Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Mike
Whirt napsal:
Lidi teď vážně nevím o co jde tak mě to shrňte do jedné objektivní kuličky nebo mi každá strana shrňte co se tu děje ať vím o co jde a můžu rozhodnout...

Řekl jsem sice, že nebudu reagovat na jistého člověka,ne tebe však ano Whirte:
Nechtěl jsem se do debaty míchat, ale nedalo mi to, a tak jsem (strana 17?) předložil svůj první pst, který obsahoval řadu logických a podložených argumentů. (Kdo tvrdí opak, nechť to řekne a vyvrátí mé tvrzení.)

Oponent se během několika stran diskuse zarputile držel svého stanoviska, bez ohledu na jakýkoli předložený argument, čímž jasně porušil zásady diskuse. (Nesouhlasí-li někdo, ať potvrdí opak.)

Z mé strany bylo předloženo mnoho latinských diskusních termínů, a všem, kteří je neznají bylo důrazně doporučeno se obrátit na google a dohledat si je. A to několikrát. (Kdo tvrdí opak, ať dokáže, že nemám pravdu.)

Celkově tedy bylo podáno mnoho argumentů, ale oponent je ignoroval, argumentoval "non sequitur" (kdo neví > google) a stále argumentoval "ad nauseam", "ad populum", a "circulum in demonstrando".

Kdo by měl proti čemukoli námitku, ať to zde napíše. Dokažte mi, že jsem někde neměl pravdu, nebo uznejte, že jsem ji měl.

Toť za mě.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Přečetl jsi si vůbec to o těch editech?

EDIT: myšleno na lenerena
Upravil/a hRDLA dne 29.08.2012 23:16

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Macraschley1 napsal:
Whirt napsal:
Lidi teď vážně nevím o co jde tak mě to shrňte do jedné objektivní kuličky nebo mi každá strana shrňte co se tu děje ať vím o co jde a můžu rozhodnout...

Řekl jsem sice, že nebudu reagovat na jistého člověka,ne tebe však ano Whirte:
Nechtěl jsem se do debaty míchat, ale nedalo mi to, a tak jsem (strana 17?) předložil svůj první pst, který obsahoval řadu logických a podložených argumentů. (Kdo tvrdí opak, nechť to řekne a vyvrátí mé tvrzení.)

Oponent se během několika stran diskuse zarputile držel svého stanoviska, bez ohledu na jakýkoli předložený argument, čímž jasně porušil zásady diskuse. (Nesouhlasí-li někdo, ať potvrdí opak.)

Z mé strany bylo předloženo mnoho latinských diskusních termínů, a všem, kteří je neznají bylo důrazně doporučeno se obrátit na google a dohledat si je. A to několikrát. (Kdo tvrdí opak, ať dokáže, že nemám pravdu.)

Celkově tedy bylo podáno mnoho argumentů, ale oponent je ignoroval, argumentoval "non sequitur" (kdo neví > google) a stále argumentoval "ad nauseam", "ad populum", a "circulum in demonstrando".

Kdo by měl proti čemukoli námitku, ať to zde napíše. Dokažte mi, že jsem někde neměl pravdu, nebo uznejte, že jsem ji měl.

Toť za mě.

já argumenty neignoroval já je jen vyvrácel a potvrzoval jak mi radil můj rozum a mé svědomí
hDLO:vzdávám ti hold za výběr krásné muziky
 
Mahoney
Shrnutí pro Whirta.

Leneren založil zbytečné téma ve kterém navíc říkal hlouposti (klasika..). Takže jsem ho zde upozornil že se to nedělá. Následně jsem dostal za pravdu, což ho vyvedlo z rovnováhy, začal tu vyprávět veselé báchorky o vojácích a vrazích. To mě přivedlo k dalšímu příspěvku na jeho hlavu. Ten ho z míry vyvedl ještě více, takže si tu začal vylévat pocity. A takhle se to neslo a neslo, až jsem si začal připadat jako gladiátor a skončili jsme tady. Každopádně jako chuťovka do začátku večera dobrý Smile Ale spíš jen taková jednohubka, zkrátka menší sousto..

EDIT: Viz. Mike, lépe bych to neřekl Grin
Upravil/a Mahoney dne 29.08.2012 23:19
 
Leneren
hRDLA napsal:
Přečetl jsi si vůbec to o těch editech?

EDIT: myšleno na lenerena

ano četl a spoustu jsem jich poupravil pokud ti vadí ten kde je počet těch citací 1 + tak to náležitě opravím
 
Leneren
Mahoney napsal:
Shrnutí pro Whirta.

Leneren založil zbytečné téma ve kterém navíc říkal hlouposti (klasika..). Takže jsem ho zde upozornil že se to nedělá. Následně jsem dostal za pravdu, což ho vyvedlo z rovnováhy, začal tu vyprávět veselé báchorky o vojácích a vrazích. To mě přivedlo k dalšímu příspěvku na jeho hlavu. Ten ho z míry vyvedl ještě více, takže si tu začal vylévat pocity. A takhle se to neslo a neslo, až jsem si začal připadat jako gladiátor a skončili jsme tady. Každopádně jako chuťovka do začátku večera dobrý Smile Ale spíš jen taková jednohubka, zkrátka menší sousto..

hmm zajmavé a kde jsi vzal to že mě to vyvedlo z rovnováhy?
o vojácívh a vrazích jsem se dostal při předkladu mých argumentů ani jeden tvůj argument mě nevyvedl z míry
a které zbytečné téma myslíš? to že jsem se nekoukl kvůli movie makeru na google a radši jsem se chtěl zeptat tady?
 
Leneren
Je mi líto protivníci ale budeme muset pokračovat až zítra toto neberte jako gesto mé kapitulace ne nedělejte si naděje pouze musím pouslouchat
 
hRDLA
a už je to tu zase...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
leneren napsal:
Mahoney napsal:
Shrnutí pro Whirta.

Leneren založil zbytečné téma ve kterém navíc říkal hlouposti (klasika..). Takže jsem ho zde upozornil že se to nedělá. Následně jsem dostal za pravdu, což ho vyvedlo z rovnováhy, začal tu vyprávět veselé báchorky o vojácích a vrazích. To mě přivedlo k dalšímu příspěvku na jeho hlavu. Ten ho z míry vyvedl ještě více, takže si tu začal vylévat pocity. A takhle se to neslo a neslo, až jsem si začal připadat jako gladiátor a skončili jsme tady. Každopádně jako chuťovka do začátku večera dobrý Smile Ale spíš jen taková jednohubka, zkrátka menší sousto..

hmm zajmavé a kde jsi vzal to že mě to vyvedlo z rovnováhy?
o vojácívh a vrazích jsem se dostal při předkladu mých argumentů ani jeden tvůj argument mě nevyvedl z míry
a které zbytečné téma myslíš? to že jsem se nekoukl kvůli movie makeru na google a radši jsem se chtěl zeptat tady?


Ano, přesně to myslím. Ale nešlo mi ani tolik o to, jako o tvou "aktivitu". Ok, tak tě to nevyvedlo z rovnováhy...

PS: A přitom.. Grin
 
Whirt
Díky Macry za shrnutí!
Takže lene, co jsem tak pochopil jedná se o to, že si spousty lidí myslí, že se snažíš o post hunting a já to nemůžu vyvrátit. Je jasné, že spousty věcí na fóru nedodržuješ, teď nemluvím o zbytečných příspěvcích, ale třeba double (ty ještě přijmu) nebo triple postech. Ano člověku se to občas může stát, ale to snad jednou - tobě se to stává pořád.

Nemusíš s malými dotazy zakládat celé zbrusu nové téma a nemusíš psát příspěvky, kde je jen smajlík. Já to toleruju, ale občas mě to leze na nervy, protože koukám na nějaké téma a koukám že 75% příspěvků tam házíš ty...

Buď se můžeme po dobrém domluvit, že přestaneš s tímhle šílenstvím a pro doplnění příspěvku použiješ EDIT. Ale nemluvím jen o editování, mluvím i o jiných věcech - pokud mi tohle slíbíš, tak tě nestihne žádný postih, pokud ne jako napomenutí ti dám třídenní ban.

OK? Domluveno?

EDIT: Prosím nehádej se s lidmi, když je zřejmé že mají totální pravdu. Nemůžu jinak než souhlasit s Rejectem... Totiž Mahoneym...
Upravil/a Whirt dne 29.08.2012 23:28
 
Mike
Whirte, "prego" Smile (prosím)

A silně, silně doporučuji přečíst si tu diskusi.

Ahoj Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Já bych se chtěl omluvit všem, kterým jsem třeba nějak znepříjemnil večer nebo něco podobného. Doufám že v této hádce už nebudeme pokračovat. A pokud nás chceš brát jako tvé nepřátele, pak se tedy vzdávám. Moudřejší totiž ustoupí a hádkou s hlupákem se snižuji na jeho úroveň. Díky že jsi do toho vstoupil i ty Whirte Smile.

PS: Tvůj podpis mě nemálo děsí Grin
PPS: Klidně mi můžete říkat Rejecte, rozhodně mi to od nikoho nevadí Smile.
Upravil/a Mahoney dne 29.08.2012 23:32
 
Mopidu
Hmm... Chce to tu Nagovu Flamewar písničku.

Lene-cílem tohoto topicu je že tu někdo na někoho napíše stížnost a ten na koho to bylo myšleno řekne "OK, poučím se.", ale ty se tu hádáš, s prominutím, zarputile jak moje sestra (a to je co říct) a kdyby ses prostě omluvil a poučil tak by jsme ušetřili hezkých pár stránek. Svobodu projevu máš, ale i fórum mělo, má a bude mít pravidla a navíc některé tvoje příspěvky fakt nedávaj smysl a máš tam spousta gramatických chyb které bijí do očí.

A mám tu i stížnost na všechny ostatní: že se s ním vůbec bavíte Grin je to tvrdohlavec jak pachycepholosaurus (druh dinosaura s lebkou tlustou až několik centimetrů) tak ho ignorujte, mlčením nejlépe vyjádříte svůj názor Smile

Tak. A jestli to po tomhle mém absolutně rozumném příspěvku neutichne, tak zavolám Hulka
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Macraschley1 napsal:
Whirte, "prego" Smile (prosím)
A silně, silně doporučuji přečíst si tu diskusi.
Ahoj Smile

Neboj, italsky umím ty základní slovíčka Smile
A diskuzi si přečtu, protože jsem určitě místy plácal blbosti. (nemluvě o mých slohových chybách, které jsem v té rychlosti v příspěvku udělal Grin)

Mahoney napsal:
Já bych se chtěl omluvit všem, kterým jsem třeba nějak znepříjemnil večer nebo něco podobného. Doufám že v této hádce už nebudeme pokračovat. A pokud nás chceš brát jako tvé nepřátele, pak se tedy vzdávám. Moudřejší totiž ustoupí a hádkou s hlupákem se snižuji na jeho úroveň. Díky že jsi do toho vstoupil i ty Whirte Smile.

PS: Tvůj podpis mě nemálo děsí Grin


Není zač, ale musím poděkovat BigNordovi, protože ten mě na tuto hádku upozornil - nebyl jsem zrovna na fóru, tak jsem sem přispěchal...

PS: To byl účel a když to říkáš i ty, tak to je co říct.

EDIT: Skvělej podpis Macry Grin
Upravil/a Whirt dne 29.08.2012 23:35
 
Mike
Whirt napsal:
Macraschley1 napsal:
Whirte, "prego" Smile (prosím)
A silně, silně doporučuji přečíst si tu diskusi.
Ahoj Smile

Neboj, italsky umím ty základní slovíčka Smile
A diskuzi si přečtu, protože jsem určitě místy plácal blbosti. (nemluvě o mých slohových chybách, které jsem v té rychlosti v příspěvku udělal Grin)

Mahoney napsal:
Já bych se chtěl omluvit všem, kterým jsem třeba nějak znepříjemnil večer nebo něco podobného. Doufám že v této hádce už nebudeme pokračovat. A pokud nás chceš brát jako tvé nepřátele, pak se tedy vzdávám. Moudřejší totiž ustoupí a hádkou s hlupákem se snižuji na jeho úroveň. Díky že jsi do toho vstoupil i ty Whirte Smile.

PS: Tvůj podpis mě nemálo děsí Grin


Není zač, ale musím poděkovat BigNordovi, protože ten mě na tuto hádku upozornil - nebyl jsem zrovna na fóru, tak jsem sem přispěchal...

PS: To byl účel a když to říkáš i ty, tak to je co říct.

EDIT: Skvělej podpis Macry Grin

To jsem rád, že "si capisco" Smile ...

Určitě přečti. Stojí to za to. Místy člověk neví, zda se má smát, či brečet.

Děkuji za pochvalu podpisu. Smile (Tvůj mě stejně jako Mahonyho děsí Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Mopidu napsal:

A mám tu i stížnost na všechny ostatní: že se s ním vůbec bavíte Grin je to tvrdohlavec jak pachycepholosaurus (druh dinosaura s lebkou tlustou až několik centimetrů) tak ho ignorujte, mlčením nejlépe vyjádříte svůj názor Smile


Já vím. Ale když já tolik nesnáším když si někdo nedá říct Grin.
 
Mopidu
Mahoney napsal:
Mopidu napsal:

A mám tu i stížnost na všechny ostatní: že se s ním vůbec bavíte Grin je to tvrdohlavec jak pachycepholosaurus (druh dinosaura s lebkou tlustou až několik centimetrů) tak ho ignorujte, mlčením nejlépe vyjádříte svůj názor Smile


Já vím. Ale když já tolik nesnáším když si někdo nedá říct Grin.

Taky jsi pachycepholosaurus Grin
(pardon za SPAM)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Smile Dobře... Poslední spam, který se dnes na webu objeví, aby jsme se všichni zase naladili do té správné ulítlé naší fórmanovské atmosféry:
youtu.be/UNAr5tzZx()dk?t=23s
Odstraňte závorky
Upravil/a Whirt dne 29.08.2012 23:49
 
Leneren
Whirt napsal:
Díky Macry za shrnutí!
Takže lene, co jsem tak pochopil jedná se o to, že si spousty lidí myslí, že se snažíš o post hunting a já to nemůžu vyvrátit. Je jasné, že spousty věcí na fóru nedodržuješ, teď nemluvím o zbytečných příspěvcích, ale třeba double (ty ještě přijmu) nebo triple postech. Ano člověku se to občas může stát, ale to snad jednou - tobě se to stává pořád.

Nemusíš s malými dotazy zakládat celé zbrusu nové téma a nemusíš psát příspěvky, kde je jen smajlík. Já to toleruju, ale občas mě to leze na nervy, protože koukám na nějaké téma a koukám že 75% příspěvků tam házíš ty...

Buď se můžeme po dobrém domluvit, že přestaneš s tímhle šílenstvím a pro doplnění příspěvku použiješ EDIT. Ale nemluvím jen o editování, mluvím i o jiných věcech - pokud mi tohle slíbíš, tak tě nestihne žádný postih, pokud ne jako napomenutí ti dám třídenní ban.

OK? Domluveno?

EDIT: Prosím nehádej se s lidmi, když je zřejmé že mají totální pravdu. Nemůžu jinak než souhlasit s Rejectem... Totiž Mahoneym...

Hele whirte já nechci nic říkat ale už má první odpověd na jeho příspevěk bylo že to uznávám a že má pravdu já to uznal a shrnul jsem v něm vše co jsem chtěl říci já už ani nevím proč se to řešilo dál
Nemusíš s malými dotazy zakládat celé zbrusu nové téma
Za tohle se teda omlouvám já myslel že když se slušne zeptám takže mi tak bude i odpovězeno ale asi jsem to jak vidno přehnal
Buď se můžeme po dobrém domluvit, že přestaneš s tímhle šílenstvím a pro doplnění příspěvku použiješ EDIT.
s tím editem naprosto souhlasím a budu se na 100% to splnovat
teď nemluvím o zbytečných příspěvcích, ale třeba double (ty ještě přijmu) nebo triple postech. Ano člověku se to občas může stát, ale to snad jednou - tobě se to stává pořád.

ano toto také nebudu dělat tím bych řekl že jsme se domluvili co ty nato?
E: Mopidu já jim už dávno napsal aby mě ignorovali......
EE:Whirte ? kde si sebral tu písničku?Není to ta jak si opsal psal její melodii na chatu?
Upravil/a Leneren dne 30.08.2012 10:30
 
Diego
Zajímavá diskuze.....

Leneren: Oni mají pravdu....
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist