Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co by jste na Skyrimu změnili
Gothrin
určitě mě prudí truhla inventáŕ, nemožnost vytřídit věci cena / váha, pak by se hodili brašny na koně ..
při pokřiku bouře, to odnášej všichni okolo, pomocník tvůj kůň atd, jen ty ne .. když si sedneš na koně, tak ho blesk pod tebou zabije a ty nic Grin
 
Andros
Pain napsal:
rozhodně bych si přál aby byla hlavní linie delší, cca. 15 hodin je málo a to hodně slibovali že by to mělo zabrat kolem 30 hodin


Říkali 300 hodin a ne 30. NAvíc to říkali o celé hře a ne jen o hlavní linii. TO by asi byla blbost, kdyby prezentovali hru tím, kolik nám zabere hlavní linie času.
 
Barbar
Vraátil bych atributy ( více různorodost v rasách atd) a jejich zvedání to mě fakt sere že to už není. (ale ne jak Oblivion trochu lidštěji)

Upravil bych a vylepšil qvestové linie Magu, Cechu vrahů a znova bych založil řád čepelíSmile
 
MortuusDominus
Mě to přijde všechno nějaký moc rychly - lečení vampýrství mi přišlo moc jednoduchý - třeba u těch mágů (ještě je teda nemám hotovy) se mi líbili sice guesty, ale fakt se mi nezdá, že se nováčkovi ihned ozve nějakej vyšší řád - moc rychly ... v Oblu mi to přišlo věryhodný, když jsem si musela opatřit doporučení, aby mě vůbec na nějakou univerzitu přijali.
EDIt. : a deník mi příjde takový přehledný-nepřehledný...Mohl být lepší
Upravil/a MortuusDominus dne 16.11.2011 13:50
 
Gothrin
jj postupy jsou takový moc rychlý, dostat se v oblvionu na post arcimága byla makačka .. tady to je za chvilku, ... prostě bych si ty cesty na vrchol představoval klikatější Grin
 
Barbar
Inventář + oblíbené hodit na klavesy1-9
 
Trhanec
Co vám všem furt vadí na tom inventáři? Vždyť je krásně přehlednej.. Já si na něj nemůžu steěžovat
 
StriderCZ
Měnil bych kompas a mapu, v Oblivionu mi pasovala víc.
Jinak zatím jsem zcela uchvácen, nevadí mi ani level scaling. Zdá se mi, že se Betsheda (narozdíl od mnoha jiných společností, nebo politiků) poučila z chyb a odstranila většinu zásadních nedostatků.
Skyrim se v současné době nejvíce blíží mému ideálu, vyjádřeného Lukášem Grygarem (úvod recenze hry GODS, Level 135)

Zamyslete se, co je podle vás znakem kvalitní počítačové "hry na hrdiny". Tabulky se statistikami? Záplava questů? Medovina tekoucí proudem? Ženské postavy s naddimenzovaným poprsím? Tohle všechno mnoho současných RPG nabízí, ale nic z toho nedělá dobrou hru. Pudlovo jádro ale dřímá někde jinde, ve zdánlivě banálním detailu- rozhlížení se. Pořádné erpégéčko totiž poznáte ve chvíli, kdy se vám v něm chce rozhlížet. Vylézt na kopec a rozhlédnout se. A když není kopec, tak na nejbližší věž, střechu stodoly, stožár plachetnice, nebo otevřít mapu a kochat se neprobádanými oblastmi., kde možná číhají nepřátelé o dvacet úrovní silnější, ale VY se tam jednou dostanete, to dá rozum. Ale nejde jen o technickou možnost rozhlédnutí se, ať už kamerou v pohledu první, nebo třetí osoby, izometricky, nebo z ptačí perspektivy. Důležitá je ta chuť a chuť se rozhlížet nevykřeše ani sebelepší engine, když do něj autoři nenasypou poctivý virtuální svět.
 
Kresuky
to vadný sekáníPff!
Ork
 
Agrael
Inventář a mapa - vypadá pěkně ale je nepřehledná.
 
Trhanec
Nevím, kam to vložit, tak se zeptám tady... Když chci něco očarovat, tak mám třeba na posílení many, což má zrychlit rege many o 20% a když na to kliknu skočí tam 13...? To je podle levelu nebo co?
 
Wawer Rewold
Mě teda štve, že ty draci vypadaj jak přerostlý neropýři. Správnej drak má mít zadní nohy, PŘEDNÍ NOHY a křídla a ne přední nohy a křídla v jednom.... Frown
 
Liptajs
inventar a mapa - hezky ale neprakticky
friendly fire - kouzla a shouty pusobi na spojence (jasne je to logicky ale je to pekne na pytel a neni moznost to vypnout)
level scaling - jednou dung musim vynechat, podruhe ho prolitnu
drobnosti jako treba ze nemam telo (jsem zahaleny kapi, oblicej nikde, nohy nikde..)
Jinak je to ale povedena rozsahla a nadherna hra, ackoliv me prdesle TESka nechytli, tohle je parada Smile
Upravil/a Liptajs dne 17.11.2011 09:21
 
Ambushc
Já bych změnil ten sloupec když se ti otevírají oblíbené - Q bych ho rozdělil na řevy a na kouzla a na zbraně takhle v tom mam bordel Smile
 
sir emental
Nejhorší je necitlivost šipek, čudlíků apod. Třeba takové tvoření postavy byla hrůza, nebo když člověk obchoduje a neklikne na písmenko ale jen o kousek vedle tak skončí obchod :/ Taky mě štve nemožnost F1-F4, 1-9 a celkově inventář...
 
Sharie
mě štve že mi nikdy jabka nezůstanou v míse Grin. Je to děsný člověk si chce vybavit byt, po hodině práce odejde a když se vrátí domů, všechny sýry a ovoce sou poházený po zemi!Angry ..děsný.. Grin
A stačí drknout do skleničky a už jí nenarovnám Grin
Upravil/a Sharie dne 19.11.2011 18:09
 
sir emental
Sharie napsal:
mě štve že mi nikdy jabka nezůstanou v míse Grin. Je to děsný člověk si chce vybavit byt, po hodině práce odejde a když se vrátí domů, všechny sýry a ovoce sou poházený po zemi!Angry ..děsný.. Grin
A stačí drknout do skleničky a už jí nenarovnám Grin



Tak tohle se mi přesně stávalo v Battlehornu Smile Vystavoval jsem tam artefakty 2 hodiny a pak to všecko propadlo podlahou :/
 
MortuusDominus
Grin DOBRÝ Grin Ono vůbec ta manipulace s předměty je horší, dřív to šlo aspoň chytit "za konkretní část"
 
Sharie
jo a jak se některý věci točí i když nechci a u jiných mi trvá 5 minut nez se mi to podaří o něco otočit! Grin A taky se mě jednou stalo, že sem vzala jednu přísadu z nějaké misky a najednou všechny ostatní i miska zmizely! Frown Ale až na tu manipulaci s věma sem žádný chyby skoro neobjevila Wink.
 
sir emental
Ale vítám možnost házet předměty po NPC, když mne jeden nejmenovaný kovář nabonzoval že kradu, hned dostal steel ingotem přes hlavu! a jak to cinklo!!!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist