Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Radioaktivní sniper
BadWolf
Není náhodou dneska pátek?
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
nato si kápl
 
Diego
To jste si toho všimli brzo.....Grin

Už psal, že ho dodělává.
 
hRDLA
Později odpoledne, když už měli osadu daleko za sebou, se přátelé rozhodli, že se na chvíli zastaví, aby si odpočinuli. Posadili se z druhé strany na ochoz billboardu u silnice. Strana obrácená na silnici byla tak zničená, že už reklama, která tam byla původně, nebyla vůbec vidět. Místo ní tam byl nasprejovaný název nějakého gangu, který ani Danny, ani Hrdla neznal.
Vylezli po žebříku a posadili se na železný ochoz. Hrdla vytáhl z batohu konzervy a začal si je prohlížet. „Celkem zajímavý tyhle konzervy, ještě z období před válkou. Museli bejt uskladněný v jednom z těch velkých krytů, který postavili před válkou.“
„Jak víš o nějakých krytech? O tom sem v životě neslyšel.“ Odpověděl mu zaujatě Danny.
„No víš, zatímco tys seděl na prdeli v Ultraradu a četl ty svoje chytrý knížky, já jsem se bavil s lidma. Mezi nima se našlo i pár poutníků ze severu, který říkali, že všechny tyhle zásoby pocházej z velkých podzemních děr, který postavili lidi před válkou a měli sloužit jako kryty. Zásoby, jako jídlo, první pomoc nebo oblečení se do nich dopravili s předstihem, jenom lidi to nestihli včas.“
„Zajímavý, vsadím se, že tam měli i zbraně jako Dragunov. Když už o tom mluvíme, ukaž mi ten zásobník z toho obchodu, jestli tam vůbec pasuje.“
Hrdla se podivil. „Jakej zásobník? O čem to sakra mluvíš?“
„No o čem bych asi mluvil, ten zásobník, jak sme koupili od toho šílenýho dědka. Snažíš se mi říct, že žádnej nemáme?!“
„A kdy bysme ho sakra sebrali, ten dědek žádnej neměl a ty si na to nijak nereagoval, tak sem si myslel, že to bereš.“
Danny se chytil za hlavu. „Ježiš, já sem debil. Takhle si zkazit šanci sehnat zásobník. Já sem to vůbec nějak nevnímal. Nějak sem se zabral do toho smlouvání. To snad není možný, to snad není možný. Já sem vůl…“
Zatím co si Danny nadával a litoval se, sbalil Hrdla plechovku zpátky do batohu a zvedl se. „Tak vyrážíme ty bábovko, v další osadě určitě nějakej zásobník mít budou. Nebo třeba narazíme na ten záhadnej kryt a bude plnej zásobníků do dragunova. Ale zatím se musíme pohnout, nechci trčet někde na silnici, až zapadne slunce.“
Po pětiminutovém odpočinku vyrazili dál po silnici. Za těch několik dní co byli na cestě, si všimli, že čím víc se dostávají na jih, tím po cestě potkávají různých podivínů. Povětšinou to byli poutníci jako oni s batohem na zádech, v roztrhaném oblečení a s nenabitou zbraní pro zastrašení. Méně často potkali i rodiny putující za lepší místem na sever, kamarádi však věděli, že tam nic lepší nenajdou. Jednou se dokonce museli schovat mimo silnici, protože se nějakým banditům podařilo dát dohromady náhradní díly pro auto a proháněli se po silnici.
Naštěstí daleko nedojeli a nějakých sto metrů za schovanými kamarády vjeli do jedné z mnoha velkých děr na silnici, dostali smyk a několikrát se otočili. Přežil to jen jeden, takže nebylo možno prohledat jejich těla, ale naštěstí byl dost zmatený, aby si nevšiml kamarádů, kteří utíkali od místa nehody, jak jim síly stačili.
Už se začínalo stmívat, když kolmo nad cestou před nimi byl vidět most. Danny usoudil, že se nejspíše jedná o nadchod nad silnicí. Hrdlovi se to však nelíbilo a začal mít obavy. „Hele, to se mi nějak nezdá, ideální místo pro přepad. Radši se vrátíme, kus zpátky byla nějaká farma, kde by se dalo přenocovat.“
Danny zakýval hlavou, když v tom se směrem od mostu ozval ženský křik. Kamarádi se lekli a strnuli na místě, první se probral Danny a rozeběhl se k mostu. „Tak dělej, zjistíme, co se tam děje. Někdo potřebuje pomoc.“
„Zbláznil si se, neslyšel si, co jsem před chvílí řikal? Můžem tam umřít.“
„Tady je někdo podělanej, jako malá holčička. Neboj, já tě ochráním. A ať tě ani nenapadne se urazit“
Hrdla nesnášel, když si z něj dělal srandu. „Bože no tak jo. Ale dělám to kvůli někomu v ohrožení, ne kvůli tobě. A nejsem uraženej!“ Dohnal Dannyho a oba zrychlili k mostu, odkud byly slyšet zvuky boje.

P.S.: Moc děkuji BadWolfovi, který nám všem řekl, co je za den. Bez něj bychom to vůbec nevěděli Grin.
Doufám, že se vám dnešní díl líbil. Pokud chcete další, klikněte na "kvalitní příspěvek" a napište komentář.


https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Hele, u mně je úspěch už jenom to, že jsem věděl, že je pátek Grin
Tak si toho važte Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
Opět pěkný díl!

BadWolf: Vážím!
 
hRDLA
Diego napsal:
Opět pěkný díl!

BadWolf: Vážím!


Díky.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
hRDLO nebyl bys tak hodný, že by si zvýšil produktivitu dílů ?
 
hRDLA
Hele, už tak sem při mé lenosti dost vytížen. 4 díly povídky týdně (RS a VT) je až až. Možná v budoucnu.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
Sad
 
Vojta
precetl sem sice jen jeden dil ale je to luxus...postapokaliptika s dvema kamosema a kapkou dobreho humoru...vetsina vsch pribehu se mi libila ale tady na tohle si urcite najdu cas abych to precetl komplet cele...jen tak dal
 
hRDLA
Když byli nějakých deset metrů od mostu, Hrdla zakopl a upadl na zem. Danny neztrácel čas a jen se otočil, jestli je Hrdla v pořádku. Jakmile viděl, že ano, opět zrychlil a proběhl pod mostem.
Až nyní si všiml, že je to železniční most, proto byl poměrně úzký, ale koleje vedly i dále na úrovni mostu po náspu, takže znemožňovali vidět co se na druhé straně děje.
Danny proběhl asi dvěma metry tmy pod mostem, a když vyběhl na druhé straně, oslnilo ho slunce. To se ukázalo jako kritické, jelikož jakmile se rozkoukal, ozval se za ním mužský hlas. „V klidu mladej, nic nezkoušej, jestli chceš zůstat naživu. To co ti držím u hlavy je upilovaná brokovnice, která ti změní hlavu na kaši. Pěkně si skočil do naší pasti. SCARE, VIOLET můžete vylýzt.“
Zpoza rozpadlého vraku auta se vynořily dvě postavy. Muž, okolo čtyřiceti s velkou jizvou přes celý obličej a v ruce držící baseballovou pálku s omotaným ostnatým drátem. Dívka, které nebylo víc než dvacet, vypadala ustrašeně. Neměla žádnou zbraň a Danny usoudil, že s nimi není dobrovolně. „Co po mně chcete? A proč se sakra ta dívka jmenuje Violet, když na sobě nemá nic fialového?“
Muž stojící za Dannym ho praštil vší silou zbraní do hlavy. „Drž hubu ty mladej parchante. Si myslíš, že jsi vtipnej? Radši pomalu sundej batoh a už se nevyjadřuj. Violet, pojď ten batoh prohledat a Scary ty na ní dej pozor, ať se zase nepokusí utíct.“
Dannymu se potvrdila jeho teorie, ale stále byl přepadnutý. Takže si začal pomalu batoh a potichu si mrmlal. „Kde je sakra ten Hrdla? To to bere z druhý strany zeměkoule?“ Pak se podíval na Scara. „Hele ty pořezanej, co se mnou hodláte dělat, až mě okradete? To mě jako znásilníte?“
„Vážně vtipný, co si myslíš? Samozřejmě, že tě zabijeme.“
„No to máte vážně domyšlený, proč mě teda nejdřív chcete okrást, když mě stejně zabijete?“
Danny hrál o čas, před pár vteřinami si všiml vedle sebe stínu, který nebyl jeho. Někdo musel být na mostě, nejspíše Hrdla, takže se je snažil zdržet, dokud Hrdla něco nevymyslí.
„Hele, von má pravdu, prostě ho zabijem a bude klid. Ty jeho keci jsou fakt otravný.“
Najednou se ze shora ozval hlas. „Nemyslím si, mě přijde celkem vtipnej.“
Všichni se podívali nahoru, stál tam Hrdla. Scar vypadal překvapeně. „Co to kur…“ Už to ale nedořekl. Hrdla seskočil dolů a za letu zasekl svojí mačetu Scarovi do krku. Z rány začala stříkat krev a Hrdla se hned po dopadu svalil na zem.
Danny využil příležitost a otočil se, chytil banditu za brokovnici, ta se po uvolnění banditova sevření okamžitě rozpadla, a bouchl ho loktem do obličeje. Bandita se zakodrcal a ztratil rovnováhu, začal padat dozadu a jeho pád zastavil až výčnělek tyče od dopravní značky, který se mu zarazil do lebky. Byl na místě mrtvý.
Danny sebral svůj batoh a pomohl se zvednout Hrdlovi. Ten jakmile se zvedl, rozhlédl se okolo. „Nemáš zač, a hele, nebyli náhodou tři ještě nějaká dívčina.“
„No vidíš, támhle utíká.“
„Musíme jí dostat. Sleduj tohle.“ Hrdla sebral ze země kámen a hodil ho směrem k Violet. Minul. „!@#%§, pojď, musíme jí chytit.“
Danny zavrtěl hlavou. „Kašli na to, stejně jim nepomáhala dobrovolně. Radši prohledáme ty mrtvoly a budeme vrátíme se do toho baráku na noc. Jinak musim uznat, ten tvůj skok, to byl masterpiece. Úplně jako Spider-man.“
„Seš v pořádku, jakej pavouk?“ Hrdla zvedl obočí, jelikož to nějak nepochopil.
„To je takovej superhrdina s schopnostma, co skáče a…“
„Jo, jo, chápu, jsem skvělej. Radši je pojď prohledat.“

P.S.: Pokud se vám dnešní díl líbil a chcete další, nezapomeňte kliknout na "kvalitní příspěvek" a napsat komentář.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Komentář neotřebuješ, ne?Wink
Upravil/a Diego dne 31.07.2012 22:07
 
JohnYsh
Cool
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
BadWolf
hRDLA byl dřív voják, vrah, nebo něco takového? Já jen, že obyčejní poutníci vám obvykle nezaseknou mačetu do krku skokem jako Spider-Man Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
„No tak vidíš, že sme to nakonec stihli před západem slunce.“ Pronesl Danny. Oba dva přátelé už byly jen padesát metrů před rozpadlou budovou, kolem které už ten den dříve prošli. Po tom zápasu byli oba dost vyčerpaní a navíc nic nového nezískali.
Banditi měli akorát rozpadající se oblečení, ztrouchnivělou baseballovou pálku a rozpadlou upilovanou brokovnici bez nábojů. Neměli žádné jídlo, ani pití. Nebyl pochyb o tom, že byli velmi zoufalí, proto používali tu dívku jako návnadu pro dobrosrdečné pocestné.
Dům to byl obyčejný, jednopatrový. Na stěnách byl ještě vidět náznak původní bílé barvy. Dveře však drželi pevně a Dannymu dalo práci je otevřít potichu, aby na sebe neupoutali pozornost. Byli však překvapení, že se na ně nevyvalil zatuchlý vzduch, ale naopak se zdál být poměrně čerstvý.
Něco se jim tam nezdálo, proto postupovali opatrně dlouhou chodbou, ze které vedli patery dveře. Našlapovali opatrně a snažili se nevydat žádný hlasitější zvuk. Postupovali systematicky od jedněch dveří ke druhým a vždy se na chvíli zaposlouchali.
U třetích dveří něco zaslechli, a když chvíli poslouchali, zjistili, že se tam baví dva muži. Nebylo jim sice rozumět, ale podlé tónu hlasu se dalo poznat, že se hádají. Hrdla ani Danny nechtěli nic riskovat, takže zůstali stát za dveřmi a poslouchali dál.
Hádka se čím dál tím vyostřovala, obě postavy už na sebe řvali dobře slyšitelné nadávky. Pak se na chvíli obě postavy utišili a šlo slyšet jen nějaké cvaknutí.
Všechno se to stalo tak rychle. Nejdříve první muž začal řvát, v jeho hlase byl slyšet strach. Pak se ozval výstřel, a další, byli celkem čtyři. Řev utichl. Nějakých pět centimetrů od Hrdlovy hlavy, to kamarády přesvědčilo. Už nedbali na tichost, teď se předháněli o to, kdo dřív uteče. Ani jeden nechtěl skončit zastřelený, bylo to něco jiného, než když ten samý den bojovali se dvěma pobudy, ten chlap byl naštvaný, nejspíše opilý a s největší pravděpodobností zabil svého společníka.
Utíkali, jako by jim šlo o život, však tak ano. Na pokraji sil se zastavili až za mostem, kde byl Danny přepaden. Mrtvoly banditů už zde nebyli, jelikož je kamarádi zakryli nahoře na mostě kusy plechu.
Danny se vydýchal první. „Sak…sak…sakra, co to do háje bylo? Von toho druhýho snad zastřelil.“
Hrdlovi už se taky podařilo popadnout dech. „No nepovídej. Ty si neviděl ten průstřel těsně vedle mojí hlavy? Jasně, že ho zastřelil, a málem i nás. Ale už to neřeš, evidentně nás nepronásledoval. Radši bysme měli vyřešit, kde se na noc schováme.“
Vzápětí si Danny uvědomil, že už je slunce téměř na úrovni horizontu a do jeho západu zbývá na nejvýš půl hodiny. Ani když se rozhlédl po okolí, nijak ho to neutěšilo, jelikož nikde nebyl vidět žádný úkryt. „Do háje, do háje. Co budem dělat?“
„To se ptáš ty mně? Sme asi hodně v háji co?“ Hrdla už také nasadil vážný výraz. „Nevim, půjdem dál po cestě, třeba najdeme nějakej úkryt.“
„Shit, ale musíme přidat, to slunce zapadá nějak rychle.“ Danny měl pravdu, na obzoru už byl vidět jen malý kousek zapadajícího slunce.
Vydali se tedy na pochod a zároveň závod s časem, který skončil ještě dříve, než začal. Slunce totiž zapadlo, sotva ušli dvacet metrů. S posledním zmizelým paprskem slunce se z dálky začaly ozývat tajemné zvuky.

P.S.: Pokud se vám dnešní díl líbil, nezapomeňte kliknout na "kvalitní příspěvek" a napsat komentář.
Dále vás chci upozornit, že od pondělí 6.8.2012 do pátku 10.8.2012 jsem pryč, takže neočekávejte díly (v pátek možná bude).

Upravil/a hRDLA dne 04.09.2012 18:27

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
scorpioncz
pěkný Wink jen tak pokračuj a brzy bude celé fórum ( pokud se tak už dávno nestalo ) číst hRDLovi příběhy Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Chell
to už sa dávno stalo
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Vojta
pomalinku se z toho stava hororovy pribeh...a to cekani na dalsi dil je k umuceni obvzlaste kdyz to vzdycky skonci tak napinave xD Pff! jen tak dal strasne dobre se to cte
 
BadWolf
Nikdy nechoďte do domů s dveřmi v dobrém stavu Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist