Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Hearthfire
whiss
Je to sranda,pre mňa osobne taký oddych od drakov, upírov a iných potvor. Aj keď musím občas riešiť zatúlaných obrov. Smile Mám už komplet dom a dcéru. Tá si dotrepala líšku do domu a spítala sa ma či si ju môže nehať. Smile Akurát ma štve zopár drobnosti, napr. že si tie deti nemôže robyť sám....Grin
Upravil/a whiss dne 18.10.2012 17:39
 
koniaash
whiss napsal:
Je to sranda,pre mňa osobne taký oddych od drakov, upírov a iných potvor. Smile Mám už komplet dom a dcéru. Tá si dotrepala líšku do domu a spítala sa ma či si ju môže nehať. Smile Akurát ma štve zopár drobnosti, napr. že si tie deti nemôže robyť sám....Grin


pokud by to šlo, vem si dobu herního času, než by to dítě vyrostlo do toho skyrimáckého věku, tedy nějakých 10 let... rok hraní, nějakých 12 hodin denně? nedokážu si představit, že by to někoho bavilo, jen kvůli tomu čumět na virtuální děcko... to už je lepší si stáhnout program na virtuální kaktus, ten roste aspoň i když to máš vypnutý... Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
whiss
koniaash napsal:
whiss napsal:
Je to sranda,pre mňa osobne taký oddych od drakov, upírov a iných potvor. Smile Mám už komplet dom a dcéru. Tá si dotrepala líšku do domu a spítala sa ma či si ju môže nehať. Smile Akurát ma štve zopár drobnosti, napr. že si tie deti nemôže robyť sám....Grin


pokud by to šlo, vem si dobu herního času, než by to dítě vyrostlo do toho skyrimáckého věku, tedy nějakých 10 let... rok hraní, nějakých 12 hodin denně? nedokážu si představit, že by to někoho bavilo, jen kvůli tomu čumět na virtuální děcko... to už je lepší si stáhnout program na virtuální kaktus, ten roste aspoň i když to máš vypnutý... Grin



GrinGrinGrin to je pravda, no keď vedia spraviť obilie, ktoré dozrieva každé 2-3 dni.....aspoň by ti predĺžili herný čas...GrinGrinGrin
Upravil/a whiss dne 18.10.2012 18:02
 
koniaash
obilí zraje 3 dny? tak to nedokázali ani soudruzi v Sovětském svazu Grin Grin Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Nějak tak.Sakra co do to ho ve Skyrimu rvou?GrinNaši zemědělci do toho rvou stovky kil chemikálií a roste to přes půl roku.A oni jen 3 dny Grin.Grin.
 
koniaash
To bude kvalitní hnojení Grin mám pár známých, kteří by za něco takového dali pravou ruku ( i když by jim výslednou úrodu musel balit někdo jiný Grin )
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
xD Koniaash nám zase vytřel zrak.
 
Acada
Hele nevite co je presne potreba aby se dala rodina prestehovat? Mam za manzelku Lydii. Ted mam i adoptovanou dceru. Ale obe zijou v Riftenu a u manzelky mi chybi dialog k prestehovani.

EDIT:
Tak uz jsem to asi zjistil. Zaprve jsem si musel nainstalovat mod Hearthfire - Moving Family Bugfix http://steamcommu...earchtext=. Pak jsem dostavel dum az v nem nebylo co delat (podle vseho ale staci mit dost posteli a dost truhlic. No a teprve pak jsem adoptoval prcky. Rekl jsem rovnou, ze budu zit ve svem dome ve Falkreathu. No a jak se tak stalo, tak stacilo rict Lydii (me manzelce) aby sla domu. Ac byla predtim doma ve Whiterunu, neomylne zamirila do me nove vily.

BTW je to docela legrace. Vzdycky po ranu vyjdu na balkon, vezmu luk, zastrelim souseda (nejakej necromancer), dam si snidani... No proste parada.
Upravil/a Acada dne 23.10.2012 09:24
 
fany
nevíte prosím někdo kdy má vyjít Hearthfire CZ plííííísSad
 
Jand
v herthfire nieje co prekladat......
 
fany
jakto vzdyt treba překlad novích surovin deti určitě něco budou mluvit a par dialogu kdyš budeš chti neco koupit ne
 
fany
tak tedy víde herthfire v cz nebo ne to je otaska díky za odpoved
 
Wolf5cz
fany napsal:
tak tedy víde herthfire v cz nebo ne to je otaska díky za odpoved


Tak za prví: Nechápu proč se ptáš v minimálně třech diskuzích, tudíš spamuješ.
Za druhý: Zkus se nejdřív podívat po foru nebo existuje google.
A za třetí: Jo bude v CZ a už dej pokoj Grin
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
fany
Applehm supr ale vubec jsi mi nepomhl jenom máš chytrý keci ale nikde není napsany kdy to má vyjít a namojí otazku mi tu odpověděli že prej není co překládat tak se ptám jestli už nekdo neví datum vydání?????
Upravil/a fany dne 20.11.2012 21:03
 
Diego
fany napsal:
Applehm supr ale vubec jsi mi nepomhl jenom máš chytrý keci ale nikde není napsany kdy to má vyjít a namojí otazku mi tu odpověděli že prej není co překládat tak se ptám jestli už nekdo neví datum vydání?????

Nikdo zatím neví, kdy vyjde česká verze. Takže klid....
Můj odhad je nejdříve kolem vánoc.
 
fany
Diego supr díky aspon za odpověd a že jsi mi odpověděl bez narážek
Upravil/a fany dne 22.11.2012 09:31
 
Dovahkiin Sirion
Cs, netuší nikdo zda vyjde CZ Heartfire do 24. prosince chtěl bych to zahrnout jako své přání k vánocům společně s downguardem ale bojím se že to je téměř nemožné
 
Tadomekaru
Tak to už asi ne, jelikož je to chvilka co to vyšlo anglicky, sice není moc textů na překlad...ale víme jak to je...každopádně můžeme jen doufat, že tým kterej na tom dělá, nám udělá radost a stihnout to přeložit a vydat do Vánoc...Wink
 
sepilko
No ak to neprelozia do vianoc je to len ich BLBOST kedze sa okradnu o nemaly zarobok kedy kazdy bude kupovat darceky .Aj ked to nebude drahe ale maju moznost lepsie zarobku..

Inac vseci sa tu vyjadruju o tej CZ.. Nuz nikto tu nedal zdroj od koho to ma alebo odkaz na stranku kde sa o tom pise A kto vobec na tom pracuje ?
 
Wolf5cz
Přeložený by to už mělo bejt, jen maj zas problémy s vydáním jako u DG.
A někde jsem četl, že to vydají společně s Dragonbornem.

Edit: Plus toto jsem právě našel: http://games.tisc...-rok-61440
Takže pokud bude skutečně HF vycházet u nás s Dragonbornem, tak to do vánoc nestihnou...
Upravil/a Wolf5cz dne 03.12.2012 18:45
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist