Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim vs Diablo
Nerevar
hRDLA napsal:
Mám rejpavou, tak si rejpnu. Není náhodou jeden z hlavních pilířů RPG kustomizace postavy? A jak vím, tak v Diable si můžete vybrat jen a pouze pohlaví (3) a ani to vždy nešlo (2) (nevim, jak 1, hrál jsem jí, když mi bylo 10 a už si to nepamatuju). Co to je tedy za RPG, když si člověk nemůže vytvořit postavu k obrazu svému. A zkuste mi to vyvrátit.

Naprosto, plně a absolutně souhlasim Smile)) RPG je o tom vžít se do toho za co hrajete - ale jak se mám vžít do něčeho co ani nemůže vypadat jak chci aby to vypadalo?? Shock jinak je to super hra, ale tohle si trefil hezky hRDLO Smile
 
Parrot
hRDLA napsal:
Mám rejpavou, tak si rejpnu. Není náhodou jeden z hlavních pilířů RPG kustomizace postavy? A jak vím, tak v Diablu si můžete vybrat jen a pouze pohlaví (D3) a ani to vždy nešlo (D2) (nevim, jak D1, hrál jsem jí, když mi bylo 10 a už si to nepamatuju). Co to je tedy za RPG, když si člověk nemůže vytvořit postavu k obrazu svému. A zkuste mi to vyvrátit.


Ehm, ano, ale Diablo III je součástí RPG žánrů, který se nazývá Diablovky. Ať už jde o Diabla, Titan Questy, Sacrety apod. Tam nejde o tom, jak je vaše postava sexi, když ji vidíte shora a upřímně, nevidíte ji do obličeje. Kdo nehrál, nepochopí. Prostě, každé RPG není stejné, na to si už sakra zvykněte.
Upravil/a Parrot dne 22.05.2012 00:31
 
hRDLA
Parrot napsal:
hRDLA napsal:
Mám rejpavou, tak si rejpnu. Není náhodou jeden z hlavních pilířů RPG kustomizace postavy? A jak vím, tak v Diablu si můžete vybrat jen a pouze pohlaví (D3) a ani to vždy nešlo (D2) (nevim, jak D1, hrál jsem jí, když mi bylo 10 a už si to nepamatuju). Co to je tedy za RPG, když si člověk nemůže vytvořit postavu k obrazu svému. A zkuste mi to vyvrátit.


Ehm, ano, ale Diablo III je součástí RPG žánrů, který se nazývá Diablovky. Ať už jde o Diabla, Titan Questy, Sacrety apod. Tam nejde o tom, jak je vaše postava sexi, když ji vidíte shora a upřímně, nevidíte ji do obličeje. Kdo nehrál, nepochopí. Prostě, každé RPG není stejné, na to si už sakra zvykněte.


Já jsem hrál Diablo I, II a III betu, Titan Quest a Torchlight... a nejde o to jak je tvá postava sexi, ale o to jak vypadá. A když si jí nemůžeš upravit, tak ti taky nemusí moc sednout (viz. barbarian v D3 - starej děda) a nemusíš se s ní zžít a to je docela problém u RPG. Jinak ty hry se nenazývají diablovky, ale mlátičky nebo hack and slash hry.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tial
Podle mě je blbost porovnávat dvě různé hry kde je každá dělaná pro jinou skupinu hráčů. Já teď sice vlastnim obojí ale u každý hry mam jinej důvod proč ji hraju. Každýmu se líbí něco jinýho takže se nedá jednoznačně říct co je lepší, nevím co má víc hlasů vzhledem k tomu že nebudu hlasvat ale podle toho na jaký sem fanstránce vím že je to Skyrim. Zkuste si dát stejnou anketu na fanstránku o Diablu a Diablo určitě vyhraje.
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Tib3rian
Diablo ma taku customizaciu ako izometricke RPGcka vseobecne. Mozno o trosku vacsiu. Takze v pohode.
 
hRDLA
Tib3rian napsal:
Diablo ma taku customizaciu ako izometricke RPGcka vseobecne. Mozno o trosku vacsiu. Takze v pohode.


Torchlight 2

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Torchlight 2 mě nějak moc neoslovilo. Kromě toho, že je to kopie Diabla ( což je ale většina Diablovek ), tak je to moc barevné, nezáživné classy a stupidní příběh. Docela mě to zklamalo...
 
hRDLA
Parrot napsal:
Torchlight 2 mě nějak moc neoslovilo. Kromě toho, že je to kopie Diabla ( což je ale většina Diablovek ), tak je to moc barevné, nezáživné classy a stupidní příběh. Docela mě to zklamalo...


A jak chceš udělat Hack and slash hru která není kopie diabla? A ty jsi Trochlight 2 hrál?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tial
hRDLA napsal:
Parrot napsal:
Torchlight 2 mě nějak moc neoslovilo. Kromě toho, že je to kopie Diabla ( což je ale většina Diablovek ), tak je to moc barevné, nezáživné classy a stupidní příběh. Docela mě to zklamalo...


A jak chceš udělat Hack and slash hru která není kopie diabla? A ty jsi Trochlight 2 hrál?
Taky jsem to už hrál, někdy jsou tzv. free weekend kdy vývojaři provádějí stress test, jinak jsou tu taky lidi který se dotali do bety, jinak pro mě je lepčejší to Diablo 3 než Torchlight 2, ono už je to vážně takové moc animácké. Jinak hack/slash je spíš označení pro podžánr akčních RPG kde je boj jednou z hlavních prvků hry což většinou vypúadá tak že co klik, to útok, takže i Skyrim je svým zpusobem hack/slash. Diablo a tomu podobné sou prostě jen hack/slash z ptačí prespektivy.
Upravil/a Tial dne 23.05.2012 17:18
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Tial
Během globálního startu Diabla III v úterý 15.5.2012 se prodalo více než 3 a půl miliónů kopií, což dělá z Diablo III nejrychleji se prodávající PC hru všech dob.


Jen tak pro informaci...
Upravil/a Tial dne 23.05.2012 22:49
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
milfein
Chcete někdo hrát něco jiného a přesto podobného Diablu?:-) Zkuste si Icewind Dale nebo Baldurs Gate a nebo Planescape Torment. to jsou hodně podobné hry Diablu, ale s velmi silným příběhem. :-) Já osobně tyhle hry vlastním v originálu a rád se k ním vracím.
Co se týká samotného Diabla, to si zapínám, když si chci odpočinout a jen řezat a ničit a zabíjet bez přemýšlení, složitého bojového systému, vřele doporučuju po celodenní pařbě Skyrimu či jiné náročnější hry. :-)
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Tib3rian
Tiez doporucujem tieto klasicke izometricke RPG od Black Isles. Su to cistokrcne RPG podla pravidiel dungeon&dragons. Uzijete si ordinarne RPG orgie. Je to proste tradicia, od ktorej sa D3 trosku zbytocne odklonilo.
Upravil/a Tib3rian dne 24.05.2012 01:36
 
Parrot
hRDLA napsal:
Parrot napsal:
Torchlight 2 mě nějak moc neoslovilo. Kromě toho, že je to kopie Diabla ( což je ale většina Diablovek ), tak je to moc barevné, nezáživné classy a stupidní příběh. Docela mě to zklamalo...


A jak chceš udělat Hack and slash hru která není kopie diabla? A ty jsi Trochlight 2 hrál?


Hehe, tuhle rekaci jsem čekal, ale ne od tebe.

Ne, nehrál. Psal jsem "neoslovilo" . Podle dostupných trailerů a screenshotů jsem usoudil, že je to moc barevné a přímočaré. Pardon, ale nemůžu si kupovat každou hru, abych se přesvědčil, že je to opravdu barevné.
 
hRDLA
Parrot napsal:
hRDLA napsal:
Parrot napsal:
Torchlight 2 mě nějak moc neoslovilo. Kromě toho, že je to kopie Diabla ( což je ale většina Diablovek ), tak je to moc barevné, nezáživné classy a stupidní příběh. Docela mě to zklamalo...


A jak chceš udělat Hack and slash hru která není kopie diabla? A ty jsi Trochlight 2 hrál?


Hehe, tuhle rekaci jsem čekal, ale ne od tebe.

Ne, nehrál. Psal jsem "neoslovilo" . Podle dostupných trailerů a screenshotů jsem usoudil, že je to moc barevné a přímočaré. Pardon, ale nemůžu si kupovat každou hru, abych se přesvědčil, že je to opravdu barevné.


Můžeš si zažádat o betu, právě probýhá beta testování.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Já mám radši Skyrim, přeci jen z ptačí prespektivy je to trochu moc jednoduché. Jen si řeknete ,, hele támhle na okraji obrazovky je příšerák" tak klik-buch klik-buch a je mrtvej. Přeci jen ve skyrimu máte výhled omezen pouze na 1. (sem tam 3.) osobu a tak nevidíte za rohy. Souhlasím že ve Skyrimu je taky takový kliknu-bouchnu sistém ale přeci jen není napínavější čekat co to slyšíte zpoza rohu než aby jste měli o celé mapě přehled?
 
DarkWarrior
No tak já dávám přednost Skyrimu, protože Diablo je takový RPG ze zhora a to já moc nehraju Grin
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Parrot
Mno ale pokud si chcete zahrát takovéto "oddechové RPG" a vaše čest vám nedovolí vyzkoušet Diablo, tak zkuste Titan Quest. To je něco jako Diablo, akorát ve starém Řecku, Egyptu apod. Prostě starověk se vším šudy, jako třeba medůzy, harpyje, Hádes, Afrodita,Seth a tak... Grin
 
Tondulin
Asi takhle už to,že Diablo je od Blizzardu,kteří se snaží,že všeho vyždímat co nejvíc tak to už z Diabla dělá hru,kterou bych nikdy nehrál a stačí mi,když se kouknu na tu grafiku a nesmyslné klikání na nepřítele a řeknu si: TOHLE BYCH NIKDY NEHRÁl. Zlatý Skyrim o kterém všichni říkají,že je zabugovaný a to ho mám nahráno něco kolem 350 hodin a ještě jsem nenašel jediný bug.
 
Mopidu
Já Teda vážně hafo bugů. Na jedné postavě ani nemůžu dokončit hl. Quest. Ale kdo by to řešil, já hl. Quest neplním. Spíše ty vedlejší jen tak pro radost
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Parrot
Každopádně, musím uznat, že mě Diablo III hoooodně zklamalo. Je hrozně jednoduchý. Jsem teď na začátku 2. actu Hell obtížnost a nějak se mi nechce dál :-/
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist