Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Leneren
Diego napsal:
Leneren napsal:
Může mi prosím někdo odpovědět na zbytek mých připomínek? A taky proč byl tedy postižen jenom hRDLA, když i Diego ho urážel jinde než v Hate parku. A Diego, prosím buď té dobroty a, jak to tedy je s hádkami a Hate parkem. Zajímalo by mě, jak to teda je, když jsou hádky tady další závaží...

Lene, buď té dobroty a ukaž mi, KDE jsem hRDLU urážel a jak? Wink

Já nevím, ale to jakým způsobem jsi ho provokoval (viz nekonečná) a útočil na něj ti jako urážení nepřipadá? Mě, totiž ano.
 
Diego
Leneren napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Může mi prosím někdo odpovědět na zbytek mých připomínek? A taky proč byl tedy postižen jenom hRDLA, když i Diego ho urážel jinde než v Hate parku. A Diego, prosím buď té dobroty a, jak to tedy je s hádkami a Hate parkem. Zajímalo by mě, jak to teda je, když jsou hádky tady další závaží...

Lene, buď té dobroty a ukaž mi, KDE jsem hRDLU urážel a jak? Wink

Já nevím, ale to jakým způsobem jsi ho provokoval (viz nekonečná) a útočil na něj ti jako urážení nepřipadá? Mě, totiž ano.

Pořád to píšu, ukaž kde. Wink
 
EldeR
Lene nech toho prosím, když se na to podíváš s odstupem, musíš uznat, že hRDLA si o to vysloveně koledoval a v tomhle případě se musím přiklonit na stranu moderátorů, neboť si osobně myslím, že míra benevolence byla dost velká a ústupků bylo učiněno mnoho, třeba i tím, že se někteří členové fóra radši stáhli do pozadí a "drželi hubu", jenom aby nerozpoutávali hysterické debaty, které měly jediný účel a to, ukázat "jedinou pravdu a jediný správný názor".
Chápu tvoje okouzlení rebelií, ale nedělej prosím kvůli tomu ze sebe debila, myslel jsem, že o věcech trochu víc přemýšlíš.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Michcal
Ahoj Lidi, na diskusi uživatele Kolousek001 nereagujte je to troll. Znám ho pro jeho projevy čekání na češtinu south park, a projel jsem si jeho komentáře i na jiných forech.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Lord Rade
Michcal - (Mi chcal) lol říkal jsem si jestli tvůj nic čtu správně Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Michcal
Tak mi říkali na vysoký. Důvod bylo že lidí se jménem Michal bylo několik
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Mike
Michcal napsal:
Ahoj Lidi, na diskusi uživatele Kolousek001 nereagujte je to troll. Znám ho pro jeho projevy čekání na češtinu south park, a projel jsem si jeho komentáře i na jiných forech.

Ahoj, bere se na vědomí. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Lord Rade
Michcal napsal:
Tak mi říkali na vysoký. Důvod bylo že lidí se jménem Michal bylo několik


Mohli tede vymyslet něco lichotnějšího Grin (Mě zas lidi, co jsem s něma kamarádil na základce říkali Milka a říkají mi tak i teď + další noví lidé se kterýma mě seznámí - překvapuje mě, že si tu přezdívku tak snadno zapamatují i oni. No chtěl jsem se toho zbavit, ale co už.)
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Nerevar
Já se jmenuju Fanda a na zákadce sem byl Frnda, takže si neztěžujte Grin
 
Whirt
Hele... Já se jmenuju Ivan...
A na základce, vždycky o vánocích, padala ve třídě hláška "Ha! Ivan!"
A jednoho krásného zimního dne děti přišli na to, že ta pímenka "Há I Vé" tvoří jednu pěknou nemoc.
 
Michcal
Kdyby mi ta přezdívka vadila, tak bych si nedal takový nick. jde o to, že jsem jí přijal s humorem.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Lord Rade
Ano, tak z každého jména se dá udělat sranda Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
hmmm a já myslel, že to tady je na hádání a ne seznamka Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Mně vždycky říkali příjmením, přezdívek jsem prakticky neměl. Na počátku mi to vadilo a dnes jsem si už zvykl tak, že sám o sobě někdy mluvím ve třetí osobě s užitím příjmení Grin

@EldeR: Láska je všude, Ježíš je mocný. Raduj se, synu!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
EldeR napsal:
hmmm a já myslel, že to tady je na hádání a ne seznamka Grin Grin


Holt v dobách míru slouží i kolbiště jiným účelům. Aspoň se nezapomene, že to tu téma stále je, kdyby ho bylo zapotřebí... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
@Ligos: Já s tebou v podstatě souhlasím, akorát mě trochu ten obsah posledních příspěvků zmátnul Grin

@Naga: Bohužel nemám jediný důvod k radosti, nebo velebení božího syna, nicméně jsem myslel, že ty jsi "Svatý sudí" a ne interpret boží vůle pro zatvrzelé ateisty Grin
P.S. Mě nedostanete pánbíčkáři.... Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Lord Rade
Uctívejte Ásy a zapomeňte na toho směšného Bílého Krista!!!
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Všichni zmlkněte a skloňte se před jediným pravým Bohem! Jmenuje se Josífek a je mentálně retardovaný nesmrtelník. Což leccos na světě vysvětluje... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Pověz mi o tom Josífkovi a já popřemýšlím, jestli ho uznám za jednoho z mých bohů
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
EldeR napsal:


@Naga: Bohužel nemám jediný důvod k radosti, nebo velebení božího syna, nicméně jsem myslel, že ty jsi "Svatý sudí" a ne interpret boží vůle pro zatvrzelé ateisty Grin
P.S. Mě nedostanete pánbíčkáři.... Angry


Chmmmm.... Angry
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist