Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Eziův osud
Diego
Úvod - Jmenuji se Ezio Auditore da firenze, ale lidé co znám mi říkají jednoduše „Ezio“. Narodil jsem se ve Florencii v roce 1459. Už od útlého věku jsem rád pracoval pro mého otce Giovanniho, když pracoval jako bankéř pro rod Medici. Jen jsem donášel různé dopisy, o kterých jsem nevěděl co obsahují.

Jednou když mi bylo sedmnáct let, tak jsem měl donést jeden důležitý dopis, vysoce postavenému muži, s kterým se táta často vídal ve své pracovně. Když jsem byl skoro u paláce toho muže, zamyslel jsem se, že si ho přečtu, ikdyž mi to táta výslovně zakázal, tak se ve mně projevila zvědavost.

Po otevření a přečtení dopisu, který nebyl naštěstí zalepen pečetí, se mi objevilo v hlavě spousta otázek. V dopise stálo něco o nějakém řádu asasínů a spiknutí, které se chystá proti nim. Dále tam byla zmínka o řádu Templářů a to mě zamotalo hlavu úplně. „Kdo to je? A co se to chystá? Táty se zeptat nemohu, naštval by se, že jsem to četl. Zkusím se nenápadně zeptat Federica.“ řekl jsem si potich.

Ihned jsem šel doručit psaní do paláce, kde sídlil onen muž.
Poté co si jej převzal, s chladným ůsměvem mi poděkoval a naštěstí nezjistil, že jsem ho četl.
Potom jsem se vydal za svým bratrem, pro odpovědi na mé otázky.

Cestou jsem zkusil lézt po střechách domů, jak mě to učil bratr, prý je to rychlejší, ale nebezpečné.
A ono opravdu, doma jsem byl snad za polovinu času než po chodníku a bavilo mě to.

Federico doma nebyl, ale na lavičce seděla má sestra Claudia a plakala.
„Claudio, co se ti stalo?“
„To ten Duccio, doslechla jsem se, že má jinou...scházejí se u Santa Maria del Fiore....“
„Nezaslouží si tě. Postarám se o něj!“


Ihned jsem vyrazil k onomu místu, kde by se měl nacházet ten parchant Duccio.



Ezio - budoucí assassín (17let)
Giovani - bankéř a assassín (40let)
Maria - matka čtyř dětí (44let)
Federico - nejstarší syn a assassín (20let)
Claudia - První dcera v rodině (15let)
Petrucio - nejmladší bratr (13let)


PS: Je to kratší, ale snad nevadí a bude se alespoň trochu líbit.
Komu se to líbí, dejte kvalitní příspěvek a komentář.
Diego přiložený následující obrázek:


[49.51kB]
Upravil/a Diego dne 06.02.2013 20:30
 
Leneren
začátek a tak epickej Grin výborný diego pokračuj Grin
 
maxinik55
Dobrý, dost dobrý, těším se na další. A mám to teda pochopit tak, že to bude převyprávění děje druhého dílu, nebo se příběh bude vyvíjet jinak? Či dokonce bude o něčem co se ve hře neobjevilo, ale pasovalo by to tam?
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Diego
maxinik55 napsal:
Dobrý, dost dobrý, těším se na další. A mám to teda pochopit tak, že to bude převyprávění děje druhého dílu, nebo se příběh bude vyvíjet jinak? Či dokonce bude o něčem co se ve hře neobjevilo, ale pasovalo by to tam?

Částečně tam bude něco co se ve hře neobjevilo. Vyprávět původní příběh hry nechci, ale ze začátku si s ním pomůžu, protože začátek je vždy to nejtěžší. Bude se tedy vyvíjet jinak. Jednoduše, bude z větší části předělán. Ikdyž postavy tam budou stejné.
 
Diego
leneren napsal:
začátek a tak epickej Grin výborný diego pokračuj Grin

Dík, zítra nebo pozítří bude další dílek.
 
Leneren
jj dík za info
 
Diego
Díl 1 – Příjemné zakončení dne...: Dorazil jsem k paláci a co nevidím, Duccio se tam líbá s nějakou děvkou a přitom je zasnouben s Claudií, tak to ne....
„Duccio!“
„Co to....“ ihned jsem k němu přiběhl a dal mu ránu až spadl na zem.
„Co si o sobě sakra myslíš? Jsi zasnouben s mou sestrou a ty se tu zatím poflakuješ s touhle puttana!“
„Já ti tu držku rozbiju blbče!“
„Jen do toho!“

Ezio uhýbá jeho úderu a provádí uder nohou do jeho kolene, Duccio je nasrán, mlátí hlava nehlava, ale Ezio uhýbá téměř všem úderům, milenec je unaven a Ezio ho chytá pod krk a háže na zem.
„Tak ty parchante, mou sestru necháš na pokoji nebo si pro tebe dojdu znovu! Je to to jasné?!“
„Jo...Uhh...“

Odešel jsem od něj, na tohle jentak nezapomene. Poběžím po střechách, bude to rychlejší a snad už je doma i Federico.
„Claudia!“
„Ezio...“
„Ten už se tě nedotkne“
„Moc ti děkuju Ezio. Hledal tě tu otec, je ve své pracovně.“
„Tak půjdu za ním.“

„Hledal jsi mě otče?“
„Áno, doslechl jsem se, že jsi četl můj dopis, ktrerý nebyl určený pro tvé oči. Vysvětli mi to!“ křikl naštvaně otec.
„Jen jsem byl zvědavý. Promiň. Kdo jsou ti asasíni a templáři?“
„Nuže dobrá, myslím, že jsi dost starý na to aby ses dozvěděl pravdu. Není již důvod to dál tajit, ale před nikým nic neříkej, je to tajný! Rozumíš?“
„Budu mlčet....“

Giovanni: „Asasíni jsou starý řád, který se potichu snaží, aby lid byl stále nezávislý a nikdo je netyranizoval. Náš rod jsou potomky Altaira. Legendárního vůdce asasínů, který se zasloužil o ochranu řádu Asasínů před třemi sty lety.
Templáři jsou našimi úhlavními nepřáteli, mají vysoká místa ve vládě a vůbec hodně peněz, které používají na vytváření vojsk a jimi se nás snaží vyhladit, i si podmaňovat lid. Podplácí, zrada blízkého pro úspěch, jim není cizí.“
Naše heslo zní: „Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Asasíni. Nic není pravda, vše je dovoleno.“

„Tohle ti zatím stačí. Budu tě učit řemeslu asasínů, je to tvé poslání.“
„Rád se budu učit a nechám se vést.“
„Teď si jdi po svých a odpočiň si, zítra začne výcvik.“

Potom co mi bylo odpovězeno na mé otázky, jsem se chtěl odreagovat.
Byl již večer a já jsem vyšplhal na nedaleký kostel, až úplně navrch, abych měl co nejlepší výhled.
A co nevidím, mou občasnou přítelkyni v nočním prádelku, no neodolal jsem....
Jmenuje se Cristina Vespucci, její otec je vlivný šlechtic a nemá mě rád...protože mu chodím za dcerou...*.*
Slezl jsem z kostela a přeběhl po střeše pár baráků až na její dům. Spustil jsem se do jejího okna a ihned jsme si padli do náruče a.......


Puttana - děvka, prostitutka

Snad se líbí....když jo, dejte Kvalitní příspěvek
Diego přiložený následující obrázek:


[77.17kB]
Upravil/a Diego dne 19.08.2012 23:25
 
Leneren
nejlepší je to Milenec byl nasrán Grin no ten konec jsi mohl popsat detailněji jinak dobrý Grin
 
Diego
leneren napsal:
nejlepší je to Milenec byl nasrán Grin no ten konec jsi mohl popsat detailněji jinak dobrý Grin

Není to naposled....jsou tu děti....Apple
 
Leneren
Grin jinak pokračuj dobrý Wink
 
Skritecek
Hele řekl bych to takhle... Začal si hrát Assassina. Hra se ti zalíbila, takže si začal psát příběh. A vytáh si jeden z úkolů na začátku.. žeje to tak ? (hraju to taky, tak nelži Pfft )

Jinak máš dobrý, že nemusíš vymýšlet jména.
A ještě trochu brzdi, zdá se mi, že je to moc rychlí sled událostí

Jinak by se asi hodilo, kdyby si to psal Assassin
Upravil/a Skritecek dne 19.08.2012 23:09

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
Diego
Skritecek napsal:
Hele řekl bych to takhle... Začal si hrát Assassina. Hra se ti zalíbila, takže si začal psát příběh. A vytáh si jeden z úkolů na začátku.. žeje to tak ? (hraju to taky, tak nelži Pfft )

Jinak máš dobrý, že nemusíš vymýšlet jména.
A ještě trochu brzdi, zdá se mi, že je to moc rychlí sled událostí

Nevytáhl jsem jeden z úkolů pro_nic za_nic, protože to bude přímo navazovat a jinak.
Možná to je rychlý, ale chci mít základ. Jelikož nebudu nějaký čas na PC.

Assassin do toho názvu?
Upravil/a Diego dne 19.08.2012 23:10
 
Skritecek
Dobrá
A myslim tot
"„Jen jsem byl zvědavý. Promiň. Kdo jsou ti asasíni a templáři?“"
ti Assassinovémě by se to zdálo lepší, ale je to na tobě

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
Chell
máš to pekné len trochu spomaľ. vážne niekedy mi to pripadá ako keby tam bolo niečo povymazávané. ináč to máš dobré aj nápad že by sa to mahlo vyvíjať inak je veľmi života schopní
P.S
súhlas so skritecekom píš to assassíni
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Diego
Děkuji všem za připomínky.

Nějakou chvíly tu nebudu, takže další díly nečekejte....
 
martin228
Mám rád assassin's creed Cool
 
Diego
martin228 napsal:
Mám rád assassin's creed Cool

To jsem rád....*.*
 
DarkWarrior
Ůžasný .... jen tak dál - Miluju assassin's creed takže se mi to dost zalíbilo Wink Šaman
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Leneren
diego is back !Smile
 
Diego
leneren napsal:
diego is back !Smile

Už zase jdu....Já se vrátím!*.*Apple
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist