Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Báj o Stínovém Assassinovi
Mopidu
martin228 napsal:
Mopidu napsal:
Dneska se mi chce psát a taky bude, ale až budu víc ospalá. Prostě si to přečteš zítra ráno Smile
btw mám lvl 9, jsem DRAGONPRIEST! Zajímaloby mě jakou mám masku Grin


Je to Krosis gz k lvl 9 snad niečo dostaneš chceš pusu? Grin

Leda přez tu dragonpriest masku Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mopidu
Tak pokračujem v našem příběhu Smile a pochopte že někdy se mi psát chce a někdy zase ne Smile
______________________________________________________________________

"Asi dva dny." odpověděla Ivy. Anria se rozhlédla po pokoji. Všude bylo čisto, oblečení už nebylo přez židli a ten hrb na koberci byl srovnaný. "Co se to tu stalo?" "Ále, chvíle volného času." dupla Ivy na znovu krčící se koberec. Anria spatřila skrz lechce pootevřené dveře postavu v nevšedním oblečení. "To je Rick! Ricku!" zakřičela Anria a kdyby se na ni Ivy zlostně nepodívala, hned by vylezla z postele. Rick se o kousek vrátil a nahlédl do Anriiných dveří "Ano?" "Co se děje? Proč lítáš po chodbě jako šílenec?" "Po tom incidentu Stormcloakové odchytávají všechny kurýry a čtou si vzkazy. Zastavují dokonce i chodce a hrabou se jim ve věcech. Víš co to znamená? Chcou nám zkazit kšefty, to to znamená" při vysvětlování Rick stále nervózně podupával, už se nezdál být tak v pořádku. "A co hůř, zřejmě se jim to daří." otočil se Rick znova ke dveřím a odešel. Anriu začalo tížit svědomí, kdyby tak toho Ulfrica prostě nerušeně zabila. Bez berana se stádo ani nepohne. Musí jít a zabít ho. Při pokusu vstát když se Ivy nedívala ale pocítila takovou bolest, že si musela znova lehnout. Bude to muset ještě asi týden počkat.

Rick přišel ke K'Raikovi ke krbu. Má jít do západního Stormcloackého tábora a ukrást jejich zakázky. Khajiit kývl a bez sebemenší přípravy se vydal na cestu.

Západní Stormcloacký tábor byl nedaleko Roricksteadu, Stormcloakové si vesele povídali, kapitán chystal plán a ve velkém stanu strašidelně skučeli zranění. Nikdo netušil že je z povzdálí sleduje špeh. Nebyl to ale K'Raik ale nějaký imperiálec, zřejmě zvěd legie. Opatrně rozhrnul křoví a chtěl se lépe podívat na kapitána, ale najednou zapadl dozadu a na svém krku ucítil chladný kov. "Kdo jsi?" zaslechl zezadu syčení "Já jsem jen Antonius, špeh legie." vyklopil mužíček. "A-a-a... A vy?" ulevilo se mu když ocel z jeho krku zmizela. "To tě nemusí zajímat" zaslechl syčenil ještě jednou. "Kde schovávají plány?" zeptala se postava. "Támhle v té truhle." ukázal Antonius. "Díky." řekl K'Raik a začal se opatrně plížit blíž.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
Moc dobrý zajímalo by mě jak to dopadne
 
martin228
Mopidu napsal:
martin228 napsal:
Mopidu napsal:
Dneska se mi chce psát a taky bude, ale až budu víc ospalá. Prostě si to přečteš zítra ráno Smile
btw mám lvl 9, jsem DRAGONPRIEST! Zajímaloby mě jakou mám masku Grin


Je to Krosis gz k lvl 9 snad niečo dostaneš chceš pusu? Grin

Leda přez tu dragonpriest masku Grin


tak nič mohla si mať GrinGrin
 
Mopidu
SuperHunter napsal:
Moc dobrý zajímalo by mě jak to dopadne

To já taky Grin Mám promyšlenou celý první příběh ale konec jsem zatím jaksi nedomyslela Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mopidu
Pardon že dlouho nepíšu, ale nastaly menší komplikace v příběhu. Poté co jsem ale teď vyškrtala můj papírek důležitých bodů, už by to mělo jít. Zítra teda bude jedna super-mega-bezva-ultra-přísno-skvěle-legendárně-luxusně-krutá kapitola a to přísahám na smrt všech khajiitů a centurionů což jsou 2 mé nejoblíbenější věci tak si pište že to splním
(nezaručujeme že bude kapitola zas až tak krutá, ale do žebříčku krutosti se určitě dostane)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
super-mega-bezva-ultra-přísno-skvěle-legendárně-luxusně-krutá : To bych v životě nevymyslel Wink
 
Chell
SuperHunter napsal:
super-mega-bezva-ultra-přísno-skvěle-legendárně-luxusně-krutá : To bych v životě nevymyslel Wink

ani ja Grin a v akom ohlade krutá?
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Krutá jako super-mega-bezva-ultra-přísno-skvěle-legendárně-luxusně-krutě-epická
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
hej epickosť mám rada už sa teším
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Aaaaaaaaaaaaaaa je tu slibovaná epizoda!!! Budu se PEKELNĚ snažit (nebo smažit?) lidičky aby to bylo co nejvíc..! To dlouhý slovo končící na kruto-epický
______________________________________________________________________

Když se K'Raik dostal až do půli cesty ke stanu, schoval se za křoví a naznačil Antoniovi aby šel za ním. Antonius se k němu dobelhal rozklepaný jako kuře a zalezl za K'Raikem. "Ty, půjdeš tam a sebereš tu velkou obálku co leží na stole." zaprskal na Antoniuse výhružně K'Raik. "Ale... Já... Nejsem sebevrah!" zašeptal vystrašeně Imperiál. Když K'Raik znovu zaprskal a Antonius viděl jeho ostré bílé zuby a drápy, rozpoznal že je to khajiit. "Ty..? Tebe já se nemůžu bát. Jsi jen khajiit." ulevilo se mu, ale K'Raik si jen stáhl kapuci víc do čela. Antonius se uklidnil a dál si hleděl svého. Pocítil na jeho hrudi nejprve jen mírný pocit chladu, ale když sklonil zrak uviděl ve své hrudi meč. Z posledních sil se otočil na K'Raika s ledovým výrazem ve tváři a padl mrtev k zemi. K'Raik vyndal svůj meč a mírně ho otřel do Antoniova bezvládného těla. Dnes už se nedá na tradiční zastrašování spoléhat. Vyčkal si na moment kdy velitel odešel ze stanu a přikutálel se blíž. Schoval meče, vytáhl luk a opatrně neslyšně postřílel všechny hlídky hlídajcí stan. Pár kroků a plány byly jeho. K'Raik sebral plány a s nepatrným úsměvem se obrátil k cestě zpět. Když ale obešel hlavní stan, spatřila ho vojačka. I přez její helmu s maskou K'Raik viděl její strach. Tak to měl rád, nejlepší pocit pro něj bylo vědomí že se ho někdo bojí. Změnil opět zbraň a uřízl Stormcloačce hlavu. Už žádné zdržování, rovnou domů! Kharjo jen strhl z opasku vojákyně amulet Talose a utíkal směrem domov.

"Máš pro mě ty papíry a záznamy?" zeptal se nedočkavě Rick který již K'Raika venku vyhlížel. K'Raik mu dal do ruky obálku a zrychlil tempo. Na chodbě ho napadlo jestli by se neměl jít podívat jak je na tom Anria, ale řekl si že ne. Když ale chytil za kliku svého pokoje, rozmyslel si to a otočil se.

Anria si četla knihu 'Písně ve Skyrimu' a pobroukávala si nějakou melodii. Trup i nohu měla stále ovázanou, ale Ivy nebyla nikde vidět. "Kde je Ivy" zeptal se K'Raik když ho Anria zaznamenala. "U 'jeho'. Nazir ho přesvědčil aby si dal trochu polévky." K'Raik kývl a podíval se na její knihu. "Jak ti je?" "Fajn." odvětila Anria a dál se zabrala do své knihy. K'Raik tedy znova kývnul, strčil ruce do kapes a vyšel ze dveří.

"K'Raiku! Máme to!" pospíchal vesele Rick a nad hlavou držel pěkný kus papíru. "Všechny ty zakázky, vím kde jsou!" K'Raik se otočil Rickovým směrem. "No?" "Jsou v Dawnstaru, schované před našimi zraky! Jak jsme to mohli nenajít, je tři kousek od druhé základny!" "Fajn, ale nepůjdu tam sám." odvětil K'Raik "Anria jde taky, slušně se nudí. Čte pěkný kraviny" Rick pokrčil rameny "Pro mě za mě jestli jí to Ivy dovolí..." řekl. "Alespoň vás bude víc na hledání úkrytu."

K'Raik počkal před Anriiným pokojem, dokud neuviděl starostlivou Ivy vláčící zhrouceného 'jeho' do pokoje. K'Raik jen obrátil oči vsloup a vydal se za ní.

"Poslyš..." chytil ji K'Raik za rameno. "Anria musí na výpravu. Může?" Ivy se svráštilo čelo, ale při pohledu na 'jeho' a při vybavení si kolik práce bude mít s otravou Ninrootem radši svolila.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
'jeho' hmm do bude podle mě Cicero
 
Mopidu
"on" už bylo vysvětleno kdo je, ten blbeček co nemá jméno
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mopidu
Ajajajaj už mám lvl 10 a jsem zmutovanej elf Grin Dneska vám přispoilnu jen jedno... Dívejte se kam šlapete
______________________________________________________________________

Ivy s K'Raikem se vrátili k Anrie. "Jdeš na výpravu" zasyčel K'Raik a narovnal si lem kapuce. Ivy pokynula Anrie aby vstala a odvázala jí obvaz. Rány již byly skoro zcelené a tak kývla na K'Raika "Může jít." "Fajn, budu v jídelně."

K'Raik se pohodlně opřel o své obvyklé místo. Výjmečně v jídelně nikdo nebyl, ani Nazir, ale oheň přesto hořel. K'Raik si pomyslel jak mohlo 'jeho' napadnout dát si Nazirovu polívku. Že byl divnej věděl, ale nikdy ho nenapadlo že je i blbej. Z myšlenek ho vyrušilo praskání a pukání planoucího dřeva.

Když byla Anria hotová a oblečená do normálního oděvu, vydala se za K'Raikem. "Nazdar Ivy!" zavolala na rozloučenou a vzala ze stolku svůj Přílivový luk. "Ahoj Anrio a pokus se si nic neudělat, někdy bych chtěla kontrakt taky místo ošetřování." usmála se Ivy

"Můžem?" vtrhla Anria do jídelny a K'Raik se neochotně zvedl. "Můžem." protáhl se K'Raik. Byl to opravdu velký khajiit. "Takže..." narovnal se "jdeme do Dawnstaru najít Stormcloackou schovávačku kde mají naše kontrakty." Anria pokynula hlavou na znamení souhlasu a vydali se ven.

Už od začátku cesty je pronásledovala smůla. Stormcloakové hlídali na každém rohu a podle oznámení na některých stromech bylo jasné že hledají někoho v černo-červené Uniformě. K'Raik každé takové oznámení strhával a schovával si ho do mošny. Když uviděl oznámení v dálce na stromě, rozběhl se za ním ale po chvíli nemohl zvedat nohy. Něco ho na tlapách nepříjemně studilo. Bylo to čerstvé bláto menšího jezera. K'Raik zkusil vyskočit ven, ale jen se více zabořil. "Anrio! Pomoc mi!" zavolal na Anriu a snažil se dosáhnout na nedalekou větev. Anria přispěchala jak jen mohla. "Podej mi něco!" Anria tedy vzala dlouhý kůl a jeden konec podala K'Raikovi. K'Raik kůl chytil ale Anria již svůj konec v ruce nedržela. Proti ní stáli dva Stormcloakové.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
Ajaj to nevypadá moc dobře
 
Mopidu
Tak pardon, dnes jsem zapoměla dát odstavce (napsala jsem to ve škole Grin) tak to možná bude trochu chaotické a jsem moc líný člověk na to je tam přidávat. Jinak teď taky poznáme novou postavu, docela důležitou. Toho že jeho jméno nesedí k jeho rase si nevšímejte, jméno vymýšleli kamarádky (říkala jsem že jsem to psala ve škole) jinak se snažím většině postav dávat jména podle rasy aby to bylo snadné poznat (i když Rick moc není poznat, ale to není podstatné) a já se už zase rozkecávám. Stručně řečeno UŽIJTE SI SHOW!
______________________________________________________________________

Stormcloaci je spatřili, tasili zbraň a s válečným křikem se vrhli po Anrie. K'Raik se vší silou snažil z bahenního vězení dostat, ale místo toho zapadl do vody až po pás. "Anrio! Tak pomůžeš?!" zařval už opravdu naštvaně. Anria ho nevnímala a šila šípy do nepřátel, přesto že většina skončila zabodnutá ve štítech. K'Raik se špinavou rukou chytil za hlavu. Jeden Stormcloak si ho všiml a běžel na něj, tedy zpočátku běžel, pak se loudal a pak ssebou jenom šil na místě. K'Raik ponořenou rukou zašmátral a nahmatal svůj meč. Stormcloakovo mrtvé tělo se ponořilo a voda se zbarvila rudým odstínem. K'Raik opatrně vytáhl ruku s nožem "Anrio!" hodil jí mokrý blátivý meč. Anria ho chytila, zahodila luk a rozběhla se proti zbývajcímu protivníkovi. Ocel dopadla na ocel a Anriina rána byla zbržděna cizí zbraní a stormcloakova sekera to nebyla. Jejich souboj zastavil bretonec. Měl v jedné ruce meč a v druhé ohnivé kouzlo. Jediným pohybem vyhodil oboum dvoum jejich zbraně které dopadli do měkké trávy. K'Raik si sundal kapuci a jeho oči ve večerním slunci oranžově zazářili. Stormcloak se vrhl na Anriu pěstmi a chtěl ji udeřit do obličije. Bretonec byl rychlejší a Stormcloakovým trupem Anria spatřila projít meč. Bretonec odvolal kouzlo a sklopil ruku se zbraní. Anria rychle doběhla vytáhnout K'Raika. Když K'Raik vystoupil na pevnou zem zahodil kůl a obrátil se na odcházejcího Bretonce. "Hej ty! Kam zdrháš! Kdo jsi!" Bretonec se otočil, zbraň stále v ruce. "Dall, já jsem Dall a vy?" K'Raik si prohrábl srst na hlavě a otočil se na Anriu. "My jsme cestovatelé. Jdeme do Dawnstaru a Stormcloakové si nás zřejmě s někým pletou..." zalhala Anria a ukázala směrem k plakátu který K'Raik chtěl předtím strhnout. "V tom případě jdu s vámi, mám stejnou cestu" schoval konečně meč. "Stormcloaky nenávidím... Vyhnali ze Skyrimu moji rodinu a já tu zůstal sám spolu s jedním bratrancem. Belethor, možná ho znáte. S radostí vám pomůžu." usmál se Dall. "A Vaše jména?" "Já jsem K'Raik a tohle je Anria..." Dall se pousmál a K'Raik si uvědomil že nemá kapuci. Každou chvíli uslyší nějaký vtip ohledně khajiitů, ale Dall jen řekl "Tak pojďme." K'Raik také mírně pozvedl koutky a kapuci nechal svěšenou. Teda alespoň prozatím. 
Upravil/a Mopidu dne 21.06.2012 23:20
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
ešte že to máš krátke inač by to fatk bolo chaotické
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Lidičky, dnes budeme pokračovat s Dallem, Anriou a K'Raikem na cestě do Dawnstaru. Snad si na Dalla trochu zvyknu, má totiž osobnost kterou v příbězích moc nepoužívám (taky je to "klaďas" a to mi to ještě komplikuje Grin) tak kdyby se vyskytly nějaké nesrovnalosti tak prosím upozorňete
Užijte si show!
______________________________________________________________________

K'Raik rychle odběhl aby z trávy vyzvedl svůj meč a Anriin luk. Dohonil Anriu a Dalla a podal Anrie luk. "Díky." řekla udiveně Anria, protože jí luk podal a nehodil. Podívala se na Dalla, musí to být zajímavý člověk když dokázal K'Raikovi tak rychle změnit náladu. K'Raik se usmál, Dall byl první kdo mu neřekl nic ohledně khajiitů. Poprvé za dlouhou dobu byl opravdu veselý.

Nějakou chvíli cesta probíhala cesta normálně, povídali si, smáli se. Prošli kolem malého vrchu, nebyla to ani tak hora jako spíš kopec. Anria si pomyslela jak bezva by bylo mít takový kopec. Seděla by na jeho vršku na hrubé Skyrimské trávě a sledovala by dění dole. Z myšlenek ji vytrhl podivný zvuk. K'Raik zahýbal ušima, vytáhl meče a vyběhl někam do lesa. Anria chtěla běžet za ním, ale Dall napřáhl ruku a zabrzdil ji "Počkej chvíli." povytáhl meč z pochvy.

K'Raik neběžel moc dlouho a brzy uslyšel jemu známý zvuk, praskání ohně, hned za stromem. Lépe uchopil zbraň a opatrně se přiblížil. Přímo před ním se vynořila žena, celá z ohně létala nad zemí a usmívala se. K'Raik sklopil zbraň a fascinovaně přišel blíž. Atronach se usmál ještě víc a přiletěl taky blíž.

Dall pustil Anriu a vytáhl meč. "Teď jdeme, ten zvuk znám..." vydal se K'Raikovým směrem.

K'Raik úplně schoval zbraň a nastavil Atronachovi ruku. V jeho očích se odrážel oheň který celé ty roky pozoroval v krbu. Atronach zvedl ruku též a K'Raik se jí chtěl dotknout. Atronachova ruka začala hořet ještě víc a K'Raik se čím dál víc chtěl dotknout její ruky. Oheň... "Stop!" zařval Dall který se vynořil z křoví a K'Raik se probudil právě když Atronach hrozivě zapištěl a její hruď proťal ledový rampouch. K'Raik neváhal a rychle uskočil. Atronachův oheň začal vyhasínat, ale když to vypadalo že uhasne úplně, poslední jiskra vybouchla mocným výbuchem a K'Raik si rychle zakryl oči. Rukavici měl mírně ohořelou a tam kde stál předtím on uviděl jen pozůstatky Atronacha s děsivým předsmrtným šklebem. V tom se z druhé strany vynořila Anria a za vlasy držela nějakého kouzelníka. "Prosím, nechte mě, já už nic neudělám" začal fňukat zbabělý conjurer. K'Raik měl chuť podříznout ho, ale Anria gestem hlavy ukázala k Dallovi a tak mu jen sebrali peníze a cennosti a nechali ho běžet. "Ty jsi asi velkej smolař, co?" uchychtával se Dall sledovaje zdrhajcího kouzelníka. K'Raika zřejmě přešla dobrá nálada a zatáhl si znovu kapuci do čela. Anria ale musela uznat že Dall má pravdu. Dvě nehody za jeden den je opravdu rekord.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
Ej level 11
 
Mopidu
Nenapadá mě co vám dnes povědět... Grin
Ale už jsem napsala dvakrát po sobě jsem si všimla a tak budu pokračovat:
Užijte si show!
______________________________________________________________________

Do Dawnstaru přišli již za tmy celí vysílení, tedy snad až na Dalla který stále překypoval elánem. "Měli bychom někde přespat." poznamenal K'Raik. "Dobrá, můžeme zůstat v hostinci" poznamenal Dall a ukázal na domek zhruba ve středu města. K'Raik a Anria věděli že to není dobrý nápad a Dall si toho všiml "Tak co vám sehnat jiné oblečení?" "A kde ho chceš teď sehnat?" zvedl K'Raik obočí. "Sleduj a uč se, hned jsem zpět." Anria s K'Raikem pozorovali Dalla jak vbíhá do hostince, ale když se nevracel začali si hledat úkryt. Nestihli ho ani najít a Dall byl zpět, měl pobavený pohled, v jedné ruce láhev medoviny a v druhé jedny dámské a jedny pánské šaty. "Kdes to vzal?" zezeptala se překvapeně Anria když jí Dall její oděv podával. "Jedna Nordka mi to dala..." zakřenil se Dall a podal K'Raikovi i jeho oblečení.

Anria vešla do hostince jako první, vypadalo to tam jako v každém jiném hostinci, uprostřed oheň, za pultem hostinský a lidi se zřejmě dobře bavili. Za ní vešel K'Raik a jako poslední Dall. "Dalle!" zasmála se Nordka co seděla na barové židli a zamávala mu... K'Raik pochopil a musel se potichu zasmát. Anria mezitím došla k pultu a zavolala hostinského "Chtěla bych tři pokoje." položila na stůl třicet septimů. Hostinský je vzal a podal jí tři klíčky. K'Raik dostal jeden a Dall druhý, i když to vypadalo že má v plánu pořádně slavit. K'Raik chvíli seděl na židli a pobaveně se na Dalla a jeho hlouček právě nabraných kámošů díval, když na něj Dall už pod vlivem medoviny zavolal, že se s ním chce někdo seznámit a kolem krku držel nějakou imperiálku, prohlásil že jde spát, ale nakonec stejně zůstal a k oslavě se přidal. Přez všechen ten kravál nešlo Anrii spát a tak si pročítala bylinkářskou knížku kterou našla na stolku. Zítra mají práci a když nebude K'Raik příčetný, tak alespoň ona ano. Anria zavřela knihu a vrátila ji na stolek, pootevřela dveře aby se podívala jak na tom lidi jsou. Pár jich leželo na zemi, hostinský se smál na celé kolo, K'Raik který sotva stál se podpíral o židli a povídal si s Dallem který se podpíral o Nordku a Imperiálku. Ostatní měli na stolech prázdné korbele medoviny, dělali výtržnosti nebo už usnuli v sedě. Anria nevěděla jestli se má smát nebo brečet, nadruhou stranu si K'Raik zřejmě našel kámoše. Znova zavřela dveře, lehla si a zhasla svíci. Zřejmě zítra vyrazí na průzkum okolí sama.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nové DLC Představy o Skyrimu 44 07.04.2021 23:41
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Nové levely Skyrim - dotazy, návody,.. 13 25.06.2014 17:35
přihlášení na novém PC Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 01:09
Nová kouzla Dawnguard Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 01:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist