Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Mahoney
leneren napsal:
Reject napsal:
leneren napsal:
Reject napsal:
leneren napsal:
Reject napsal:
Leneren, ty jsi dobrý spamer, že? Nejsi tu ani měsíc a už se takhle rozjíždíš

jo aji jo sem hodně aktivní


no, tak se s tou aktivitou trošku mírni. Je tu klid a i tu bude klid Wink A navíc píšeš jednu chujovinu za druhou, kdyby aspoň něco rozumnýho ale totok Frown

a proč se nestaráš o sebe ? navážím se já do tebe ? u nás posledí dobou bylo pořád hnusně a všechny knihy mám přečtený tak sem byl na netu vadí ti to ? jestli jo tak je to tvůj problém at mě soudí kdo chce pokud nemáš rozumné argumenty tak mlč a kde píšu chujoviny v nekonečný? tam nejde o vážnost ale hlavně o pokec



Kdyby jenom v nekonečný, tam je to jedno. Já jsem tu taky každý den a nespamuju tu jak chuj. Tak brzdi a mluv semnou slušně. A jak řiká kolega podemnou, nepřeháněj to. A ano, vadí mi to. O nerozumnejch argumentech bych bejt tebou nevyřvával...

Jinak viz. Norbi. Jen jsem tě upozornil Wink

A kde jinde ještě no?A copak s tebou nemluvím slušně nadávám ti snad do ***** ?
Pokud jo tak já si nevšim.A rozumný argumenty nemám vyřvávat jo ? A proč pokud ti to stojí za odpověd?


napsal jsem že o nerozumnejch argumentech bych bejt tebou nevyřvával.. Wink
příště si to po mě radši přečti 2x..Wink
 
Leneren
Reject napsal:
leneren napsal:
Reject napsal:
leneren napsal:
Reject napsal:
leneren napsal:
Reject napsal:
Leneren, ty jsi dobrý spamer, že? Nejsi tu ani měsíc a už se takhle rozjíždíš

jo aji jo sem hodně aktivní


no, tak se s tou aktivitou trošku mírni. Je tu klid a i tu bude klid Wink A navíc píšeš jednu chujovinu za druhou, kdyby aspoň něco rozumnýho ale totok Frown

a proč se nestaráš o sebe ? navážím se já do tebe ? u nás posledí dobou bylo pořád hnusně a všechny knihy mám přečtený tak sem byl na netu vadí ti to ? jestli jo tak je to tvůj problém at mě soudí kdo chce pokud nemáš rozumné argumenty tak mlč a kde píšu chujoviny v nekonečný? tam nejde o vážnost ale hlavně o pokec



Kdyby jenom v nekonečný, tam je to jedno. Já jsem tu taky každý den a nespamuju tu jak chuj. Tak brzdi a mluv semnou slušně. A jak řiká kolega podemnou, nepřeháněj to. A ano, vadí mi to. O nerozumnejch argumentech bych bejt tebou nevyřvával...

Jinak viz. Norbi. Jen jsem tě upozornil Wink

A kde jinde ještě no?A copak s tebou nemluvím slušně nadávám ti snad do ***** ?
Pokud jo tak já si nevšim.A rozumný argumenty nemám vyřvávat jo ? A proč pokud ti to stojí za odpověd?


napsal jsem že o nerozumnejch argumentech bych bejt tebou nevyřvával.. Wink
příště si to po mě radši přečti 2x..Wink

ale já předtím psal o rozumných argumentech a jak vidno neumím číst
 
Mahoney
Norbi napsal:
ludia klud a dosť spamu Grin


Jen jsem ho upozornil a on tu z toho dělá scénu jak cyp.. tak co mu mam říct na to.. jak s malym, fakt..
 
Leneren
Reject napsal:
Norbi napsal:
ludia klud a dosť spamu Grin


Jen jsem ho upozornil a on tu z toho dělá scénu jak cyp.. tak co mu mam říct na to.. jak s malym, fakt..

Tak se se mnou nebav když je to se mnou jak s malým a nedělám z toho scénu prvně si ověř fakta
 
Norbi
leneren napsal:
Reject napsal:
Norbi napsal:
ludia klud a dosť spamu Grin


Jen jsem ho upozornil a on tu z toho dělá scénu jak cyp.. tak co mu mam říct na to.. jak s malym, fakt..

Tak se se mnou nebav když je to se mnou jak s malým a nedělám z toho scénu prvně si ověř fakta


sory že ti to takto musím povedať ale už konečne drž hubu , nikto ti nechce zle , len ti vraví aby si to trochu obmedzil ...
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
maxinik55
Lenerene, ještě se tě zeptám. Tobě jde jen o ten tvůj level zde na fóru? Nebo tě prostě baví spamovat? Nebo nemáš na práci nic jiného než sedět u fóra? Mě to jen zajímá, protože pokaždý když sem vejdu tak je jako poslední příspěvek ten tvůj Grin Teda.. skoro pokaždý Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Mahoney
leneren napsal:
Reject napsal:
Norbi napsal:
ludia klud a dosť spamu Grin


Jen jsem ho upozornil a on tu z toho dělá scénu jak cyp.. tak co mu mam říct na to.. jak s malym, fakt..

Tak se se mnou nebav když je to se mnou jak s malým a nedělám z toho scénu prvně si ověř fakta


a vidíš? už zase meleš z hoven.. nejsi tu sám, tak se začni chovat. A nejvíc mě na tobě mrzí, že si neumíš přiznat vlastní chybu a místo toho se tu semnou chceš hádat? Jen kvůli tomu že jsem tě upozornil na tvoje spamování? Je to i ve tvém zájmu. Za spamování je permanent. Tak se tu semnou přestaň hádat a začni se chovat jako rozumnej. Aspoň to předstírej, když už nejsi..
 
Leneren
maxinik55 napsal:
Lenerene, ještě se tě zeptám. Tobě jde jen o ten tvůj level zde na fóru? Nebo tě prostě baví spamovat? Nebo nemáš na práci nic jiného než sedět u fóra? Mě to jen zajímá, protože pokaždý když sem vejdu tak je jako poslední příspěvek ten tvůj Grin Teda.. skoro pokaždý Grin

o level ani o spam mi nejde no a ted tenhle měsíc nemám na práci moc jenom se válet a ráno a večer si začvičit jinak v podstatě skoro nic a spánek mám krátkej takže sem tu už brzo z rána
 
maxinik55
Tak to spamování aspoň omez, nebo odsud ještě některý uživatele odradíš. Takhle neděláš dobrou pověst fóru
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Leneren
maxinik55 napsal:
Tak to spamování aspoň omez, nebo odsud ještě některý uživatele odradíš. Takhle neděláš dobrou pověst fóru

Ok kdybyste to takle řekli ze začátku prostě bych jen kývl Smile I když jednu otázku si neodpustím asi jsem nechápavý nebo opožděný ale čím byhc je prosím odradil ? (asi sem fakt blbej)
 
maxinik55
Čím? Tím spamem. Já už sem takhle z jednoho, možná více fór odešel, když se objevil nějaký ten spamer. Prostě tam ty příspěvky furt lítaly a lítaly a pak třeba, když položiš dotaz, se to tvoje téma propadne někam hloubějc protože někdo začne spamovat v těch ostatních. Nevím, někomu to vadit nemusí, ale já jsem na ten spam celkem háklivej Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Leneren
maxinik55 napsal:
Čím? Tím spamem. Já už sem takhle z jednoho, možná více fór odešel, když se objevil nějaký ten spamer. Prostě tam ty příspěvky furt lítaly a lítaly a pak třeba, když položiš dotaz, se to tvoje téma propadne někam hloubějc protože někdo začne spamovat v těch ostatních. Nevím, někomu to vadit nemusí, ale já jsem na ten spam celkem háklivej Grin

aha chápu děkuju že si mě vyvedl ze tmy nevědomosti do cvětlá chápáníWink
 
Diego
Zajímavý čtení.....

Tohle téma je tu od toho, aby si zde každý mohl vyřešit s někým spor.
 
dragonlord
No já sem tady už taky celkem dlouho a rozhodně moc příspěvků nemam.
Sem takovej Fan Ghost.Grin
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Diego
dragonlord napsal:
No já sem tady už taky celkem dlouho a rozhodně moc příspěvků nemam.
Sem takovej Fan Ghost.Grin

Tichý uživatel.
 
Leneren
Diego napsal:
dragonlord napsal:
No já sem tady už taky celkem dlouho a rozhodně moc příspěvků nemam.
Sem takovej Fan Ghost.Grin

Tichý uživatel.

a já sem co ? Grin jo a v podpisu mám důkaz že nespamuju
 
dragonlord
leneren napsal:
Diego napsal:
dragonlord napsal:
No já sem tady už taky celkem dlouho a rozhodně moc příspěvků nemam.
Sem takovej Fan Ghost.Grin

Tichý uživatel.

a já sem co ? Grin jo a v podpisu mám důkaz že nespamuju


Ty jseš Fan Active.Grin
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Leneren
dragonlord napsal:
leneren napsal:
Diego napsal:
dragonlord napsal:
No já sem tady už taky celkem dlouho a rozhodně moc příspěvků nemam.
Sem takovej Fan Ghost.Grin

Tichý uživatel.

a já sem co ? Grin jo a v podpisu mám důkaz že nespamuju


Ty jseš Fan Active.Grin

já myslel že Super aktiv fan Grin
 
Diego
Sem patří jen spory.
 
Ligos
Lenerene, ty nejen že spamuješ, ale ani nečteš pravidla her Grin (víš, o čem mluvím)
Taky si myslím, že tu jsem celkem dlouho členem, ( i když ne tak dlouho jak bych chtěl) A tolik příspěvků denně rozhodně nepíšu..
Ale co, snad jsi pochopil, že to tvoje přispívání spoustě lidem vadí a už toho necháš (nebo ne?)Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist