Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Eziův osud
Diego
Tento díl lze s trochou nadsázky nazvat, "sarkastický Ezio". Protože si ze vším "láme hlavu". Však posuďte sami. Wink
Poslední odstavec je začátek legendy nebo tajemství, jak chcete. Cool
Komentáře vítám! Wink



....

Pokračování kapitoly desáté...


Krásný smrad


Dělníci sebraly žebřík a já přemýšlel, jak slezu dolů. Chodil jsem chodbou sem a tam, dokud jsem si nevšiml jedné skutečnosti. Dolů zřejmě nevedla jen jedna cesta... V chodbě kde se nacházím, byla i jedna socha, měla sice jen něco přes metr, ale bylo na ní něco zvláštního. Nacházel se na ní znak mého řádu a v něm byl jakýsi malý otvor, asi pro klíč nebo něco jiného. Zkusil jsem to otevřít šperhákem i nožem, ale nic. Pak mě napadlo, že v otcových zápiscích stálo, že čepel asasínů je jedinečná jak svou velikostí, tak i konstrukcí. "Proč to nezkusit..." s těmito slovy, jsem strčil čepel do otvoru a pootočil. Najednou se spustil nějaký mechanismus, který pootočil sošku na bok a mě se otevřela cesta dál. "To jsem si mohl myslet..." řekl jsem si, při vstupování za sochu...

Najednou, když jsem zalezl za sošku celým tělem, ihned se cesta zase zavřela, soška se vrátila do původní polohy. "No, skvělý!" řekl jsem... Nezbylo nic, než jít dál, do útrob starého chrámu. Šel jsem nějakou chodbou, zřejmě hodně poznamenanou zubem času, protože jsem šlapal na kamení a kusy zdí. "Hlavně ať mi to nespadne na hlavu!" zanadával jsem si. Chodba neměla konce, myslel jsem už, že odtud nevylezu. "Fuj to je smrad! Co to ksakru je?!" řekl jsem, když mě omámil smrad. Bylo to jako nějaké splašky, smrdělo to a už i šel slyšet pomalý proud čehosi... "Paráda! Teď budu plavat ve stoce!" řekl jsem sarkasticky.

Došel jsem konečně na konec té dlouhé chodby a nestačil jsem se divit, tomu nešlo uvěřit. "To je krása!" Přede mnou se objevilo skalnaté prostředí, tak krásné ač smradlavé, že to jde těžko popsat. Velká až obrovská místnost, s mnoha sochami, na nichž byly vyobrazeni dávní hrdinové z historie a pod nimi byla dlažba, jako na náměstí. Kolem soch plno mechu a kapradí, ale na sochách nebylo znát, že by je zub času poznamenal, byly naprosto krásné a já stál udiven v představě, s jakou prací a precizností byly utvořeny. Světlo dával otvor ve stropu o průměru asi pět metrů, tudíž jsem jej měl dostatek. Z chodby, kterou jsem přišel vedly dlouhé a členité schody a tak jsem po nich sešel blíž k těm sochám.

Procházel jsem se kolem těch soch a prohlížel si je. Na každé byl vyobrazen znak řádu asasínů. Dále jsem si všiml jejich zbraní, mířili s nimi na jedno a to samé místo. Na tom místě stála kamenná rakev se znakem řádu a bylo nan í i něco napsáno. Přišl jsem tedy blíž k ní a četl, text byl psán v mém jazyce, takže to nebyl problém... Stálo tam sic jen pár vět, ale vše vypovídajících o tomhle místě a jeho tajemství...
 
Diego
Otázka pro čtenáře: Chcete v příběhu také "jablko" ze série Assasin's Creed?
 
Norbi
daj tam banán Grin Banány sú cool Grin Grin nie srandujem, nedávaj ho tam Grin Smile
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Diego
Pozastaveno...


Chci se totiž plně věnovat příběhu Sabotéra.

Pokud mne něco náhodou napadne, hodím to sem.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4652 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6224 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist