Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ženatí!
MortuusDominus
Aha- úprava *.* - zkus to znova, před oblíbeností je ještě player. (a ta oblíbenost tomu může bránit)
player.setrelationshiprank IDpostavy 4 pak ten druhý... snad ti to teď půjde

( Píšou však, že to nemusí fungovat na všechny postavy (asi né na úkolový nebo nevím) ... :/ )
Tady máš pro jistotu stránku, kde jsem ty cheaty našla http://elderscrol...s_(Skyrim)
Upravil/a MortuusDominus dne 29.11.2011 02:09
 
tom12345
funguje to dikyWink
 
Freani
http://www.uesp.n...rim:Karita

láska mého života, ale cheatovat kvůli ní nebudu Frown
 
tom12345
Freani napsal:
http://www.uesp.n...rim:Karita

láska mého života, ale cheatovat kvůli ní nebudu Frown


na ni to nefunguje wow
 
Drake
Ahoj, viděl jsem že už se zde někdo ptal, ale nenašel jsem odpověď, takže to zkusím znovu. Dá se prosím nějak i rozvést ? Neuváženě jsem si vzal první krasavici na kterou jsem narazil a teď toho samozřejmě lituju. Je hodná, vaří, neodmlouvá, nepodvádí .... ale když mě zahořely lýtka jinde .)

EDIT: Aha, tak už jsem zjistil že jistý způsob rozvodu existuje, ale to je pouze ten, kdy již má milí přestane existovat Smile No taky možnost ... ale zase je mi jí holky líto, nic špatného mi neudělala, na to abych ji zabil, nebo rozkuchal pařátama. Ale když to jinak humáně nepůjde, tak bohužel Pfft
Upravil/a Drake dne 29.11.2011 16:42
 
Grimdaal
buď ji zab, a nebo zkus zahodit současný amulet of Mara, po koupi nového si myslím můžeš vybrat jinou partnerku
 
Rufu
Tak sice s konzolí,ale Lissete bardka z hospody u Kolčováka na Samotě je má.Akorát mrcha pořád odcházela z obřadní síně.Teď ještě musím zkusit jestli mi bude doma i zpívat.Wink
 
tom12345
Rufu napsal:
Tak sice s konzolí,ale Lissete bardka z hospody u Kolčováka na Samotě je má.Akorát mrcha pořád odcházela z obřadní síně.Teď ještě musím zkusit jestli mi bude doma i zpívat.Wink


me to na bardky nefunguje,cim to muze byt???
 
Rufu
Psal jsem že -konzole-~ Ty jsi psal že kvůli lásce tvého Dowhakinova života cheatovat nebudeš Cool
1.přistoupit jako k rozhovoru,ale nemluvit
2.konzole
3.kliknout na postavu-ukáže se její ID
4.player.setrelationshiprank (zadat IDpostavy) 4
tím se zvýší NPC kvalita kvůli rozhovorům
5.enter
6.addtofaction 19809 1
7.enter
8.znovu začít s postavou mluvit -objeví se nabídka o oblíbenosti.


Ps: funguje to -kamarád se oženil zkusmo i s Jarlou z Riftenu kvůli kvartýruGrin
Občas se po obřadu nebo i při obřadu snaží odejít -zablokujte cestu svou postavou.Po obřadu je hned po dialogu promluvit o bydlení jinak se někam ztratí.
Upravil/a Rufu dne 02.12.2011 15:17
 
tom12345
dik ,mel sjem spatne IDčka
Upravil/a Honzas4400 dne 02.12.2011 18:59
 
Xanthaz
Tady je návod na rozvod.Otevřete konzoli,klikněte na postavu a zadejte:
removefac 51596
player.removefac c6472
resetquest 74793
resetquest 21382
setstage 74793 10
Drak
Upravil/a Xanthaz dne 04.12.2011 12:41
 
Rufu
Tak s tím NPC který nemaj volbu asi bude problém.Moje bardka se mi ukázala v domě jednou a pak vzala kramle .Prostě nikde není.
Takže se asi nerozvedu když se musí kliknout na postavu.Frown
 
petermiles
neexistuje nějakej cheat abych moh ysoldu převlíknout do něčeho "pohodlnějšího" ? :-) ta kožešinka od zapřísáhlých je docela good :-)
 
Freani
Jde to udělat přes konzoli, do inventáře jim hodíš to, co chceš aby nosili a pak je přes konzoli k tomu donutit. Bohužel po nějaké době si ty NPCčka stejně outfit přehodí na ten původní. A když jim sebereš ten, který mají běžně ve hře, chodí nazí a ten, který si jim přidal, jen nosí v inventáři (osobně vyzkoušeno právě na Ysoldě).
Stejně tak např. Sylgja, která na sobě má pořád ten hnusný hornický oděv a za pasem krumpáč. Škoda, že to nejde no.
Upravil/a Freani dne 05.12.2011 19:49
 
lavaledora
Já si vzal nějakého chlápka z univerzity Grin
http://www.ulozobrazek.cz/images/233_Skyrim_banner.jpg
 
MortuusDominus
Sakra já nechápu, proč mi ten můj přestal vařit, né že by to bylo nějak zasadní nebo na rozvod, ale bylo to takový ...roztomilý.. neví někdo co s tím? *.*
 
Milwa
Mne kdyz zacal stavkovat, tak jsem ho vzala jako spolecnika, propustila a zase mel vsechny volby , hmm. Zkus to.Frown
 
koniaash
Já mám trochu divokou domácnost :-) Moje nejdražší polovička je Ysolda, ale Lydie nám pořád leze do ložnice a Aranea ( kněžka Azury a můj kumpán) je tam s náma taky. Na druhou stranu, holky si maj o čem pokecat, protože jsou tři, tak se paktujou proti sobě a ne proti mě Wink A navíc pravý nordský bojovník jako já ráno vstane s kocovinou, sedne na koně, vybije pár dungeonů, dá si guláš od manželky, vypije v knajpě dalších pět litrů medoviny a ještě má sílu potěšit všechny tři ženské v baráku Wink
 
MortuusDominus
Milwa napsal:
Mne kdyz zacal stavkovat, tak jsem ho vzala jako spolecnika, propustila a zase mel vsechny volby , hmm. Zkus to.Frown


No ... kdyby to šlo, on to není bojovník, on je to dvorní čaroděj, taže je to spíše takovej domácí mazlík Grin Ale když si ho šlo přes chaet vzít, tak ho budu muset přes cheat upravit ještě jednou (stejně jsem si říkala, zda vlatně vůbec frajer umí skutečně čarovat)
 
Milwa
ach tak.
Já bych jiného než bojovníka nemohla. I když, pravda, někdy je to trochu o nervy - zasekne se v dungu, vleze mi pod mec a pak to dobu rozdejchává, ale jinak je milej.. Wink
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist