Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledáte hru?
Diego
hRDLA napsal:
Zdar, chtěl bych založit téma, pro ty co hledají určitou hru nebo spíše mají nějaké požadavky a chtějí se optat, jestli nějaká taková hra existuje.

Já bych začal: Chtěl bych něco mezi S.T.A.L.K.E.Rem a Falloutama. Strašně se mi líbí ta atmosféra ve Stalkerovy, ale příde mi, že jo takové jen o těch questech, že nic nikde nelze najít, jen získat od lidí. To ve Falloutech se vám všude válí spousta neužitečného šrotu, ale zase mi přijdou takové nerealistické a ta atmosféra není takové ,,dýchající". Existuje vůbec nějaká taková hra?

Počkej si na Wasteland 2. Jednička je prý předchůdce Falloutů.
 
Parrot
Zkus Hellgate : London. Dost dobrá ( a dost stará Grin ) hra !
 
Whirt
Parrot napsal:
Zkus Hellgate : London. Dost dobrá ( a dost stará Grin ) hra !


Pět let není zase takový stáří Wink
V podstatě je to mladší než Oblivion... Takže přežít se to rozhodně dá, i když je člověk docela dost vysazenej na grafiku Smile
 
Parrot
Ano, ale ten engine je ještě o tři roky starší. Takže 8 let
 
Whirt
Co sem si tak pamatuju, tak z toho vymáčkli docela dost... Ale já to hrál právěže před těmi pěti lety, tak si to moc nepamatuju...
 
Diego
hRDLA napsal:
Můžeš mi poslat nějaký video, nemůžu o tom nic najít.

Videa ještě myslím nejsou, ale tady máš něco málo v článcích: http://games.tisc...849/clanky
 
Mopidu
Co je to bulánek? 96% dotazovaných odpovědělo že polštář.
Vracím se k legendárním bulánkům Smile
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tib3rian
Hellgate: London ze je stara hra? Asi ano, ale iba v pripade ze Crysis, BioShock, CoD 4 a Stalker su stare hry. Co urcite nie su. A uz vobec nie graficky.
Ach to bol rok 2007, jeden z najlepsich rokov v historii PC hier. Tolko skvelych titulov vyslo Smile
Upravil/a Tib3rian dne 30.05.2012 05:26
 
Parrot
Tib3rian napsal:
Hellgate: London ze je stara hra? Asi ano, ale iba v pripade ze Crysis, BioShock, CoD 4 a Stalker su stare hry. Co urcite nie su. A uz vobec nie graficky.
Ach to bol rok 2007, jeden z najlepsich rokov v historii PC hier. Tolko skvelych titulov vyslo Smile


2006 -2007 byli nejlepší... pak už to stálo za prd. Max. 2 dobré hry za rok :-/
 
clown333
ked hladate RPG tak treba skusit Witcher 2....a potom ked vide aj Dark Souls.....

a ked neaku pomalu snipersku strielacku tak Sniper Elite V2 to je parada...
Upravil/a clown333 dne 30.05.2012 09:07
 
Diego
Hledám strategii kde se dá stavět a bojovat(real-time strategie), protože nechci tahové souboje. Je mi jedno z kterého století to bude.
 
Mopidu
Diego napsal:
Hledám strategii kde se dá stavět a bojovat(real-time strategie), protože nechci tahové souboje. Je mi jedno z kterého století to bude.


Co takhle stařičký Tower Defence? Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Parrot
Hele lidi, právě stahuju Third Age : Total War. Nechce si to někdo dát po netu ? :-)
 
clown333
jo Stronghold 2 ...to je strategia ....
 
Diego
clown333 napsal:
jo Stronghold 2 ...to je strategia ....

Stronghold 2 a 3 jsou zabugovaný moc na to, aby se to dalo hrát. Hrál jsem 1 a Crusader a ty byly nejlepší, ale už jsou moc ohraný.
 
BigNord
Whirt napsal:
Parrot napsal:
Zkus Hellgate : London. Dost dobrá ( a dost stará Grin ) hra !


Pět let není zase takový stáří Wink
V podstatě je to mladší než Oblivion... Takže přežít se to rozhodně dá, i když je člověk docela dost vysazenej na grafiku Smile


Mě nějak grafika nevadí u starších her Smile
 
BigNord
Neznáte něco ve stylu WoW ? ne 4story, ne Metin a podobné sra*ky. Za wow se mi platit měsíčně nechce (rodiče by ani nedovolili) a na ilegal hrát nehodlám. Když tak díky
 
Mopidu
nevím ale budou Guild Wars 2 (ale nevím jestli nebudou placený) jinak já docela dlouho vydržela u Talisman Online, hrála jsem za krotitele abych mohla mít pety, je to anglicky, ale zdarma
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mopidu
Tak to jo Grin Tak se připravte (jestli mi rodiče dovolijou to koupit) že přichází novej Necromancer (btw taky jste někdy přemýšleli jestli kdyby se Necromant jmenoval Phill, lidi by mu říkali Nekrofil? Grin Já docela často)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
Mopidu napsal:
Tak to jo Grin Tak se připravte (jestli mi rodiče dovolijou to koupit) že přichází novej Necromancer (btw taky jste někdy přemýšleli jestli kdyby se Necromant jmenoval Phill, lidi by mu říkali Nekrofil? Grin Já docela často)


Nevím o čem mluvíš takže Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hledáte mod? Skyrim - modifikace 557 22.04.2017 12:01
DLC Dawnguard - Hledání luku Skyrim - dotazy, návody,.. 4 29.04.2014 17:09
Hledání Stína Archív zodpovězených dotazů 10 21.03.2014 23:50
Zásek v hledání slov moci Archív zodpovězených dotazů 8 04.03.2014 20:32
Hledání Helgi - lokalizace Morhal Archív zodpovězených dotazů 12 27.02.2014 15:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist