Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co bys raději.
Foxtrot
Jsem sice jen staré venkovské kuře, ale dokážu zde na forum přinést další spamovací hru.



Pravidla:
Jde o to, že si vyberete jednu ze dvou možností (činností nebo situací), které vám dal na výběr ten před vámi, a sami dáte tomu dalšímu na výběr další dvě možnosti.
Vždy si musíte vybrat alespoň jednu možnost a nesmíte si vybrat obě dvě.
Svůj výběr musíte nějak zdůvodnit.
Opakuji, mají se nabídnout 2 jasné možnosti.


V jednom příspěvku bude tedy napsaná odpověď na předchozí otázku, a nová otázka.

PS: Celá tato hra je založena právě na tom vysvětlení, proč se člověk rozhodl pro tu a tu možnost.

Je lepší, když si na vlastní otázku odpovídat nebudete, protože jde právě o to, aby jste co nejvíce zmátli toho člověka co bude odpovídat, aby nevěděl co si vybrat a bylo pro něj nutné aby se zamyslel, aby svoji volbu mohl zdůvodnit.


Příklad:
1) Co bys raději ? Uklízel odpadky z celé ulice, nebo vypil litr hodně zkaženého džusu.

2) Raději bych uklízel odpadky, protože neriskuji zdravotní potíže.
Co bys raději, měl zavirované PC, nebo v pokoji zlého skřeta.

3) Raději bych měl zavirované PC, zatím tam moc důležitých věcí nemám a ten skřet by mohl být třeba tak silný, že bych ho neporazil.
Raději bys měl doživotní přísun KFC občerstvení zdarma, nebo 2 miliony korun, se kterýma bys mohl dělat cokoliv, jen ne si koupit KFC.

4) Bez KFC se obejdu, tak raději ty 2 miliony, který bych utratil třeba za auto.
atd... atd... atd...



Tak první otázka:

Kdyby jsi měl hrát celý život jen jednu hru a mohl by sis vybrat mezi Morrowindem s modifikacemi, nebo Skyrimem bez modifikací, co by sis vybral ?
Upravil/a Foxtrot dne 16.05.2012 00:33
 
Nurel
Oblivion bez bugov Grin len škoda ze taká možnosť nie je. Tak by som si asi vybral Skyrim Wink
 
martin228
1. Upracem odpadky Grin
2. Zlého škriatka ktorého bi som si skrotil a patril by mi Grin
3. KFC a stal by som sa majiteľom spoločnosti
 
Foxtrot
Když jsem tuhle hru dával na jiný portál, tak to hned pochopili a už první příspěvky hráli normálně, tady to tak zatím nevypadá.
To jsou ty pravidla fakt tak těžký, že je nedokážete dodržet ?

Doufám, že od teď už budete hrát normálně.

Dávám NOVÝ START

Bla bla, odpověď na žádnou otázku, protože ji nikdo nedokázal napsat.

Strávil bys raději týden v Antarktidě, nebo na Sahaře.
 
nagasadowcz
Rozhodně týden za polárním kruhem, miluju zimu!

Jak byste žili raději? Jako prostý rolník s těžkým životem ve světě TES nebo jako vězeň se skvělým postavením v Kolonii z Gothicu?

P.S.: Já bych si vybral Gothic, protože mám rád jeho atmosféru Wink - Tímhle dávám zároveň návrh, že si každý může odpovědět na svou otázku. Myslím, že zmanipulování odpovědi následujícího hráče se není třeba v téhle situaci obávat Smile
Upravil/a nagasadowcz dne 16.05.2012 00:24
 
Whirt
Raději jako vězeň, který si užívá nejen dostatku jídla, apod. ale taky žen a jiných radostí.

Jak bys raději zemřel? Jako člověk, který byl zavražděn kvůli tomu, že se snažil udělat dobrou věc, nebo člověk, který nic nedokázal a umřel normální smrtí?

EDIT: Dodávám, že PSko jsem si přečetl až potom, co jsem přidal příspěvek Wink
Upravil/a Whirt dne 16.05.2012 00:28
 
Mukuro Aiken
Odpověď:
Využívám možnosti dobarvit si příběh a vybírám možnost, že jsem zemřel, jelikož jsem se v devadesáti letech vydal osvobodit Tibet.

Otázka:
Šel bys do krámu nakupovat raději v pruhovaném pyžamu, nebo v kostýmu Drakorozeného vyrobeném z hnědé lepenky?

(Bez nápovědy.)
 
Sanued
Odpoveď:
V kostýme Dragonborna z hnedej lepenky, pretože som DRAGONBORN Wink
Otázka: Kým by si chcel byť, ak by si si mohol vybrať len medzi Khajiitom alebo Argonianom?
Upravil/a Sanued dne 16.05.2012 15:19
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
nagasadowcz
Bral bych asi Argoniana, protože bych byl odolný proti nemocem, mohl bych dýchat pod vodou a měl bych velkou šanci dostat se k temnému bratrstvu či zlodějskému cechu.

Otázka: Za předpokladu, že film nijak nedopadl a Loki MŮŽE (ale nemusí, dejme tomu, že je to 50-50) porazit Avengery, kým byste byli raději? Některým z Avengerů nebo Lokim?
 
Whirt
Odpověď: Avangers, protože (tohle bude znít jako pubertální odpověď) mají Robin Smile...

Otázka: Kdyby jsi se narodil ve světě Tamrielu, ale neměl by jsi vůbec schopnost používat magii, protože nejsi až tak silně propojený se silou Nirnu, byl bys raději Zlodějsky zaměřený nebo Válečně?
Upravil/a Whirt dne 21.06.2012 20:24
 
hRDLA
Odpověď: No tak určitě válečník, protože rád mlátím lidi, když se na to můžou dívat.

Otázka: Za předpokladu že by jsi se mohl teleportovat do Tamrielu udělal by jsi to nebo by jsi zůstal se svými blízkými?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Dobarvuju odpověď: teleportovala bych se se svojí rodinou
Otázka: Kdyby jste měli být dovahkiin ve skutečném životě, zneužili by jste toho nebo by jste dělali jakože nic?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
maxinik55
Dělal bych jakoby nic, abych nevzbudil zbytečný povyk. Kdyby naši zemi napadli draci, pomáhali byste v boji, nebo byste utekli někam do pr.. někam?
 
Mew
Odpověď : Utekl bych někam jinam...jsou i silnější lidí na zabíjení draků

Otázka : Radši by jste utírali měsíc nádobí ve školní jídelně nebo vytírali a zametali každý den školu po dobu 1 měsíce ?
Upravil/a Mew dne 21.06.2012 20:38
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Mopidu
Vitírala a zametala protože u nás ve škole jsou pěkný břečky na talíři
Otázka: Kdyby jste si měli vyzdobit dům jako některá z kultur v TES jaká kultura by to byla (u mě dwemerská, maj to hrozně hezký)
Upravil/a Mopidu dne 21.06.2012 20:44
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Odpověď: Vvanderfellská z těch vyšších tříd, protože ač je Morrowind chudý, tak ti boháči, jsou opravdu boháči Smile
Otázka: Žil bys raději v Morrowindu, nebo ve Skyrimu?

Jen upozorňuju, že by se odpověď vždy měla odůvodnit a v otázce by měli být jen dvě možnosti.
Upravil/a Whirt dne 21.06.2012 20:43
 
Mew
Ve Skyrimu... V Riftenu je i docela teplo a není tu tak moc dunmerů...

Chtěli by jste radši se stát banditou či upírem ?? (ve Skyrimu)
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Mopidu
Upírem pokud se ovšem nebudu třpytit na sluníčku

Až umřete chtěli by jste se raději stát draugrem ze Skyrimu nebo zombie z Oblivionu
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Odpověď: Draugrem, sice je taky po smrti, ale aspoň má nějaké poslání, na rozdíl od Zombie z Oblivionu, kde to jsou chudáci uvězněné duše díky Nekromantům, navíc jim valná většina musí sloužit...

Otázka: Kdybys měl zemřít násilnou smrtí, tak bys raději zemřel jako válečný hrdina, nebo někdo, kdo byl zabit vrahem?
 
nagasadowcz
EDIT k poslední otázce, která mě předběhla: Raději bych zemřel jako hrdina v boji, než aby mě odkrágloval nějaký bezejmenný špinavec v temné uličce. Hrdina je hrdina Smile

Následující otázkou slavnostně ukončuji očirvoucí gramatické chyby (by jste, by jsi se atd. Grin Grin).

Pro fanoušky Sapkowskeho Zaklínače: Byli byste raději Geraltem nebo Marigoldem?

Pakliže by se žádný fanda Wiédzmina nenašel, dávám i nouzovku: Pakliže byste si museli vybrat mezi hrdinnou ale osamocenou smrtí v boji a srmtí v kruhu svých blízkých, co byste zvolili?

Případně můžete odpovědět na obě otázky, to by vlastně bylo nejlepší Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 21.06.2012 21:08
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bývať v dome, alebo radšej v prírode? Skyrim - modifikace 6 21.05.2016 19:20
Rada pro tichoslapka Skyrim - obecně 11 21.10.2014 14:16
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Rada - pomoc - padání hry při boji!!! Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist