Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard: bugy, problémy, rady....
BigNord
Tak teď mě nasrali obrnění trolové Sad Stál mě 500, táhnu se sním asi hodinu real času k mému domu aby mi ho hlídal, a zjistil jsem že po nějaké době kdy mu nedám rozkaz sám odejde. Ten chlap něco takového říkal jak jsem ho kupoval ale netušil jsem že tak brzo (po 5 herních hodinách )
 
adamec
BigNord napsal:
Tak teď mě nasrali obrnění trolové Sad Stál mě 500, táhnu se sním asi hodinu real času k mému domu aby mi ho hlídal, a zjistil jsem že po nějaké době kdy mu nedám rozkaz sám odejde. Ten chlap něco takového říkal jak jsem ho kupoval ale netušil jsem že tak brzo (po 5 herních hodinách )


Já už dva měsíce mám Jordis Šermířku ze Samoty po dokončení linie pro jarla a koupení domu... Udělal jsem jí Dračí věci a Daedrické válečné kladivo a nestěžuje si Grin
 
BigNord
Co to má společné tady z mým kamarádem ? Já nemluvím o společnících já mluvím o trolech Grin
 
maxinik55
Tak, dawnguard dohrán za dawnguardy, a su celkem spokojenej. Final boss mě dal zabrat víc než Alduin, ale i tak to bylo celkem lehký (A ani jsem nepoužíval ten auriel's bow, ten je oproti mému ebony luku slabý). Ale celkově finální bitva v tom jejich hradě byla výborná, hodně mě to bavilo, ostatně jako celý datadisk. A hodně mě překvapilo že jsme potkali sněžné elfy v jejich normální podobě, ne jako falmery. A ta jejich zbroj je nádherná Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
ortexis
Lidi, co mám dělat když jsem si koupil ted dawnguard od MMoboost, kde to mám stáhnout, nebo co mám s tím klíčem dělat? Dík
 
Roach1990
spustis steam a dole v levo das pridat hru
 
ortexis
Už to mám, díky moc Smile
 
Zarmr
Tak jsem to nevydržel a koupil ENG verzi.
Jo a zbytek skyrmu je česky?
 
Zarmr
co lidi? Je zbytek česky?
Jo a dík NesessitasoviWink
 
maxinik55
Řeknu ti to takhle. Já mám dawnguard ale warez. Hra mě zůstala v češtině, ale v takové posrané, semtam chyběli písmenka, diakritické písmenka chyběly taky. Takže sem si celou hru dal do angličtiny, nevim jestli to tak dělá všem
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BigNord
Tak asi ano jestli to sdílí stejné soubory na písmenka. Pro ČJ bylo nutné dodělat háčky, čárky + překlad samotný
 
baris
Lidi, co nějaké komentáře k Dawnguardu? Jak se líbí vampire lord? Mě osobně trochu štve ta jeho extra síla (když si vezmu jak jsem si piloval mága a on VL je mnohem silnější už v základu Shock ) trochu mě to odrazuje. Taky na vás lidé v posledním stádiu vampirismu neútočí nebo tam mám bug?
 
baris
Je tu ještě někdo???Shock
 
Diego
Dawnguard nemám.

Nechci ho pirátit a taky ani nebudu.
 
baris
Diego napsal:
Dawnguard nemám.

Nechci ho pirátit a taky ani nebudu.


A co koupit? Už to jde, na heurece to najdeš.... http://www.heurek...=dawnguard
Upravil/a baris dne 21.08.2012 12:49
 
czudik26
Tak já to už projel a celkem dlouhý hraní to teda je, ale že by to stálo za ty peníze no nevím. Na to kolik to DLC stojí a na poměry délky Skyrimu je toto fakt slabota.
Něco o Seraně

Kuše mám modované a můžu vyrábět deadrické. To je teprve síla.
Upravil/a czudik26 dne 22.08.2012 02:42
 
sepilko
Dobry den..

Chcem sa spytat budete prekladat hru DLC Skyrim Dawnguard ? Pytam sa preto lebo mam
zaujem o kupu vasej verzie Skyrim CZ ale digitalnej ktora sa aktivuje cez Steam. A
potom aj datadisk a ci to bude potom kompatibilne ?...... Takze neviem ci to budete
prekladat ?

Vdaka za odpoved


Odpoved je jasna tak si treba pocakat na CZ verziu

-----------------------------------------------------------------
Cenega mi odpisala

Dobry den,

ano, datadisk jiz mame dokonce prelozeny a nyni cekame na souhlas od Bethesdy, aby se
mohla hra vydat a konkretni termin vydani (neoficialni odhad je konec zari).

S pozdravem

Chalid Himmat
---------------------------------------------------------------------
Upravil/a sepilko dne 24.08.2012 11:57
 
wir3r
Tak po dohrátí za Vampire Lorda pociťuju mírný zklamání. Už jen to jak je silnej docela zarazí.
Příběh povedený, to jo...ale...za ty peníze? Nevím nevím...
Spoiler

Upravil/a wir3r dne 25.08.2012 19:47
 
Rappix
Všichni PS3 hráči by se měli radši něčeho chytnout.
Bethesda konečně přiznala jak jsou vlastně neschopní a pokud se toho neujme sama Sony tak Dawnguard a ani žádné další DLC pro PS3 nejspíš vůbec nevyjde.
Více zde http://www.euroga...bec-nebude a zde http://konzolista...ard-171129
Upravil/a Rappix dne 31.08.2012 14:08
 
Sanued
Rappix napsal:
Všichni PS3 hráči by se měli radši něčeho chytnout.
Bethesda konečně přiznala jak jsou vlastně neschopní a pokud se toho neujme sama Sony tak Dawnguard a ani žádné další DLC pro PS3 nejspíš vůbec nevyjde.
Více zde http://www.euroga...bec-nebude a zde http://konzolista...ard-171129


Tak to je rána pod pás pre PS hráčov. Nemyslím si že Skyrim je až taký náročný že by ho PS3 s Dawnguardom nespustilo. Frown Treba dúfať.Wink
Upravil/a Sanued dne 31.08.2012 14:21
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist