Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ženatí!
ZeRen
kde se dá koupit/sehnat ten amulet?
 
Honzas4400
http://skyrim.4fa...%88atek_45
Lidi KOU-KEJ-TE SE proboha... Grin
Upravil/a Honzas4400 dne 20.11.2011 01:54
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sardasdarn
tonym95 napsal:
Grin bezvadnej Quest je soutěž v pití Grin probudíte se v kapli Grin nevíte co se stalo .. ukradli ste jednomu tejpkovi kozu prodali jí obrovy, vyloudili ste zásnubák od Ysoldy a zasnoubili se s nějakou babou Grin (ted stojim před oddávací ruinou) Grin dovnitř se neodvažuju Grin kdo ví co na mě vybafne Grin


S klidem tam jdi. Věř mi, že ke svatbě nedojde. Grin
Naopak, pokud jsi mág, budeš mile překvapen na konci toho všeho. Wink
 
tonym95
sardasdarn napsal:
tonym95 napsal:
Grin bezvadnej Quest je soutěž v pití Grin probudíte se v kapli Grin nevíte co se stalo .. ukradli ste jednomu tejpkovi kozu prodali jí obrovy, vyloudili ste zásnubák od Ysoldy a zasnoubili se s nějakou babou Grin (ted stojim před oddávací ruinou) Grin dovnitř se neodvažuju Grin kdo ví co na mě vybafne Grin


S klidem tam jdi. Věř mi, že ke svatbě nedojde. Grin
Naopak, pokud jsi mág, budeš mile překvapen na konci toho všeho. Wink


Grin byl sem velice nemile překvapen Grin ale zase musim říct že sem se u toho questu docela nasmál Grin a vydělal si pěknejch pár zlatek ... mág nejsem ale tu hůl mám možná někde pořád doma Grin ... ta pevnost mi ani za nic nešla vysekat normálně celou sem jí proběhl jako vlkodlak Grin
 
Kasha
Nevim jak se Vám to podařilo ale mě po nasazení amuletu žádné nové možnosti konverzace nenaskočily
 
PlugIN
Kasha napsal:
Nevim jak se Vám to podařilo ale mě po nasazení amuletu žádné nové možnosti konverzace nenaskočily
Grin už se to tu psalo, musíš většinou pro tu osobu nejdříve splnit quest Pfft Grin obvykle Smile
 
Kasha
No to jsem udělal..aspoň pro 5 lidí a nic
 
Honzas4400
http://elderscrol...i/Marriage
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
tonym95
Kasha napsal:
No to jsem udělal..aspoň pro 5 lidí a nic


sežen Ysoldě mamutí kel a můžeš si jí vzít Grin ...
 
Barbar
Tak jsem se právě oženil...Vzal jsme si svoji BodyGuardku z Hlavního města severu. A ta hned založila i stánek Smile Nu a když se nudíme jdeme spolu na výpravu:-D
 
jakub7531
čaute
tak toto som ja a moja žena v dome v bielom priesmyku Wink
http://skyrim-img.kx.cz/images/296TESV_2011_11_20_21_39_.bmp

na to že sme manželia si ale veľa nepokecame, maximálne ju môžem požiada o jedlo a zlato
 
Honzas4400
Vypadáš jak Robin Hood Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
jakub7531
luk je moja obľúbená zbraň (aj v oblivione)
len sa prikradnem a postrieľam ich tam bez boja a ak ich je veľa tak mám nejakú sekeru alebo krátky meč do jednej ruky
LukKnight
 
Mukuro Aiken
Luk je dost nehorázná zbraň, pokud máš dobré plížení (a nejlépe i nějakou dobrou výbavu), stačí jen sedět ve stínu párkrát si vystřelit (na někoho, nebo z někoho...) a zase se chvíli nehýbat a počkat, než se ti zbylí pomatenci uklidní. Bez ohledu na mrtvoly kolem potom zamumlají, že se jim asi jenom něco zdálo, a tak pořád dokola. Takhle lze udolat i velkou přesilu. Jenom je to trochu srabácké a trochu zdlouhavé.
 
Pipi94
Jak mě může můj partner doprovázet ? nic takoveho v konverzaci není
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Algirion
Mám problém. Přijdu na svatbu, jdu za knězem, ale jediná možnost v dialogu je
- dát milodar
-Něco o Mařině víře

Prosím, co s tím??
 
jakub7531
možno už ten amulet máš
ja som sa tiež čudoval prečo mi nenaskočí téme kde ho kúpim a nakoniec som zistil že ja už som ho niekde našiel Wink
 
sardasdarn
Ohledně manžela(manželky)...

Oženil jsem se, ale jen co mi drahá polovička během obřadu přislíbila věrnost, tak odešla dřív, než ke mě domluvil kněz všechny ty své bláboly a dal mi prsten. Od té doby ale svoji polovičku nemohu sehnat. V mích domech není a v městě svateb a rozvodových právníků (tj.zlodějů) ji taky nemohu najít.

Nemá to být quest "Najdi si novomanželku(-la)" ?
 
Ambushc
sardasdarn napsal:
Ohledně manžela(manželky)...

Oženil jsem se, ale jen co mi drahá polovička během obřadu přislíbila věrnost, tak odešla dřív, než ke mě domluvil kněz všechny ty své bláboly a dal mi prsten. Od té doby ale svoji polovičku nemohu sehnat. V mích domech není a v městě svateb a rozvodových právníků (tj.zlodějů) ji taky nemohu najít.

Nemá to být quest "Najdi si novomanželku(-la)" ?


Já mám ten samej případ Sad
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Ambushc
napiš do konzole player.moveto X X=ReflD
ReflD najdeš zde http://elderscrol...ki/Jenassa pod obrázkem v tabulce je napsaný ale nejdřív si do vyhledávače napiš jméno svý partnerky/partnera já už to mám v pohodě už to jede Smile
Upravil/a Ambushc dne 22.11.2011 23:28
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist