Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hra za mága
nagasadowcz
Zdravím, spolufórané, potřebuju pomoc s touhle klasikou.

Automaticky jsem rozjel hru za mága, protože to je moje první volba snad u každého RPG. Jenže teď už to radši jedu za válečníka, poněvadž jsem měl trochu problém se sesíláním kouzel. Někdy se povedlo, že jsem klikl na goblina a prostě ho ohněm sejmul. Jenže někdy se stalo, že i když jsem na něho kliknul, tak koule proletěla kamsi za něj, nic se mu nestalo a já jen zbytečně přišel o magicku. Chtěl jsem se zeptat, jestli něco dělám špatně nebo jestli je to prostě jen chyba hry, popř. emulace. Za válečníka to jde líp a díky zajímavému systému boje je to pro mě dokonce i zábavnější, což se mi stává u málokteré hry, takže u něho asi v případě Areny stejně zůstanu. Ale zajímalo by mě, jak to je, pokud s tím někdo máte zkušenosti.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Tak to teda nevím. Mě se vždy podařilo zasáhnout cíl - jen bylo třeba pořádně mířit na danou oběť. Každopádně já sem v Aréně nikdy za čistokrevného mága nehrál a vždy jsem byl SpellSword nebo Battle Mage. Už jen proto že čisto krevný mág téměř nepoužívá zbraně a válečník zase nekouzlí...

Za mága je v Areně ze začátku hodně těžké hrát, ale když se hodně vyhoupne, tak je to něco! Každopádně válečník je asi nejlepší, nejzábavnější a nejjednodužší volba Wink
Upravil/a Whirt dne 26.08.2012 17:33
 
Sammael
Proletí příšerou? To je divné, nic takového se mi zatím nestalo, stalo se ti to jednou či víc krát? Nejspíš to bude jenom menší chybka hry, která by neměla přetrvávat. Zkus to znova a pokud bude chyba přetrvávat radil bych ti reinstal hry.
 
Whirt
Sammael napsal:
Proletí příšerou? To je divné, nic takového se mi zatím nestalo, stalo se ti to jednou či víc krát? Nejspíš to bude jenom menší chybka hry, která by neměla přetrvávat. Zkus to znova a pokud bude chyba přetrvávat radil bych ti reinstal hry.


Páni! Že by další, kdo hrál Arenu? Jupí! Smile
 
nagasadowcz
No, ne že by prolítlo, ono ho to minulo. Já většinou podvědomě mířil na hlavu a to asi nebylo úplně na jistotu Grin Však já to ještě vyzkouším. Ale tuším, že v téhle hře zůstanu u válečníka a mága si zas dám v Daggerfallu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
Whirt napsal:
Sammael napsal:
Proletí příšerou? To je divné, nic takového se mi zatím nestalo, stalo se ti to jednou či víc krát? Nejspíš to bude jenom menší chybka hry, která by neměla přetrvávat. Zkus to znova a pokud bude chyba přetrvávat radil bych ti reinstal hry.


Páni! Že by další, kdo hrál Arenu? Jupí! Smile

Hned zejtra instaluju emulátor a stahuju Arénu i Daggra Wink i když budu celkem zklamanej jestli nebudu moct Daggra dokončit kvůli těm legendárním bugům. Nevíš jestli sou na to nějaký patche abych si to preventivně fixnul?
 
nagasadowcz
Tak jsem skončil u Dunmera Spellsworda. Takhle mi to perfektně vyhovuje. S chutí jsem prošmejdil celý úvodní dungeon a zjišťuju, že je to hrozně ale hrozně návykové. Prostě TES Smile BTW, mám takový pocit, že tahle volba - dunmerský spellsword - se se mnou ponese až do Morrowindu a pak i do Skyrimu, až ho pojedu znovu...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Sheed
zdar tak to ti moc nepomůžu pařil sem od 3 vejš teda začal sem skyrimem a nakonec sem se dostal k Morrowindu Daggerfall pro mě má hroznou grafárnu a arena vůbec
 
nagasadowcz
Jen taková rad pro příště - tos sem vlastně vůbec nemusel psát Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist