Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Doctor Who
PrincessLeia
Whirte, já na ně také koukám. Sice pomalejším tempem, ale stále mám v plánu je postupně zkouknout všechny. Moc se mi líbil díl (díly) Aztékové. Ti byli vážně supr Smile

EDIT: Jááj, všimla jsem si, že jsem do této témy již přispěla v listopadu minulého roku Grin A v hodně věcech jsem se opakovala *.* Tak jde aspoň vidět, že jsem v tom byla upřímná Grin
Tak díly Marca Pola jsem nakonec překousala. Příběh skvělý, ale ten způsob koukání byl dost únavný Frown Grin
Tak se omlouvám za vše, v čem jsem se kradla Pfft

Upravil/a PrincessLeia dne 26.08.2013 09:24
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Commenus
Teď to budou dávat na čt2, ne? Pokud ano, tak se na to mrknu.
Spousta lidí ze školy je z toho úplně odvařená, tak jsem zvědavý.

Na druhou stranu budou také dávat Game of Thrones.... Grin
http://img402.imageshack.us/img402/9468/romesig15.png
 
PrincessLeia
nj, jsem ráda, že se se seriálem seznámí hodně naší populace, která o to potěšení Doctora znát přichází, ale po jedné stránce to bude dabované a lidé přijdou o mnoho bez originálního ozvučení Frown
Ale budu to sledovat také, o tom žádná Smile Podle traileru nevypadal ten dabing příliš tragicky.

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
@Commenus: To jsem ani nevěděl. No, je to jak říká Leia - sice je to na jednu stranu fajn, ale bojím se, aby to dabing nezničil. I když u DW jde především o fantasii a příběh a postavu Doktora jako takovou, tak snad to nebude příliš vadit... I když si ani jednoho s dabingem vůbec nedovedu představit :/
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Commenus: To jsem ani nevěděl. No, je to jak říká Leia - sice je to na jednu stranu fajn, ale bojím se, aby to dabing nezničil. I když u DW jde především o fantasii a příběh a postavu Doktora jako takovou, tak snad to nebude příliš vadit... I když si ani jednoho s dabingem vůbec nedovedu představit :/


Brácha shlédl první tři série s českým dabingem po tom co jsem mu to doporučil a tvrdil, že je to jeden z mála českých dabingů, který není na zabití. Každopádně to začal sledovat anglicky po tom, jak uslyšel dabing Mastera Frown
 
nagasadowcz
Hmm, tak aspoň víme, kdy se to podělá Grin

A to koukal na dabing z AXN, ne? To ČT to může mít jinak.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Jo, koukal na AXN dabing, ale nevím, jestli si ČT fakt dá práci s tím předabováním. Uvidíme, každopádně za originální znění se bych se klidně pral Smile
 
PrincessLeia
Ne, bude to ten dabing z AXN. Já bych klidně byla pro titulky Smile Ale to na našich televizích není možné, jelikož plno lidí je neschopných titulky číst Shock Angry
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Norbi
the other day on fb Grin Grin Grin Grin
http://fbcdn-spho...3841_n.jpg
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
nagasadowcz
@Norbi: Grin Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
YouTube Video


Fanvideo věnované Doctorovi. Pravda není jediné. K Doctorovi jsem toho prozatím vytvořila nejvíc Smile

EDIT: Mohl byste mi někdo poradit, jak poslat odkaz na video na youtube, aby se mi to nezbláznilo? *.* Nikde jsem na to nenašla návod...



EDIT by Mike: Použiješ BB code tag [youtube], mezi nějž zkopíruješ tu část YouTube odkazu, která se nachází za =, tedy, v tomto případě RXfiwGfqAgg - to je celé. Smile
Upravil/a Mike dne 27.08.2013 10:38
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
PrincessLeia
Již jste někdo zpozoroval zveřejnění prvních oficiálních plakátů k doctorskému 50.výročí?!

http://www.doctor...m=facebook

Moje první reakce:

http://media.tumblr.com/tumblr_lwn310NGNs1qeczqe.gif

PS: Díky Miku Wink
Upravil/a PrincessLeia dne 11.09.2013 10:59
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
OH-MY-GOD to vystihuje celkem přesně Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
PrincessLeia napsal:
Ne, bude to ten dabing z AXN. Já bych klidně byla pro titulky Smile Ale to na našich televizích není možné, jelikož plno lidí je neschopných titulky číst Shock Angry


Víš že si můžeš eng dabing nastavit, stejně jako titulky? Smile Stačí umět si nastavit telku během vysílání. Je to přímo v popisu, 2 jazykové verze + skryté titulky ^^

A co se týče plakátu, tak OH MY GOD je asi nejvýstižnější Smile
Upravil/a Nerevar dne 11.09.2013 16:26
 
PrincessLeia
Nerevar - vážně? Díky tak to já se tomu podívám na zoubek Smile Ale jinak musím zase uznat, že mě ten dabing velice mile překvapil. Samozřejmě, že originál je pro mě vždy hlavní prioritou, ale dabingu musím "zatím" vyseknout poklonu.
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
@Ner: To jako fakt? U nás už to taky jde? Super! Tak to prubnu při první příležitosti Smile

EDIT: Tak já teda vidím v programu jen poznámku o skrytých titulcích, o dvojím znění ne, ale i tak to vyzkouším.

EDIT 2: Tak jsem právě kdesi vyčetl, že duální audio je pouze pro satelit, nikoli pro DVB vysílání. Mně je to tedy jedno, já na to v TV koukat stejně nebudu, ale i tak bych to velice ocenil (třeba u některých jiných pořadů).
Upravil/a nagasadowcz dne 11.09.2013 20:50
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Ad. plakát - Viděl jsem ho vě škole, když jsem po facebooku pátral pod lavicí. Asi všem bylo divný, když jsem uprostřed výkladu vykřikl "OH MY GOD" Grin

Ad. dabing - občas zastihnu po škole část episody. Dabing je opravdu dobrý.

A v poslední řadě - ještě novejší plakátek na 50. výročí Grin
http://www.themarysue.com/wp-content/uploads/2013/08/AdventureTimeLords-513x550.jpg
Upravil/a Whirt dne 11.09.2013 20:59
 
nagasadowcz
@Whirt: Super plakát Grin

Tak ten dabing teda "zchecknu".
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Ale nyní byla po dílu Fathers Day upoutávka na další díl, kterým je díl Empyt child... Tak tento díl mamce (kterou vysílání v TV inspirovalo ke kompletnímu zhlédnutí... HEURÉKA!

http://www.freewebs.com/ninth-doctor/animations/Doctor%20Dances.gif

a já se jako dohled dívám s ní Grin Ne, využívám této příležitosti i k tomu, abych se po nějaké době zase na Doctora podívala od "začátku" (na staré díly se dívám také Wink )) pustím rozhodně v originále. Kultovní "Are you my mummy" prostě nejde nadabovat, aby to neztratilo svůj hororový charakter. Nebo aspoň jim se to podle ukázky nepovedlo.

Upravil/a PrincessLeia dne 11.09.2013 21:16
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Makec
Nedávno jsem Doctora začla sledovat, první série mě upřímně moc nenadchla, ale viděla jsem dva díly se Smithem a měním názor, asi nakonec projedu všechny série pěkně postupně Smile
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist