Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čeho jste ve Skyrimu litovali?
Mahoney
Ahoj, název mluví jasně. Litovali jste někdy něčeho co jste ve Skyrimu udělali a tak podobně? Já osobně lituji že jsem zabil Paarthurnaxe místo čepelí..
 
Parrot
Osobně lituji, že jsem si udělal všechny Achievementy najednou. Teď se nudím, když už má všechno hotové, až na pár nefunkčních questů...
 
Mahoney
Parrot napsal:
Osobně lituji, že jsem si udělal všechny Achievementy najednou. Teď se nudím, když už má všechno hotové, až na pár nefunkčních questů...


Ve Skyrimu je vždycky co dělat.. já když se nudím nebo nechci dělat všechno najednou, prozkoumávám dungeony nebo zabijím bandity za odměny. Minule jsem třeba při průzkumu jeskyně našel krásný, vyřezávaný model lodě, za který mi Delvin dal balík Smile
 
hRDLA
Toho že jsem se zbavil vlkodlactví.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Je mi také líto to, že se hRDLA zbavil vlkodlactví...
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Toho že jsem se zbavil vlkodlactví.


Proč ti to tolik vadí? Já sice mám schopnost proměnit se ve vlkodlaka, ale nikdy ji nevyužívám Smile nevím totiž jakým tlačítkem se vrátím do normálu a navíc mě nebaví nasazovat si pozdeji všechno oblečení
 
Parrot
Přesně, Vlkodlactví je úplně naprd !
 
Mahoney
Mě osobně přijde vlkodlactví úplně k prdu, když vezmu v potaz fakt, že si jako vlkodlak nepřipadám o nic silnější než jako normální člověk
 
hRDLA
Prostě to patřilo k RP mé postavy ! Grin
Jo a taky, že sem nevim kde stratil prsten Hircina (za jinou postavu) Sad

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
amatervserii
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mahoney
Já jsem taky někde ztratil svazek manželský.. myslím že v úkolu kde jsem se vydával za kuchaře..
 
IrraRadek
já lituju toho že mam svatbu
Argonian GO!!
 
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000329934
vtipoman
Lituju,že jsem pomohl Zapovězeným zdrhnout z vězení (po právu sem zdrh s nima) a teď vyvrždili celý to město co postavili trpaslíci.Ale potřeboval jsem ven,nic jsem neprovedl(obvinění byla součást q.) a kopat jako nějaký vrah nebo zloděj jsem nechtěl.
 
hRDLA
vtipoman napsal:
Lituju,že jsem pomohl Zapovězeným zdrhnout z vězení (po právu sem zdrh s nima) a teď vyvrždili celý to město co postavili trpaslíci.Ale potřeboval jsem ven,nic jsem neprovedl(obvinění byla součást q.) a kopat jako nějaký vrah nebo zloděj jsem nechtěl.


Ono je jde zradit.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Readyxx
noja taky pomohl zapovezenym utect z vezenim , nekoho po uteku zavrazdil ,ale kdyz se tam ted objevim mam vse v poradku kazdej me obdivuje jen kdyz chci vejit do te svatne abych se podival na toho zabiteho tak tam je porad straz a chce me zatknout ,ale muzu se vykecat na to ze sem vyznamnej clen mestaSmile.. jinak osobne me na Skyrimu stve ze tam nikde nei zalozka u ktereho cechu jsem ,jake mam tituly atd..jak v morrowindu nebo obli ,jen achivmenty ke keterym se bez netu nedostanu Smile
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Parrot
hRDLA napsal:
vtipoman napsal:
Lituju,že jsem pomohl Zapovězeným zdrhnout z vězení (po právu sem zdrh s nima) a teď vyvrždili celý to město co postavili trpaslíci.Ale potřeboval jsem ven,nic jsem neprovedl(obvinění byla součást q.) a kopat jako nějaký vrah nebo zloděj jsem nechtěl.


Ono je jde zradit.


Ehm, jak ?
 
vtipoman
hRDLA napsal:
vtipoman napsal:
Lituju,že jsem pomohl Zapovězeným zdrhnout z vězení (po právu sem zdrh s nima) a teď vyvrždili celý to město co postavili trpaslíci.Ale potřeboval jsem ven,nic jsem neprovedl(obvinění byla součást q.) a kopat jako nějaký vrah nebo zloděj jsem nechtěl.


Ono je jde zradit.

No,to už je teď jedno ne?
 
hRDLA
UESP: Alternatively, you can kill Madanach at any time and escape on your own. If you want a fair fight, you can tell him you plan to kill him; otherwise, just attack him. Attacking him will make some of the other prisoners hostile, but as long as they are out of range, they will not rush in to join the fight. Search Madanach's body for a key and a note, then unlock the gate and exit the prison.

Note that some of the townsfolk may be hostile to the Forsworn and can be killed during the breakout. Timing your escape for early morning hours will reduce the amount of casualties to almost zero.


Prostě ho stačí zabít.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
amatervserii napsal:
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.


Ten model lodi byl v jeskyni, kde jsi dělal první úkol pro družiníky (hledání části té sekery) Smile
PS: Pochybuji že ho najdeš, byl velmi dobře schovaný a do ruky se mi dostal jen náhodou
 
Mahoney
amatervserii napsal:
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.


To že jste je nepustili přes bránu neznamená že by to nezničili Smile měl jsi se podívat na oblohu.. používaly katapulty (ačkoli jsem u nich žádné neviděl). A pokud by jsi Bílí průsmyk nebránil, ale útočil na něj, dopadlo by to úplně stejně Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist