Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Myths
Leneren
jsi uvnitř a ukryl jsi se ve stiném koutku nikdo by tě neměl spatřit co chceš dělat?
 
Whirt
Je někdo v místnosti? Pokud ne, podrobně si prohlédnu všechny objekty a východy v místnosti...
 
Leneren
je zde jen jeden sloužící Znuděne se opírající o stěnu jsou zde dvoje dveře jedny asi vedou do hlavního sálu a druhé do kuchyně je odtama cítit lahodná vůně.....
 
Whirt
Takže...
Přikradu se k němu dokud mě nezpozoruje, tak se plížím, jakmile si mě všimne vyskočím dřív než si mne všimne a podříznu ho...
 
Leneren
tvůj um způsobil že si tě nevšiml...Nebo to možná bylo tím že napůl spal a pomaličku jsi ho spustil na zem.............Ovšem tu se pohli dveře a někdo vyšel z kuchině pravděpodobně někdo kdo uklízel ....máš jen pár sekund než si tě všimne a zařve
 
Whirt
Urychleně použiji neviditelnost a dříve než vyjekne obratem se mu přikradu za záda, zacpu mu pusu a následně podříznu jako předešlého.
 
Leneren
vše se podařilo a manu máš na 120/150 ale ty chytrolíne jak se chceš zezadu vecpat do úzkých dveří?
 
Whirt
Neřeš Grin
Rozkoukám se po místnosti, zdali se těla nedají někam schovat, pokud ne vyhodím je ven a zároveň prohledám Smile
 
Leneren
ok Probodl jsi ho zepředu a jediný možný úkryt je ten stiný koutek nebo rychle za domem vykopat hrob a něměli u sebe nic jen obleční a asi tak 15 septimů dohromady........
 
Whirt
Beru Septimy. Pokud vím, tak za Jarlovým domem jsou už stromy, tak je hodím tam někam do křoví, aby nebyli vidět.
 
Leneren
ok sepptimy máš a vážně se s nima chceš tahat můžeš to udělat tak nebo rovnou zapálit barák...
 
Whirt
Já si chci něco z toho domu vzít! Odtáhnu je a zase jdu zpátky. Potom vejdu do kuchyně (stále neviditelný, pokud by měla neviditelnost přestat, tak to napravím Wink)
 
Leneren
Neviditelnost ti jde dobře(protože pořád zdrháš)a v kuchiny vidíš pozdní svainku asi pro pána domu.....A ty máš hlad.......A je toho tolik.........A vypadá to tak lahodně......
 
SuperHunter
Sorry za zpoždění hrál sem s kámoěem Garrys Mod. Můžu se přidat ?
 
Whirt
No nevím, jak po té kocovině můžu mít hlad, ale dám si tolik, co mě nasytí a porozhlédnu se po cennostech. Jsem stále ostražitý!
 
Leneren
dnes už ne ale zejtra budem možná hrát moc se omlovám že si vůbec nemůžeš zahrá t ale mi asi tak za 10 min končíme... Je mi to líto.... Sad
 
Leneren
Whirt napsal:
No nevím, jak po té kocovině můžu mít hlad, ale dám si tolik, co mě nasytí a porozhlédnu se po cennostech. Jsem stále ostražitý!

Opatrně se cpeš půlkou kance.... ale vydíš jen stříbrné nádobí a to po skrovno Jarl musí být ale chudas říkáš si:má to vůbec cenu?...........
 
Whirt
leneren napsal:
Whirt napsal:
No nevím, jak po té kocovině můžu mít hlad, ale dám si tolik, co mě nasytí a porozhlédnu se po cennostech. Jsem stále ostražitý!

Opatrně se cpeš půlkou kance.... ale vydíš jen stříbrné nádobí a to po skrovno Jarl musí být ale chudas říkáš si:má to vůbec cenu?...........

Samozřejmě že má, protože vím jeho tajemství.
Všechno stříbrné nádobí nacpu do své zlodějské tašky a pokračuju do hlavní sálu, stále neviditelný.
 
SuperHunter
Nevadí jestli to bude ve stejnej čas jako dneska
P.S: Sorry, že vám do toho kecám
EDIT: Ale můj začátek by sme mohli stihnout
Upravil/a SuperHunter dne 09.09.2012 21:57
 
Leneren
Whirt napsal:
leneren napsal:
Whirt napsal:
No nevím, jak po té kocovině můžu mít hlad, ale dám si tolik, co mě nasytí a porozhlédnu se po cennostech. Jsem stále ostražitý!

Opatrně se cpeš půlkou kance.... ale vydíš jen stříbrné nádobí a to po skrovno Jarl musí být ale chudas říkáš si:má to vůbec cenu?...........

Samozřejmě že má, protože vím jeho tajemství.
Všechno stříbrné nádobí nacpu do své zlodějské tašky a pokračuju do hlavní sálu, stále neviditelný.

ano menší zátež za sto septimů....
a pokračuješ nazazíš na služebnou co chceš dělat? ale ted si uvedomuješ co když tam ti sluhové měli na nekoho čekat?...........
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist