Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co by jste na Skyrimu změnili
tonym95
určitě bych povolil více jak 1 prsten na ruku přibližně 2-4 ...
 
Debaz
Zdravím

změnil bych :

hlavní trn v oku je pro mne hlavní dějová linie která je strašně primitivní lehká a nemastná neslaná... když jsem skončil tak jsem něvědel jestli si ze mě ta hra nedělá prdel. na levelu 52...

v pozdejší fázi hry kdy mám tezkou zbroj, jednorucni mece kovarstvi a ocarovani na maximalni urovni mi ta hra prijde primitivni i na tezke urovni... proste skoro kazde monstrum dam na ranu max dve tri. tezsi moby mam obcas problem.

prsten jen jeden? :-D mam snad 2 ruce :-)

Na to jak je to rozsáhlá hra tak je zde i hodně málo monster. Ted uz me to ani nebavi kdyz vim ze nenajdu nic noveho.

Draci strašně slabí

očarování moc malý výběr :-) ale to se dá odpustit :-)

málo unikátních zbraní armoru :-) (mám projetou celou mapu)


Ale jinak hra super dávám 93 % tyhle chyby sou jen kosmetické až na tu dejovou linii ta je hrozna....

prostředí je luxusní dech beroucí proste nárez, nektery questy sou dobry, nabozenstvi je taky dobry :-) proste super hra
 
tonym95
Debaz napsal:
Zdravím

změnil bych :

hlavní trn v oku je pro mne hlavní dějová linie která je strašně primitivní lehká a nemastná neslaná... když jsem skončil tak jsem něvědel jestli si ze mě ta hra nedělá prdel. na levelu 52...

v pozdejší fázi hry kdy mám tezkou zbroj, jednorucni mece kovarstvi a ocarovani na maximalni urovni mi ta hra prijde primitivni i na tezke urovni... proste skoro kazde monstrum dam na ranu max dve tri. tezsi moby mam obcas problem.

prsten jen jeden? :-D mam snad 2 ruce :-)

Na to jak je to rozsáhlá hra tak je zde i hodně málo monster. Ted uz me to ani nebavi kdyz vim ze nenajdu nic noveho.

Draci strašně slabí

očarování moc malý výběr :-) ale to se dá odpustit :-)

málo unikátních zbraní armoru :-) (mám projetou celou mapu)


Ale jinak hra super dávám 93 % tyhle chyby sou jen kosmetické až na tu dejovou linii ta je hrozna....

prostředí je luxusní dech beroucí proste nárez, nektery questy sou dobry, nabozenstvi je taky dobry :-) proste super hra


tak třeba u očarování mám na výběr ze spousty kouzel je to jenom o tom kolik toho zničíš ... a dějový linie sou ve hře dvě pokud vim
 
sankuri
Me osobne vadi jen drobne detaily, napr ze kdyz s nekym mluvis na ulici a jde kolem strazny narazi do tebe a hned zacne mluvit a mluvit cimz prekryje tvuj rozhovor.

Vsichni vsechno vedi. Vetsinou to nevadi zas tolik az na jednu vyjimku. Hostinsky ve vorarove vam jako drb oznami ze ve vetrnem zlebu na druhem konci mapy nejaky maly kluk vzyva temne bratrstvo. Kdybych neco takoveho delal tak maximalne tajne a ne tak aby si o tom povidaly straze po cele mape (nehlede na to ze s tim nikdo nic nedela).

Jinak si vlastne na nic jineho vylezene do oci bijiciho nevzpominam:-)
 
Andros
Tjn, to mě taky docela štve. Jdeš okolo jakýhokoliv npc a hned do tebe jede jeho osobní život. JE to dost nereálný. Když jdu po ulici, tak mě taky každej nezdraví a neříká, že chytl šíp do kolena. Bylo by dobrý, kdyby si tyhle výlevy nechali až po navázání konverzace a ne, že jen okolo nich projdeš.

Pak už mě docela otravuje hlas stejnýho dabéra. Ten kovář z riverwoodu má stejný hlas snad jako 100 dalších jiných npc. Třeba Bethesdě Skyrim vydělá tolik, že si najmou na příští hru víc dabérů.
Skyrim mi přijde špatně optimalizovaný. Takovej Fallout 3 mi na mým krámu šel bez jedinýho škubu a pádu. Skyrim sotva rozjedu na nejnižší rozlišení s nejnižšími detaily a stejně se to škube a dost padá. Snad to fixne nějakej ten patch.

Asi bych znova zavedl systém oblíbenosti (myslím, že ve hře není).
Související s tím bych trochu vylepšil systém reagování okolí. Je pěkný, že na mě lidi reagují, když jsem nemocný, nebo že mi někdy říkají ještěrko. NEbo když mám oblek cechu zlodějů, tak na mě taky stráže někdy jinak zareagují, ale prostě bych to trochu vylepšil. Když jsem třeba arcimág, nikdy jsem nic neukradl, nikoho nezabil, nosím arcimágovo roucho, tak by na mě měli pohlížet s respektem, místo toho si toho v mý guildě většina nevšimne, a to nemluvím o obyčejných lidech.

No jsou to takový maličkosti. Skyrim mám rád, ale docela bych si rád užil roleplay se vším všudy a bez sekání Grin
Upravil/a Andros dne 30.11.2011 12:42
 
Graveyard
Já bych změnil:
1. inventář s náhledem postavy
2. samoléčení a obnovování many - k čemu pak jíst a spát?
3. proč nedochází k poškozování zbroje a zbraní?
4. prsteny:mám snad 2 ruce! (10 prstenu by opravdu bylo moc)
5. čelenka se dá nosit i pod kápí ap.
6. chybí mi rychlá volba(oblíbené) na klávesnici
7. chci si vyrábět lektvary, očarovávat a vařit kde chci

možná bych ještě na něco přišel,ale myslím že zatím stačí
 
Gothrin
chyběj i pláště, vak na věci na koni, uvítal bych uzamčení věcí na poličkách. atp. třídění věcí v inventáři. výroba vlastních kouzel (pokud vím nejde, ale nepátral sem po tom)
 
Mara
Graveyard napsal:
Já bych změnil:
1. inventář s náhledem postavy
2. samoléčení a obnovování many - k čemu pak jíst a spát?
3. proč nedochází k poškozování zbroje a zbraní?
4. prsteny:mám snad 2 ruce! (10 prstenu by opravdu bylo moc)
5. čelenka se dá nosit i pod kápí ap.
6. chybí mi rychlá volba(oblíbené) na klávesnici
7. chci si vyrábět lektvary, očarovávat a vařit kde chci

možná bych ještě na něco přišel,ale myslím že zatím stačí


ta rychla volba tam je ... kdyz si das predmet do oblibenych ... tak pak zmacknes Q vyberes si jakej ches predmet a zmacken cislo od 1 do 8 myslim
Mááára
 
mita
Já mám Skyrim rád ale asi by bylo lepší tam něco změnit třeba 1. Kalhoty přilepené k tryku ?? Když chci aby viděli mé ,,svaly" tak tam nechci běhat v trenkách ..... to i v Oblu to bylo lepší
2.Když mate psa a čtete si tytulky tak to vypadá asi takhel.. ,,Teď poslouchej dragonborne řeknu to jen jednou. Ta maska která tě může udělat nesmrtelným se nachází v ,,Woof "








(Woof) = štěkot psaPff!Pff!wowSad
 
Andros
Ještě by se mi docela líbilo, kdyby bardská škola byla k něčemu (hrát na nástroje), líp bych vyřešil kameru(docela nešikovně vyřešená + nechápu, proč u vlkodlaka není pohled 1. osoby), víc animací pro naše postavy (když už se postava naklání k enchanterskýmu stolu, tak proč by si nemohla lehnout do postele, pít z půlitru, jíst atd..)

Společníci by mohli mít víc možností (dát jim jakýkoliv oblečení.. Když dostanou oblečení s nižším armorem, tak ho neequipnou, + můj mág společník často používá luk, který jsem mu vůbec nedal..)
 
MortuusDominus
Celkem by se mi tam líbila dovednost Boj beze zbroje a nějaký vrhací hvězdice nebo dýky, jak tomu bylo kdysi v Morru...Nebylo by naškodu je zase vskřísit.
 
Jean
1.No to rychlý přepínání to je taky "docela" povedený. Už se mi párkrát stalo, že jsem uprostřed bitky nebo těsně před ní stál proti soupeři se dvěma světlama v každý ruce. Nejdřív jsem to nechápal, teď mi to připadá jako legrace, už jsem si na to zvyk. Už chodím připravenej, pouze když mě někde přepadnou cestou, tak se to občas i stane.
2.Kouzlo "Detect Life" bych dal dřív. To je podle mě základ vědět, kdo je kde schovanej.
3.A kouzlo "Světlo" jako takový. V Oblivionu světlo = vidím ať vlezu kam vlezu. Tady světlo a většinou uvidím co potřebuju.
4. Výrobu dračích zbraní bych přidal ze zvědavosti.
Až mě něco napadne, tak to připíšu.
 
Aranea
určitě by se hodilo, kdyby u jednotlivých částí inventáře bylo popsáno, kolik váží. Například celková váha zbraní, zbrojí, lektvarů atd. Aby člověk furt nemusel prohledávat inventář a zjišťovat, co mu tam válí za zbytečný metráky...
 
Lunthatcoss
Je toho opravdu hodně co bych tam změnil. Prsten na každý prst, možnost mít 3 řetízky..

Možnost mít obouručák na zádech a střílet momentálně z luku

Pouzdra na meče atd atd atd
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
sparkk
Neviem, že či aj vám vadí, že proste máte dlhý boj a máte 50hp a váš nepriatel tiež. A zrazu proste len to zastavíte a skomzumujete vsetkok jedlo co mate v inventari a znova mate plne zdravie..skoda, ze sa neda nastavit to, ze sa pocas boja nemozno ist do inventara. Ze si proste dat do oblubenych magiu, zbrane a keby ste sa chceli vyliecit, tak proste staci magia "heal" .. a ked vam dojde mana, tak mate po chlebe.
Upravil/a sparkk dne 31.07.2014 01:34
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist