Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hra nejde spustit ve Win7 na XP jela
milanecek
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně chybové hlášky při spuštění hry.
Ve WiinXP mi hra jela v pohodě, nyní jsem upgradoval systém na Win7 a při spuštění mi to píše:
"Aplikaci (0x000007Cool se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete."
Hledal jsem na Googlu, někde se psalo že to může způsobovat špatná nebo neaktuální instalace Microsoft Visual C++,
ty jsem zkusil všechny přeinstalovat od verze 2005-2010 (64bit), současně s DirectX, pročištění registrů, nové ovladače grafiky, odinstalace hry a nová instalace ale stále nic.Někde se psalo že to může být také vir, projel jsem počítač Avastem ale nic nenašel.
Počítač mám nový konkrétně tento: http://www.alza.c...267436.htm
Setkal jste se s tím někdo? Díky moc za pomoc, rád bych hru dohrál, doufám že jdou vůbec přenášet Savy Smile
Milan
 
milanecek
milanecek napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně chybové hlášky při spuštění hry.
Ve WiinXP mi hra jela v pohodě, nyní jsem upgradoval systém na Win7 a při spuštění mi to píše:
"Aplikaci /0x000007B/ se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete."
Hledal jsem na Googlu, někde se psalo že to může způsobovat špatná nebo neaktuální instalace Microsoft Visual C++,
ty jsem zkusil všechny přeinstalovat od verze 2005-2010 (64bit), současně s DirectX, pročištění registrů, nové ovladače grafiky, odinstalace hry a nová instalace ale stále nic.Někde se psalo že to může být také vir, projel jsem počítač Avastem ale nic nenašel.
Počítač mám nový konkrétně tento: http://www.alza.c...267436.htm
Setkal jste se s tím někdo? Díky moc za pomoc, rád bych hru dohrál, doufám že jdou vůbec přenášet Savy Smile
Milan

Upravil/a milanecek dne 31.05.2012 10:18
 
Rhobar II
hru mas original? skus to preinstalovat, inak ta zostava ma hodnotu max 500€ a na nove hry je dost slaba, hlavne grafika
 
kevin36
Skus hru spustit jako správce.
 
Nerevar
proč si koupil full sestavu na alze?!?! Shock Shock to je největší chyba jakou můžeš udělat... měl sis to sestavit měl bys to 3x výkonější za tu cenu... -_-
 
milanecek
Rhobar II napsal:
hru mas original? skus to preinstalovat, inak ta zostava ma hodnotu max 500€ a na nove hry je dost slaba, hlavne grafika


Ne není to original, jinak ta sestava ma trochu slabsi grafiku ale je daleko rychlejsi nez tu co jsem mel predtim s XP, a tam mi to jelo naprosto v pohodě (geforce 9600). Hru jsem již zkoušel přeinstalovat ale nepomohlo to.
Vcera jsem zkousel hru Alan Wake a to mi jelo naprosto v pohodě, prakticky na plné detaily.
 
milanecek
kevin36 napsal:
Skus hru spustit jako správce.


Na večer to zkusím, nejsem teď u svého compu.
 
milanecek
milanecek napsal:
[quote]kevin36 napsal:
Skus hru spustit jako správce.


Zkusil jsem to ale stale to same :/
 
milanecek
milanecek napsal:
[quote]milanecek napsal:
[quote]kevin36 napsal:
Skus hru spustit jako správce.


Koupim dnes originalku, tak jsem zvedavej jestli to pojede Smile
 
milanecek
milanecek napsal:
[quote]milanecek napsal:
[quote]milanecek napsal:
[quote]kevin36 napsal:
Skus hru spustit jako správce.


Mam koupenou a nainstalovanou originalku prez steam, ale hra se nespusti, kdyz to spustim prez steam tak se nic nedeje,zadna hlaska ale kdyz hru spustitm z disku tak ta sama hlaska co jsem psal na zacatku :/ jsem uz z toho zoufalej, ale nevim co s tim
 
martin228
Takže máš určite nový počítač tak si updatni drivery do PC atd. C++ si tam daj direct X najnovší
a určite sa pozri či nVidia nevydala náhodou nejaký fix pre skyrim
 
Diego
Jestli máš grafickou kartu od ATI, můžeš zkusit si stáhnout ovladače z listopadu nebo prosince, něco podobného mi taky dělalo asi na březnových ovladačích. Na tě nejnovějších mi to akorát občas spadne, ale jinak nic.
 
Mahoney
Zkus restartovat komp.. mě todle steam taky semtam dělá..
 
BigNord
milanecek napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně chybové hlášky při spuštění hry.
Ve WiinXP mi hra jela v pohodě, nyní jsem upgradoval systém na Win7 a při spuštění mi to píše:
"Aplikaci (0x000007Cool se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete."
Hledal jsem na Googlu, někde se psalo že to může způsobovat špatná nebo neaktuální instalace Microsoft Visual C++,
ty jsem zkusil všechny přeinstalovat od verze 2005-2010 (64bit), současně s DirectX, pročištění registrů, nové ovladače grafiky, odinstalace hry a nová instalace ale stále nic.Někde se psalo že to může být také vir, projel jsem počítač Avastem ale nic nenašel.
Počítač mám nový konkrétně tento: http://www.alza.c...267436.htm
Setkal jste se s tím někdo? Díky moc za pomoc, rád bych hru dohrál, doufám že jdou vůbec přenášet Savy Smile
Milan


Bratře Smile Takový pc mám i já a jede mi to v pohodě. A jak již řekli zkus naistalovat drivery. Jak jsem spustil PC jsem hodinu vše aktualizoval Smile
Když už o tom mluvíme nevíte jakou má ten PC zákl. desku ?
Upravil/a BigNord dne 02.06.2012 21:15
 
milanecek
martin228 napsal:
Takže máš určite nový počítač tak si updatni drivery do PC atd. C++ si tam daj direct X najnovší
a určite sa pozri či nVidia nevydala náhodou nejaký fix pre skyrim


Mam 3.3 ghz intel,4jadro, 8gb ram, nvidia 560 (tu jsem vymenil za 545 co byla v puvodni sestave-takze problem grafiky vylucuji- je to nova karta),2tb hdd,win 7 64bit..
Drivery mam vsechny aktualni - Directx 11, C++ 2008-2010 (zkousel jsem snad vsechny postupne, nekde na netu psali ze tato hlaska muze byt ze spatne instalace C++, me to ale nepomohlo, drivery od grafiky uplne posledni co nvidia vydala, predtim jsem zkousel jeste predposledni. Net framework 3.5 - mi nejde nainstalovat, mam tedy verzy 4.0 - nekde psali ze to muze byt nekompletni instalaci 3.5 verze.
System je prakticky novy, nejake programy jsem si doinstaloval.
Zkousel jsem jeste vypnout firewall, antivirus a spustit jako spravce-ale take nepomohlo Sad
 
BigNord
milanecek napsal:
martin228 napsal:
Takže máš určite nový počítač tak si updatni drivery do PC atd. C++ si tam daj direct X najnovší
a určite sa pozri či nVidia nevydala náhodou nejaký fix pre skyrim


Mam 3.3 ghz intel,4jadro, 8gb ram, nvidia 560 (tu jsem vymenil za 545 co byla v puvodni sestave-takze problem grafiky vylucuji- je to nova karta),2tb hdd,win 7 64bit..
Drivery mam vsechny aktualni - Directx 11, C++ 2008-2010 (zkousel jsem snad vsechny postupne, nekde na netu psali ze tato hlaska muze byt ze spatne instalace C++, me to ale nepomohlo, drivery od grafiky uplne posledni co nvidia vydala, predtim jsem zkousel jeste predposledni. Net framework 3.5 - mi nejde nainstalovat, mam tedy verzy 4.0 - nekde psali ze to muze byt nekompletni instalaci 3.5 verze.
System je prakticky novy, nejake programy jsem si doinstaloval.
Zkousel jsem jeste vypnout firewall, antivirus a spustit jako spravce-ale take nepomohlo Sad

Když už ses dovnitř "hrabal" nevíš jakou má zákl. desku ?
 
milanecek
BigNord napsal:
milanecek napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně chybové hlášky při spuštění hry.
Ve WiinXP mi hra jela v pohodě, nyní jsem upgradoval systém na Win7 a při spuštění mi to píše:
"Aplikaci (0x000007Cool se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete."
Hledal jsem na Googlu, někde se psalo že to může způsobovat špatná nebo neaktuální instalace Microsoft Visual C++,
ty jsem zkusil všechny přeinstalovat od verze 2005-2010 (64bit), současně s DirectX, pročištění registrů, nové ovladače grafiky, odinstalace hry a nová instalace ale stále nic.Někde se psalo že to může být také vir, projel jsem počítač Avastem ale nic nenašel.
Počítač mám nový konkrétně tento: http://www.alza.c...267436.htm
Setkal jste se s tím někdo? Díky moc za pomoc, rád bych hru dohrál, doufám že jdou vůbec přenášet Savy Smile
Milan


Bratře Smile Takový pc mám i já a jede mi to v pohodě. A jak již řekli zkus naistalovat drivery. Jak jsem spustil PC jsem hodinu vše aktualizoval Smile
Když už o tom mluvíme nevíte jakou má ten PC zákl. desku ?


To bych taky rad vedel - je to nejakej NO NAME Smile Ale komp je to slusny, vymenil jsem akorat grafiku za lepsi, vsechny nove hry behaji na plne detaily - DeusEX,Alan Wake,... ale moje nejlepsi hra SKYRIM dela tyhle problemy, na starsi sestave s XP a Geforce 9600 mi jela naprosto v pohode
 
BigNord
Teď mě napadá zda to není třeba nějaká komplabilita zákl. desky a graf. karty. Skus to na GT 545
 
martin228
skús toto neviem či to pomôže Grin
http://skyrim.nex...hp?id=8236
 
BigNord
milanecek napsal:
BigNord napsal:
milanecek napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně chybové hlášky při spuštění hry.
Ve WiinXP mi hra jela v pohodě, nyní jsem upgradoval systém na Win7 a při spuštění mi to píše:
"Aplikaci (0x000007Cool se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete."
Hledal jsem na Googlu, někde se psalo že to může způsobovat špatná nebo neaktuální instalace Microsoft Visual C++,
ty jsem zkusil všechny přeinstalovat od verze 2005-2010 (64bit), současně s DirectX, pročištění registrů, nové ovladače grafiky, odinstalace hry a nová instalace ale stále nic.Někde se psalo že to může být také vir, projel jsem počítač Avastem ale nic nenašel.
Počítač mám nový konkrétně tento: http://www.alza.c...267436.htm
Setkal jste se s tím někdo? Díky moc za pomoc, rád bych hru dohrál, doufám že jdou vůbec přenášet Savy Smile
Milan


Bratře Smile Takový pc mám i já a jede mi to v pohodě. A jak již řekli zkus naistalovat drivery. Jak jsem spustil PC jsem hodinu vše aktualizoval Smile
Když už o tom mluvíme nevíte jakou má ten PC zákl. desku ?


To bych taky rad vedel - je to nejakej NO NAME Smile Ale komp je to slusny, vymenil jsem akorat grafiku za lepsi, vsechny nove hry behaji na plne detaily - DeusEX,Alan Wake,... ale moje nejlepsi hra SKYRIM dela tyhle problemy, na starsi sestave s XP a Geforce 9600 mi jela naprosto v pohode

Na poradně mi poradili. http://h20000.www...=c03063599
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
SKSE64 nelze spustit Skyrim - dotazy, návody,.. 1 27.11.2021 23:03
Nejde mi si vzít Ysoldu... Skyrim - dotazy, návody,.. 7 15.08.2016 09:07
Nejde očarovat zbroj ani zbraně Skyrim - dotazy, návody,.. 7 22.07.2016 21:29
Nejde splnit achievement Skyrim - dotazy, návody,.. 12 18.12.2015 15:09
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist