Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Mám si koupit Arma II, Ghotic III, Assasins Creed nebo NFS Hot Pursuit?
Arma II Arma II 10%[3 Hlasy]
Ghotic III Ghotic III 21%[6 Hlasy]
Assassins Creed Assassins Creed 62%[18 Hlasy]
NFS: Hot Pursuit NFS: Hot Pursuit 7%[2 Hlasy]
Počet hlasů : 29
 Tisk diskuze
Kterou hru si vybrat + anketa.
Mahoney
Jak jistě víte, už několikrát jsem se s prosbou o radu jakou hru si pořídit otáčel právě na vás. A teď jsem tu zas. Asi si říkáte "Vždyť sis nedávno pořizoval Amnesii.." ano, je to tak. Pořizoval. Jenže Amnesia není dlouhá hra a pomalu ale jistě se zdárně blížím k jejímu konci. Většinou je to tak, že když dohraju hru, mám pak ještě nějakou další, kde je potřeba něco dodělat, dopilovat,... A v tom je ten problém. L4D2 dohráno. Mirrors edge dohráno. Terraria, mám všechno complete, zapnu ji třeba zas až za půl roku. Mafia 2 dohráno i na nejtěžší. TF 2 mě nebaví, protože tam není žádné score. Minecraft člověka taky nemůže bavit do nekonečna a to samé se Skyrimem.

Takže jsem se rozhodl, že je na čase pořídit si nějakou novou hru. Takže se rozhoduji mezi:

-Arma II
-Ghotic III
-Assassins Creed
-NFS: Hot Pursuit

Assasins Creed, jsem, přiznám se ještě NIKDY nehrál, nic o něm nečetl a vůbec nevím co to je (vím že to je ostuda). Ale všude slyším že je to moc hezká hra, takže si ji klidně zahraju. Pak mě láká to NFS, pak Ghotic III a pak až ta Arma. Při vašich doporučeních se prosím neohlížejte na cenu, ta je mi v tuto chvíli ukradená. Všechny tyto hry kupuji přes Xzone. Pokud mi chcete doporučit nějakou úplně jinou hru, stačí napsat a já se na ni podívám, ale z 95% si ji nekoupím. Nahoře máte anketu, kam vás prosím o odpověď. Budu rád když mi ji zdůvodníte v komentářích, ale nutnost to není. Nepište sem prosím žádné spoilery. Díky moc, všem kteří mi pomůžou.
Upravil/a Mahoney dne 11.08.2012 21:28
 
Mahoney
Hru budu objednávat až 22. 8., příští neděli, takže na hlasování je času habaděj.
 
BadWolf
Tak to já nevím, hrál jsem z toho jenom chvíli Gothic 3 a to mě teda nebavilo, mno...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lord Rade
No jednoznačně Assassins creed. Teď už ani moc nestojí a je to skvělá hra.. A nejlepší na tom je že se díl od dílu hra lepší a steriopidní 1 má alespoň cz dabing. Nejvíc mě bavil poslední díl co jsem hrál brotherhood, kde si už můžeš najímat vlastní assassíny. no a asi si pořídím ten nejnovější díl, který mi unikl..
ty ostatní hry jsem taky nehrál, ale tyhle mě vůbec lelákaj.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
Jestli máš lepší PC tak určit ARMA II.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Lord Rade - Assasins Creed se mi líbí jak graficky, tak i údajně skvělým zpracováním toho, že si musíš dávat pozor být mezi lidmi nenápadný, jinak tě třeba začnou podezřívat atd.. každopádně tahle hra mi za 222 korun nepřipadá příliš drahá, naopak. Každopádně je to moje volba číslo jedna. Je to hra alespoň na pár dní?

hRDLA - Arma II taky vypadá skvěle, ale pro jistotu se zeptám, na jak dlouho to tak je? Jinak PC mám myslím dobré, Skyrim utáhnu na ultra..
 
Mahoney
Díky i BadWolfovi, ještě se zkusím mrknout na nějaké video.
 
hRDLA
Arma II je na strašně dlouho. Je plno serverů a mise jsou různe, plus se každý den vytvářejí nové a nové. Navíc je ten mod DayZ.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Arma II je na strašně dlouho. Je plno serverů a mise jsou různe, plus se každý den vytvářejí nové a nové. Navíc je ten mod DayZ.


Wow.. tak jestli na strašně dlouho, tak jsi Armu posunul na druhé místo v žebříčku. Ale ještě si to budu muset promýšlet.
 
maxinik55
Koupil bych, být tebou, AC. Zahraješ si první díl, bude tě bavit, a tak sáhneš po druhém, který tě bdue bavit ještě více. A tak dále, až se nakonec dostaneš k ACIII které vyjde letos. Ta hra tě chytne a nepustí. (AC II - nejlepší díl série) . Gothic III mám taky, leží mě zde na stole a taky ho můžu doporučit, nevyrovná se to sice druhému dílu, ale hra je to skvělá s hezkým prostředím. Armu jsem nehrál. A NFS HP mám taky Grin , a jestli máš rád arkádové závody, tak to ber. Ale pozor, neni to ani v žádným případě simulace! Grin Takže být tebou bych asi síhl po tom AC, pak kdyžtak Gothic, NFS a v jako posledním případě tu Armu.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Lord Rade
No teď si nevzpomínám jak dlouho jsem hrál jedničku.. Jestli týden nebo víc.. To bude záležet na stylu tvýho hraní.. Mě se hlavně líbí to prostředí a děj. Potom souboje šplhání, ale ty budou daleko zajímaavější až v těch "dvojkách". Určitě to pořiď stojí to za to a to co se ti na tom začne líbit bude potom zlepšovaný v dalších dílech.. No na videa si určitě koukal, tak posuď sám a koukni i na nějakou recenzi.. Hele teď jsem koukal na ceny a seženeš dvojku jenom za 100 ! To je hodně málo za tuhle hru.. a pokud neseženš s cz tit. tak si je můžeš k tomu stáhnout. Tak bejt tebou neutrácím za poštovný a koupím si rovnou alespoň ty první dva díly najednou Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
Mahoney napsal:
hRDLA napsal:
Arma II je na strašně dlouho. Je plno serverů a mise jsou různe, plus se každý den vytvářejí nové a nové. Navíc je ten mod DayZ.


Wow.. tak jestli na strašně dlouho, tak jsi Armu posunul na druhé místo v žebříčku. Ale ještě si to budu muset promýšlet.


Šak se koukni na nějaké videa od BohemiaGamingCast (česky) nebo CHkilroy (anglicky)

EDIT: Na steamu si můžeš navíc stáhnout free okleštěnou verzi.
Upravil/a hRDLA dne 11.08.2012 21:52

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Lord Rade - No, mě právě potěšilo že k jedničce je i dabing.

hRDLA: Ok, mrknu. Díky.


Co mě pobavilo - Assasins Creed - cena 222 Kč
Na vlásku - cena 250 Kč
Grin
 
Whirt
Rozhodně bych zkusil Gothic III, není to sice žádná velká sláva oproti původním Gothicům, ale je to určitě řemeslně dobře odvedená práce s dobrou grafikou a i tím příběhem. Atmosféra nám sice trochu vyprchala, ale to už tak chodí... Každopádně tam stále nějaká je, akorát jiná než v původních Gothicích...

Kdybych si měl vybrat mezi těmito hrami, tak je to jednoznačně Gothic, už jen proto, že já rád RPG. Assassins Creed je sice taky dobrý, ale pro mě je to nezáživné akční skákání a mlácení, ale! s dobrým příběhem a systémem... Armu II jsem nehrál a nejspíš ani hrát nebudu, protože válečným hrám neholduju no a NFS, bych si rozhodně nekoupil, protože závodních her mám plné zuby, ale hra je to dobrá, co jsem tak hrál u kámoše - závodní NFS klasika Smile

Toť můj názor...
 
Mahoney
Whirt napsal:
Rozhodně bych zkusil Gothic III, není to sice žádná velká sláva oproti původním Gothicům, ale je to určitě řemeslně dobře odvedená práce s dobrou grafikou a i tím příběhem. Atmosféra nám sice trochu vyprchala, ale to už tak chodí... Každopádně tam stále nějaká je, akorát jiná než v původních Gothicích...

Kdybych si měl vybrat mezi těmito hrami, tak je to jednoznačně Gothic, už jen proto, že já rád RPG. Assassins Creed je sice taky dobrý, ale pro mě je to nezáživné akční skákání a mlácení, ale! s dobrým příběhem a systémem... Armu II jsem nehrál a nejspíš ani hrát nebudu, protože válečným hrám neholduju no a NFS, bych si rozhodně nekoupil, protože závodních her mám plné zuby, ale hra je to dobrá, co jsem tak hrál u kámoše - závodní NFS klasika Smile

Toť můj názor...


Díky Smile
 
Mahoney
maxinik55 - i tobě děkuji Smile

Z NFS nesnáším závodní okruhy, zato mám rád závody nočními ulicemi a za sebou konvoj chlupatejch Grin
 
Diego
Za mě Assassins creed- výborné příběhy a města, postavy....

NFS- Hot Pursuit mě hodně zklamal
 
Norbi
odo mňa Assassins creed ...
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Mahoney
Díky všem, ještě tomu dám čas, než si to rozmyslím Smile
 
Mahoney
Takže přátelé, já vím že jsem říkal že s výběrem ještě počkám, ale chvilku jsem si četl o Assassins Creed a myslím že mám vybráno. Ne, nevím co to bude, nevím co od toho čekat a vůbec nevím o čem to je. Snad jen že se tam hodně skáče a zabijí někde v Itálii. A víc ani vědět nechci, chci to zjistit během hraní. Stejně tak jsem to měl se Skyrimem. Díky všem za rady Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co je lepší? Co si vybrat? Skyrim - dotazy, návody,.. 49 18.02.2015 16:23
Anketa - výskyt draků ve hře Skyrim - obecně 28 30.10.2012 16:01
Týdenní Anketa #2 Archív fóra 15 09.04.2012 10:21
Anketa:Za jaky class/chracter hrajete ? Skyrim - obecně 47 01.02.2012 14:00
Týdenní Anketa #5 Archív fóra 13 06.11.2011 17:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist