Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
internet
amatervserii
zdar chlapci a děvčata.obracím se na váss největším problémem své karieri a tomu kdo odpoví budu do smrti zavzán.

Minulý týden sme jeli na chatu a já blbec jsem nechal zaplej net.pochopitelně sem se vrátil a switch vyhořel.otec byl taky na**anej jelikoš tam měl připojení taky.no tak sem se plácnul přes kapsu a koupil za 500 novej switch d-link.no tak s radostí že sem 16 dní nebyl na netu ho zapojim a dám do něj šedý kabel-otcův
a svůj kabel-můj+LAN KABEL kdyby náhodou.no a kablka pro otcův svítila takže jeho net de a pro ten LAN kabel taky.ALE mě ne?!!nechápu proč.myslíte že by byl vadnej ten kabel?nebo co s tim je prosim odpovězte,na the old republic sem 16 sní nevbyl a kámoši sew kterejma sem hrál maj určitě 50 lvl. prosím o všechny odpovědi klidnjě o to jak mi vynadte že sem dovolil to,mu vyhořet ale pls odpovězte!!!!!!



PS:bylo to bouřkou a ted píšu od tety.fotr řiká že co jsem si natropil to si mám opravit
Upravil/a amatervserii dne 17.07.2012 20:40
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
martin228
Kabel je spaleny kúp noví a pôjde to tvojmu otcovi našťastie nezhorel Wink stáva sa to pri skratoch raz som tak 2 metre kablu spálil Grin
 
amatervserii
sem rád žýe odpovídáš tak brzy.nevíš kde to koupit?když něco najdeš budu moc happy protože ted nemám vůbec čas dělám tu pro strejdu brigádu atp a fakt nemám čas a připojení k internetu.nechápu proč ale záhadně tut tetě dde připojení pouze k pár stránkám a na seznam a google to nejde ale de to na nějaký jiny ale ty sou v aj
Upravil/a amatervserii dne 17.07.2012 20:55
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
martin228
Chod do elektro obchodu a kúp si kabel Smile
 
Thall
zzober stary kabel a chod do bchodu ukaz im ho a poproz ich aby ti nasli taky kabel
ps: tvoj otec ma pravdu
Upravil/a Thall dne 17.07.2012 21:32
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
amatervserii
im že má otec pravdu,th
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
"Dá se hrát Skyrim přes internet?" a další dotazy Archív zodpovězených dotazů 5 31.01.2014 14:04
Problém s internet explorerem Skyrim.4fan.cz 5 24.11.2013 14:14
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist