký hoch a tak trpíš tím, že tě ostatní snadněji spatří a naděláš víc hluku.

Pochází z rodiny střední vrsty. Všichni muži v jeho rodině byli policisty a proto není divu, že se dal na stejnou dráhu (možná na to měla vliv i tvrdá muzika, kterou poslouchá). Díky své chytrosti a síle rychle stoupal, až se nakonec stal členem zásahové jednotky. V té ho posílali jen k těm nejhorším případům. Po vypuknutí nákazy a smrti celého jeho týmu narazil na dva sourozence, co se nejspíše praštili do hlavy, jelikož se mrtváků vůbec nebáli a bavilo je zabíjet. Když mu zachránili život, tak se vůči nim cítil dlužný a přidal se k nim. Většinu času zůstává klidný a racionální to té doby, dokud ho někdo nevytočí, to se pak dějí věci. Je vysoký a dobře fyzicky zdatný.
http://mimg.ugo.c...poster.jpg
http://imageshack...6/sevm.jpg
____________________________________________________________________________________________________

nagasadowcz

Thomas Minski - MRTEV - příčina: zemřel při pokusu zastavit krveprolití
Barva modrá

1) ---
2) g) baterka
3) d) hyperaktivní
4) velikán

POVAHA A OSOBNÍ HISTORIE: Jmenuji se Thomas Minski. Když jsem vyšel theologickou fakultu, byl jsem nadšený. Byl jsem hrdý evangelický kněz. Brzy jsem se oženil a žena otěhotněla, ale naneštěstí zemřela při autonehodě. Po téhle ztrátě jsem začal pít a pomalu jsem začal ztrácet i svou víru. Když jsem jednou přišel na mši opilý, byl to konec. Bylo mi řečeno, že něco takového si nemůžu dovolit a že má církev mě propouští ze svých služeb. Právě v den, kdy jsem se měl vzdát svého původního poslání propukla naplno tahle katastrofa. Lidé, kteří mě znali, se na mě obraceli jako na morální autoritu a já znovu pocítil, jak se mému životu vrací smysl. Opět znám své místo. Ale po všech těch událostech mám k Bohu celkem specifický vztah, nejsem zrovna typický svatoušek ani pánbíčkář a se svými ovečkami zacházím jako se sobě rovnými, nikoli podřízenými, neb podřízeni jsme jen Bohu a před ním jsme si všichni rovni. Občas mi ulítne nějaké to zakletí, občas si šibalsky zarouhám a snažím se v kritických chvílích odkládat svazující náboženství, přizpůsobit se situaci a zachovat se prakticky. Nikdy ale nezapomínám, že Bůh tam někde nahoře je, i když už nevěřím všemu, co stojí v Bibli, a nikdy nezapomínám, že právě já ho musím reprezentovat v těchhle těžkých chvílích - ani ne tak planými řečmi a modlitbami, jako spíše ráznými slovy a skutky. Mou největší slabostí doteď zůstává alkohol. Je to už mnohem lepší a nikdy nepiju nezodpovědně, ale když se dostanu do opravdu těžké chvíle, mám chuť. A pokud ho mám k dispozici, odolám mu jen zřídka.

VZHLED: Vysoký, sice ne tlusťoch, ale žádný hubeňout, prostě kus chlapa. Tmavě hnědé kudrnaté vlasy, šedé oči, ďolík na bradě. Mám na sobě plátěné kalhoty, polobotky, košili a sako, vše černé.
____________________________________________________________________________________________________

Norbi

Augustus „Train“ Cole - OSUD NEZNÁMÝ
Barva růžová

Povolanie: Doktor- Závisí na tobě životy ostatních. Lze ošetřit své, nebo přítelovo zranění. Dokážeš identifikovat nakaženého. Vlastníš kufřík první pomoci, malý nůž, který lze použít i jako zbraň a tři injekce s lékem, proti infekci. Ve spolupráci s Biologem dokážeš i ty vyrobit jednu další injekci denně.

2.Výber
e) Nôž na mäso
3.d) Kecal
4.f) Velikán

Životopis:
Od malička bol jeho sen raz zachrániť svet. No bol to chlapec ktorý sedel vždy sám, tak sa rozhodol študovať medicínu. Kde stretol svojich parťákov na večné časy, Markusa,Damona a Santiaga.. po tom čo spolu prežívali sa dosť zmenil, už to nebol utíchnutý chlapec ale chlap do bitky, bol odhodlaný urobiť čokolvek čo si zmyslí... Jeho postava hráča amerického futbalu mu k tomu dopomohla. Po tom čo sa s odstupom času jeho parťáci zmenili v zombie, rozhodol sa, že musí nájsť niekoho kto mu pomôže zastaviť túto skazu, a tu jeho príbeh začína...
http://www.jasond...e-tate.jpg
____________________________________________________________________________________________________

Mopidu

Lara "Javelin" Nukem - MRTVA - příčina: nákaza
Barva žlutá

Kutil: Jsi jako MacGyver. Dokážeš ze všeho vyrobit něco. Nosíš s sebou své nářadí, se kterým umíš vyrobit cokoliv od důmyslné pasti až po nějaké zlepšováky. Jako zbraň ti slouží vrtačka.

Kuchyňský nůž na maso
Turista – Všude se touláš se svým velkým batohem a tak můžeš nést víc věcí. (Navýšení o 15l)
Slepec – Bohužel jsi někde ztratil své brýle a tak je pro tebe náročnější hledat munici a ostatní drobné věci. (-3 vnímání)

Lara "Javelin" Nukem se ve škole bavila hlavně tím, že skládala setrvačníky a montovala si je na aktovku, aby ji nemusela tak pracně vláčet. Je starší sestrou Jakea Nukema, kterému z neznámých důvodů říká Johny. Po epidemii Lara s Johnym popadli kuchyňské nože, Javelin také vrtačku, cowboyský klobouk alá krokodýl Dandee a banditský šátek. S chutí a veselím se pustili do vraždění zombíků a po menším incidentu potkali i nějakého Tomase, který se k nim přidal. Nyní cestují spolu a vraždí zombíky ve třech.
http://imageshack...brzekg.png
____________________________________________________________________________________________________

BadWolf

Jake Nukem - DOSUD ŽIJE
Tmavě zelená

Jake Nukem byl vždy rebel. Protože ale na všechno kašlal, nikdy mu nic nešlo a nic se neučil. Jednou ho ale do parády dostal učitel, který se ani s policí nemazlil. Byl to učitel a trenér basebalu.
Proto když Jake "prošel" (propadl 8krát, ovšem není hloupý, jen na skoro všechny kašle) střední školou, dal se na basebal. Bavilo ho to, a brzo se naučil hrát. Ještě než se stihl proslavit mu na dveře začli bušit fanoušci. Tedy zombie.
Protože to byl jeho sen, vzal Jake pálku a šel je rozmlátit. Na to má talent.
Brzo mu ovšem došlo, že tohle nebude nějaká zábava na jeden večer. Rozhodl se přežít za každou cenu.
Měl rád svojí sestru Laru "Javelin" Nukem a Toma Sevčenka na kterého při putování narazili.

Od té doby co zemřela Lara se dost změnil. I po té co zemřel Sev - obětoval se (odpálil granát zatímco byl přemožen zombie) aby Jake mohl utéct.
Jake se od té doby toulal městem (a později světem) sám. Bylo to dost nebezpečné (a drsné) ale baseballová pálka a rychlé nohy ho zachránili. Při vyjednávání s jinými přeživšími přišel o ucho. Noha se mu po kulce, kterou do ní schytal již zahojila a na památku mu tam zůstala jen jizva. Kdyby ne, tak by už nejspíš nežil. Přišel též o svůj nůž (ale opatřil si nový, i když tupější a ten zase ztratil když ho nechal zabodnutý v jakémsi zmutovaném zombie) a prostředníček na levé ruce.
O většinu z toho přišel kvůli prostředí samotnému. Je velmi neupravený, odrhaný, neoholený, jizvy... Přišel i o většinu původního oblečení (teď na sobě nosí košili, staré kalhoty a je zahalený do nějakého drsného hadru, či co, má pořádné boty místo starých tenisek) ale místo své "Indiana Jones" brašny (kterou mu strhl při honičce zombie) má teď normální baťoh.
Již se nevrhá do nebezpečí bezmyslně ale pořád nijak zvlášť netaktizuje. Navíc se mu zhoršil zrak.
Dalo by se říct že přežil víceméně díky štěstí.
To ale nevydrží navždy.
I když možná nejen to. Po nějaké době narazil na obchod s kostýmy a trochu si pohrál. Od té doby se snaží mezi ostatními přeživšími (kterých, pravda, není mnoho) hrát na něco jako "Ducha apokalypsy". Člověk by se divil jak maska a šílené chování dokáží zapůsobit. Získal díky tomu jednou nějaké jídlo.
A zemřela kvůli tomu matka s dítětem.
To mu zrovna na jeho zdrcené morálce nepřidalo. Ale řekl si, že pro Seva a Jane bude pokračovat dál a nikdy se nevzdá.
"Tenhle svět jde do kytek a nic už mu nepomůže. Bojovat o přežití jednoduše nemá smysl. Ale pro mé mrtvé rodiče, pro mou milovanou sestru a mého přítele co se obětoval, pro ty nezahodím svůj život na tomhle světě. Budou mě chtít dostat. Ale nedostanou. Tohle heslo je mým motorem, tohle mě udržuje na živu.
A zatím to funguje."

Vypadá zhruba takto: http://nd05.jxs.c...799_o2.png

____________________________________________________________________________________________________

Chell

Mirana - MRTVA - příčina: únos a následná vražda
Barva fialová

Utečená väzenkyňa
Má pri sebe hodinky mobil a peňaženku.
Výhoda: hyperaktívnosť
Nevýhoda: mlčanlivosť

Charakteristika: Je nedôverčivá a ak si o nejakom človeku myslí že jej chce ublížiť bez váhania ho zabije. V tých vzácnych prípadoch keď niekomu dôveruje však dokáže tvoriť veľmi cenného spojenca. V starom svete bola v podsvetí veľkou rybou a ak jej žičilo šťastie tak niekoľko jej kontaktov stále žije. Nemá rada hluk a preto používa hlavne tiché zbrane ako vrhacie nože alebo pištoľ s tlmičom.
http://www.offici...d23336.png
http://hd.wallpap...dge-t2.jpg
____________________________________________________________________________________________________

Leneren

Dimitri Děmidov - MRTEV - příčina: nákaza a následná milost od LordeSe
Bílá barva

Povolání:Voják
Odpovědi:1. Samopal a 2 zásobníky
2.f) Kecal
3.c) Velikán

Životopis:Narodil se v rusku v roce 1995.Tudíž mu je dnes 25. Už jako velmi malý byl aktivní a chtěl se stát vojákem. Avšak v mládí byl delikvent s problémy se zákonem, pil kouřil a jednoho času bral i drogy. Proto pochyboval že se dostane do armády, ale z ostatních byl nejlepší, a tak se mu to nakonec podařilo. Od té doby co si splnil sen, nikdy neporušil žádný zákon. Ve 22 letech se sice oženil a měl děti, jenže jeho žena byla jednou z prvních obětí nákazy. Naštěstí se jeho dětem podařilo uniknout, ale neznámo kam. Od té doby znovu pije, ale je odhodlán přežít a najít své děti..
Jediná existující fotka:http://www.flickr...820052069/(Nevšímej si toho vybavení )
____________________________________________________________________________________________________

SuperHunter

Nick "Hunter" Shepard - OSUD NEZNÁMÝ
Světle zelená

Co jsi zač ?: Policista
Zbrań: Pistole
Co máš po kapsaách?: Prázdný deníček a propiska
Výhoda: Jestřábý oko
Nevýhoda: Mlčenlivý

Charakteristika: Už od malička chtěl být policistou, stejně jako jeho otec. Svého snu dosáhl když dokončil policejní akademii. Byl policistou v jednom malém mětě, ale život mu zničila infekce, která měnila lidi v hrůzné zombí. Z města musel odjet a teď se toulá světem a hledá cokoliv co by mu mohlo pomoci přežít. Moc toho nenamluví, má rád bouřky, nesnese pohled na trpící dítě, miluje auta značky Ford Mustang, je obezřetný a dává si záležet na každý detail.
vzhled: http://imageshack...00x600.jpg

____________________________________________________________________________________________________

benjamin

Ben Gooner - MRTEV - příčina: bláznovství a následné ustřelení hlavy
Temně červená

Zámečník - Poměrně nudná práce, ale měls jí rád. S tvými znalostmi dokážeš překonat každý zámek i u těch nejnedobytnějších dveří. Vlastníš zámečnické potřeby, šperháky a šroubovák, který lze využít jako zbraň.
Svačina a voda
Máš bystrý zrak. Je pro tebe snadnější najít munici či ostatní drobné věci. (+3 Vnímání)
Mlčelivý

Po léta pracoval v jedné malé zámečnické firmě, postupně si uvědomoval, že se lidé začínají měnit a stihl si nashromáždit nějaké potraviny dříve než byl vyhlášen zákaz vycházení. Boužel časem potraviny došly a on se musel s posledním jídlem vydat do ulic, vyhledat přeživší a zachránit se... Pár dní se ukrýval v jednom kostele a tam také poznal kněze Thomase a později na cestě vojáka jménem Dimitri Děmidov..
Je to pomalý a klidný člověk s nenásilnickou povahou.
_______________________________________________________________________________________________

Merundin Thuri


Jeffrey Freeway - MRTEV - příčina: zavražděn Démony apokalypsy
Oranžová

Myslivec.
Výhoda: Nebojsa
Nevýhoda: Velikán
Zvolená věc: baterka

Vzhled: Jeff je silný, vysoký a ramenatý. Má blond vlasy asi střední délky. Stejné barvy je pak jeho knír. Na jeho oválné tváři dominují klidné oči barvy nebe. Hlas má hluboký a uklidňující.
Povaha: Jeffrey je pohodář, který si i přese všechno udržel nadhled a jízlivý humor. Nic moc ho nerozhází a je schopný i uprostřed přestřelky prohlásit, že by si dal kafe, ale je dost tvrdohlavý a paličatý. Zombíkům neřekne jinak než-li “mí uslintaní soudruzi”.

__________________________________________________________________________________________________

Aurelius

Thomas White - OSUD NEZNÁMÝ
Zelenomodrá

Doktor
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Velikán
Zvolená věc: lahev vodky

Životopis: Thomas White, se narodil roku 1982 do poměrně vlivné rodiny. Otec James White byl vesnický lékař a matka Myah prodávala v Supermarketu v nedalekém městě. Thomas měl ještě o čtyři roky mladší sestru Natalii. Když dostudoval Gymnázium, odešel studovat zdravotní školu, protože se chtěl stát doktorem po svém otci. To se mu podařilo a když úspěšně složil zkoušky ve škole, začal na čas ordinovat spolu s otcem, aby si udělal dostatečnou praxi. V pětadvaceti letech, opět opouští rodnou vesnici a přijímá místo doktora v nemocnici, která se nacházela v nedalekém městě. Zpátky se vrací až o čtyř roky později, když jeho otec vážně onemocní, proto dočasně nastupuje na jeho místo. Otec ovšem po několika měsících umírá a Thomasovi, který se ještě za tu krátkou dobu stihl zamilovat do sestřičky Mirandy, tedy nezbývá nic jiného než zůstat ve vesnici na otcově místě. O tři roky později se Thomas a Miranda vezmou a o rok později se jim narodí dítě, dcera jménem Kate. Miranda zůstává na mateřské dovolené a Thomas přijímá novou sestru, Ashley. Žije poklidným životem, dokud sem nedorazí zvěsti o nákaze.

Vzhled: http://www.abcgam...128140.jpg
_______________________________________________________________________________________________

scorpioncz

Peter Carter - OSUD NEZNÁMÝ
tmavě modrá

Hasič
Výhoda: Nebojsa.
Nevýhoda: Mlčenlivý
Zvolená věc: Kapesní nožík

Životopis: V mládí zažil bouračku při které mu zahynul bratr. Proto si usmyslel že bude hasičem a sen se mu splnil. Když se začalo mluvit o šílených lidech, tak Peter jako hasič usoudil, že jde o něco většího. Ze stanice nenápadně ukradl sekyru a odstěhoval se se svojí přítelkyní Ashley na venkov, kde jako malý vyrůstal s rodiči. Ash byla zdravotní sestra, a potom co se odstěhovali, začala pracovat u místního doktora. Když bylo Petrovi čtyřiadvacet let, tak nákaza propukla naplno a na vesnici zaútočili nakažení z vedlejšího města. Peter okamžitě popadl sekyru a odběhnul do malé ordinace. Tu se mu podařilo zachránit, přičemž potkal Thomase, který byl jejím doktorem. Thomas se chtěl vrátit za rodinou, ale Peter ho přesvědčil aby tam raději nešel a radši se připravil na nejhorší...

Vzhled: http://eloisejkna...godjy1.png

_______________________________________________________________________________________________

LordeS

Gerret "Kain" - DOSUD ŽIJE
barva šedozelená

Střelec z kuše
Zvolená věc: Kuchyňský nůž na maso
Výhoda: Kecal
Nevýhoda: Monstrum

Životopis:
Jmenuji se Gerret. Na školu jsem nikdy nebyl. Pořád jsem se flákal po barech a ulicích. S rodiči jsem dřív bydlel na konci města, kde začínal les. Má matka se před pár lety zhroutila, když zemřel můj mladší bratr. Od té doby s nikým nemluvila. Můj fotr byl ožrala. Fakt kořala první ligy.
Nebylo tomu tak pořád. Dřív, když byl můj bratříček naživu, brával nás otec do lesa na lov. Otec nevlastnil pušku ani pistoli. Preferoval kuši. Tvrdil nám, že tím oběť zemře rychle a čistě. Ale hlavně tiše. To byly zlatý časy. Pak to šlo všechno do kytek.
Možná si říkáte, proč jsem dostal tu posměšnou přezdívku Kain. Můj bratr nezemřel na nemoc.
To já ho zabil. Nešťastná nehoda na lovu.
Po jeho smrti se z nás stala tichá rodina. Matka plakala nebo byla duchem nepřítomna.
Otec byl pořád na mol a jen na nás, hlavně na mne, křičel. Já také nehovořil o svých pocitech. Nebyl nikdo, kdo by mne vyslechl.
Dnes jsou oba mí rodiče mrtví. Připletli jsme se k nějaké autohavárii. Byli jsme tam všichni tři. Když jsem se probral, všude byly Zetka. Mou matku vytáhli skrz okno.
Otec byl venku a snažil se ty kousavý potvory nalákat na sebe. Během toho jsem mohl utéci. Nedokázal jsem už otci pomoci, ale on mi tím zachránil život. Utekl jsem zpátky domů. Pochopil jsem, že nemá smysl zůstávat v rodné chalupě a čekat na zubatou. Děkoval jsem otci, že mne naučil střílet z kuše a doufal, že mne toho naučil dost.

Vzhled: http://imageshack...3/odun.jpg

____________________________________________________________________________________________________

SuperHunter

Alyx Redfield - DOSUD ŽIJE
barva zelenožlutá

Studentka
Zvolená věc: Kuchyňský nůž na maso
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Mlčenlivá

Životopis:
Alyx se narodila do velmi inteligentní rodiny. Její otec byl vědec a její matka byla doktorka. Ve škole měla nadprůměrné výsledky a dostala se na tu nejlepší školu v zemi. Bohužel její skvělý postup překazila infekce. Naštěstí, když se nákaza rozšířila, byla zrovna doma. Sbalila se, vzala kuchyňský nůž a teď se snaží přežít.

____________________________________________________________________________________________________

leneren

Nikolay Kalashnikov - MRTEV - příčina: důchodec mu vystřelil oko vzduchovkou
barva tmavě fialová

Uprchlý vězeň
Věc: Kapesní nožík
Výhoda: Nebojsa
Nevýhoda: Mlčenlivý

Životopis:
Muž starý 37 let vysoký přibližně metr devadesát, svalnaté postavy s vcelku elegantními pohyby a způsobem vyjadřování. Už jako malý byl tulákem a žebrákem ulic měst, který putoval z jednoho koutu země na druhý a užíval si potulného života, s jeho strastmi i radostmi, třebaže to první převažovalo.Byl natolik ambiciózní, že se dostal do Sovětské armády a nakonec postoupil až do sborů SPECNAZ GRU, kde se stal špičkovým zvědem a vyučil se v umění skrytého pohybu, záludných útoků a přesvědčivého herectví.Vyučil se i pár jazyků, jenž mu pomohly v jeho cestě, stoupal stále výš, až jeho hvězdu zničil pád SSSR. Po této pro něj osudové události byl odsouzen na doživotí za zločiny proti lidskosti a vraždy. Třebaže měl dětství ve, kterém se mu nedostalo, ani základního vzdělání byl překvapivě bystrý a brzy se začal zajímat o filosofii, historii a přírodní vědy.Po propuknutí infekce dokázal spolu s dalšími vězni, porazit posádku věznice, kde byl vězněn a následně ve spánku vyvraždil své “spolubojovníky“ kvůli tomu, že pro něj byly možné nebezpečí.Od té doby co se potkal s Alyx se jen potulují a hledají způsob jak přežít v tomto chaosu.

_____________________________________________________________________________________________


S3cE3

Sergei Sokolov - MRTEV - příčina: roztrhán tlupou nakažených
růžová

Voják
Zbraň: Odstřelovací puška a 1 zásobník
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Velikán

Životopis:
Narodil se v Rusku, a je mu 30 let. Vychovával ho otec, který byl slavný člen sovětské armády, tudíž bylo jasné, že od malička chtěl být také vojákem. Hned jak to bylo možné, přidal se k armádě. Byl nejlepší ze své jednotky, hlavně s odstřelovací puškou. Díky jeho skvělým schopnostem se dopracoval až do speciálních jednotek Specnaz, konkrétně do Specnaz MVD, která se zaměřovala hlavně na boj proti terorismu. Bohužel, jeho poslední mise skončila tragicky, celý jeho tým zahynul a on jediný přežil. Tuto ztrátu neunesl, a dával si to za vinu. Proto opustil armádu, a utápěl se doma v alkoholu.Po pár prolitých dnech se ovšem schopil, a chtěl začít nový život, jenže zrovna vypukla nákaza...

______________________________________________________________________________________________

Tondulín

Tony Hunter - OSUD NEZNÁMÝ
tmavě červená

Cvičitel psů
Věc: Kapesní nožík
Výhoda: Hyperaktivní
Nevýhoda: Troškař

Životopis:
Pochází z chudší rodiny. I přesto, že to není žádný hlupák, má jen základoškolské vzdělání, protože musel jít do práce, aby se jeho rodina uživila. ve volných chvílích se věnoval psům , ke kterým má už odmalička vřelý vztah. Rád se svým psem Tukiem pytlačil v lese. Opravdu si oblíbil lov s lukem, časem se ve střelbě stále zlepšoval a zlepšoval až se tím začal živit. Krátce reprezentoval svoji zemi ve střelbě lukem, dokud nepřišla zombie apokalypsa. Zombie mu zabili rodinu i jeho psa a od té doby ty stvůry střílí jednu po druhé.

Měří 180 cm, hubený, zrzavé krátké vlasy, nízká váha, rychlý běžec, vynikající střelec s lukem, žádné zkušenosti se střelnou zbraní

______________________________________________________________________________________________

matthew074

Larry Scarlet - DOSUD ŽIJE
žlutozelená

Herec
1. d) (Hodinky,peněženka,mobil)
2. f) (Kecal)
3. e) (Strašpytel)

Historie: Narodil se v Americe ("země neomezených možností") je mu 27let. Už od mala si svým troufalým a provokativním chováním budoval cestu ke slávě. Jako rozmazlený syn Politika a Právničky měl přístup k vysokému vzdělání a snobské společnosti. Díky kontaktům jeho matky se dostal do konkurzů na filmy ,které byly kritiky předem odsuzovány jako propadáky kvůli nevábným scénářům však Larryho herecký talent tyto díla pozvedl nad průměrnou hodnotu. Postupně šplhal na společenském žebříčku a brzy se dostal mezi bohatou a zvrhlou smetánku. Byl známý jako milovník krásných žen dobrého alkoholu a rychlých aut. Nežil v bídě a na (pro něho) drsné prostředí normálního života nebyl nikdy moc stavěný a tak poté co svět zachvátila panika přežil jen díky tomu že se staral jen o sebe a dával přednost raději útěku než boji.

Popis: Průměrný vzhled.Vysoký 185cm. Dlouhé černé vlasy svázané do culíku a strniště. Hnědé oči. Dlouhé silnější ruce. Kratší nohy. Jemné dlaně.


_____________________________________________________________________________________________

Sarako

Walter Mc'Cloud - DOSUD ŽIJE
hnědá

Myslivec
1) Svačina a voda.
2) Jestřábí zrak
3) Troškař

Životopis: Již od mala ho bavilo lovit. Na svůj první lov ho vzal jeho otec už v deseti a od té chvíle ho brával pořád. Jenže když bylo Walterovi šestnáct zemřela mu matka a otec propadl alkoholu. O dva roky později byl jeho otec tak zadlužený, že už svoje dluhy nedokázal splácet a vzal si život. Walter našel svého otce s dírou v hlavě a vystřeleným mozkem. Jelikož věděl že právě zdědil otcovi dluhy utekl do Afriky, kde pomáhal pytlákům lovit slony pro kly. Po dvanácti letech se vrátil do své vlasti, kde splatil rodinný dluh.

Popis: 179 cm, 32 let, dlouhé vlasy hnědé barvy, knír a bradka. Přes obličej má několik škrábanců od střetu se lvi, z doby kdy pytlačil v Africe.

_____________________________________________________________________________________________

Adrian_S

Raynor Frost - DOSUD ŽIJE
Tyrkysová

Povolání: Zámečník
Předmět v kapse: Láhev finské vodky
Bonus: Pružný
Postih: Troškař

Charakter: Nekonfliktní, ale holdující alkoholu (po nešťastné události)
Výška: 176 cm. Váha: 73 kg.

Životopis:
"Raynor Frost se narodil v 3. listopadu 1991 do rodiny velice známého baviče Mika Frosta a klidné barmanky Laury Frostové (za svobodna Douchové).
Od malička ho bavila manuální práce a po ukončení základní školy se rozhodl jít na technickou školu, ve které neměl moc štěstí. Učení bylo složité a pro něj kupodivu nudné. Celkově jeho vzdělání bylo ukončeno díky neshodám a rivalitě v rodině, kdy si jeho otec usmyslel, že je důležitější a mocnější než jeho matka, což ho velice vzalo. Následoval rozvod a odjezd s matkou pryč z rodného města. Díky této velice konfliktní události se Raynor po nocích potloukal po různých hospodách a dal se na pití...

Jeho matka pracovala jako barmanka a nerada vídala Raynora za barem, když si utápěl svůj raný život. Jednoho večera Raynor přistihl Lauru, jak se snažila vyloupit zamčenou kasu po zavírací době. Protože ji měl moc rád, neudal ji. Naoplátku ho naučila techniku háčkování zámků, které ho velice bavilo.
Společně několik měsíců "loupili" různé krčmy a zapadlé městské putyky... Do doby, než jeho matka náhle zemřela na zástavu srdce. Protože Raynor nevěděl, co má dál bez ní podniknout, rozhodl se zanechat svou matku v opuštěném autě, vzal nejpotřebnější věci (brašnu se šperháky, šroubovákem a do ruky láhev vodky) a vydal se pěšky směrem do města, kam měli namířeno..."
Upravil/a Lord Rade dne 15.09.2016 15:51
 
Lord Rade
Popis skupin je zastaralý a neaktuální!

Upravil/a Lord Rade dne 26.05.2014 17:07
 
Lord Rade
Lara, Tomas a Jake dnešní noc strávili v jednom z opuštěných paneláků. Zabarikádovali za sebou dveře a opatrně vylezli až do nejvyššího patra. Byt ve kterém se nacházeli vypadal dost bídně, nebyli tam ani žádné cennosti, ty nejspíš už sebrali ostatní. Takže se museli spokojit s tím, co teď mají po kapsách a tuhle noc tady prozatím přečkat. Tomas ležel na pohovce, Lara v malé ložnici a Jake si našel místo ve vaně. Když se Tomas jako první zbudil šel se nejdříve podívat do koupelny do zrcadla. Zjistil, že za poslední týden dost zarostl. Chvíli přemýšlel, jestli nepoužije lacinou růžovou žiletku, co ležela na umyvadle, ale pak si nechal zajít chuť a všiml si spícího Jakea, kterého se pokusil pár slovy probudit. Ten nereagoval a spal dál. Otočil se a ve dveřích stála už Lara s petláhví vody v ruce. Řekla mu, že hned, co si opláchne obličej bude připravena na odchod. Tomas kývnul a řekl ať nejdříve probudí svého líného bratra. Připraven čekal se svou brokovnicí a ostatními věci v obýváku. Za chvíli si k němu se zívnutím přisedl i Jake, kterého jeho sestra vyhodila z koupelny. Bez slov se opřel a ještě podřimoval.
Na Laru čekali asi půl hodiny. Tomas si už nasazoval svoji přilbici a Jake mlátil do nefunkční televize svou baseballkou, když na ně Lara zakřičela, že by měli sehnat nové zásoby, protože ta voda, kterou si opláchla obličej smrděla jako žumpa. Cestou sem si všimli, že je blízko malá vietnamská večerka, takže by to mohli zkusit tam. Když byly všichni připraveni s klidem sestoupili dolů a odstranili barikádu, kterou včera vytvořili. Potom všichni opatrně za sebou vyšli ven. Venku byl teď naštěstí klid.

Upravil/a Lord Rade dne 20.09.2012 21:41
 
hRDLA
Lidi, formace 12, 4, 8, jak se to nacvičovalo a rychle přejít ulici a držet se blízko baráků. Jak daleko je ona večerka?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Jak daleko vidím Večerku? (jsem nejbystřejší)
Upravil/a BadWolf dne 20.09.2012 21:41
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
A jakmile přejdeme ulici předám injekci s lékem a kladivo Laře do batohu.
Upravil/a hRDLA dne 20.09.2012 21:43

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
schovám si pár součástek z BadWolfovi rozbité televize
Upravil/a Mopidu dne 20.09.2012 21:49
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Při přecházení ulice budu postupně nakukovat do budov okolo.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lord Rade
Večerka se nachází asi 300 metrů rovně, přes prázdné dětské hřiště obestavěné paneláky. Je u ní prázdné parkoviště a velká cedule VEČERKA, kterou nemůže přehlídnout nikdo.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
Dobře, navrhuji hřiště obejít podél paneláků, abychom nebyli tolik na očích a vystavení bez krytí. Podél budem se chodí samozřejmě ve formaci 12,6, 3/9
Upravil/a hRDLA dne 20.09.2012 21:51

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Jsou na parkovišti vozy u kterých se můžeme krýt, popřípadě najít něco zajímavého?
EDIT:
Jdu podle hRDLy, a snažím se nezakopnout o trosky na ulici (jestli tam jsou)

Upravil/a BadWolf dne 20.09.2012 21:50
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lord Rade
Na malém parkovišti žádná auta už nejsou. Až na jedno, kompletně rozebrané, kterému se tak nedá říkat.
Mopidu si před odchodem nenápadně stačila vzít pár zbytečných součástek a oba společníci si toho teprv všimli.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
BadWolf
Zeptám se své sestry, na co bere ty součástky.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
Radši se vykašleme na aute ne? Vezmeme to podél budov k obchodu, kde je alespoň nějaké krytí a možná i suroviny.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Souhlasím, vykašlat se na auto.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
odpovím bratrovi že jeden nikdy neví
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Po sestřině odpovědi udělám výraz (jen výraz, nic neřeknu) jako: 'Už zase bere zbytečnosti'
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
"Děti, nehádat se a zformovat se. Vyrážíme. Svižné tempo a oči na stopkách."
Upravil/a hRDLA dne 20.09.2012 21:58

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Lord Rade
Oba následujete Tomase podél paneláků. Když tam jsou schody podlezete je. Dostali jste se na konec řady paneláků a před vámi je menší parkoviště a za ním večerka.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2574 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5890 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3796 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 3204 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 10110 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5657 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4906 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4891 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5900 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist