Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kruhy v obilí a jejich tvorba
Mopidu
lucky999 napsal:
medaned napsal:
Já na jiný život ve vesmíru věřím a 21.12.2012 podle nebude konec světa ale navštíví nás jiný druh života z vesmíru.Wink


Víte že Mayové předpověděli přírodní katastrofu jako trest od přírody (opakující slova ? Grin) a ne konec světa, pouze jeho oslabení. Viděla jsem to v kině na dokumentárním pořadě se školou a ten pořad dělali lidé kteří ve střední (jižní, severní?Smile) Americe byli a zkoumali to.

Na tom jsme myslím se školou taky byli, ňák Pohodáři se to jmenovalo a nabízeli i knížky
ale konec světa podle mě nebude, ani se nic nestane. Mayové se zatím ještě nespletli, takže je nejvyšší čas aby se spletli Grin
btw střední Amerika je na jižní Smile
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Mopidu napsal:
lucky999 napsal:
medaned napsal:
Já na jiný život ve vesmíru věřím a 21.12.2012 podle nebude konec světa ale navštíví nás jiný druh života z vesmíru.Wink


Víte že Mayové předpověděli přírodní katastrofu jako trest od přírody (opakující slova ? Grin) a ne konec světa, pouze jeho oslabení. Viděla jsem to v kině na dokumentárním pořadě se školou a ten pořad dělali lidé kteří ve střední (jižní, severní?Smile) Americe byli a zkoumali to.

Na tom jsme myslím se školou taky byli, ňák Pohodáři se to jmenovalo a nabízeli i knížky
ale konec světa podle mě nebude, ani se nic nestane. Mayové se zatím ještě nespletli, takže je nejvyšší čas aby se spletli Grin
btw střední Amerika je na jižní Smile


Hele, nechci vám do toho kecat, ale Střední Amerika není v Jižní Americe ani v Severní Americe, ona je v Střední Americe Grin
Teda aspoň... No, pravda nejsem si tolik jistý, ale náš zeměpisář to říká, a znáte to, kdybych to sem nenapsal tak by mně uškrtil Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
EldeR
a já myslel, že střední amerika je mezi jižní a severní Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Dobře, řekněme že stř. Amerika je někde mezi S a J ať se vyhneme další hádce (s hRDLou jsme se hádali kde leží Mexico už jednou, podruhé to nepotřebuju i kdyby se jednalo o jiný stát Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Mopidu napsal:
Dobře, řekněme že stř. Amerika je někde mezi S a J ať se vyhneme další hádce (s hRDLou jsme se hádali kde leží Mexico už jednou, podruhé to nepotřebuju i kdyby se jednalo o jiný stát Grin)


Panebože, jasně že je mezi Jižní a Severní, proto se taky jmenuje Střední Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
No jo, ale já to myslím jako že nebudem řešit na kterým je kontinentu Grin Panebože tady je téma o UFOnech a my se bavíme o Stř. Americe Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
koniaash
Zase ti přiblblí Májové... svět je schopen věřit předpovedím národa, který nebyl schopen zvážit ani žok bavlny, prakticky se vyobětoval a považoval smrt na pohlavní chorobu za vstupenku do ráje. Řeknu vám, co bude 21.12. a moje předpověď se vyplní stoprocentně. Bude pátek.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Grin já také Kalendáři májů neveřím podle něj co to vědci počítali tak měl skončit už 3× + konec světa měl být i roku 12 neco už nevím..............
 
koniaash
nejslavnější konec světa měl být v.r. 1000, mělo nastat království boží na zemi á... hovno... málem to položilo církev...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Vitek222
moje babička konců světa zažila už 10Grin a je divný že vždycky přežilaGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Leneren
Grin církev největší lháři a antikristi světa štěstí že už není Inkvizice už bych se škvařil.....
 
Leneren
Vitek222 napsal:
moje babička konců světa zažila už 10Grin a je divný že vždycky přežilaGrin

Je čarovná Grin
 
Vitek222
v tom případě je čarovnej celej světGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Leneren
Grin ufouni čarovali a zachránily nás Grin
 
koniaash
všechny tyhle hysterie kolem konců světa jsou na jedno brdo... co možná bude sranda tak asteroid Apophis, ale ten nějak má přiletět až 2024... nejvíc se mi líbilo vysvětlení 2012 v Shadowrunu- 21.12. 2012 se na svět vrátila magie a opět se začli oběvovat mystičtí tvorové ( oficiálně zjevení draka Rjúmjó nad Fudžijamou ) Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Grin bude ze mě mág Grin
 
koniaash
tak zkus nějaké invokace... Stačí nakreslit signum salomonis na zem a vyvolávat třeba Asmodea Grin jestli tě nesežere, deuj vědět jak vypadal ( neboť jak každý adept ars occulta ví, daemonové různých tvářností nabývají Grin), můj vypadal jako láhev rumu
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
ty kacíři herezetiku vyvolat daemona .... takové rouhačství inkvizici na teb Grin
 
Whirt
koniaash napsal:
všechny tyhle hysterie kolem konců světa jsou na jedno brdo... co možná bude sranda tak asteroid Apophis, ale ten nějak má přiletět až 2024... nejvíc se mi líbilo vysvětlení 2012 v Shadowrunu- 21.12. 2012 se na svět vrátila magie a opět se začli oběvovat mystičtí tvorové ( oficiálně zjevení draka Rjúmjó nad Fudžijamou ) Grin


To by se mi líbilo. Byl by ze mě Merlin - nechal bych si narůst plnovous, strčil do kamene Excalibur (potom by ho vzal Artuš - v kompletním balení i s kamenem Grin) a trochu si užil s jezerní paní Grin

Mimochodem vítám tě zpět Smile
 
koniaash
jakožto pohan nevyvolávám démony, ale slovanské běsy ( nepotřebuješ takových knih, rituálních předmětů, svíček... Většinou je to na čerstvém vzduchu u ohně a můžeš u toho chlastat Grin) .
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Vaše tvorba Pokec 204 16.10.2015 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist