Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Na začátku byla zrada
Whirt
Ten se na XP rozchodit dá a to dost los primitývos Smile
 
Strasak
Osobně Arenu považuji za druhý nejlepší dungeon všech dob, vznikající v éře, kdy tyhle first person rpg byly v kurzu a hlavně neuvěřitelně chytlavě zpracované. Od nádherné 2d grafiky, přes skvělý příběh až po hudební témata která by si s mdlejma podkresama dnešních her vytřela...

Osobně to mám takto:

1. Ultima Underworld 2
2. TES: Arena
3. Ravenloft
4. Stonekeep
5. Ultima 8: Pagan (není dungeon, ale také neuvěřitelně HC rpg.)
 
w4id4
Whirt napsal:
V Daggerfallu byl svět velký jako celá VB. A přes 750 000 NPC postav Wink

přes 750 000 NPC? Grin nevypadala potom každá druhá postava přinejmenším hodně podobně? Grin
 
Whirt
Tak v podstatě měli předkreslených asi 100 obličejů (pro oboje pohlaví, ale pouze pro jednu rasu) a animovaných stripů obyvatel měli opravdu jen pár, tak dvace, takže v podstatě jste na stejnou osobu naráželi neustále, ale člověk si to občas ani neuvědomil, pokud to nehrál třeba dva měsíce v kuse Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Jojo, v Areně byl celý Tamriel (to se dočteš z PA - pokud se mi podaří pokračovat) a tisíce postav.
V Daggerfallu byl svět velký jako celá VB. A přes 750 000 NPC postav Wink
Stále si to nechceš zahrát? Grin

whirte to myslíš vážně?! 750 tisíc NPC! to je skoro nemožné! Do dnešních her se bojí dát 500NPC a řeknou s tím si vystačíte ale tak stará hra a tolik to myslíš vážně?
 
Whirt
Ano... Jenže NPC bylo většinou, až na pár výjimek, jako přes kopírák. I když téměř každé NPC mělo k tobě velice specifický přístup, už dle prvního dojmu (trochu si člověk připadal, jako by každé NPC mělo osobnost)... Každopádně ty opravdu jedinečné NPC byli ty příběhové, ale ty většinou byli naprogramované jaký mají mít k tobě přístup...

Není to tak, jako je to ve Skyrimu, že každá postava měla hlas, reakce a myšlení jiné...
 
nagasadowcz
Ano, 750 000 NPC, tisícovky dungeonů, měst, městeček a vesnic, nekonečná zásoba questů a rozloha Velké Británie. Aréna zase pokrývá celý Tamriel a kdybys ji chtěl projít bez fasttravelu... to prostě nejde, to není jako Skyrim Grin Hry tehdy byly rozlehlejší a delší než dnešní 10ti hodinové pařby...

EDIT: Např. u Skyrimu s fasttravelem ho přejdeš během 1 herního dne. V Areně v rámci jedné země putuješ od města k pevnosti několik herních dnů. Z Morrowindu jsem se do Hammerfallu dostával fasttravelem přes dva herní měsíce Wink
Upravil/a nagasadowcz dne 02.09.2012 00:16
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Např. u Skyrimu s fasttravelem ho přejdeš během 1 herního dne. V Areně v rámci jedné země putuješ od města k pevnosti několik herních dnů. Z Morrowindu jsem se do Hammerfallu dostával fasttravelem přes dva herní měsíce Wink


Já bych řekl, že v Areně se občas stane že bez fasttravellu cestuješ od pevnosti k pevnosti několik reálných dnů Grin
 
Leneren
kdyby někdo zkombinoval celý kontinent jako ve starších dílech s tím nejlepším souboujovím sistémem co je a k tomu výborná atmosféra tak by se ta hra udržela minimálně 20 let a ještě k tomu by vydělal
asi začnu dělat hry Grin
 
nagasadowcz
Tak to hodně štěstí, Lene Grin

WHIRT: Jo, nebo tak Grin Už jsem Spellsword lvl 9 a to jsem teprve ve Stonekeep. Nejvíc mě baví to rozdělení lvl podle XP - lvl 9: kolem 97,000, lvl 10: přes 180,000 Grin Prostě na mastera se musíš snažít! By mě zajímalo, za jak dlouho se dostanu k tomu Daggerfallu. Jsem to původně bral tak, že projedu rychle Arenu (jakože "z povinnosti"Wink, abych se honem dostal k opěvované TES2 a prd, Arena je na to moc dobrá Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Já věděl, že když ji začneš hrát, tak tě rychle nepustí... Určitě tu zase nebudu popisovat co na ni miluju, protože to všichni už víte a ty už na to máš vlastní zkušenost Grin...

Aréně trvá dlouho, než někoho omrzí a rozhodně není dobrý ji jen "projet"... Jednou jsem hrál způsobem, že jsem se jen poflakoval a plnil "vedlejšáky"... Náhle mám lvl. 13 a tak si říkám, že bych se do toho příběhu mohl zase pustit... Ale dál jsem se jen zase poflakoval Grin

Zrovna tuhle partii jsem nakonec nikdy nedohrál Wink
 
Leneren
já bych ji dohrál ale mám menší problém Grin neím kam jít a vůbec já neumím anglicky Grin
 
Leneren
ve škole pozor dávám ale angličtina mi nejde tak jako tak
 
nagasadowcz
Leneren: No, to je potom problém. V Areně je navíc kvůli atmosféře pár archaismů (typu "waiteth" = wait), což může člověka, který je na AJ levý, ještě docela zmást.

Whirt: Jo, po opuštění imperial prison jsem se (sečteno u všech třech postav včetně poslední, u které jsem zůstal) poflakoval po městech asi 5 hodin, až mě přestalo bavit furt jen někomu něco nosit a zajel jsem do Stonekeep. Poté mám v plánu trochu se projít divočinou a vyčistit nějaký ten dung... U tohohle strávím hoooodně času Smile A co teprve u Daggerfallu a Morrowindu! Budu to muset promíchávat s jinými hrami, protože to mám zábavu na roky...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
BigNord napsal:
Máš dávat ve škole víc pozor a hrát hry než sedět u fóra Smile

Například jsem se třeba taky neučil Eng, ale německy.Smile

A to bych ji taky rád zkusil, tu Arenu.
Upravil/a Diego dne 02.09.2012 09:10
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zrada cechů (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 13 05.01.2012 20:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist