Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard - česká verze
Mukuro Aiken
Na komunitní stránce Cenegy jsem si přečetl dotaz, zda nelze vydat DLC zatím v angličtině a češtinu přidat dodatečně.
Odpověď Cenegy zní: To bohužel není možné - lokalizace není příčinou současné situace kolem Dawnguardu...
 
Ligos
Hmm... Tak se mi zdá, jako by Cenega všechnu vinu chtěla hodit na Bethesdu. Stejně se spolu museli nějak domlouvat, nevěřím, že v tomto případě levá ruka nevěděla, co dělá pravá. Nu což, nezbývá, než si počkat do poloviny září (stejně nechápu proč tak dlouho, když už je překlad téměř hotový? Jeden by řekl, že tak do týdne by to mohlo klidně být...) Pitomá Bethesda, pakliže v Ceneze mluví pravdu, je to ona, kdo to takto nehorázně brzdí! Takže Bethesdo, JDI DO.....Angry
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BOTHEF
Zase si uvědomte že testeři poté musí projít všechny kouty světa přehrát hru na dvakrát (s beta verzí češťiny) za obě strany prostě to dá klidně více času než překlad udělat
 
BigNord
Ligos napsal:
BigNorde! Fakt jsi mě dojal Grin Nechceš Whirtovi pomoct s malováním stripů?

A málem bych zapomněl: NEVYTAHUJ SE! Angry

Chceš válku? Máš ji mít! Taky ti pošlu obrázek, ale teď zrovna musím do města. Ale počkej si!
_________
BOTHEF: Tohle už mohlo bejt otestovaný desetkrát, nebýt neschopnosti Bethesdy a Cenegy!

Já se nevytahuju já jen říkám fatka Pfft Vždyť musíte počkat ne ? *trololo*
 
BOTHEF
Desetkrát těžko uvědom si že hra vyšla 2.8 texty při štěstí dostaly 3.8 kdyby natom pracovaly fakt hodně tak mohou mít přeloženo nanejvíš 70-80 procent takže k nějakému testování jetě dojít nemohlo
 
baris
Tak si říkám, jak se asi na to DLC bude koukat hráč, co bude mít Skyrim-příběh dohraný, bandity pobité, jeskyně proskoumané.......a najednou DLC s novými schopnostmi, perky atd.? Já jsem cca měsíc a kousek už Skyrim nehrál - chtěl jsem si vychutnat zbytek jako upír nebo jako vlkodlak s perkem Grin
 
Ligos
Tak jestli jsem to dobře pochopil (překládal jsem přes translator), tak DG pro PS by v Evropě mělo vyjít o týden později, než v Americe (viz: http://www.examin...-tomorrow)

Třeba to tak bude i s PC verzí (za předpokladu, že bude hotov překlad), ale to už jsou fakt jen planý naděje... Smile
Upravil/a Ligos dne 09.08.2012 02:05
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Další "zajímavá" informace, týkající se blokace her na Steamu:

http://www.euroga...eblokujeme
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
baris
http://hry.tojepo...p;Itemid=5 pokud přežijete ENG verzi Smile Jinak omlouvám se moderátorům diskuze, že to není na CZ verzi, ale jistě uznáte, že potom, co se z původní diskuze o dawnguardu stala diskuze těch co hrají .... to co hrají ..... je možné sem dát i příspěvek vedoucí (snad) ke koupi legální ačkoli ENG verze a že možná někomu by se mohl hodit.

Aktualizace: Hru jsem koupil a funguje Smile
Upravil/a baris dne 15.08.2012 11:38
 
Zarmr
Tak jsem stáhl (koupil) Dawnguard, ale po zapnutí se mi hra vypneSad prosím pomooocSad
 
Zarmr
Je tu vůbec někdo?
 
baris
Zarmr napsal:
Tak jsem stáhl (koupil) Dawnguard, ale po zapnutí se mi hra vypneSad prosím pomooocSad


A hraješ v CZE nebo ENG? Musíš si ve steamu nastavit jako jazyk hry ENG. Taky doporučuji si před spuštěním vypnou vše z workshopu.
Upravil/a baris dne 19.08.2012 22:45
 
Zarmr
vš jsem vypl ale hraju v ČJ jo a přehodim dík
 
Zarmr
A je správně, že se my stahuje cosi co má 10 gigabitů??!!!
 
baris
Zarmr napsal:
A je správně, že se my stahuje cosi co má 10 gigabitů??!!!


Při dawnguardu nebo jazykové verzi? No, nech to stáhnout a uvidíš. Jinak o tom, že mi dawnguard funguje jsem se přesvědčil tak, že...
začatek dawnguardu
...víc se dozvíš v jiné diskuzi Smile
Upravil/a baris dne 19.08.2012 22:58
 
Zarmr
Když jsem to přehodil tak to začalo, ale 10 giga to je nějak moc ne??
 
Zarmr
tu češtinu
 
baris
Zarmr napsal:
Když jsem to přehodil tak to začalo, ale 10 giga to je nějak moc ne??


No Skyrim má asi 8GB a danwduard něco přes 1GB, pokud se ti instaluje celá nová verze tak by to mohlo být ok.
 
Zarmr
ale neměla by se stáhnout jenom češina a né celej skyrim
 
baris
Netuším, mě se to taky déle stahovalo, ale kolik to bylo už netuším. Nech to doběhnout a uvidíš.
Pokud to nepůjde => odstraň ve steamu všechny soubory hry, nastav jazyk hry na ENG a znovu ji stáhni + dawnguard, pokud se nestáhne sám.
Upravil/a baris dne 19.08.2012 23:08
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist