Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější žánr
SkyrimAdmin
Jaký je váš nejoblíbenější žánr her?
Můj pochopitelně RPG, ale to jen díky Oblivionu (a TES celkově). Jinak by to byly strategie.
 
http://skyrim.4fan.cz/
J4rr1N
Ja asi RPG, adventury a zavodni Smile Ale hlavne cokoliv co ma vynikajici atmosferu a pribeh.. A kdyz sme u tech RPG? Jaky je vase nejoblibenejsi? Ja sem se s RPG seznamil trochu vic diky KOTORu a zatim to asi nic neprekonalo.. Jeste me hodne chytli Mass Effect.. A pak teda Fallout 3, ten ma super atmosferu a ta volnost tam je uzasna Smile
 
SkyrimAdmin
u těch RPG je to u mě asi takhle :
1. Oblivion
2. Mass Effect (1, 2)
3. Diablo (2)

..ten Fallout3 vypadá podle screenů, infa a recenzí dost zajímavě, jen si myslím že už bych to na svém notebooku nerozjel Sad
 
http://skyrim.4fan.cz/
Scarcz
Tak já mám nejradši RPG a taky si rád zastřílim. Z RPG mam nejradši TESy a jako nejlepší hru ever uznávám a zbožňuju serii Half-Life. Jinak Fallout 3 byl rozhodně zajímavý, ale nijak víc mě to nechytlo
 
SkyrimAdmin
tak half life je taky moje nejoblíbenější akční hra.. v roce 2011 by už konečně měla vyjít třetí epizoda
 
http://skyrim.4fan.cz/
Scarcz
tak jestli se to stane, tak bude tenhle rok prostě nářez. nemohl jsem si vybrat lepší období na pořízení novýho PC, teď ještě sehnat prachy
 
J4rr1N
To sem tu jedinej s konzoli?Smile Byl sem taky zarytej PCckar.. Ale pak sem si rekl ze to zkusim, koupil xbox, potom ps3 a bylo to to nejlepsi co sem mohl udelat Smile Sem fakt zvedavej na ten Oblivion Smile Jinak to nikdo nehral takovou klasiku jako je Planscape Torment, nebo Baldurs Gate?Smile
 
Scarcz
ja samozřejmě hral oboji, ale neni to asi muj šálek kávy, oboje byli skvělý hry a ze začátku mě dost bavili a pak vždycky přišlo něco jinýho a já je odložil. A už se mi k nim nechce vracet
 
J4rr1N
No ja Planscape rozehral prave asi petkrat Smile Ale vzhledem k tomu jak strasne je to vychvalovany, tak se k tomu prave chci jednou vratit a dohrat do Smile
 
J4rr1N
Ja Dragon Age hral taky, ale zoufale sem se jim protrapil Sad Nejak to nebylo ono Sad Je pravda ze sem to hral na konzoli a ovladani tam bylo docela priserny.. A taky to muze byt tim, ze nejsem v klasickych rpg kovanej.. Dopadlo to tak, ze sem si ke konci snizoval obtiznost, abych to vubec byl schopnej dohrat Smile Ale kdyz se mi to tak vsechno vybavuje, hmm, asi do te dvojky nakonec pujdu Smile
 
Whirt
Je pravda, že Dragon Age byla v některých chvílích přehnaná, ale ne natolik aby se nemohla dohrát... Jen mě občas štvaly ty dotěrný zranění, a připadalo mi nereálný chodit po světě s dvojitou frakturou lebky, vnitřním krvácením, zlomenou rukou, druhou rukou, nohou, oslepenej a ne moc mírným otřesem mozku Grin
 
J4rr1N
Ja tajne doufam, ze DA2 bude trochu jednodussi Wink Vybudoval sem si fakt dementni partu, kde dohromady neumel nikdo nic Smile) Tak snad se chytnou akutalniho trendu a bude to snazsi, pro sirsi publikum :-D A ted me prosim neukamenujte Smile
 
Whirt
Neee, to neee... Ja sem v dragon age popravdě uměl pracovat jen s mágy, a tak sem měl válečnický schopnosti absolutně naprd Grin
 
J4rr1N
Ja sem "odmala" byl vzdycky valecnik, ale postupem casu me zacali "pritahovat" spis postay s magii.. Jenze se nema pracovat neumim, takze sem mel takovej retardovanej vyber magu debilu a neschopnych valecniku.. Jako zaver pro me byl FAKT ocistec Smile) Takze fakt doufam ze to trochu zjednodussi.. Jde mi o pribeh a atmosferu a svet a postavy.. Nechci se trapit s tim, ze sem trochu lama Smile)
 
Whirt
Zvláštní je, že v TES jsem byl vždycky mág (až na jednu zlodějskou výjimku a arénskýho válečníka) ale skoro vždycky sem si zvýšil hl. sílu a taky válečnický skilly Grin (možná proto že sem nemohl nic unést Wink) Ale DA sem si to nějak udržel Smile
 
Scarcz
Tak to já jsem si Dragon Age užil a bavil mně, ale mass effect mě naprosto nebavil.
 
SkyrimAdmin
no z dragon age do mass efectu je to veljek skok, ale ME byl úžasnej
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
No MassEffect je pro ty co si chtějí užít RPG ale tak si chtěj užít akce FPS, nevím jak se tomuhle žánru RPG zrovna říká, ale hra hlavně vede hrdinu po hlavní linii, ikdyž nabízí i jiný možnosti. Dalším příkladem takovýho RPG je Borderlands, ale tam už je to opravdu síš jen akce, narozdíl od ME.
 
MortuusDominus
Jedine RPG, S hodne elfy a spoustou magie.
 
deXter
no já to mám každou chvíli jinak.. někdy mě strašně bavěj RPG a to hraju třeba čtvrt roku jen RPG hry a pak mě přestanou nějak bavit a hraju FPS střílečky Smile někdy všechno.. ale jeden určitej žánr nemám vyhraněnej.. jinak moje nejoblíbenější hra všech dob je asi Star Wars Jedi Knight 2 Jedi Outcast Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist