Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O hrách - pokec
nagasadowcz
@Diego: Aha Grin No, ten Válkův démoní "pomocník" je trochu otravný, ale občas dobře poradí, tak mi zas tak nevadí. Teď každopádně nevím, jak zabít toho největšího červa. Ukázalo se, že ten předtím byl jen regulérní. Tenhle má na hubě ocelovou masku, poněvadž ho chtěli ochočit, a tak nevím, jak ho zranit. Jdu to zkonzultovat s Youtube, dodělat to, odnést srdce Samaelovi, projít znovu už prošlé lokace a vše posbírat, nakoupit upgrady a pak si půjdu pustit Merlina a číst Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Aha Grin No, ten Válkův démoní "pomocník" je trochu otravný, ale občas dobře poradí, tak mi zas tak nevadí. Teď každopádně nevím, jak zabít toho největšího červa. Ukázalo se, že ten předtím byl jen regulérní. Tenhle má na hubě ocelovou masku, poněvadž ho chtěli ochočit, a tak nevím, jak ho zranit. Jdu to zkonzultovat s Youtube, dodělat to, odnést srdce Samaelovi, projít znovu už prošlé lokace a vše posbírat, nakoupit upgrady a pak si půjdu pustit Merlina a číst Smile

Vždyť jsem psal! Jezdi na koni před ním, střílej mu do tlamy, protože ji otevírá(strefuj se do takové "květiny" v jeho držce). A když budeš mít možnost, sekej jej normálně. Nebo vyvolej toho "pomocníka" a třeba ti poradí.Wink
 
nagasadowcz
@Diego: Jo, to jo, Ale ten "červí král" na konci má na hubě takové ocelové cosi, co mu musím nejprve sundat, abych ho mohl rozstřílet. Ukázalo se, že jsem na to šel správně, jen to chtělo víc trpělivosti. Prostě jsem mu to musím z té tlamy odsekat.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Jo, to jo, Ale ten "červí král" na konci má na hubě takové ocelové cosi, co mu musím nejprve sundat, abych ho mohl rozstřílet. Ukázalo se, že jsem na to šel správně, jen to chtělo víc trpělivosti. Prostě jsem mu to musím z té tlamy odsekat.

Taky ses nechal nachytat, jako poprvý já!Grin
Nadával jsem proč sakra neumírá, ale pak když má tu tzv. masku dole, už jen stačí do něj střílet nějakou dobu, vpodstatě mu střílej do tlamy když ji má otevřenou, nic jinýho stejně nezabere, podle mých zkušeností.Wink
 
nagasadowcz
@Diego: Jo, jo, tak by to mělo být. Akorát už jsem to dneska nedodělal, poněvadž jednou mi to spadlo kvůli Win updateu a podruhé, když na mě červík zavolal své tři pomocníčky, mě ty svině vytlačili DO zdi, načež jsem se bugle propadl kamsi za hranice programátorovy vize Grin Takže zbytek zítra. Teď už si jen procházím fórum a pročítám The Eyes of the Dragon.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Jo, jo, tak by to mělo být. Akorát už jsem to dneska nedodělal, poněvadž jednou mi to spadlo kvůli Win updateu a podruhé, když na mě červík zavolal své tři pomocníčky, mě ty svině vytlačili DO zdi, načež jsem se bugle propadl kamsi za hranice programátorovy vize Grin Takže zbytek zítra. Teď už si jen procházím fórum a pročítám The Eyes of the Dragon.

No, já v labyrintu prošel jen jeden level(celkem 10), nacházím se na začátku devátého, který jsem chtěl dnes dodělat, ale sek se mi komp, opět a tak jsem se na to vykašlal, pro dnešek. Přičemž projití jednoho levelu i s tajemstvím, trvá cca 45 minut, no ještěže se to neseklo na konci levelu, bych se nasral!Grin

Navíc, bez youtube bych daleko nedošel.
 
nagasadowcz
@Diego: Zkrátka pořádná gamesa svého žánru jak má být! Darksiders mě fakt potěšili. Koukám, že dvojka bude opravdu neskutečná pecka - a to si to myslím už o jedničce.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Zkrátka pořádná gamesa svého žánru jak má být! Darksiders mě fakt potěšili. Koukám, že dvojka bude opravdu neskutečná pecka - a to si to myslím už o jedničce.

U mne sic dvojka v půlce ztratila trochu dech, ale hned jej zase nabrala, takže jsou obě pecky!
 
Diego
Dnes jsem dohrál Darksiders 2 a u mě je stejně epická jako jednička. Jen mě zaskočil závěrečný boss, mohl býti těžší.
Teď to zkouším za apokalyptickou obtížnost, zatím je to ještě lehké, ale kdoví co přijde dál.Wink
Líbí se mi, že se starou postavou mohu začít odznova, se stejnou úrovní i zbraněmi, různé udělátka samozřejmě zmizely. Na apokalyptickou obtížnost dostávám i nové předměty(unikátní zbraně), které jsem v předešlé hře nedostával. Fakt pecka!Shock Hádanky mě ale někdy přivádějí k šílenství!Grin
 
Diego
Lidi, co je podle vás lepší: Objednávat hry ze steamu nebo z Xzone?
Hry ze steamu nemají krabici, z xzone jo, ale ze steamu to stahuju zase doma, tak nevím.

Hodlám totiž "napravit" pár svých starých pirátských chyb.
 
hRDLA
Já určitě preferuji xzone před PSN (Playstatioňácká obdoba Steamu), protože na krabičku není. Na PSN kupuji jen věci, které v krabičce neseženu (jako třeba Mass Effect, různá DLC a tak dále) i když občas jsou tam opravdu dobré nabídky, že se i ta krabička dá oželet.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
Já určitě preferuji xzone před PSN (Playstatioňácká obdoba Steamu), protože na krabičku není. Na PSN kupuji jen věci, které v krabičce neseženu (jako třeba Mass Effect, různá DLC a tak dále) i když občas jsou tam opravdu dobré nabídky, že se i ta krabička dá oželet.

No právě na steamu mají slevovou povánoční nabídku na všechny Darksiders i s Dlc, za 19,99€, což se hodí. Tak nevím, ta krabička může vypadat pěkně, ale z Xzone by to hodilo 1198 kč. Nemohu se rozhodnout...Frown
 
hRDLA
No to pak už záleží, jak jsem na tom finančně Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
No to pak už záleží, jak jsem na tom finančně Grin

No, taky pravda...Grin
Asi ten steam, snad s ním nebudou problémy.
 
hRDLA
Tak tu máme ohlédnutí za herním rokem 2012 od anglicky mluvícího youtubera AngryJoa - 10 nejlepších her roku. Vyčkejte pár dní a bude i 10 nejhorších.



https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Pěkný. AngyJoea sice nesnášim, ale tohle se mu docela povedlo Smile.
Upravil/a Mahoney dne 29.12.2012 12:39
 
hRDLA
A je tu další Top 10, tentokrát největší skandály videoherního světa 2012



https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Zná tu někdo poměrně zapomenuté eRpégéčko z roku 2009 Venetica??
 
SuperHunter
Diego napsal:
Zná tu někdo poměrně zapomenuté eRpégéčko z roku 2009 Venetica??


Nic mi to neříká
 
Diego
SuperHunter napsal:
Diego napsal:
Zná tu někdo poměrně zapomenuté eRpégéčko z roku 2009 Venetica??


Nic mi to neříká

To je škoda. Prostředí je Benátky a okolí, příběh výborný i magie a podobně.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
O knihách-pokec Pokec 36 25.02.2013 20:35
Oblivion-Nostalgie a pokec The Elder Scrolls IV : Oblivion 78 20.06.2012 21:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist